Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 417 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
EM MUDr. Eva MrázováBez politické příslušnosti |
74 | lékařka | Klentnice okr. Břeclav |
9. SNK | 6 1,9 % listiny |
náhradník 8. |
HM Mgr. Hana MrázováBez politické příslušnosti |
87 | důchodkyně | Frýdlant okr. Liberec |
14. SNK | 203 3,6 % listiny |
náhradník 12. |
IM Ing. Iva MrázováBez politické příslušnosti |
30 | stavební technik | Pustiměř okr. Vyškov |
10. SNK | 90 5,8 % listiny |
náhradník 8. |
JM Jana MrázováBez politické příslušnosti |
52 | administrativní pracovnice | Pěčnov okr. Prachatice |
6. SNK | 38 16,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jana MrázováKDU-ČSL |
58 | administrativní pracovnice | Milín okr. Příbram |
11. SNK | 36 3,1 % listiny |
náhradník 10. |
JM Jiřina MrázováBez politické příslušnosti |
66 | důchodkyně | Chropyně okr. Kroměříž |
11. NV+NK | 60 3,2 % listiny |
náhradník 10. |
KM Kateřina MrázováBez politické příslušnosti |
56 | zdravotní sestra | Praha 20 okr. Hlavní město Praha |
11. NEZ+NK | 1 063 4,0 % listiny |
náhradník 5. |
KM Bc. Klára MrázováBez politické příslušnosti |
27 | fyzioterapeutka | Štětí okr. Litoměřice |
10. S.cz+NK | 162 5,1 % listiny |
náhradník 9. |
LM Lenka MrázováBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ - zemědělec | Malenice okr. Strakonice |
7. SNK | 118 7,6 % listiny |
náhradník 2. |
LM MUDr. Lenka MrázováBez politické příslušnosti |
49 | lékařka | Valeč okr. Třebíč |
12. SNK | 247 7,1 % listiny |
náhradník 4. |
LM Ing. Lucie MrázováBez politické příslušnosti |
41 | manager | Častolovice okr. Rychnov nad Kněžnou |
10. SNK | 61 5,8 % listiny |
náhradník 9. |
MM Ing. Marcela MrázováBez politické příslušnosti |
51 | ředitelka střední školy | Široký Důl okr. Svitavy |
2. SNK | 49 12,1 % listiny |
náhradník 1. |
MM Mgr. Marie MrázováBez politické příslušnosti |
53 | učitelka | Žárovná okr. Prachatice |
3. SNK | 56 13,4 % listiny |
mandát 3. |
MM MUDr. Marie MrázováBez politické příslušnosti |
56 | praktický lékař, lékař ZZS | Česká Kubice okr. Domažlice |
10. SNK | 129 9,4 % listiny |
náhradník 5. |
MM Markéta MrázováBez politické příslušnosti |
52 | asistent pedagoga | Milíkov okr. Cheb |
3. Vize KVK+NK | 73 16,3 % listiny |
mandát 4. |
MM Bc. Martina MrázováBez politické příslušnosti |
57 | majitelka tiskárny | Břeclav okr. Břeclav |
16. HR+NK | 688 3,4 % listiny |
náhradník 13. |
MM Michaela Mrázová, M.A.Bez politické příslušnosti |
26 | koordinátorka akademických programů | Slaník okr. Strakonice |
3. SNK | 39 10,1 % listiny |
mandát 6. |
MM Bc. Miroslava MrázováBez politické příslušnosti |
27 | asistent pedagoga | Štěchovice okr. Strakonice |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
|
MM Mgr. Monika MrázováBez politické příslušnosti |
41 | referentka veřejných zakázek | Mukařov okr. Praha-východ |
8. SNK | 414 6,6 % listiny |
náhradník 2. |
MM Monika MrázováBez politické příslušnosti |
60 | osobní asistentka | Ohrobec okr. Praha-západ |
9. SNK | 141 9,6 % listiny |
náhradník 7. |
NM Nikola Mrázová, DiS.Bez politické příslušnosti |
31 | učitelka MŠ | Krty-Hradec okr. Strakonice |
1. NK | 51 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OM Olga MrázováBez politické příslušnosti |
41 | hlavní mzdová účetní | Bavorov okr. Strakonice |
1. SNK | 130 12,0 % listiny |
náhradník 1. |
PM Pavla MrázováBez politické příslušnosti |
41 | účetní | Mýto okr. Rokycany |
13. SNK | 133 4,4 % listiny |
náhradník 7. |
PM Mgr. Petra MrázováBez politické příslušnosti |
37 | učitelka ZŠ, magistra | Hvozdnice okr. Praha-západ |
7. SNK | 192 10,9 % listiny |
mandát 7. |
RM Renáta MrázováBez politické příslušnosti |
42 | pracovník v sociálních službách | Třibřichy okr. Chrudim |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
