Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 403 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Ing. Jiří Moravec, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
50 | vědecký pracovník | Myslív okr. Klatovy |
4. SNK | 133 11,5 % listiny |
mandát 4. |
JM Jiří MoravecBez politické příslušnosti |
38 | mistr lisovny | Jimramov okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 119 5,8 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jiří MoravecBez politické příslušnosti |
69 | pracující důchodce | Libčice nad Vltavou okr. Praha-západ |
14. SNK | 581 6,2 % listiny |
náhradník 8. |
JM Jiří MoravecBez politické příslušnosti |
40 | nástrojař | Verměřovice okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 134 20,9 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MoravecBez politické příslušnosti |
50 | opravář | Svojanov okr. Svitavy |
8. SNK | 47 6,8 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jiří MoravecBez politické příslušnosti |
40 | dělník údržby veřejného prostranství | Bernartice okr. Benešov |
1. NK | 62 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Mgr. Josef MoravecBez politické příslušnosti |
57 | učitel | Dudín okr. Jihlava |
6. SNK | 60 11,1 % listiny |
mandát 6. |
JM Josef MoravecBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí pracovník | Živanice okr. Pardubice |
9. SNK | 116 5,1 % listiny |
náhradník 2. |
KM Karel MoravecBez politické příslušnosti |
51 | provozní zámečník | Nučice okr. Praha-východ |
9. SNK | 23 4,1 % listiny |
náhradník 6. |
KM Karel MoravecBez politické příslušnosti |
46 | technik | Týn nad Vltavou okr. České Budějovice |
2. Svob+Trikol+NK | 521 5,3 % listiny |
mandát 4. |
KM Karel MoravecBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Letohrad okr. Ústí nad Orlicí |
20. VČ+NK | 352 5,3 % listiny |
náhradník 4. |
LM PhDr. PaedDr. Leoš Moravec, Ed.D.Bez politické příslušnosti |
47 | ředitel dětského domova, psycholog | Rumburk okr. Děčín |
1. Patrioti ČR+NK | 425 7,3 % listiny |
mandát 2. |
LM Libor MoravecBez politické příslušnosti |
59 | elektromechanik | Opava okr. Opava |
12. Piráti+TOP09+NK | 673 2,7 % listiny |
|
LM Libor MoravecBez politické příslušnosti |
62 | elektromechanik | Rohozná okr. Svitavy |
4. SNK | 162 11,7 % listiny |
mandát 5. |
LM Ing. Luboš MoravecBez politické příslušnosti |
65 | ředitel Koenig & Bauer Grafitec | Dobruška okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. VČ+NK | 753 8,9 % listiny |
mandát 2. |
LM Luboš MoravecBez politické příslušnosti |
40 | manažer zákaznické péče | Rybná nad Zdobnicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
4. SNK | 78 11,0 % listiny |
mandát 4. |
LM Lukáš MoravecBez politické příslušnosti |
37 | elektrikář | Vendolí okr. Svitavy |
3. SNK | 68 7,6 % listiny |
náhradník 2. |
LM MgA. Lukáš MoravecBez politické příslušnosti |
46 | pedagog ZUŠ, hudebník, zastupitel města | Svitavy okr. Svitavy |
9. Nestraníci+NK | 1 707 4,2 % listiny |
náhradník 2. |
LM Lukáš MoravecBez politické příslušnosti |
38 | systémový inženýr pro správu identit | Kanice okr. Brno-venkov |
9. SNK | 43 6,5 % listiny |
náhradník 8. |
LM Lukáš MoravecBez politické příslušnosti |
41 | operátor údržby | Herálec okr. Havlíčkův Brod |
13. SNK | 90 3,1 % listiny |
náhradník 5. |
LM Lukáš MoravecBez politické příslušnosti |
38 | Deputy Manager | Sadská okr. Nymburk |
6. STAN+NK | 78 5,4 % listiny |
náhradník 8. |
MM Marek MoravecBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Jenčice okr. Litoměřice |
7. SNK | 133 12,9 % listiny |
mandát 7. |
MM Martin MoravecBez politické příslušnosti |
54 | obsluha čerpací stanice | Bezděkov nad Metují okr. Náchod |
7. SNK | 100 10,4 % listiny |
mandát 7. |
MM Martin MoravecBez politické příslušnosti |
37 | hasič | Chotyně okr. Liberec |
2. SNK | 263 13,9 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MoravecBez politické příslušnosti |
39 | nástrojař | Verměřovice okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 122 19,0 % listiny |
