Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 282 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VM Viktor Malinovský, DiS.Bez politické příslušnosti |
37 | stavební technik | Hořovičky okr. Rakovník |
5. SNK | 19 6,6 % listiny |
náhradník 6. |
SM Světlana MalinskáBez politické příslušnosti |
49 | správce, knihovnice | Mrákotín okr. Chrudim |
2. SNK | 79 14,3 % listiny |
mandát 2. |
VM Vladimíra MalinskáBez politické příslušnosti |
55 | referentka obalů CRYSTALEX CZ s.r.o. | Cvikov okr. Česká Lípa |
14. SNK | 364 4,5 % listiny |
náhradník 8. |
ZM Mgr. Zuzana MalinskáBez politické příslušnosti |
37 | učitelka, zastupitelka obce | Záříčí okr. Kroměříž |
2. SNK | 109 10,9 % listiny |
náhradník 2. |
MM Michal MalinskýBez politické příslušnosti |
39 | product management v IT | Praha-Dubeč okr. Hlavní město Praha |
4. SNK | 156 6,7 % listiny |
náhradník 7. |
MM Ing. Milan MalinskýBez politické příslušnosti |
59 | referent majetku MěÚ Cvikov | Cvikov okr. Česká Lípa |
5. SNK | 401 4,9 % listiny |
mandát 5. |
MM Miloš MalínskýBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Holohlavy okr. Hradec Králové |
8. SNK | 160 12,1 % listiny |
mandát 3. |
PM Petr MalínskýBez politické příslušnosti |
33 | podnikatel | Čermná okr. Trutnov |
3. SNK | 109 10,1 % listiny |
mandát 3. |
PM Petr MalinskýBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Ostrolovský Újezd okr. České Budějovice |
6. SNK | 67 14,8 % listiny |
mandát 6. |
ZM Zbyněk MalinskýBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Jestřabí v Krkonoších okr. Semily |
3. SNK | 43 10,5 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petr MalířBez politické příslušnosti |
62 | technik | Tetín okr. Beroun |
4. STAN+NK | 199 16,4 % listiny |
mandát 1. |
RM Mgr. Radek MalířBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Borek okr. Pardubice |
1. NK | 89 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MališBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Pržno okr. Frýdek-Místek |
5. KDU-ČSL+NK | 121 10,8 % listiny |
náhradník 4. |
JM Josef MališBez politické příslušnosti |
65 | ředitel firmy KMH servis s.r.o. | Nošovice okr. Frýdek-Místek |
6. SNK | 71 7,5 % listiny |
náhradník 6. |
MM Ing. Michal MališBez politické příslušnosti |
47 | konstruktér, výpočtář | Brno-Komín okr. Brno-město |
16. Zelení+NK | 1 229 5,5 % listiny |
náhradník 8. |
SM Svetozar MališBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Brantice okr. Bruntál |
2. SNK | 135 10,1 % listiny |
náhradník 2. |
JM Josef MalíšekBez politické příslušnosti |
51 | opravář zemědělských strojů | Lešany okr. Prostějov |
1. NK | 84 100,0 % listiny |
|
KM Kamil MalíšekBez politické příslušnosti |
51 | kontrolor kvality | Dolní Věstonice okr. Břeclav |
2. SNK | 121 14,2 % listiny |
mandát 2. |
MM Martin MalíšekBez politické příslušnosti |
31 | automechanik | Mladějov na Moravě okr. Svitavy |
8. SNK | 144 10,5 % listiny |
náhradník 3. |
AM Alois MališkaBez politické příslušnosti |
55 | zaměstnanec Služeb městyse Pozlovice s.r.o. | Pozlovice okr. Zlín |
12. SNK | 343 6,1 % listiny |
náhradník 1. |
FM František MališkaBez politické příslušnosti |
43 | technik | Ludkovice okr. Zlín |
4. SNK | 19 2,7 % listiny |
náhradník 2. |
LM Lucie MališkováBez politické příslušnosti |
20 | zdravotní sestra | Raduň okr. Opava |
9. SNK | 47 7,0 % listiny |
náhradník 8. |
VM Vendula MališkováBez politické příslušnosti |
42 | veterinární sestra | Praha hl.m. okr. Hlavní město Praha |
42. Patrioti ČR+NK | 2 134 1,5 % listiny |
|
VM Vendula MališkováBez politické příslušnosti |
42 | veterinární sestra | Praha 8 okr. Hlavní město Praha |
31. Patrioti ČR+NK | 2 655 2,2 % listiny |
náhradník 27. |
VM Veronika MalíškováBez politické příslušnosti |
39 | osobní bankéř | Seloutky okr. Prostějov |
7. SNK | 56 12,4 % listiny |
