Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 255 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Jiří MagdičBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí elektro | Prasek okr. Hradec Králové |
3. SNK | 162 11,5 % listiny |
mandát 4. |
VM Bc. Vlastimil MagdolenBez politické příslušnosti |
61 | státní zaměstnanec | Lužice okr. Hodonín |
14. SNK | 126 4,5 % listiny |
náhradník 12. |
LM Leona MagdováBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí pošty | Vavřinec okr. Blansko |
8. SNK | 325 7,5 % listiny |
mandát 2. |
KM Mgr. Karolína MagerováBez politické příslušnosti |
24 | učitelka | Dolní Životice okr. Opava |
6. SNK | 42 4,5 % listiny |
náhradník 4. |
FM František MagieraBez politické příslušnosti |
84 | důchodce | Břidličná okr. Bruntál |
11. SNK | 78 4,7 % listiny |
náhradník 10. |
OM Mgr. Ondřej MaglićBez politické příslušnosti |
48 | starosta obce | Šťáhlavy okr. Plzeň-město |
1. SNK | 532 8,9 % listiny |
mandát 1. |
SM Samuel MagnusBez politické příslušnosti |
23 | programátor CNC strojů | Holovousy okr. Jičín |
7. SNK | 9 4,5 % listiny |
|
TM Tomáš MagnusekBez politické příslušnosti |
38 | obchodní manažer Vítkovice Cylinders a.s. | Frýdlant nad Ostravicí okr. Frýdek-Místek |
3. SNK | 1 590 5,0 % listiny |
mandát 3. |
TM Bc. Tomáš MagnusekBez politické příslušnosti |
42 | filmař, ředitel sociálních služeb | Náchod okr. Náchod |
4. SOCDEM+NK | 2 501 4,2 % listiny |
mandát 4. |
MM Milada MagnuskováBez politické příslušnosti |
73 | důchodkyně | Praha hl.m. okr. Hlavní město Praha |
65. Patrioti ČR+NK | 1 935 1,4 % listiny |
|
DM David MagočBez politické příslušnosti |
33 | elektrotechnik | Studenec okr. Semily |
2. SNK | 434 5,3 % listiny |
mandát 6. |
JM Ing. Jan MagočiBez politické příslušnosti |
35 | soukromý zemědělec | Střelské Hoštice okr. Strakonice |
3. SNK | 139 11,1 % listiny |
mandát 3. |
MM Milan MágrBez politické příslušnosti |
57 | truhlář | Skřivany okr. Hradec Králové |
4. SNK | 85 9,6 % listiny |
náhradník 2. |
GM Ing. Gustav MagulaBez politické příslušnosti |
66 | správce budov | Jedovnice okr. Blansko |
3. SNK | 60 36,6 % listiny |
|
PM Petr MagulaBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí personálního oddělení | Jedovnice okr. Blansko |
1. SNK | 155 14,4 % listiny |
|
JM Jakub MagulákBez politické příslušnosti |
44 | podnikatel | Ratíškovice okr. Hodonín |
12. SNK | 134 4,1 % listiny |
náhradník 10. |
KM Kateřina MagulováBez politické příslušnosti |
37 | obchodní podpora | Jedovnice okr. Blansko |
10. SNK | 70 6,5 % listiny |
|
RM Radek MagyarBez politické příslušnosti |
53 | projektový manager | Moravská Nová Ves okr. Břeclav |
5. SNK | 106 6,5 % listiny |
náhradník 5. |
JM Ing. Jitka MagyaricsBez politické příslušnosti |
48 | živnostník | Stará Ves okr. Přerov |
7. SNK | 91 9,7 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jana MagyarováBez politické příslušnosti |
57 | prodavačka | Hrádek okr. Rokycany |
8. PRO+NK | 152 6,1 % listiny |
náhradník 6. |
MM Ing. Marcel MahďákBez politické příslušnosti |
39 | koordinátor krizového řízení HZS ZLK | Podkopná Lhota okr. Zlín |
4. SNK | 98 13,8 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavel MahďákBez politické příslušnosti |
56 | skladník | Ostrata okr. Zlín |
5. SNK | 146 11,2 % listiny |
mandát 5. |
TM Tomáš MahďákBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Kašava okr. Zlín |
6. KDU-ČSL+NK | 121 9,4 % listiny |
mandát 3. |
ZM Zdeněk MahďákBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel | Doubravy okr. Zlín |
2. SNK | 91 13,4 % listiny |
náhradník 3. |
EM Eva MahďákováBez politické příslušnosti |
81 | důchodkyně | Želechovice nad Dřevnicí okr. Zlín |
7. SNK | 97 5,0 % listiny |
náhradník 6. |
JM Jitka MahďákováBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Kašava okr. Zlín |
9. KDU-ČSL+NK | 74 5,7 % listiny |
náhradník 7. |
LM Lucie MahďákováBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Trnava okr. Zlín |
7. SNK | 133 10,1 % listiny |
náhradník 5. |