náhradník 1. |
MM Martin MoravecBez politické příslušnosti |
52 | montér vodovodu | Střemy okr. Mělník |
8. SNK | 162 10,6 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martin MoravecBez politické příslušnosti |
36 | stavbyvedoucí | Borotice okr. Příbram |
1. NK | 65 100,0 % listiny |
|
MM Ing. Matěj MoravecBez politické příslušnosti |
29 | vedoucí útvaru železniční dopravy | Zbenice okr. Příbram |
1. NK | 26 100,0 % listiny |
|
MM Michal MoravecBez politické příslušnosti |
51 | policista | Dobřany okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. NK | 69 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Michal MoravecBez politické příslušnosti |
44 | projektový vedoucí | Javornice okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 232 11,9 % listiny |
mandát 3. |
MM Michal MoravecBez politické příslušnosti |
35 | technický pracovník | Kostelec nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
8. STAN+NK | 76 2,6 % listiny |
náhradník 8. |
MM Ing. Michal MoravecBez politické příslušnosti |
47 | systémový inženýr IT | Klášterec nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 106 6,9 % listiny |
náhradník 2. |
MM Milan MoravecBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Mirovice okr. Písek |
12. Svobodní+NK | 352 6,8 % listiny |
náhradník 4. |
MM Milan MoravecBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Blížkovice okr. Znojmo |
9. SNK | 347 10,4 % listiny |
náhradník 3. |
MM Miloslav MoravecBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Ročov okr. Louny |
8. SNK | 112 10,8 % listiny |
náhradník 5. |
MM Miloslav MoravecSvoboda a př. demokracie (SPD) |
59 | řidič, údržbář | Věšín okr. Příbram |
8. SNK | 78 8,2 % listiny |
náhradník 5. |
MM Miroslav MoravecBez politické příslušnosti |
34 | vedoucí provozního střediska | Vejprty okr. Chomutov |
9. LS+NK | 36 2,6 % listiny |
náhradník 7. |
OM Oldřich MoravecBez politické příslušnosti |
60 | technik | Tutleky okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. NK | 139 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OM Ondřej MoravecBez politické příslušnosti |
50 | manažer ve strategickém poradenství, podnikatel, starosta | Chýnice okr. Praha-západ |
1. SNK | 109 11,3 % listiny |
mandát 5. |
PM Patrik MoravecBez politické příslušnosti |
37 | starosta | Val okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 149 15,9 % listiny |
mandát 1. |
PM Mgr. Pavel MoravecBez politické příslušnosti |
59 | velitel městské policie | Krnov okr. Bruntál |
3. SNK ED+NK | 1 897 4,4 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavel MoravecBez politické příslušnosti |
70 | senior | Velké Losiny okr. Šumperk |
10. TOP 09+NK | 293 6,0 % listiny |
náhradník 4. |
PM Pavel MoravecBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Třeboc okr. Rakovník |
1. NK | 52 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Ing. Pavel MoravecBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Vrátkov okr. Kolín |
1. SNK | 23 25,6 % listiny |
|
PM Ing. Petr MoravecBez politické příslušnosti |
53 | obchodně technický zástupce | Řepiště okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 424 8,1 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MoravecBez politické příslušnosti |
45 | personální pracovník | Vráž okr. Písek |
1. SNK | 52 12,8 % listiny |
náhradník 1. |
PM Petr MoravecBez politické příslušnosti |
39 | datový analytik | Klimkovice okr. Ostrava-město |
9. SNK | 450 5,3 % listiny |
náhradník 5. |
PM Petr MoravecBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí výroby | Nezamyslice okr. Prostějov |
2. SNK | 255 9,1 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MoravecBez politické příslušnosti |
48 | mistr | Souňov okr. Kutná Hora |
1. NK | 32 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MoravecBez politické příslušnosti |
36 | operátor CNC | Pečky okr. Kolín |
20. SOCDEM+NK | 113 3,4 % listiny |
náhradník 18. |
Zobrazeno 70 101–70 150 z 127 803