Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 256 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LM Leoš MahelBez politické příslušnosti |
47 | obchodní zástupce | Věž okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK | 70 10,1 % listiny |
náhradník 3. |
TM Mgr. Tomáš MahelBez politické příslušnosti |
51 | referent | Žďár nad Sázavou okr. Žďár nad Sázavou |
1. Soukromníci+NK | 1 093 4,6 % listiny |
náhradník 1. |
VM Vladimíra MahelováBez politické příslušnosti |
46 | zdravotní sestra | Hodov okr. Třebíč |
1. NK | 111 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TM Ing. arch. Tereza MahlováBez politické příslušnosti |
44 | spoluprovozovatelka restaurace a penzionu Chalupa | Lety okr. Praha-západ |
1. SNK | 294 13,4 % listiny |
mandát 2. |
AM Alena MahnováBez politické příslušnosti |
49 | administrativní pracovnice | Popůvky okr. Brno-venkov |
14. SNK | 210 6,0 % listiny |
náhradník 10. |
JM Jan MahovskýBez politické příslušnosti |
40 | manažer | Vlčí okr. Plzeň-jih |
1. NK | 20 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OM Ondřej MahovskýBez politické příslušnosti |
35 | manažer zahraničního obchodu | Mžany okr. Hradec Králové |
6. SNK | 85 11,5 % listiny |
náhradník 3. |
ZM Ing. Zdeněk MahovskýObčanská demokratická strana |
60 | starosta obce | Přísnotice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 320 14,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Josef MahrBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Štítary okr. Znojmo |
5. SNK | 25 8,8 % listiny |
náhradník 4. |
MM Ing. Martin MahrBez politické příslušnosti |
39 | spolumajitel SW společnosti | Dobšice okr. Znojmo |
5. STAN+NK | 419 6,7 % listiny |
mandát 5. |
AM Aneta Mahrová, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | administrativní pracovník | Horní Břečkov okr. Znojmo |
2. SNK | 72 14,9 % listiny |
mandát 2. |
BM Božena MahrováBez politické příslušnosti |
48 | pokojská | Štítary okr. Znojmo |
8. SNK | 15 5,3 % listiny |
náhradník 7. |
IM Ilona MahrováBez politické příslušnosti |
57 | ekonomka | Olomučany okr. Blansko |
9. SNK | 253 8,1 % listiny |
mandát 1. |
JM Ján MahútBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Dušejov okr. Jihlava |
4. SNK | 123 10,5 % listiny |
mandát 4. |
RM Rudolf MahútBez politické příslušnosti |
61 | elektrotechnik | Míchov okr. Blansko |
3. SNK | 36 9,7 % listiny |
mandát 6. |
EM Eva MahútováBez politické příslušnosti |
56 | administrativní pracovnice | Míchov okr. Blansko |
8. SNK | 27 11,5 % listiny |
náhradník 5. |
KM Ing. Květoslava MahútováBez politické příslušnosti |
38 | bioinformatik | Bílov okr. Nový Jičín |
6. SNK | 206 14,3 % listiny |
mandát 2. |
AM Aleš MachBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ - živnostník | Vyžice okr. Chrudim |
1. NK | 95 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AM Mgr. A. Antonín MachBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Sušice okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 111 10,5 % listiny |
náhradník 2. |
BM Ing. Břetislav MachBez politické příslušnosti |
69 | zemědělský technik | Blansko okr. Blansko |
18. SOL+NK | 374 3,3 % listiny |
náhradník 16. |
ČM Čeněk MachBez politické příslušnosti |
34 | zkušební komisař - Dopravně správní odbor | Úpice okr. Trutnov |
4. TOP 09+NK | 454 6,3 % listiny |
náhradník 2. |
DM Daniel MachBez politické příslušnosti |
54 | vodohospodář | Kamýk nad Vltavou okr. Příbram |
3. SNK | 229 8,2 % listiny |
mandát 4. |
DM David MachBez politické příslušnosti |
48 | školník | Teplice nad Metují okr. Náchod |
3. SNK | 122 8,7 % listiny |
náhradník 1. |
EM Ing. Eduard MachBez politické příslušnosti |
31 | produktový manažer | Jemnice okr. Třebíč |
3. SNK | 361 6,0 % listiny |
mandát 4. |
EM Ing. Eduard MachBez politické příslušnosti |
60 | obchodní zástupce | Jemnice okr. Třebíč |
5. SNK | 325 5,4 % listiny |
náhradník 2. |
JM Ing. Jakub MachBez politické příslušnosti |
