Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 259 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RM Roman MachačBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Bukovka okr. Pardubice |
5. SNK | 85 8,5 % listiny |
náhradník 1. |
ŠM Štěpán MacháčBez politické příslušnosti |
29 | operátor výroby | Študlov okr. Zlín |
8. SNK | 82 8,5 % listiny |
náhradník 4. |
VM Vít MachačBez politické příslušnosti |
53 | stavební dělník | Horní Bojanovice okr. Břeclav |
5. SNK | 123 11,7 % listiny |
náhradník 1. |
VM Vratislav MacháčBez politické příslušnosti |
38 | velitel jednotky SDH, mechanizátor | Hranice okr. Přerov |
20. PRO Zdraví+NK | 826 3,7 % listiny |
náhradník 15. |
ZM Zbyněk MacháčBez politické příslušnosti |
39 | podnikatel | Vážany nad Litavou okr. Vyškov |
5. SNK | 108 8,9 % listiny |
náhradník 1. |
AM Alexandr MacháčekBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Velký Újezd okr. Olomouc |
14. SNK | 283 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
AM Antonín MacháčekBez politické příslušnosti |
39 | strojník VSH | Modřice okr. Brno-venkov |
15. SNK | 301 5,0 % listiny |
náhradník 11. |
AM Antonín MacháčekBez politické příslušnosti |
21 | student vysoké školy, divadelník | Lomnice nad Popelkou okr. Semily |
6. SNK | 982 5,4 % listiny |
mandát 6. |
DM Bc. Daniel Macháček, DiS.Bez politické příslušnosti |
37 | skladový mistr | Pavlov okr. Kladno |
3. SNK | 21 12,5 % listiny |
náhradník 2. |
DM David MacháčekBez politické příslušnosti |
31 | operátor laserového řezání | Kamenice nad Lipou okr. Pelhřimov |
6. VÝZVA+NK | 155 6,5 % listiny |
náhradník 4. |
DM David MacháčekBez politické příslušnosti |
35 | technolog, konstruktér, učitel SŠ | Ostrovánky okr. Hodonín |
4. SNK | 93 21,1 % listiny |
mandát 4. |
FM Filip MacháčekBez politické příslušnosti |
22 | OSVČ | Petrov okr. Blansko |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FM Filip MacháčekBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Janské Lázně okr. Trutnov |
13. SNK | 36 5,9 % listiny |
náhradník 10. |
FM František MacháčekBez politické příslušnosti |
64 | soukromý podnikatel | Světec okr. Teplice |
6. SNK | 24 9,3 % listiny |
|
IM Igor MacháčekBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Lanžhot okr. Břeclav |
12. SNK | 151 3,9 % listiny |
náhradník 10. |
JM Ing. Jakub MacháčekBez politické příslušnosti |
31 | konstruktér | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 231 6,2 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jakub MacháčekBez politické příslušnosti |
41 | dělník | Hodonín okr. Hodonín |
16. Levice+NK | 14 3,0 % listiny |
|
JM Jakub MacháčekBez politické příslušnosti |
39 | podnikatel | Přišimasy okr. Kolín |
7. SNK | 194 10,9 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jan MacháčekBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Mezilesí okr. Náchod |
7. SNK | 73 11,0 % listiny |
mandát 7. |
JM Ing. Jan MacháčekBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Proseč okr. Chrudim |
1. SNK | 645 8,7 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jan MacháčekBez politické příslušnosti |
39 | státní zaměstnanec | Jiříkovice okr. Brno-venkov |
8. SNK | 324 7,5 % listiny |
mandát 9. |
JM Jaroslav MacháčekBez politické příslušnosti |
53 | pracovník stavební firmy | Broumov okr. Náchod |
18. TOP 09+NK | 105 2,6 % listiny |
náhradník 16. |
JM Jaroslav MacháčekBez politické příslušnosti |
45 | právník ve veřejné správě | Choustníkovo Hradiště okr. Trutnov |
1. SNK | 45 8,3 % listiny |
náhradník 2. |
JM Ing. Jaroslav MacháčekBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí úseku drážního provozu a legislativy | Dolní Podluží okr. Děčín |
2. SNK | 106 11,1 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jindřich MacháčekBez politické příslušnosti |
34 | profesionální voják | Žabeň okr. Frýdek-Místek |
13. SNK | 32 6,7 % listiny |
