Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 416 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MM Bc. Miroslav MrázekBez politické příslušnosti |
36 | konstruktér | Soutice okr. Benešov |
1. SNK | 130 14,2 % listiny |
mandát 2. |
MM Miroslav MrázekBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel | Velemín okr. Litoměřice |
13. SNK | 291 6,0 % listiny |
náhradník 4. |
PM Ing. Pavel MrázekBez politické příslušnosti |
59 | starosta | Horní Maršov okr. Trutnov |
9. SNK | 305 7,5 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MrázekBez politické příslušnosti |
49 | skladník | Žulová okr. Jeseník |
1. SNK | 187 15,7 % listiny |
mandát 1. |
PM Ing. Petr MrázekBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Javorník okr. Jeseník |
15. SNK | 154 5,2 % listiny |
náhradník 12. |
PM Ing. Petr MrázekBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Voděrady okr. Rychnov nad Kněžnou |
7. SNK | 216 6,3 % listiny |
mandát 7. |
RM Radek MrázekBez politické příslušnosti |
47 | údržbář | Domažlice okr. Domažlice |
16. ANO+NK | 721 4,4 % listiny |
náhradník 10. |
RM Radek MrázekBez politické příslušnosti |
40 | frontend vývojář | Rohenice okr. Rychnov nad Kněžnou |
7. SNK | 50 12,9 % listiny |
náhradník 5. |
SM Stanislav MrázekBez politické příslušnosti |
48 | pracovník údržby obce | Těchobuz okr. Pelhřimov |
5. STAN+NK | 36 13,2 % listiny |
mandát 2. |
TM Tomáš MrázekBez politické příslušnosti |
54 | podnikatel | Hradce okr. České Budějovice |
9. SNK | 1 0,3 % listiny |
náhradník 3. |
TM Tomáš MrázekBez politické příslušnosti |
43 | příslušník Hasičského záchranného sboru | Kamenický Šenov okr. Česká Lípa |
9. SNK | 178 8,0 % listiny |
náhradník 2. |
TM Ing. Tomáš MrázekBez politické příslušnosti |
53 | IT pracovník | Křinec okr. Nymburk |
8. KDU-ČSL+NK | 248 7,2 % listiny |
náhradník 1. |
TM Tomáš MrázekBez politické příslušnosti |
49 | policista | Brušperk okr. Frýdek-Místek |
12. SNK | 338 7,2 % listiny |
náhradník 9. |
VM Bc. Václav MrázekBez politické příslušnosti |
34 | policista | Nová Role okr. Karlovy Vary |
5. SNK | 1 141 6,8 % listiny |
mandát 5. |
VM Vojtěch MrázekBez politické příslušnosti |
61 | jednatel stavební firmy | Vrchotovy Janovice okr. Benešov |
9. SNK | 140 6,9 % listiny |
mandát 11. |
ZM Zdeněk MrázekBez politické příslušnosti |
60 | elektrotechnik | Hroznětín okr. Karlovy Vary |
6. SNK | 135 6,2 % listiny |
náhradník 3. |
ZM Zdeněk MrázekBez politické příslušnosti |
45 | plánovač jakosti, zástupce manažera kvality | Horní Libchava okr. Česká Lípa |
3. SNK | 70 11,6 % listiny |
náhradník 1. |
LM Lukáš MrázikBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Frymburk okr. Český Krumlov |
1. SNK | 246 12,8 % listiny |
mandát 2. |
LM Bc. Lucie MrázikováBez politické příslušnosti |
39 | účetní | Tvrdonice okr. Břeclav |
1. SNK | 88 10,6 % listiny |
náhradník 2. |
LM Mgr. Lucie MrazíkováBez politické příslušnosti |
30 | učitelka | Petrovice okr. Příbram |
2. SNK | 199 7,5 % listiny |
mandát 5. |
EM Mgr. Eva MrázkováBez politické příslušnosti |
64 | učitelka ZŠ | Městec Králové okr. Nymburk |
15. SNK | 171 4,6 % listiny |
náhradník 11. |
EM Eva MrázkováBez politické příslušnosti |
53 | referentka v AVE, OSVČ | Břeclav okr. Břeclav |
19. HR+NK | 684 3,3 % listiny |
náhradník 16. |
EM Mgr. Eva MrázkováBez politické příslušnosti |
68 | učitelka | Neratovice okr. Mělník |
8. Budoucnost+NK | 415 5,1 % listiny |
náhradník 6. |
IM Iva MrázkováBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí skladu | Starý Kolín okr. Kolín |
6. SNK | 313 9,2 % listiny |
mandát 6. |
IM Iva MrázkováBez politické příslušnosti |
63 | důchodkyně | Osek okr. Strakonice |
6. SNK | 15 11,6 % listiny |
|
IM Ivana MrázkováBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Velká Turná okr. Strakonice |