JM Bc. Jiří MahdalBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí Odboru technické správy Městského úřadu Zábřeh, dobrovolný hasič | Zábřeh okr. Šumperk |
9. NV+NK | 614 5,6 % listiny |
náhradník 5. |
JM Josef MahdalBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí vývojového týmu | Vážany okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 46 10,1 % listiny |
náhradník 6. |
MM Mgr. Marek Mahdal, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | úředník Magistrátu hl. m. Prahy | Úvaly okr. Praha-východ |
9. SNK | 1 004 6,9 % listiny |
náhradník 3. |
MM Bc. Martin MahdalBez politické příslušnosti |
30 | živnostník | Tršice okr. Olomouc |
6. SNK | 261 13,1 % listiny |
mandát 2. |
MM Michal MahdalBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Suchá Loz okr. Uherské Hradiště |
6. NČ+NK | 86 7,2 % listiny |
náhradník 3. |
OM Ondřej MahdalBez politické příslušnosti |
45 | zubní technik CAD/CAM specialista | Jaroměřice okr. Svitavy |
6. SNK | 173 11,1 % listiny |
náhradník 3. |
PM Patrik MahdalBez politické příslušnosti |
35 | obsluha pěstitelské pálenice | Litobratřice okr. Znojmo |
6. SNK | 64 10,0 % listiny |
náhradník 4. |
PM Petr MahdalBez politické příslušnosti |
47 | elektromontér, živnostník | Rychnov u Jablonce nad Nisou okr. Jablonec nad Nisou |
13. SNK | 586 6,6 % listiny |
náhradník 3. |
PM Petr MahdalBez politické příslušnosti |
32 | agronom, hospodář MS Hluboček | Korytná okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 153 12,2 % listiny |
náhradník 2. |
RM Rostislav MahdalBez politické příslušnosti |
70 | podnikatel | Březnice okr. Zlín |
9. KDU-ČSL+NK | 177 7,2 % listiny |
náhradník 4. |
VM Václav MahdalBez politické příslušnosti |
39 | technik v oblasti elektro | Brusné okr. Kroměříž |
7. SNK | 75 11,8 % listiny |
náhradník 4. |
ZM Zdeněk MahdalBez politické příslušnosti |
63 | místostarosta, vodohospodář obce | Suchá Loz okr. Uherské Hradiště |
1. NČ+NK | 230 19,2 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. arch. Jakub MahdalíkBez politické příslušnosti |
26 | architekt | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
20. Piráti+NK | 762 3,5 % listiny |
náhradník 15. |
MM Marie MahdalíkováBez politické příslušnosti |
63 | prodavačka | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
14. SNK | 94 5,8 % listiny |
náhradník 11. |
DM Ing. Dagmar MahdalováBez politické příslušnosti |
45 | kontrolor kvality | Bystřice pod Lopeníkem okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 154 15,0 % listiny |
mandát 1. |
IM doc. Ing. Ivana Mahdalová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
64 | důchodce a OSVČ | Michálkovice okr. Ostrava-město |
9. ODS+OK+NK | 237 6,5 % listiny |
náhradník 5. |
KM Kamila MahdalováBez politické příslušnosti |
49 | technickohospodářský pracovník | Lochousice okr. Plzeň-sever |
9. SNK | 32 8,9 % listiny |
náhradník 2. |
MM Ing. Marcela MahdalováBez politické příslušnosti |
52 | referentka MÚ Uh. Brod | Strání okr. Uherské Hradiště |
9. ODS+NK | 143 5,1 % listiny |
náhradník 10. |
MM Bc. Martina MahdalováBez politické příslušnosti |
47 | učitelka MŠ | Bánov okr. Uherské Hradiště |
7. KDU-ČSL+STAN+NK | 270 9,5 % listiny |
náhradník 5. |
MM Martina MahdalováBez politické příslušnosti |
49 | zaměstnankyně ZŠ a MŠ Suchá Loz | Suchá Loz okr. Uherské Hradiště |
8. NČ+NK | 68 5,7 % listiny |
náhradník 5. |
ZM Mgr. Zuzana MahdalováBez politické příslušnosti |
39 | účetní | Bystřice pod Lopeníkem okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 207 11,9 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MahelBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ - automechanik | Dolní Rožínka okr. Žďár nad Sázavou |
13. SNK | 57 4,3 % listiny |
náhradník 4. |
LM Leoš Mahel, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | výrobní ředitel | Radešínská Svratka okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 127 13,4 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 62 701–62 750 z 127 803