náhradník 12. |
JM Jiří MacháčekBez politické příslušnosti |
48 | traktorista | Pohnání okr. Tábor |
1. NK | 40 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MacháčekBez politické příslušnosti |
55 | technik | Brno-Maloměřice a Obřany okr. Brno-město |
11. SEN 21+NK | 548 6,5 % listiny |
náhradník 6. |
JM Jiří MacháčekBez politické příslušnosti |
49 | manažer komunikace projektů | Všestary okr. Praha-východ |
6. SNK | 184 11,2 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jiří MacháčekBez politické příslušnosti |
57 | soukromý podnikatel | Rokytno okr. Pardubice |
13. SNK | 186 5,8 % listiny |
náhradník 4. |
JM Mgr. Jiří MacháčekBez politické příslušnosti |
61 | manažer – expedice | Velké Němčice okr. Břeclav |
4. SNK | 269 6,1 % listiny |
mandát 4. |
JM Ing. Jiří MacháčekBez politické příslušnosti |
59 | design engineer | Osek okr. Teplice |
1. SNK | 701 5,9 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MacháčekBez politické příslušnosti |
28 | referent logistiky | Pohnání okr. Tábor |
1. NK | 41 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Josef MacháčekBez politické příslušnosti |
59 | řezník | Holešov okr. Kroměříž |
16. STAN+NK | 108 3,8 % listiny |
|
KM Ing. Karel MacháčekBez politické příslušnosti |
49 | obchodní manažer | Pardubice I okr. Pardubice |
6. SOPU+NK | 824 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
KM Karel MacháčekBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Dublovice okr. Příbram |
5. SNK | 33 4,6 % listiny |
náhradník 4. |
KM Ing. Karel MacháčekBez politické příslušnosti |
49 | obchodní manažer | Pardubice IV okr. Pardubice |
7. SOPU+NK | 0 0,0 % listiny |
|
KM Ing. Karel MacháčekBez politické příslušnosti |
49 | obchodní manažer | Pardubice okr. Pardubice |
13. SOPU+NK | 2 117 2,5 % listiny |
náhradník 9. |
LM Libor MacháčekBez politické příslušnosti |
46 | svářeč | Kamenná okr. Třebíč |
1. NK | 73 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Ing. Libor MacháčekBez politické příslušnosti |
56 | technik | Staříč okr. Frýdek-Místek |
8. SNK | 64 5,1 % listiny |
náhradník 7. |
LM Ing. Libor Macháček, MBABez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Pustějov okr. Nový Jičín |
9. SNK | 233 8,9 % listiny |
náhradník 3. |
LM Lubomír MacháčekBez politické příslušnosti |
31 | koordinátor provozu | Myslibořice okr. Třebíč |
5. SNK | 53 8,6 % listiny |
náhradník 3. |
LM Ing. Luděk MacháčekBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Meziměstí okr. Náchod |
1. SNK | 301 10,3 % listiny |
mandát 2. |
LM Lukáš MacháčekBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí technického oddělení | Sudoměřice okr. Hodonín |
5. SNK | 158 13,3 % listiny |
mandát 2. |
LM Lukáš MacháčekBez politické příslušnosti |
28 | manipulátor na pile | Rožmberk nad Vltavou okr. Český Krumlov |
5. SNK | 80 12,3 % listiny |
náhradník 2. |
MM Mgr. Marek MacháčekBez politické příslušnosti |
44 | obchodní manažer | Žehušice okr. Kutná Hora |
2. SNK | 170 11,6 % listiny |
mandát 2. |
MM Ing. Martin MacháčekBez politické příslušnosti |
49 | ekonom | Dobříč okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 119 14,2 % listiny |
mandát 3. |
MM Mgr. Martin MacháčekBez politické příslušnosti |
35 | regionální ředitel v realitách | Třebenice okr. Litoměřice |
5. SNK | 241 6,3 % listiny |
náhradník 1. |
MM Martin MacháčekBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí odboru bezpečnostních služeb, velitel JSDH Přelouč | Přelouč okr. Pardubice |
10. STAN+NK | 492 4,6 % listiny |
náhradník 6. |
MM Martin Macháček, DiS.Bez politické příslušnosti |
31 | zdravotní pracovník, kondiční trenér | Plasy okr. Plzeň-sever |
13. SNK | 83 6,3 % listiny |
náhradník 12. |
MM Matyáš MacháčekBez politické příslušnosti |
31 | ředitel firmy | Pec pod Sněžkou okr. Trutnov |
11. SNK | 36 4,2 % listiny |
náhradník 9. |
Zobrazeno 62 901–62 950 z 127 803