Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 297 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VM Václav MarekBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Šumice okr. Uherské Hradiště |
15. SNK | 354 6,2 % listiny |
náhradník 7. |
VM Viktor MarekBez politické příslušnosti |
22 | student UK Praha | Staré Město pod Landštejnem okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 75 11,5 % listiny |
náhradník 4. |
VM Viktor MarekBez politické příslušnosti |
42 | technolog | Velké Svatoňovice okr. Trutnov |
1. SNK | 433 13,2 % listiny |
mandát 1. |
VM Vilém MarekBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Okrouhlice okr. Havlíčkův Brod |
5. SNK | 221 6,2 % listiny |
náhradník 1. |
VM Vítězslav MarekBez politické příslušnosti |
81 | důchodce | Heřmanův Městec okr. Chrudim |
13. VČ+NK | 180 3,8 % listiny |
náhradník 10. |
VM Vladimír MarekBez politické příslušnosti |
55 | keramik | Žďár okr. Blansko |
7. SNK | 109 12,1 % listiny |
mandát 7. |
VM Vladimír MarekBez politické příslušnosti |
25 | systémový programátor | Malonty okr. Český Krumlov |
8. SNK | 24 5,6 % listiny |
|
VM Vladimír MarekBez politické příslušnosti |
46 | technik | Ondřejov okr. Pelhřimov |
1. NK | 36 100,0 % listiny |
|
VM MUDr. Vladimír MarekBez politické příslušnosti |
52 | praktický lékař | Brno-Maloměřice a Obřany okr. Brno-město |
5. Volt+NK | 563 7,3 % listiny |
náhradník 1. |
VM Vlastimil MarekBez politické příslušnosti |
48 | zaměstnanec MO AČR | Kunžak okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 78 7,4 % listiny |
náhradník 4. |
VM Ing. Vojtěch MarekBez politické příslušnosti |
60 | místostarosta města, technik a cyklista | Česká Kamenice okr. Děčín |
4. SNK | 814 5,2 % listiny |
mandát 4. |
VM Vojtěch MarekBez politické příslušnosti |
50 | dělník | Olešnice okr. Semily |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZM Zdeněk MarekBez politické příslušnosti |
42 | dělník ve výrobě | Proseč okr. Chrudim |
13. SNK | 97 4,6 % listiny |
náhradník 11. |
ZM Zdeněk MarekBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ - stavební technik | Smiřice okr. Hradec Králové |
5. HDK+NK | 315 7,0 % listiny |
mandát 5. |
ZM Ing. Zdeněk MarekBez politické příslušnosti |
52 | starosta | Mikulůvka okr. Vsetín |
1. SNK | 196 9,7 % listiny |
mandát 1. |
ZM Zdeněk MarekBez politické příslušnosti |
63 | rozpočtář | Litomyšl okr. Svitavy |
15. SOCDEM+NK | 337 4,6 % listiny |
náhradník 13. |
ZM Zdeněk MarekBez politické příslušnosti |
48 | řidič | Trpísty okr. Tachov |
2. SNK | 85 20,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Jan MarelBez politické příslušnosti |
41 | projektový manažer v energetice, místostarosta | Velká Jesenice okr. Náchod |
2. SNK | 161 20,5 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavla MarelováBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ - provozovatelka bistra a kavárny | Maršov u Úpice okr. Trutnov |
1. NK | 47 100,0 % listiny |
|
MM Ing. Markéta MarenčákováBez politické příslušnosti |
39 | projektová manažerka | Proseč pod Ještědem okr. Liberec |
3. SNK | 157 11,2 % listiny |
mandát 3. |
DM David MarešBez politické příslušnosti |
29 | hasič | Strupčice okr. Chomutov |
4. SNK | 146 8,9 % listiny |
náhradník 1. |
DM David MarešBez politické příslušnosti |
33 | projektový manažer pro dotační činnost | Nedvědice okr. Brno-venkov |
13. SNK | 70 3,8 % listiny |
náhradník 10. |
DM Dominik MarešBez politické příslušnosti |
20 | prodavač | Lužná okr. Rakovník |
9. TOP 09+NK | 30 3,0 % listiny |
náhradník 9. |
DM Ing. Dominik MarešBez politické příslušnosti |
32 | strojní konstruktér | Martínkov okr. Třebíč |
1. NK | 88 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DM Dominik MarešBez politické příslušnosti |
