Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 355 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Jan MertaBez politické příslušnosti |
47 | technik, jednatel firmy | Brno-Líšeň okr. Brno-město |
10. ODS+TOP 09+NK | 1 075 3,6 % listiny |
náhradník 8. |
LM Ladislav MertaBez politické příslušnosti |
51 | senior dispečer | Lomnička okr. Brno-venkov |
1. SNK | 180 17,1 % listiny |
mandát 1. |
LM Lubomír MertaBez politické příslušnosti |
70 | starobní důchodce | Mrsklesy okr. Olomouc |
9. SNK | 10 1,6 % listiny |
náhradník 7. |
MM Martin MertaBez politické příslušnosti |
46 | zemědělec – 2. místostarosta obce | Rašovice okr. Vyškov |
3. SNK | 219 12,5 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MertaBez politické příslušnosti |
51 | obsluha CNC - OSVČ | Majetín okr. Olomouc |
1. SNK | 176 10,2 % listiny |
náhradník 1. |
MM Miroslav MertaBez politické příslušnosti |
46 | obchodní ředitel | Loštice okr. Šumperk |
5. SNK | 212 7,3 % listiny |
náhradník 2. |
PM Pavel MertaBez politické příslušnosti |
31 | prodavač | Bystřice nad Pernštejnem okr. Žďár nad Sázavou |
15. ANO+NK | 326 4,2 % listiny |
náhradník 12. |
PM Pavel MertaBez politické příslušnosti |
50 | dozorčí ČD a.s. | Slatinice okr. Olomouc |
11. KDU-ČSL+NK | 495 6,5 % listiny |
mandát 11. |
PM Petr MertaBez politické příslušnosti |
60 | manažer | Pražmo okr. Frýdek-Místek |
4. SNK | 136 12,5 % listiny |
náhradník 1. |
RM Radek MertaBez politické příslušnosti |
42 | hasič | Džbánov okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 127 14,6 % listiny |
mandát 1. |
RM Radim MertaBez politické příslušnosti |
51 | seřizovač | Těchonín okr. Ústí nad Orlicí |
11. SNK | 113 8,7 % listiny |
náhradník 6. |
VM Václav MertaBez politické příslušnosti |
44 | technolog ve výrobě | Mělník okr. Mělník |
5. SNK | 1 103 5,5 % listiny |
náhradník 1. |
VM Vojtěch MertaBez politické příslušnosti |
34 | zedník | Řikonín okr. Brno-venkov |
5. SNK | 18 17,0 % listiny |
mandát 5. |
VM Bc. Vojtěch MertaBez politické příslušnosti |
29 | zedník štukatér, kronikář obce Staříč | Staříč okr. Frýdek-Místek |
4. KDU-ČSL+NK | 129 9,6 % listiny |
náhradník 3. |
VM Vladimír MertinBez politické příslušnosti |
52 | operátor lisu | Hazlov okr. Cheb |
3. SNK | 66 9,0 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jana MertinováBez politické příslušnosti |
45 | vlasová stylistka | Jičíněves okr. Jičín |
7. SNK | 21 14,0 % listiny |
|
DM Dušan MertlBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí autoservisu | Jiřice u Miroslavi okr. Znojmo |
4. SNK | 46 9,9 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jan MertlBez politické příslušnosti |
19 | student VŠ | Radnice okr. Rokycany |
13. ODS+NK | 92 4,6 % listiny |
náhradník 10. |
JM Jan MertlBez politické příslušnosti |
46 | technik údržby - elektrotechnik | Březina okr. Rokycany |
4. SNK | 71 13,9 % listiny |
mandát 4. |
JM Josef MertlBez politické příslušnosti |
44 | podnikatel, předseda ATOM SPORT Temelín | Temelín okr. České Budějovice |
1. SNK | 28 12,6 % listiny |
|
MM Marek MertlBez politické příslušnosti |
52 | učitel, speciální pedagog | Vyskytná nad Jihlavou okr. Jihlava |
6. SNK | 98 7,6 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martin MertlBez politické příslušnosti |
44 | strojírenský dělník | Kopřivnice okr. Nový Jičín |
15. SOCDEM+NK | 96 3,5 % listiny |
|
MM Martin MěrtlBez politické příslušnosti |
33 | technolog výroby | Puklice okr. Jihlava |
7. SNK | 100 6,8 % listiny |
náhradník 4. |
MM Bc. Monika MertlBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Srby okr. Plzeň-jih |
9. SNK | 14 3,8 % listiny |
náhradník 5. |
PM Petr MertlBez politické příslušnosti |
31 | optik Ottlens | Šumperk okr. Šumperk |
23. TOP 09+NK | 558 3,0 % listiny |
náhradník 20. |
PM Petr MěrtlBez politické příslušnosti |
37 | IT správce sítě | Stonařov okr. Jihlava |
1. SNK | 244 11,9 % listiny |
