Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 356 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
AM Aleš MervartBez politické příslušnosti |
61 | zeměměřič | Pohoří okr. Rychnov nad Kněžnou |
10. SNK | 202 6,5 % listiny |
mandát 10. |
JM Jan MervartBez politické příslušnosti |
38 | nezávislý expert pro technologické projekty | Velký Třebešov okr. Náchod |
9. SNK | 55 8,0 % listiny |
náhradník 5. |
LM Lukáš MervartBez politické příslušnosti |
43 | živnostník, starosta dobrovolných hasičů Těrlicko | Těrlicko okr. Karviná |
11. NEZ+NK | 505 6,2 % listiny |
náhradník 7. |
MM Ing. Michal Mervart, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
48 | vysokoškolský pedagog | Praha hl.m. okr. Hlavní město Praha |
41. TEAM+NK | 2 315 1,4 % listiny |
|
MM Ing. Michal MervartBez politické příslušnosti |
48 | vysokoškolský pedagog | Praha 10 okr. Hlavní město Praha |
13. TEAM+NK | 2 590 2,3 % listiny |
náhradník 10. |
OM Ondřej Mervart, DiS.Bez politické příslušnosti |
34 | konstruktér | Rychnovek okr. Náchod |
6. SNK | 147 9,9 % listiny |
náhradník 1. |
PM Mgr. Pavel MervartBez politické příslušnosti |
54 | nakladatel | Červený Kostelec okr. Náchod |
24. SNK | 222 2,9 % listiny |
náhradník 21. |
PM Bc. Petr MervartBez politické příslušnosti |
37 | zdravotnický záchranář | Rohovládova Bělá okr. Pardubice |
6. SNK | 172 14,7 % listiny |
náhradník 2. |
VM Mgr. Václav MervartBez politické příslušnosti |
30 | učitel | Dobruška okr. Rychnov nad Kněžnou |
14. KDUČSL+TOP09+NK | 449 5,4 % listiny |
náhradník 11. |
VM Mgr. Viktor MervartBez politické příslušnosti |
30 | učitel | Pohoří okr. Rychnov nad Kněžnou |
11. SNK | 209 6,7 % listiny |
mandát 11. |
AM Ing. Andrea MervartováBez politické příslušnosti |
26 | obchodní zástupce | Vrdy okr. Kutná Hora |
6. ANO+NK | 90 6,5 % listiny |
náhradník 5. |
EM Eva MervínskáBez politické příslušnosti |
68 | podnikatelka | Česká Kamenice okr. Děčín |
15. SNK | 707 4,5 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jan MerxbauerBez politické příslušnosti |
42 | montážní technik | Chotoviny okr. Tábor |
3. SNK | 45 8,1 % listiny |
|
PM Petr MerzBez politické příslušnosti |
48 | mistr v nástrojárně | Tuněchody okr. Chrudim |
6. SNK | 106 8,5 % listiny |
mandát 6. |
FM František MěřičkaBez politické příslušnosti |
43 | vývojový konstruktér | Vlachovice okr. Zlín |
10. SNK | 210 5,7 % listiny |
náhradník 5. |
LM Luděk MěřičkaBez politické příslušnosti |
55 | údržbář veřejné zeleně | Bílá okr. Frýdek-Místek |
6. SNK | 27 15,5 % listiny |
náhradník 3. |
RM Radek MěřičkaBez politické příslušnosti |
34 | předák výroby, velitel jednotky SDH Klučov | Klučov okr. Kolín |
8. SNK | 306 6,9 % listiny |
mandát 8. |
JM Jaroslav MěřilBez politické příslušnosti |
63 | školník ZŠ a MŠ Náklo | Náklo okr. Olomouc |
7. SNK | 259 6,4 % listiny |
náhradník 1. |
VM Ing. Veronika MěřilováBez politické příslušnosti |
37 | ekonomka | Horka nad Moravou okr. Olomouc |
9. SNK | 217 8,1 % listiny |
náhradník 7. |
EM Eliška MěřínskáBez politické příslušnosti |
37 | pracovnice v logistice | Dolní Kounice okr. Brno-venkov |
12. SNK | 520 6,2 % listiny |
náhradník 3. |
MM Marie MěřínskáBez politické příslušnosti |
26 | číšnice | Rakvice okr. Břeclav |
5. SNK | 43 7,0 % listiny |
|
ZM Ing. Zlatka MěřinskáBez politické příslušnosti |
62 | státní úředník | Opatovice okr. Brno-venkov |
6. SNK | 239 11,4 % listiny |
náhradník 2. |
RM Rostislav MěřínskýBez politické příslušnosti |
58 | vinohradník a vinař | Rakvice okr. Břeclav |
3. SNK | 73 11,9 % listiny |
|
TM Ing. Tomáš MěřínskýBez politické příslušnosti |
38 | projektant | Vranovice okr. Brno-venkov |
9. SOM+NK | 152 8,8 % listiny |
náhradník 2. |
VM Vlastimil MesárBez politické příslušnosti |
51 | tooling engineer | Senomaty okr. Rakovník |
10. SNK | 205 5,8 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jan MésárošBez politické příslušnosti |