33 | lesník | Kostelany okr. Kroměříž |
6. SNK | 111 8,8 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jan MachBez politické příslušnosti |
45 | mechanik | Jesenice okr. Rakovník |
7. KSČM+NK | 60 7,1 % listiny |
náhradník 6. |
JM Mgr. Jan MachBez politické příslušnosti |
50 | ředitel ZŠ | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
6. KK+NK | 560 5,0 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jan MachBez politické příslušnosti |
28 | projektový inženýr | Železné okr. Brno-venkov |
6. SNK | 107 12,3 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jan MachBez politické příslušnosti |
53 | technolog | Nový Hrádek okr. Náchod |
6. SNK | 124 5,9 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jan MachBez politické příslušnosti |
42 | truhlář, velitel SDH | Bílý Kostel nad Nisou okr. Liberec |
8. SNK | 338 11,3 % listiny |
mandát 8. |
JM Jan MachBez politické příslušnosti |
43 | záchranář | Mikulov okr. Teplice |
3. SNK | 62 18,8 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MachBez politické příslušnosti |
55 | odborný referent nákupu | Jámy okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 105 10,1 % listiny |
mandát 3. |
JM Jan Mach, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | podnikatel | Stožice okr. Strakonice |
2. SNK | 59 15,1 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MachBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Teplice nad Metují okr. Náchod |
9. SNK | 126 8,9 % listiny |
náhradník 7. |
JM Ing. Jan MachBez politické příslušnosti |
36 | manažer globálního výrobního inženýrství ve Forvia Hella | Mohelnice okr. Šumperk |
11. SNK | 935 4,6 % listiny |
náhradník 4. |
JM Ing. Jaroslav MachBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Vladislav okr. Třebíč |
15. SNK | 179 5,5 % listiny |
náhradník 10. |
JM Bc. Jaroslav MachBez politické příslušnosti |
51 | obchodní ředitel, jednatel | Vodňany okr. Strakonice |
8. SNK | 107 3,7 % listiny |
náhradník 8. |
JM Ing. Jaroslav MachMotoristé sobě |
61 | místostarosta obce Neplachov, náměstek SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů České Budějovice | Neplachov okr. České Budějovice |
1. SNK | 48 22,9 % listiny |
mandát 1. |
JM Jaroslav MachBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Žďár nad Sázavou okr. Žďár nad Sázavou |
23. ANO+NK | 1 072 3,2 % listiny |
náhradník 18. |
JM Jiří MachBez politické příslušnosti |
67 | OSVČ | Písková Lhota okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 236 11,8 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MachBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí skladu expedice, zastupitel obce | Střemy okr. Mělník |
3. SNK | 108 11,9 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MachBez politické příslušnosti |
60 | vedoucí skladu | Mašťov okr. Chomutov |
8. SNK | 116 9,5 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jiří MachBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Škrdlovice okr. Žďár nad Sázavou |
8. SNK | 158 9,0 % listiny |
mandát 8. |
JM Jiří MachBez politické příslušnosti |
47 | správce nemovitostí, starosta SDH Náměšť na Hané | Náměšť na Hané okr. Olomouc |
5. SNK | 388 7,4 % listiny |
mandát 5. |
JM Jiří MachBez politické příslušnosti |
49 | obchodně technický zástupce | Polná okr. Jihlava |
19. SNK | 401 3,9 % listiny |
náhradník 14. |
JM Josef MachBez politické příslušnosti |
56 | servisní technik | Dírná okr. Tábor |
5. SNK | 126 10,9 % listiny |
mandát 5. |
JM Josef MachBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Bystré okr. Rychnov nad Kněžnou |
6. SNK | 95 11,9 % listiny |
mandát 7. |
JM Josef MachBez politické příslušnosti |
73 | důchodce, podnikatel | Věžovatá Pláně okr. Český Krumlov |
2. TOP 09+NK | 36 19,1 % listiny |
mandát 1. |
KM Bc. Kamil MachBez politické příslušnosti |
47 | starosta obce | Horní Město okr. Bruntál |
1. SNK | 276 9,9 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 62 751–62 800 z 127 803