mandát 1. |
KM Kamila MertlováBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí ATOM SPORT Temelín | Temelín okr. České Budějovice |
3. SNK | 21 9,5 % listiny |
|
KM Mgr. Kamila MertlováBez politické příslušnosti |
29 | učitelka 2. stupně ZŠ | Brandýsek okr. Kladno |
5. SNK | 398 6,8 % listiny |
mandát 5. |
KM Kateřina MertlováBez politické příslušnosti |
49 | asistent pedagoga, vychovatel | Vyskytná nad Jihlavou okr. Jihlava |
10. SNK | 91 7,1 % listiny |
náhradník 7. |
LM Laura MertlováBez politické příslušnosti |
19 | student VŠ návrhář | Temelín okr. České Budějovice |
2. SNK | 15 6,8 % listiny |
|
LM Lenka MertlováBez politické příslušnosti |
53 | administrativní pracovnice ve zdravotnictví | Zbýšov okr. Brno-venkov |
8. STAN+NK | 206 7,4 % listiny |
náhradník 3. |
LM Mgr. Libuše MertlováBez politické příslušnosti |
66 | učitelka na střední škole | Chotíkov okr. Plzeň-sever |
9. SNK | 190 6,3 % listiny |
náhradník 5. |
RM Ing. Renáta MěrtlováBez politické příslušnosti |
62 | učitelka ZŠ | Stonařov okr. Jihlava |
11. SNK | 264 8,7 % listiny |
mandát 4. |
MM Michal MertosBez politické příslušnosti |
47 | obsluha CNC | Držková okr. Zlín |
8. SNK | 77 10,0 % listiny |
náhradník 4. |
AM Alena MertováBez politické příslušnosti |
36 | pracovnice ve výrobě | Bruntál okr. Bruntál |
20. SNK | 153 3,5 % listiny |
|
HM Ing. Hana MertováBez politické příslušnosti |
42 | ekonomka, specialistka informačního systému SAP, správkyně fb skupiny Újezd nad Lesy-místo pro život | Praha 21 okr. Hlavní město Praha |
4. STAN+NK | 1 530 6,3 % listiny |
mandát 4. |
KM Mgr. Kamila MertováBez politické příslušnosti |
41 | ilustrátorka, malířka | Lhotka okr. Frýdek-Místek |
7. SNK | 119 11,5 % listiny |
náhradník 4. |
KM Bc. Kamila MertováBez politické příslušnosti |
47 | jednatelka firmy, pojišťovací makléř | Brušperk okr. Frýdek-Místek |
3. SNK | 203 7,4 % listiny |
náhradník 3. |
LM Bc. Lada MertováBez politické příslušnosti |
58 | vrchní sestra OLÚ Paseka | Moravský Beroun okr. Olomouc |
11. STAN+NK | 461 6,5 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martina MertováBez politické příslušnosti |
61 | správce budov a obecního majetku | Metylovice okr. Frýdek-Místek |
11. SNK | 466 8,1 % listiny |
náhradník 3. |
SM Bc. Silvie Mertová, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | úřednice | Svatobořice-Mistřín okr. Hodonín |
6. SNK | 531 6,7 % listiny |
náhradník 1. |
SM Bc. Stanislava MertováBez politické příslušnosti |
52 | specialistka BOZP a PO | Chlumětín okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 50 100,0 % listiny |
|
JM Jaroslav MerunkaBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Věž okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 94 13,6 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MerunkaBez politické příslušnosti |
54 | řidič traktoru | Okrouhlice okr. Havlíčkův Brod |
7. SNK | 366 7,0 % listiny |
mandát 7. |
LM Luboš MeruňkaBez politické příslušnosti |
46 | Key Account manager | Libouchec okr. Ústí nad Labem |
8. SNK | 400 7,4 % listiny |
mandát 3. |
MM Ing. Milan MeruňkaBez politické příslušnosti |
31 | technolog | Lípa okr. Havlíčkův Brod |
12. SNK | 313 9,9 % listiny |
mandát 3. |
AM Alexandr MervaBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí střediska služeb | Břidličná okr. Bruntál |
1. SNK | 177 13,5 % listiny |
mandát 1. |
MM Miroslav Merva, ml.Bez politické příslušnosti |
30 | OSVČ | Rýmařov okr. Bruntál |
4. SOCDEM+NK | 119 4,1 % listiny |
náhradník 4. |
MM Miroslav Merva, nst.Bez politické příslušnosti |
75 | aktivní důchodce | Rýmařov okr. Bruntál |
16. SOCDEM+NK | 92 3,1 % listiny |
náhradník 15. |
LM Bc. Libuše Mervardová, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | starostka | Nučice okr. Praha-východ |
1. SNK | 88 15,6 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 67 701–67 750 z 127 803