Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 412 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Ing. Jiří MoulisBez politické příslušnosti |
58 | konzultant IT | Dobřív okr. Rokycany |
8. SNK | 112 10,4 % listiny |
náhradník 6. |
MM Martin MoulisBez politické příslušnosti |
35 | zámečník | Milínov okr. Plzeň-jih |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
|
MM Michal MoulisBez politické příslušnosti |
46 | technický referent kvality | Chotětov okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 454 11,2 % listiny |
mandát 4. |
PM Ing. Pavel Moulis, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
51 | farmář, vysokoškolský pedagog | Milínov okr. Plzeň-jih |
1. NK | 130 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Václav MoulisBez politické příslušnosti |
55 | dělník, sekretář FC Rokycany | Rokycany okr. Rokycany |
21. STAN+NK | 279 2,9 % listiny |
náhradník 18. |
VM Václav MoulisBez politické příslušnosti |
80 | průvodce v muzeu, organizátor zájezdů | Horní Bříza okr. Plzeň-sever |
14. SNK | 207 4,0 % listiny |
náhradník 10. |
AM Alena MoulisováBez politické příslušnosti |
50 | referent technického oddělení | Skořice okr. Rokycany |
6. SNK | 103 12,5 % listiny |
mandát 5. |
IM Irena MoulisováBez politické příslušnosti |
61 | místostarostka obce Drahelčice, asistentka starosty obce Úhonice | Drahelčice okr. Praha-západ |
2. SNK | 330 11,6 % listiny |
mandát 4. |
JM Mgr. Jarmila MoulisováBez politické příslušnosti |
56 | majetkoprávní specialista | Bezvěrov okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 64 10,3 % listiny |
náhradník 3. |
MM Ing. Markéta MoulisováBez politické příslušnosti |
39 | rozpočtářka | Milínov okr. Plzeň-jih |
1. NK | 61 100,0 % listiny |
|
MM Martina MoulisováBez politické příslušnosti |
56 | systémový specialista, účetní | Nezvěstice okr. Plzeň-město |
14. SNK | 281 6,3 % listiny |
mandát 14. |
MM Milada MoulisováBez politické příslušnosti |
70 | důchodkyně | Cebiv okr. Tachov |
9. SNK | 8 2,6 % listiny |
náhradník 6. |
LM Lukáš MoupicBez politické příslušnosti |
40 | nástrojař | Rudník okr. Trutnov |
8. SNK | 199 7,1 % listiny |
náhradník 5. |
OM Ondřej MoupicBez politické příslušnosti |
38 | technik údržby | Rudník okr. Trutnov |
3. SNK | 121 9,1 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jakub MourBez politické příslušnosti |
41 | mechanik | Třebeň okr. Cheb |
7. SNK | 126 10,4 % listiny |
náhradník 2. |
MM Bc. Michal MourBez politické příslušnosti |
50 | hasič | Jesenice okr. Rakovník |
1. SNK | 224 7,9 % listiny |
mandát 2. |
SM Stanislav MourBez politické příslušnosti |
65 | tech. hospodářský pracovník | Plesná okr. Cheb |
7. SNK | 236 10,8 % listiny |
mandát 7. |
VM Ing. Václav MourBez politické příslušnosti |
89 | důchodce | Plasy okr. Plzeň-sever |
11. SNK | 39 9,6 % listiny |
|
VM Václav MourBez politické příslušnosti |
41 | skladník | Mladotice okr. Plzeň-sever |
9. SNK | 52 8,9 % listiny |
náhradník 7. |
RM Radek MourečekBez politické příslušnosti |
49 | terénní specialista archeologického výzkumu | Jíloviště okr. Praha-západ |
9. SNK | 277 11,2 % listiny |
náhradník 2. |
RM Ing. Renáta MourečkováBez politické příslušnosti |
48 | ekonom | Velké Popovice okr. Praha-východ |
12. SNK | 134 6,3 % listiny |
náhradník 10. |
DM Mgr. Dušan MourekBez politické příslušnosti |
54 | bankovní analytik | Praha 18 okr. Hlavní město Praha |
19. KDUZelPirPHASNK | 1 303 4,1 % listiny |
náhradník 12. |
LM Libor MourekBez politické příslušnosti |
42 | strojník energetických zařízení | Slavičky okr. Třebíč |
7. SNK | 25 11,8 % listiny |
náhradník 6. |
MM Ing. Miroslav MourekBez politické příslušnosti |
54 | manažer | Býšť okr. Pardubice |
13. SNK | 291 6,6 % listiny |