47 | stavební technik | Ostravice okr. Frýdek-Místek |
5. ODS+NK | 245 8,0 % listiny |
náhradník 1. |
OM Ondřej MesarošBez politické příslušnosti |
36 | jednatel | Mirotice okr. Písek |
10. SNK | 90 5,2 % listiny |
náhradník 7. |
RM Radovan MesárošBez politické příslušnosti |
26 | OSVČ – elektrotechnik | Bošovice okr. Vyškov |
5. SNK | 91 7,6 % listiny |
náhradník 4. |
VM Mgr. Vladimír MesárošBez politické příslušnosti |
59 | učitel | Třebíz okr. Kladno |
5. SNK | 67 12,4 % listiny |
mandát 5. |
LM Libuše MesárošováBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ – švadlena | Bošovice okr. Vyškov |
8. SNK | 246 20,4 % listiny |
mandát 2. |
LM Ing. Lucie MésárošováBez politické příslušnosti |
35 | dotační specialista | Ostravice okr. Frýdek-Místek |
2. ODS+NK | 315 10,3 % listiny |
mandát 1. |
MM Bc. Marie MesárošováBez politické příslušnosti |
39 | asistentka gener. ředitele, t. č. MD | Besednice okr. Český Krumlov |
5. SNK | 224 9,3 % listiny |
mandát 5. |
VM Věra MesárošováBez politické příslušnosti |
59 | pracovnice v sociálních službách | Ústí nad Labem-město okr. Ústí nad Labem |
8. HR+NK | 312 4,9 % listiny |
|
PM Mgr. Petra MesiarováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka ZŠ | Nalžovské Hory okr. Klatovy |
11. SNK | 140 6,4 % listiny |
mandát 11. |
KM Karel MěsícBez politické příslušnosti |
70 | instalatér | Zašová okr. Vsetín |
8. SNK | 242 6,0 % listiny |
náhradník 5. |
RM Radek MěsícBez politické příslušnosti |
57 | invalidní důchodce | Bystřice nad Pernštejnem okr. Žďár nad Sázavou |
21. ANO+NK | 0 0,0 % listiny |
|
JM Ing. Jan MěsíčekBez politické příslušnosti |
49 | servisní technik | Ostřetice okr. Klatovy |
7. SNK | 38 11,9 % listiny |
mandát 9. |
JM MVDr. Jiří MěsíčekBez politické příslušnosti |
40 | veterinární lékař | Lužec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
2. SNK | 140 9,9 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MěsíčekBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí linky | Konecchlumí okr. Jičín |
1. NK | 136 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Ladislav MěsíčekBez politické příslušnosti |
33 | obchodní zástupce | Klučov okr. Kolín |
14. SNK | 277 6,2 % listiny |
náhradník 4. |
RM Robin MěsíčekBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Jetětice okr. Písek |
3. SNK | 47 11,8 % listiny |
mandát 3. |
VM Ing. Václav MěsíčekBez politické příslušnosti |
51 | jednatel společnosti | Ostřetice okr. Klatovy |
8. SNK | 39 12,2 % listiny |
mandát 2. |
LM Mgr. Ludmila MesmerováBez politické příslušnosti |
50 | učitel | Krásný Dvůr okr. Louny |
6. SNK | 29 12,8 % listiny |
náhradník 3. |
JM Ing. Jiří MesnerBez politické příslušnosti |
52 | učitel | Skalná okr. Cheb |
5. SNK | 340 7,5 % listiny |
mandát 3. |
TM Tomáš MesnerBez politické příslušnosti |
49 | dispečer dopravy, OSVČ | Přezletice okr. Praha-východ |
9. ODS+NK | 358 9,5 % listiny |
náhradník 5. |
FM MgA. Filip MessiereurBez politické příslušnosti |
39 | malíř, výtvarník | Praha 1 okr. Hlavní město Praha |
9. Volt+NK | 138 3,8 % listiny |
|
PM Pavel MessnerBez politické příslušnosti |
58 | servisní technik | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
15. SNK | 72 2,9 % listiny |
náhradník 13. |
JM Jiří MěsteckýBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Svéradice okr. Klatovy |
1. NK | 111 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Ing. Petr MěsteckýBez politické příslušnosti |
53 | stavební inženýr, projektový manažer a zakladatel spolku Snesitelné bydlení v centru Prahy | Praha hl.m. okr. Hlavní město Praha |
18. HPPSENMourekNK | 11 204 1,6 % listiny |
|
PM Ing. Petr MěsteckýBez politické příslušnosti |
53 | stavební inženýr, projektový manažer a zakladatel spolku Snesitelné bydlení v centru Prahy | Praha 1 okr. Hlavní město Praha |
4. Piráti+NK | 835 4,3 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 67 751–67 800 z 127 803