Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 288 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PM Pavel MaňasBez politické příslušnosti |
47 | projektový manažer v energetice a IT | Křelov-Břuchotín okr. Olomouc |
1. SNK | 365 8,8 % listiny |
mandát 3. |
PM Petr Maňas, DiS.Bez politické příslušnosti |
53 | záchranář horské služby | Staré Město okr. Šumperk |
12. SNK | 137 10,4 % listiny |
mandát 2. |
TM Tomáš MaňasBez politické příslušnosti |
24 | medik | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
17. ODS+NK | 204 3,4 % listiny |
náhradník 15. |
TM Tomáš MaňasBez politické příslušnosti |
55 | zámečník | Malhotice okr. Přerov |
2. SNK | 100 23,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Vratislav MaňasBez politické příslušnosti |
50 | zedník, OSVČ | Kamenný Most okr. Kladno |
6. SNK | 58 12,5 % listiny |
náhradník 1. |
AM Aleš MaňásekBez politické příslušnosti |
51 | energetik | Pohořelice okr. Zlín |
4. SNK | 145 10,0 % listiny |
náhradník 1. |
BM Bronislav MaňásekBez politické příslušnosti |
55 | technik | Kunčice nad Labem okr. Trutnov |
8. SNK | 78 9,3 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jakub MaňásekBez politické příslušnosti |
34 | soukromý podnikatel | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
3. SOCDEM+NK | 210 4,6 % listiny |
|
JM Ing. Jiří MaňásekBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel | Velký Ořechov okr. Zlín |
4. KDU-ČSL+NK | 124 10,8 % listiny |
náhradník 1. |
PM Pavel MaňásekBez politické příslušnosti |
55 | mechanik | Zlín okr. Zlín |
26. Piráti+ZS+NK | 1 668 2,3 % listiny |
náhradník 23. |
PM Petr MaňásekBez politické příslušnosti |
34 | nákupčí | Zádveřice-Raková okr. Zlín |
8. SNK | 81 8,8 % listiny |
náhradník 8. |
PM Ing. Petr MaňásekANO 2011 |
55 | starosta obce | Lechotice okr. Kroměříž |
1. SNK | 108 16,0 % listiny |
mandát 1. |
RM Ing. Radek MaňásekBez politické příslušnosti |
47 | manažer odměňování | Babice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 342 7,6 % listiny |
mandát 4. |
TM Tomáš MaňásekBez politické příslušnosti |
36 | technik jakosti | Topolná okr. Uherské Hradiště |
15. SNK | 177 4,6 % listiny |
náhradník 9. |
LM Bc. Lenka Maňásková, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | dětská zdravotní sestra | Lichnov okr. Bruntál |
4. SNK | 143 13,9 % listiny |
mandát 2. |
LM Mgr. Lucia MaňáskováBez politické příslušnosti |
47 | specialistka incomingu, členka správní rady nadačního fondu Sport dětem | Třebíč okr. Třebíč |
18. STAN+NK | 2 394 3,6 % listiny |
náhradník 12. |
MM Martina MaňáskováBez politické příslušnosti |
45 | geodet | Malhostovice okr. Brno-venkov |
10. SNK | 67 6,7 % listiny |
náhradník 8. |
MM Mgr. Miroslava MaňáskováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka SŠ | Babice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 450 7,6 % listiny |
mandát 2. |
VM Mgr. Veronika MaňáskováBez politické příslušnosti |
41 | učitelka | Horní Benešov okr. Bruntál |
10. KSČM+NK | 163 18,7 % listiny |
náhradník 1. |
MM Marcela MaňasováBez politické příslušnosti |
54 | prodavačka | Praha 8 okr. Hlavní město Praha |
15. Patrioti ČR+NK | 2 663 2,2 % listiny |
náhradník 11. |
PM Pavla MaňasováBez politické příslušnosti |
48 | kadeřnice, OSVČ | Kamenný Most okr. Kladno |
2. SNK | 76 16,4 % listiny |
mandát 2. |
VM Věra MaňasováBez politické příslušnosti |
50 | asistentka ředitele | Týnec okr. Klatovy |
4. SNK | 48 8,0 % listiny |
mandát 4. |
ZM Ing. Zuzana MaňasováBez politické příslušnosti |
37 | ekonomka společnosti | Sehradice okr. Zlín |
3. SNK | 122 11,4 % listiny |
mandát 3. |
MM Michaela ManciniBez politické příslušnosti |
48 | státní zaměstnanec | Pletený Újezd okr. Kladno |
2. SNK | 89 17,5 % listiny |