náhradník 8. |
HM Hana MourkováBez politické příslušnosti |
77 | důchodce | Čeminy okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 49 14,1 % listiny |
náhradník 3. |
MM Michala MourkováBez politické příslušnosti |
42 | úřednice | Pila okr. Karlovy Vary |
6. SNK | 167 12,9 % listiny |
náhradník 2. |
MM Bc. Monika MourkováBez politické příslušnosti |
48 | sociální pracovnice, náměstek starosty SDH Mlazice | Mělník okr. Mělník |
21. SNK | 669 3,5 % listiny |
náhradník 17. |
IM Irena MourováBez politické příslušnosti |
57 | sociální pracovnice | Pastuchovice okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 27 13,8 % listiny |
mandát 4. |
MM Marie MourováBez politické příslušnosti |
37 | úřednice | Mladotice okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 61 10,5 % listiny |
náhradník 5. |
MM Martin MoutelíkBez politické příslušnosti |
58 | obchodní manažer | Vacov okr. Prachatice |
7. SNK | 259 6,7 % listiny |
náhradník 1. |
LM Luděk MozdíkBez politické příslušnosti |
62 | stavební technik | Neděliště okr. Hradec Králové |
1. SNK | 128 23,2 % listiny |
mandát 2. |
AM Antonín MozgaBez politické příslušnosti |
41 | mechanik | Cetechovice okr. Kroměříž |
1. NK | 82 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RM Roman MozgaBez politické příslušnosti |
34 | vývojář | Kroměříž okr. Kroměříž |
3. DSZ+NK | 114 17,0 % listiny |
|
JM Ing. Jitka MozgováBez politické příslušnosti |
43 | voják | Roštín okr. Kroměříž |
12. SNK | 231 6,4 % listiny |
náhradník 2. |
LM JUDr. Lenka MozgováBez politické příslušnosti |
50 | právnička | Břeclav okr. Břeclav |
25. HR+NK | 627 3,1 % listiny |
náhradník 22. |
LM Libuše MozgováBez politické příslušnosti |
77 | důchodkyně | Kroměříž okr. Kroměříž |
5. DSZ+NK | 82 12,2 % listiny |
|
PM Petr MozlerBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Hořovičky okr. Rakovník |
3. SNK | 47 16,3 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MozolaBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
24. KSČM+NK | 453 2,5 % listiny |
|
MM Ing. Milan MozolaBez politické příslušnosti |
57 | výpravčí | Holešov okr. Kroměříž |
23. Piráti+TOP09+NK | 292 2,8 % listiny |
náhradník 21. |
SM Stanislav MozolaBez politické příslušnosti |
46 | dělník | Brusné okr. Kroměříž |
7. SNK | 133 14,1 % listiny |
mandát 4. |
HM Hana MozolováBez politické příslušnosti |
51 | referentka | Dobrčice okr. Přerov |
1. NK | 48 100,0 % listiny |
|
KM Karel MožišBez politické příslušnosti |
79 | důchodce | Vlčkovice v Podkrkonoší okr. Trutnov |
6. SNK | 44 12,5 % listiny |
mandát 6. |
LM Lukáš MožíšBez politické příslušnosti |
43 | hlavní stavbyvedoucí | Vážany okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 72 16,6 % listiny |
mandát 2. |
MM Milan MožíšBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Stará Ves okr. Přerov |
5. SNK | 114 12,1 % listiny |
náhradník 3. |
RM Radomír MožišBez politické příslušnosti |
71 | starosta | Říkovice okr. Přerov |
1. SNK | 153 10,8 % listiny |
mandát 1. |
JM Mgr. Jana MožíšováBez politické příslušnosti |
50 | psycholožka | Lhotka okr. Přerov |
6. SNK | 8 5,3 % listiny |
náhradník 1. |
PM Petra MožíšováBez politické příslušnosti |
50 | analytička | Kostelec u Heřmanova Městce okr. Chrudim |
4. SNK | 129 12,0 % listiny |
náhradník 2. |
AM Alena MožnáBez politické příslušnosti |
41 | cukrářka | Želeč okr. Prostějov |
4. SNK | 221 6,9 % listiny |
mandát 4. |
VM Veronika MožnáBez politické příslušnosti |
21 | studentka VŠ | Hlubočky okr. Olomouc |
12. STAN+NK | 185 5,4 % listiny |
náhradník 9. |
ŽM Žaneta MožnáBez politické příslušnosti |
54 | sociální pracovnice | Janov okr. Děčín |
3. SNK | 85 17,2 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 70 551–70 600 z 127 803