náhradník 5. |
VM Bc. Veronika MalíškováBez politické příslušnosti |
37 | účetní | Hvozd okr. Prostějov |
15. SNK | 148 5,1 % listiny |
náhradník 2. |
AM Anna MališováBez politické příslušnosti |
71 | předsedkyně klubu seniorů | Nošovice okr. Frýdek-Místek |
11. SNK | 265 9,0 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jana MališováBez politické příslušnosti |
65 | starostka | Pulečný okr. Jablonec nad Nisou |
1. SNK | 77 17,9 % listiny |
mandát 1. |
VM Veronika MaljarčikováBez politické příslušnosti |
30 | dělnice | Ryžoviště okr. Bruntál |
9. SNK | 116 9,3 % listiny |
náhradník 5. |
AM Mgr. Andrea MálkováBez politické příslušnosti |
24 | učitelka v MŠ | Trhový Štěpánov okr. Benešov |
11. SNK | 42 7,3 % listiny |
náhradník 4. |
AM Anna Málková, DiS.Bez politické příslušnosti |
30 | rodičovská dovolená, zdravotní sestra | Nížkov okr. Žďár nad Sázavou |
14. SNK | 114 4,9 % listiny |
náhradník 9. |
BM Mgr. Barbora MálkováBez politické příslušnosti |
43 | učitelka | Lozice okr. Chrudim |
1. SNK | 60 11,6 % listiny |
mandát 5. |
DM Dana MálkováBez politické příslušnosti |
49 | bankovní úřednice | Velim okr. Kolín |
5. SNK | 303 10,1 % listiny |
mandát 3. |
DM Daniela MálkováBez politické příslušnosti |
34 | rodičovská dovolená | Věšín okr. Příbram |
3. SNK | 60 10,4 % listiny |
náhradník 1. |
DM Dominika MálkováBez politické příslušnosti |
33 | inspektor kvality | Lipůvka okr. Blansko |
10. SNK | 78 5,4 % listiny |
náhradník 8. |
EM Eva MálkováBez politické příslušnosti |
62 | team leader, konzultant BOZP | Stráž nad Ohří okr. Karlovy Vary |
5. SNK | 74 13,2 % listiny |
mandát 1. |
EM MUDr. Eva MálkováBez politické příslušnosti |
56 | praktická lékařka a internistka | Veltrusy okr. Mělník |
11. Piráti+NK | 95 7,0 % listiny |
náhradník 10. |
GM Gabriela MálkováBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ - makléř | Buzice okr. Strakonice |
1. SNK | 74 15,9 % listiny |
mandát 1. |
HM Hana MálkováBez politické příslušnosti |
40 | obchodní zástupce | Dřevčice okr. Praha-východ |
10. SNK | 229 8,6 % listiny |
náhradník 3. |
IM Irena MálkováBez politické příslušnosti |
56 | asistent pedagoga | Hostěradice okr. Znojmo |
4. SNK | 393 10,8 % listiny |
mandát 4. |
IM Ing. Iva MálkováBez politické příslušnosti |
48 | soukromá podnikatelka | Lučany nad Nisou okr. Jablonec nad Nisou |
3. SNK | 81 12,1 % listiny |
|
IM Iveta MálkováBez politické příslušnosti |
56 | pracovnice sociálních služeb | Rudoltice okr. Ústí nad Orlicí |
8. KSČM+NK | 65 6,3 % listiny |
náhradník 7. |
JM Jana MálkováBez politické příslušnosti |
56 | specialista výroby závodu | Mikuleč okr. Svitavy |
5. SNK | 91 13,6 % listiny |
mandát 2. |
JM Jana MálkováBez politické příslušnosti |
50 | asistentka pedagoga | Nová Ves u Chotěboře okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 120 8,7 % listiny |
mandát 5. |
JM Mgr. Jana MálkováBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí sociálního úseku | Odřepsy okr. Nymburk |
1. SNK | 79 16,8 % listiny |
mandát 1. |
JM Jana MálkováBez politické příslušnosti |
51 | účetní | Slapsko okr. Tábor |
1. NK | 41 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jitka MálkováBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ a zastupitelka obce | Církvice okr. Kutná Hora |
2. ApV+NK | 241 14,5 % listiny |
mandát 2. |
KM Kamila MálkováBez politické příslušnosti |
63 | zdravotní sestra | Doloplazy okr. Prostějov |
7. SNK | 88 8,5 % listiny |
náhradník 3. |
KM Ing. Kristýna MálkováBez politické příslušnosti |
33 | projektantka | Hospříz okr. Jindřichův Hradec |
3. SNK | 93 16,0 % listiny |
mandát 3. |
LM Lenka MálkováBez politické příslušnosti |
47 | pracovnice poštovní přepážky | Třemešné okr. Tachov |
2. SNK | 67 18,5 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 64 051–64 100 z 127 803