Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 399 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TM Tereza MoličováBez politické příslušnosti |
34 | kontrolor kvality | Radovesnice II okr. Kolín |
7. SNK | 46 5,8 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jiří MolíkBez politické příslušnosti |
33 | pomocný dělník | Štítary okr. Znojmo |
5. SNK | 39 7,7 % listiny |
náhradník 4. |
LM Lubomír MolíkBez politické příslušnosti |
48 | policista | Višňové okr. Znojmo |
1. SNK | 130 7,9 % listiny |
náhradník 3. |
MM Martin MolíkBez politické příslušnosti |
50 | nástrojář | Rudná pod Pradědem okr. Bruntál |
4. SNK | 116 14,1 % listiny |
mandát 2. |
MM Miloš MolíkBez politické příslušnosti |
37 | vinař | Lukov okr. Znojmo |
1. SNK | 68 15,6 % listiny |
mandát 1. |
RM Radek MolíkBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ - řemeslník | Dráchov okr. Tábor |
8. JAB+NK | 17 2,8 % listiny |
náhradník 1. |
IM Mgr. Irena MolíkováBez politické příslušnosti |
65 | důchodkyně | Dráchov okr. Tábor |
7. JAB+NK | 97 15,7 % listiny |
mandát 1. |
IM Ivana MolíkováBez politické příslušnosti |
36 | podnikatelka | Vranov nad Dyjí okr. Znojmo |
15. SNK | 117 5,6 % listiny |
náhradník 10. |
MM Martin MolinBez politické příslušnosti |
34 | mistr odborného výcviku | Hnojník okr. Frýdek-Místek |
6. SNK | 112 6,4 % listiny |
náhradník 4. |
MM Ing. Miroslav MolinBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Hnojník okr. Frýdek-Místek |
4. SNK | 180 7,4 % listiny |
mandát 4. |
VM Vladislav MolinBez politické příslušnosti |
31 | elektrotechnik | Komorní Lhotka okr. Frýdek-Místek |
10. SNK | 142 7,8 % listiny |
náhradník 7. |
PM Petr MolinariBez politické příslušnosti |
35 | konstruktér | Dolní Újezd okr. Přerov |
9. KDU-ČSL+NK | 210 7,0 % listiny |
náhradník 4. |
PM Ing. Petr MolinekBez politické příslušnosti |
53 | učitel odborného výcviku, Gymnázium a SPŠEI | Frenštát pod Radhoštěm okr. Nový Jičín |
2. SNK | 376 8,8 % listiny |
mandát 1. |
ZM Ing. Zbigniew MolinekBez politické příslušnosti |
47 | technik | Horní Suchá okr. Karviná |
14. STAN+NK | 777 5,9 % listiny |
náhradník 4. |
OM Olga MolinkováBez politické příslušnosti |
71 | kadeřnice a seniorka | Frenštát pod Radhoštěm okr. Nový Jičín |
14. SNK | 174 4,1 % listiny |
náhradník 13. |
RM Mgr. Romana MolinkováBez politické příslušnosti |
47 | ředitelka PZŠ Návsí / dyrektorka PSP Nawsie | Návsí okr. Frýdek-Místek |
2. COEX+NK | 178 7,6 % listiny |
náhradník 3. |
KM Mgr. Karla MolinováBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Hnojník okr. Frýdek-Místek |
8. SNK | 148 6,1 % listiny |
náhradník 4. |
KM Kamila MolišováBez politické příslušnosti |
50 | kadeřnice, vedoucí úklidu ZŠ, členka OBRspolku | Brno-Maloměřice a Obřany okr. Brno-město |
14. Volt+NK | 458 6,0 % listiny |
náhradník 10. |
DM Mgr. David MolitorBez politické příslušnosti |
53 | ředitel ZŠ | Třanovice okr. Frýdek-Místek |
3. SNK | 276 7,1 % listiny |
mandát 4. |
MM Miroslav MolitorBez politické příslušnosti |
51 | dělník ve výrobě | Vacov okr. Prachatice |
7. SNK | 147 6,1 % listiny |
náhradník 3. |
JM Ing. Josef MolitorisBez politické příslušnosti |
55 | inženýr logistiky | Prusy-Boškůvky okr. Vyškov |
1. SNK | 189 11,3 % listiny |
mandát 1. |
TM Tereza MolkováBez politické příslušnosti |
43 | průvodkyně | Praha 1 okr. Hlavní město Praha |
12. TOP 09+NK | 922 3,7 % listiny |
náhradník 8. |
VM Mgr. Václav MollBez politické příslušnosti |
51 | auditor | Řícmanice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 72 12,8 % listiny |
náhradník 2. |
AM Alfréd MöllerBez politické příslušnosti |
62 | živnostník | Jaroměřice nad Rokytnou okr. Třebíč |
17. SNK | 471 4,4 % listiny |
náhradník 9. |
JM Jindřich MollerBez politické příslušnosti |