náhradník 1. |
MM Michal MančalBez politické příslušnosti |
37 | starosta obce | Křešice okr. Litoměřice |
1. SNK | 598 12,2 % listiny |
mandát 1. |
MM Miroslav MančíkBez politické příslušnosti |
53 | živnostník | Slavkov okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 120 10,2 % listiny |
mandát 7. |
PM Ing. Pavel MančíkBez politické příslušnosti |
37 | nákupčí | Hovorany okr. Hodonín |
7. SNK | 267 7,8 % listiny |
náhradník 2. |
PM Ing. Peter Mančík, MBABez politické příslušnosti |
55 | fyzioterapeut | Chrustenice okr. Beroun |
2. SNK | 123 7,9 % listiny |
mandát 3. |
PM Petr MančíkBez politické příslušnosti |
60 | invalidní důchodce | Petrov nad Desnou okr. Šumperk |
8. SNK | 38 7,5 % listiny |
náhradník 7. |
MM Marcela MančíkováBez politické příslušnosti |
49 | invalidní důchodkyně | Olbramovice okr. Znojmo |
1. SNK | 271 14,6 % listiny |
mandát 2. |
PM Mgr. Petra MančíkováBez politické příslušnosti |
39 | učitelka | Neuměřice okr. Kladno |
5. SNK | 78 14,0 % listiny |
mandát 5. |
ZM Zdeňka MančíkováBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Zdětín okr. Prostějov |
6. SNK | 96 10,8 % listiny |
mandát 7. |
LM Bc. Lukáš MandaBez politické příslušnosti |
40 | státní zaměstnanec | Chrást okr. Příbram |
1. NK | 24 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FM Bc. Filip ManďákBez politické příslušnosti |
37 | správní cestmistr, divadelník | Zábřeh okr. Šumperk |
11. NV+NK | 456 4,1 % listiny |
náhradník 10. |
JM Jan ManďákBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Dešná okr. Zlín |
2. SNK | 49 12,5 % listiny |
mandát 6. |
JM Jaroslav Mandák, DiS.Bez politické příslušnosti |
41 | voják z povolání | Pasohlávky okr. Brno-venkov |
1. SNK | 107 10,0 % listiny |
mandát 2. |
MM Bc. Michal MandákBez politické příslušnosti |
36 | zdravotní laborant | Ždánov okr. Domažlice |
6. SNK | 81 18,5 % listiny |
mandát 1. |
RM Radek ManďákBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Slušovice okr. Zlín |
5. SNK | 72 6,7 % listiny |
náhradník 5. |
TM Tomáš MandákBez politické příslušnosti |
30 | řidič | Polní Chrčice okr. Kolín |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
|
VM Václav MandákBez politické příslušnosti |
37 | technik | Tatrovice okr. Sokolov |
8. SNK | 16 2,5 % listiny |
náhradník 1. |
MM MUDr. Michaela MandákováBez politické příslušnosti |
60 | lékařka | Čáslav okr. Kutná Hora |
17. SNK | 1 033 4,6 % listiny |
náhradník 10. |
NM Nikola MandákováBez politické příslušnosti |
31 | prodavačka | Brod nad Dyjí okr. Břeclav |
3. SNK | 133 14,9 % listiny |
mandát 3. |
TM Tereza MandákováBez politické příslušnosti |
22 | studentka | Medonosy okr. Mělník |
7. SNK | 10 7,9 % listiny |
náhradník 5. |
DM Mgr. Dušan Mandát, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
49 | vědec | Kokory okr. Přerov |
8. SNK | 74 5,7 % listiny |
náhradník 7. |
JM Jakub MandátBez politické příslušnosti |
30 | obchodní zástupce | Ústí okr. Jihlava |
4. SNK | 54 12,6 % listiny |
mandát 4. |
PM Petr MandátBez politické příslušnosti |
43 | manager | Raduň okr. Opava |
7. SNK | 66 4,8 % listiny |
náhradník 5. |
LM Lenka MandátováBez politické příslušnosti |
44 | učitelka | Oponešice okr. Třebíč |
1. NK | 63 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RM Renáta MandátováBez politické příslušnosti |
49 | administrativní pracovnice | Ústí okr. Jihlava |
3. SNK | 71 16,5 % listiny |
mandát 3. |
JM Jana MandausováBez politické příslušnosti |
61 | poštovní doručovatelka | Kralovice okr. Plzeň-sever |
10. SNK | 193 6,2 % listiny |
náhradník 9. |
SM Bc. Stanislav MandelíčekBez politické příslušnosti |
66 | úředník | Holubov okr. Český Krumlov |
5. SNK | 265 8,3 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 64 351–64 400 z 127 803