23 | řidič | Okřešice okr. Třebíč |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DM Dušan MarešBez politické příslušnosti |
50 | operátor výroby v P&G | Rakovník okr. Rakovník |
9. Nestraníci+NK | 193 3,9 % listiny |
náhradník 8. |
FM Filip MarešBez politické příslušnosti |
50 | rehabilitační pracovník | Písková Lhota okr. Mladá Boleslav |
7. SNK | 101 8,8 % listiny |
náhradník 6. |
FM František MarešBez politické příslušnosti |
39 | řidič záchranář | Nepomuk okr. Plzeň-jih |
6. ANO+NK | 337 6,9 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jakub MarešBez politické příslušnosti |
29 | account manager | Protivín okr. Písek |
12. SNK | 338 4,7 % listiny |
náhradník 8. |
JM Bc. Jakub MarešBez politické příslušnosti |
33 | vyšetřovatel PČR | Velká Hleďsebe okr. Cheb |
10. SNK | 549 6,9 % listiny |
mandát 10. |
JM Jakub MarešBez politické příslušnosti |
22 | stavební dělník | Soběslav okr. Tábor |
8. SvobAUTOTrikoNK | 65 4,6 % listiny |
|
JM Jan MarešBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Ledce okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 49 7,9 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jan MarešBez politické příslušnosti |
33 | hasič - záchranář | Nasavrky okr. Chrudim |
3. SNK | 208 9,4 % listiny |
mandát 3. |
JM Jan MarešBez politické příslušnosti |
43 | učitel | Běhařovice okr. Znojmo |
5. SNK | 56 12,7 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jan MarešBez politické příslušnosti |
52 | dřevařská výroba | Chlístovice okr. Kutná Hora |
10. SNK | 48 6,8 % listiny |
náhradník 8. |
JM Jan MarešBez politické příslušnosti |
52 | zaměstnanec | Trnová okr. Praha-západ |
2. SNK | 46 10,7 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jan MarešBez politické příslušnosti |
47 | servisní technik | Zvíkov okr. České Budějovice |
7. SNK | 82 13,2 % listiny |
náhradník 2. |
JM MUDr. Jaromil MarešBez politické příslušnosti |
66 | lékař | Planá okr. Tachov |
3. STAN+NK | 554 7,5 % listiny |
mandát 3. |
JM Jaroslav MarešBez politické příslušnosti |
55 | elektromontér | Trokavec okr. Rokycany |
1. SNK | 34 14,0 % listiny |
mandát 3. |
JM Jaroslav MarešBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Uzenice okr. Strakonice |
6. SNK | 39 14,6 % listiny |
mandát 2. |
JM Jaroslav MarešBez politické příslušnosti |
68 | starobní důchodce | Opatov okr. Třebíč |
7. SNK | 48 5,7 % listiny |
náhradník 5. |
JM Ing. Mgr. Jaroslav MarešBez politické příslušnosti |
60 | projektový manager | Čížkovice okr. Litoměřice |
8. SNK | 81 6,2 % listiny |
náhradník 7. |
JM Jiří MarešBez politické příslušnosti |
65 | dispečer provozu | Ledce okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 76 12,2 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jiří MarešBez politické příslušnosti |
51 | dělník | Železná Ruda okr. Klatovy |
2. SNK | 460 8,2 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MarešBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Ohrazenice okr. Příbram |
3. SNK | 86 14,2 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MarešBez politické příslušnosti |
56 | technik | Žerotín okr. Louny |
5. SNK | 85 11,7 % listiny |
mandát 6. |
JM Jiří MarešBez politické příslušnosti |
57 | dělník paletizační linky | Ledčice okr. Mělník |
6. SNK | 140 6,3 % listiny |
mandát 6. |
JM Jiří MarešBez politické příslušnosti |
33 | teamleader výroby | Kožušany-Tážaly okr. Olomouc |
8. SNK | 132 7,6 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jiří MarešBez politické příslušnosti |
62 | úklid a údržba - Shell | Zadní Střítež okr. Tábor |
4. SNK | 12 15,6 % listiny |
mandát 5. |
JM Bc. Jiří MarešBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí výroby | Chotoviny okr. Tábor |
11. TOP 09+NK | 221 5,9 % listiny |
náhradník 6. |
Zobrazeno 64 801–64 850 z 127 803