45 | automechanik | Buková okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 73 10,7 % listiny |
mandát 5. |
RM Radek MöllerBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Komárovice okr. Třebíč |
3. SNK | 40 14,1 % listiny |
mandát 3. |
RM Radana MöllerováBez politické příslušnosti |
53 | nezaměstnaná | Komárovice okr. Třebíč |
4. SNK | 39 13,8 % listiny |
mandát 4. |
SM Stanislava MollerováBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Buková okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 76 11,1 % listiny |
mandát 1. |
EM Ing. Eva Molliková, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
68 | VŠ pedagožka | Černá Hora okr. Blansko |
5. SPD+NK | 87 6,3 % listiny |
náhradník 5. |
JM Ing. Jan MollnhuberBez politické příslušnosti |
37 | investiční technik | Luboměř okr. Nový Jičín |
6. SNK | 63 7,5 % listiny |
náhradník 3. |
MM Mgr. Monika MollnhuberováBez politické příslušnosti |
38 | učitelka | Luboměř okr. Nový Jičín |
5. SNK | 45 11,7 % listiny |
náhradník 4. |
EM Ing. Eva MollováBez politické příslušnosti |
76 | důchodkyně | Sivice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 84 10,6 % listiny |
náhradník 1. |
DM Bc. David MolnárBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel | Hladké Životice okr. Nový Jičín |
1. SNK | 52 18,9 % listiny |
|
IM Imrich MolnárBez politické příslušnosti |
56 | obchodní zástupce | Cejle okr. Jihlava |
6. SNK | 166 10,9 % listiny |
náhradník 1. |
JM Bc. Jaroslav MolnárBez politické příslušnosti |
52 | samospráva | Rataje nad Sázavou okr. Kutná Hora |
8. SNK | 128 11,6 % listiny |
náhradník 4. |
JM Bc. Jozef MolnárBez politické příslušnosti |
46 | IT konzultant | Hrabyně okr. Opava |
4. SNK | 331 10,3 % listiny |
mandát 1. |
LM Ladislav MolnárBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Rohy okr. Třebíč |
8. SNK | 38 12,6 % listiny |
mandát 3. |
LM Ladislav MolnárBez politické příslušnosti |
50 | projektant | Praha 10 okr. Hlavní město Praha |
44. TOP 09+NK | 2 251 2,0 % listiny |
náhradník 41. |
SM Stanislav MolnárBez politické příslušnosti |
52 | starosta | Újezdeček okr. Teplice |
1. SNK | 357 15,6 % listiny |
mandát 1. |
TM Tomáš MolnárBez politické příslušnosti |
39 | energetik | Kněžnice okr. Jičín |
2. SNK | 80 29,5 % listiny |
mandát 1. |
PM Ing. Pavel MolnáriBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Dětmarovice okr. Karviná |
8. SNK | 409 6,3 % listiny |
náhradník 3. |
EM PharmDr. Edita MolnárováBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí lékárny | Bedihošť okr. Prostějov |
7. SNK | 40 11,1 % listiny |
|
EM Eva MolnárováBez politické příslušnosti |
25 | učitelka MŠ | Chvaletice okr. Pardubice |
10. SNK | 469 6,0 % listiny |
mandát 10. |
MM Bc. Markéta MolnárováBez politické příslušnosti |
31 | mateřská dovolená | Hřivice okr. Louny |
7. SNK | 38 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
LM Lenka Molnárová SmržováBez politické příslušnosti |
41 | pojišťovací poradce | Svatava okr. Sokolov |
4. SNK | 87 12,1 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jaroslav MoltašBez politické příslušnosti |
63 | technik | Oponešice okr. Třebíč |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
|
JM Jaroslav MoltašBez politické příslušnosti |
38 | programátor | Oponešice okr. Třebíč |
1. NK | 52 100,0 % listiny |
|
VM Vladimír MoltašBez politické příslušnosti |
63 | živnostník | Podmolí okr. Znojmo |
7. SNK | 45 8,4 % listiny |
náhradník 1. |
AM Mgr. Alena MoltašováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka | Stod okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 673 6,9 % listiny |
mandát 6. |
KM Klára MoltašováBez politické příslušnosti |
42 | kvalitářka | Dražůvky okr. Hodonín |
6. SNK | 52 13,9 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 69 901–69 950 z 127 803