4. SNK | 71 17,7 % listiny |
mandát 5. |
IM Ing. Iveta Mrázková, DiS.Bez politické příslušnosti |
60 | pedagog, SOU - VS ČR | Kočí okr. Chrudim |
7. SNK | 188 10,9 % listiny |
náhradník 1. |
IM Iveta MrázkováBez politické příslušnosti |
39 | živnostnice | Bavorov okr. Strakonice |
11. SNK | 299 6,0 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jana MrázkováBez politické příslušnosti |
49 | administrativní pracovnice | Klokočov okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Mgr. Jana MrázkováBez politické příslušnosti |
52 | podnikatelka | Rožmitál pod Třemšínem okr. Příbram |
10. SNK | 170 4,9 % listiny |
náhradník 8. |
JM Jiřina Mrázková, DiS.Bez politické příslušnosti |
60 | dentální hygienistka | Vlastislav okr. Litoměřice |
2. SNK | 48 12,2 % listiny |
mandát 2. |
JM Jitka MrázkováBez politické příslušnosti |
43 | podnikatelka | Stráž pod Ralskem okr. Česká Lípa |
11. SNK | 114 5,6 % listiny |
náhradník 9. |
JM Mgr. Jitka MrázkováBez politické příslušnosti |
62 | kreativec a pedagog | Liberec okr. Liberec |
15. KDUČSL+TOP09+NK | 1 255 2,6 % listiny |
|
LM Lenka MrázkováBez politické příslušnosti |
51 | expedient | Chropyně okr. Kroměříž |
11. SNK | 80 3,4 % listiny |
náhradník 10. |
LM Lenka MrázkováBez politické příslušnosti |
48 | ekonomický pracovník | Jedlí okr. Šumperk |
2. SNK | 73 12,0 % listiny |
náhradník 2. |
LM Bc. Mgr. Lucie MrázkováBez politické příslušnosti |
30 | právník | Milín okr. Příbram |
13. SNK | 333 5,9 % listiny |
náhradník 6. |
MM Martina MrázkováBez politické příslušnosti |
54 | laborantka | Rouské okr. Přerov |
6. SNK | 29 7,7 % listiny |
náhradník 3. |
MM Michaela MrázkováBez politické příslušnosti |
30 | řidička dopravní zdravotní služby | Zdobnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
7. SNK | 37 10,9 % listiny |
náhradník 2. |
MM Mgr. Bc. Michaela MrázkováBez politické příslušnosti |
41 | finanční poradce, lektor jazyků | Vyskytná nad Jihlavou okr. Jihlava |
5. SNK | 152 6,1 % listiny |
náhradník 1. |
PM Petra MrázkováBez politické příslušnosti |
40 | úřednice | Stará Voda okr. Cheb |
6. SNK | 67 10,7 % listiny |
mandát 6. |
PM Petra MrázkováBez politické příslušnosti |
44 | asistent pedagoga | Domaželice okr. Přerov |
3. SNK | 95 13,7 % listiny |
mandát 3. |
ŠM Šárka MrázkováBez politické příslušnosti |
60 | starostka | Dobříň okr. Litoměřice |
1. NK | 209 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ŠM Štěpánka MrázkováBez politické příslušnosti |
59 | prodavačka | Stráž pod Ralskem okr. Česká Lípa |
13. SNK | 92 4,5 % listiny |
náhradník 11. |
TM Ing. Tereza MrázkováBez politické příslušnosti |
28 | OSVČ, projektantka | Tři Sekery okr. Cheb |
5. SNK | 119 9,2 % listiny |
náhradník 3. |
ZM Zdeňka MrázkováBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Oldřichov okr. Tábor |
1. NK | 111 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM MUDr. Petra Mrázková LíbalováBez politické příslušnosti |
46 | lékařka – obor gynekologie, porodnictví | Frýdlant okr. Liberec |
12. SNK | 848 5,2 % listiny |
náhradník 4. |
SM Bc. Soňa Mrázková Pospíchalová, DiS.Bez politické příslušnosti |
36 | dentální hygienistka | Radostín okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 30 18,5 % listiny |
náhradník 1. |
MM Ing. Michaela Mrázková, roz. MálkováBez politické příslušnosti |
34 | specialista plánování výroby | Souňov okr. Kutná Hora |
1. NK | 40 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AM Alice Mrázová, DiS.Bez politické příslušnosti |
33 | zdravotní sestra | Oleško okr. Litoměřice |
5. SNK | 39 14,8 % listiny |
mandát 5. |
AM Angelika MrázováBez politické příslušnosti |
57 | kadeřnice | Prachatice okr. Prachatice |
18. Zel+STAN+Pir+NK | 275 3,8 % listiny |
náhradník 16. |
Zobrazeno 70 751–70 800 z 127 803
