Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 232 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JL Jan LošťákBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Alojzov okr. Prostějov |
3. SNK | 37 17,1 % listiny |
náhradník 2. |
JL Jiří LošťákBez politické příslušnosti |
65 | truhlář, řezbář, frontman kapely Texas | Holešov okr. Kroměříž |
23. Zelení+ZVUK+NK | 1 267 3,6 % listiny |
náhradník 13. |
SL Sára LošťákBez politické příslušnosti |
35 | papírnice | Praha 8 okr. Hlavní město Praha |
14. Mourek+NK | 919 2,3 % listiny |
|
VL Ing. Veronika Lotocká GajdůškováBez politické příslušnosti |
48 | referentka státní správy a samosprávy | Želechovice nad Dřevnicí okr. Zlín |
10. SOCDEM+NK | 72 6,8 % listiny |
náhradník 9. |
DL David LoubBez politické příslušnosti |
56 | skladník | Pardubice V okr. Pardubice |
9. SOPU+NK | 277 6,5 % listiny |
náhradník 8. |
DL David LoubBez politické příslušnosti |
56 | skladník | Pardubice okr. Pardubice |
36. SOPU+NK | 1 914 2,3 % listiny |
náhradník 32. |
JL Jakub LoubalBez politické příslušnosti |
33 | zámečník Frankische s.r.o. | Lesůňky okr. Třebíč |
1. NK | 16 100,0 % listiny |
|
RL Radek LoubalBez politické příslušnosti |
55 | řidič | Ivanovice na Hané okr. Vyškov |
7. SNK | 182 6,5 % listiny |
náhradník 4. |
JL Bc. Julie LoubalováBez politické příslušnosti |
37 | technička BOZP a PO | Újezd okr. Olomouc |
8. SNK | 106 5,8 % listiny |
náhradník 5. |
JL Jan LoubekBez politické příslušnosti |
44 | provozní zámečník, jeřábník | Chotíkov okr. Plzeň-sever |
14. SNK | 74 5,2 % listiny |
náhradník 12. |
KL Mgr. Kateřina LoubkováBez politické příslušnosti |
37 | na mateřské dovolené | Pravlov okr. Brno-venkov |
7. SNK | 61 10,4 % listiny |
náhradník 5. |
OL Olga LoubkováBez politické příslušnosti |
62 | skladnice | Pravlov okr. Brno-venkov |
2. SNK | 151 13,6 % listiny |
mandát 2. |
IL Ingrid LoubováBez politické příslušnosti |
42 | telefonní operátorka | Pardubice V okr. Pardubice |
7. SOPU+NK | 281 6,6 % listiny |
náhradník 6. |
JL Jaromír LouckýBez politické příslušnosti |
68 | technik údržby | Brtnice okr. Jihlava |
17. SNK | 304 3,4 % listiny |
náhradník 11. |
JL Ing. Jiří LouckýBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Lhánice okr. Třebíč |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
|
PL Bc. Pavel LouckýBez politické příslušnosti |
50 | IT specialista Policie ČR | Želenice okr. Most |
5. ProMOST+NK | 79 11,7 % listiny |
náhradník 3. |
VL Bc. Václav LouckýBez politické příslušnosti |
33 | informatik | Brloh okr. Český Krumlov |
9. SNK | 102 6,1 % listiny |
náhradník 5. |
VL Vojtěch LouckýBez politické příslušnosti |
50 | skladník | Pavlice okr. Znojmo |
5. SNK | 193 11,4 % listiny |
mandát 5. |
ML Mgr. Michal LoučBez politické příslušnosti |
45 | historik | Poděbrady okr. Nymburk |
7. SNK | 1 081 4,9 % listiny |
náhradník 3. |
TL Tomáš LoučekBez politické příslušnosti |
51 | projektový manažer | Veleň okr. Praha-východ |
11. SNK | 330 8,6 % listiny |
mandát 11. |
JL Jiří LoučkaBez politické příslušnosti |
48 | řidič | Snovídky okr. Vyškov |
4. SNK | 65 14,6 % listiny |
náhradník 1. |
OL Ing. Ondřej LoučkaBez politické příslušnosti |
49 | vývojář HWSW | Mokrovraty okr. Příbram |
6. SNK | 98 11,7 % listiny |
náhradník 4. |
PL Petr LoučkaBez politické příslušnosti |
56 | dělník | Bezděkov pod Třemšínem okr. Příbram |
1. NK | 54 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TL Tomáš LoučkaBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Liboměřice okr. Chrudim |
1. NK | 62 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JL Jana LoučkováBez politické příslušnosti |
50 | zahradnice | Snovídky okr. Vyškov |
3. SNK | 65 14,6 % listiny |
mandát 3. |
RL Růžena LoučkováBez politické příslušnosti |
37 | rodičovská dovolená | Netín okr. Žďár nad Sázavou |