|
TM Tereza MrázováBez politické příslušnosti |
20 | zdravotní sestra | Benešov nad Černou okr. Český Krumlov |
10. NČ+NK | 155 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
TM Mgr. Tereza MrázováBez politické příslušnosti |
44 | učitelka | Lenora okr. Prachatice |
7. SNK | 42 11,2 % listiny |
náhradník 6. |
TM Ing. Tereza MrázováBez politické příslušnosti |
32 | finanční manažerka | Praha-Dolní Chabry okr. Hlavní město Praha |
13. ODS+NK | 263 6,2 % listiny |
náhradník 11. |
VM Věra MrázováBez politické příslušnosti |
73 | živnostník | Valašské Klobouky okr. Zlín |
14. ZVUK 12+NK | 142 3,6 % listiny |
náhradník 12. |
ZM Mgr. Zoja MrázováBez politické příslušnosti |
36 | psycholožka a psychoterapeutka | Buštěhrad okr. Kladno |
12. SNK | 531 6,3 % listiny |
náhradník 6. |
JM Jindřiška Mrázová SladkáBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Javorník okr. Hodonín |
7. SNK | 149 10,7 % listiny |
mandát 7. |
MM Martin MrenicaBez politické příslušnosti |
30 | hypoteční specialista | Drnholec okr. Břeclav |
8. SNK | 137 6,3 % listiny |
náhradník 5. |
MM Michal MrenicaBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Okříšky okr. Třebíč |
7. SNK | 148 5,8 % listiny |
náhradník 4. |
OM Ondřej MrenicaBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Jevišovka okr. Břeclav |
7. SNK | 111 12,5 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jana MrenicováBez politické příslušnosti |
32 | mateřská dovolená | Hevlín okr. Znojmo |
2. SOM+NK | 18 7,7 % listiny |
|
ŠM Šárka MrenicováBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ-podnikatelka v gastronomii | Okříšky okr. Třebíč |
9. SNK | 90 4,4 % listiny |
náhradník 7. |
MM Martin MrhačBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Dolní Loučky okr. Brno-venkov |
2. SNK | 144 7,9 % listiny |
mandát 3. |
MM Michal MrhačBez politické příslušnosti |
51 | traktorista | Šebrov-Kateřina okr. Blansko |
3. SNK | 71 9,8 % listiny |
náhradník 2. |
LM Mgr. Lenka MrhačováBez politické příslušnosti |
42 | zástupce ředitele ZŠ | Dolní Loučky okr. Brno-venkov |
4. SNK | 204 11,2 % listiny |
mandát 1. |
IM Ivo MrhalBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí výroby | Břidličná okr. Bruntál |
2. SNK | 69 5,9 % listiny |
náhradník 5. |
RM René MrhalBez politické příslušnosti |
33 | mistr strojírenství | Břidličná okr. Bruntál |
5. SNK | 88 5,3 % listiny |
náhradník 5. |
ZM Ing. Zdeněk MrhalBez politické příslušnosti |
50 | živnostník | Velké Němčice okr. Břeclav |
11. SNK | 258 5,9 % listiny |
náhradník 5. |
DM Dalibor Mrhálek, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | policista | Zdounky okr. Kroměříž |
14. SNK | 408 6,6 % listiny |
mandát 14. |
JM Jiří MrhálekBez politické příslušnosti |
30 | vedoucí projekčního oddělení | Kostelany okr. Kroměříž |
8. SNK | 127 9,4 % listiny |
náhradník 3. |
MM Martin MrhálekBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Šanov okr. Zlín |
1. SNK | 83 11,2 % listiny |
mandát 1. |
PM Petra MrhalováBez politické příslušnosti |
48 | skladnice | Břidličná okr. Bruntál |
13. SNK | 68 5,2 % listiny |
náhradník 12. |
DM David MrišoBez politické příslušnosti |
29 | projektový manažer | Nová Ves v Horách okr. Most |
5. SNK | 27 8,1 % listiny |
náhradník 4. |
AM Arlette MrišováBez politické příslušnosti |
55 | kulturní referent | Lom okr. Most |
2. SNK | 112 5,5 % listiny |
náhradník 2. |
SM Bc. Stanislav MrkáčekBez politické příslušnosti |
44 | trenér | Spořice okr. Chomutov |
5. SNK | 506 8,0 % listiny |
mandát 5. |
ZM RNDr. Zdeněk MrkáčekBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Kněžnice okr. Jičín |
1. SNK | 67 33,0 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 70 801–70 850 z 127 803