7. SNK | 53 9,6 % listiny |
mandát 7. |
PL Mgr. Petra Loučová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
42 | literární historička | Poděbrady okr. Nymburk |
16. SNK | 981 4,5 % listiny |
náhradník 12. |
AL Aleš LoudaBez politické příslušnosti |
49 | stavební technik, energetik | Žďár okr. Mladá Boleslav |
7. SNK | 306 10,6 % listiny |
náhradník 2. |
JL MUDr. Jaromír LoudaBez politické příslušnosti |
75 | zubní lékař | Moravské Budějovice okr. Třebíč |
21. STAN+NK | 956 3,8 % listiny |
náhradník 12. |
JL Jaroslav LoudaBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Žernov okr. Semily |
1. NK | 36 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JL Jiří Louda, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | vedoucí provozu Vodohospodářské společnosti Rokycany, předseda Kontrolního výboru města Spálené Poříčí | Spálené Poříčí okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 272 7,0 % listiny |
náhradník 2. |
JL Josef LoudaBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Chocenice okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 79 9,0 % listiny |
náhradník 4. |
LL Ladislav LoudaBez politické příslušnosti |
32 | servisní technik | Vojkovice okr. Karlovy Vary |
7. SNK | 37 10,1 % listiny |
náhradník 6. |
ML Mgr. Michal LoudaBez politické příslušnosti |
58 | učitel odborného výcviku | Drobovice okr. Kutná Hora |
1. NK | 75 100,0 % listiny |
|
ML Milan LoudaBez politické příslušnosti |
58 | státní zaměstnanec | Chotusice okr. Kutná Hora |
1. NK | 225 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ML Ing. Miloslav LoudaBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ, lesník | Stěžery okr. Hradec Králové |
14. SNK | 133 8,5 % listiny |
náhradník 1. |
OL Ondřej LoudaBez politické příslušnosti |
43 | elektromechanik | Zachrašťany okr. Hradec Králové |
4. SNK | 61 17,1 % listiny |
náhradník 1. |
PL Pavel LoudaBez politické příslušnosti |
54 | bezpečnostní technik | Hazlov okr. Cheb |
3. Zelení+NK | 92 12,3 % listiny |
náhradník 3. |
PL Bc. Petr LoudaBez politické příslušnosti |
38 | manažer prodeje | Poděbrady okr. Nymburk |
15. SNK ED+NK | 260 4,2 % listiny |
náhradník 14. |
PL Petr LoudaBez politické příslušnosti |
26 | státní zaměstnanec | Bušanovice okr. Prachatice |
7. SNK | 46 8,7 % listiny |
náhradník 2. |
RL Radek LoudaBez politické příslušnosti |
46 | provozní manažer | Všeň okr. Semily |
12. SNK | 106 6,7 % listiny |
mandát 12. |
TL Tomáš LoudaBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí úseku zásobování | Nová Ves okr. Praha-východ |
8. SNK | 65 3,2 % listiny |
náhradník 1. |
VL Ing. Václav LoudaBez politické příslušnosti |
34 | projektant | Úherce okr. Plzeň-sever |
9. SNK | 54 8,7 % listiny |
mandát 9. |
JL Jaroslav LoudátBez politické příslušnosti |
54 | svářeč | Zvěstovice okr. Havlíčkův Brod |
6. SNK | 31 12,4 % listiny |
mandát 5. |
JL Ing. Jiří LoudínBez politické příslušnosti |
62 | vedoucí svářečské školy | Dlouhá Lhota okr. Tábor |
4. SNK | 64 15,5 % listiny |
mandát 2. |
LL Ladislav LoudinBez politické příslušnosti |
53 | technolog | Horní Skrýchov okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 49 11,5 % listiny |
náhradník 1. |
LL Lukáš LoudínBez politické příslušnosti |
37 | montážní technik | Radenín okr. Tábor |
8. SNK | 102 13,2 % listiny |
mandát 2. |
KL Bc. Kristýna LoudínováBez politické příslušnosti |
33 | asistentka technického oddělení | Rokytá okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 80 11,7 % listiny |
mandát 2. |
DL Daniela LoudováBez politické příslušnosti |
60 | zdravotnická záchranářka | Dětřichov okr. Liberec |
3. SNK | 123 8,3 % listiny |
mandát 4. |
DL Danuše LoudováBez politické příslušnosti |
69 | důchodkyně | Horka II okr. Kutná Hora |
2. SNK | 106 41,9 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 61 551–61 600 z 127 803