Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 496 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ON MUDr. Ondřej NovákBez politické příslušnosti |
40 | odborný lékař | Frenštát pod Radhoštěm okr. Nový Jičín |
4. KDU-ČSL+NK | 368 6,5 % listiny |
náhradník 2. |
ON Oskar NovákBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Sloup okr. Blansko |
1. SNK | 201 17,2 % listiny |
mandát 1. |
PN Patrik NovákBez politické příslušnosti |
49 | obchodní manažer | Chuchelná okr. Opava |
12. SNK | 131 5,7 % listiny |
náhradník 9. |
PN Patrik NovákBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel v dopravě | Stráž pod Ralskem okr. Česká Lípa |
2. SNK | 311 6,5 % listiny |
mandát 4. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Horka II okr. Kutná Hora |
1. NK | 76 100,0 % listiny |
|
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
62 | přípravář staveb a výroby | Bradlecká Lhota okr. Semily |
1. SNK | 29 9,5 % listiny |
náhradník 3. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
50 | traktorista | Pokojovice okr. Třebíč |
1. NK | 29 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PN Ing. Pavel NovákBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Klokočná okr. Praha-východ |
2. SNK | 93 13,6 % listiny |
mandát 5. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
45 | soukromě hospodařící rolník | Rybné okr. Jihlava |
2. SNK | 47 15,1 % listiny |
mandát 3. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
27 | OSVČ | Rybné okr. Jihlava |
4. SNK | 49 15,7 % listiny |
mandát 2. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
46 | policista | Kolomuty okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 136 14,3 % listiny |
mandát 3. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Zbinohy okr. Jihlava |
1. NK | 22 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PN Mgr. Pavel NovákBez politické příslušnosti |
45 | učitel | Holetín okr. Chrudim |
1. SNK | 79 19,8 % listiny |
mandát 1. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
47 | grafik | Havlíčkův Brod okr. Havlíčkův Brod |
1. KSČM+NK | 308 5,7 % listiny |
|
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
46 | policista | České Heřmanice okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 89 9,6 % listiny |
náhradník 3. |
PN Mgr. Pavel Novák, MBABez politické příslušnosti |
45 | vedoucí TO | Letiny okr. Plzeň-jih |
3. PRO PLZEŇ+NK | 90 10,8 % listiny |
náhradník 4. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
58 | vedoucí | Horšovský Týn okr. Domažlice |
5. ODS+NK | 158 5,5 % listiny |
náhradník 3. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Police okr. Vsetín |
7. SNK | 13 5,2 % listiny |
náhradník 6. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
38 | IT specialista | Zliv okr. České Budějovice |
7. JIH 12+NK | 145 5,4 % listiny |
náhradník 6. |
PN Ing. Pavel NovákBez politické příslušnosti |
57 | technik | Studnice okr. Náchod |
10. SNK | 82 6,9 % listiny |
náhradník 8. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
81 | důchodce | Radvanice a Bartovice okr. Ostrava-město |
11. KSČM+NK | 96 4,1 % listiny |
náhradník 10. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
61 | elektrikář OSVČ | Sedliště okr. Svitavy |
1. NK | 110 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PN Ing. Pavel NovákBez politické příslušnosti |
25 | specialista nákupu | Rašovice okr. Vyškov |
1. SNK | 114 11,5 % listiny |
mandát 3. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
51 | dělník | Chleny okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. NK | 61 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PN Ing. Pavel NovákBez politické příslušnosti |
59 | provozní ředitel | Ledce okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 307 12,9 % listiny |
mandát 3. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
54 | Key Account Manager | Kryštofovo Údolí okr. Liberec |
4. SNK | 171 11,0 % listiny |
mandát 4. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
51 | elektromontér | Vilémovice okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 148 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
40 | programátor CNC strojů | Hořice na Šumavě okr. Český Krumlov |
7. SNK | 165 10,5 % listiny |
náhradník 3. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
58 | státní zaměstnanec | Spořice okr. Chomutov |
9. SNK | 563 8,8 % listiny |
mandát 9. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
48 | manažer IT projektů | Srch okr. Pardubice |
10. SNK | 238 8,4 % listiny |
náhradník 7. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
53 | specialista provozu ICT; velitel JSDH Košice | Košice okr. Tábor |
1. NK | 95 100,0 % listiny |
|
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ - servisní technik | Nebužely okr. Mělník |
2. SNK | 83 12,8 % listiny |
mandát 3. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
54 | živnostník | Panoší Újezd okr. Rakovník |
5. SNK | 93 14,1 % listiny |
mandát 1. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
34 | montér | Malhotice okr. Přerov |
5. SNK | 56 12,9 % listiny |
náhradník 3. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Hlušice okr. Hradec Králové |
5. SNK | 190 11,2 % listiny |
mandát 5. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
40 | technik | Václavice okr. Benešov |
8. SNK | 173 9,3 % listiny |
náhradník 1. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
40 | obchodní zástupce | Chomutice okr. Jičín |
9. SNK | 136 10,4 % listiny |
náhradník 3. |
PN Ing. Pavel NovákBez politické příslušnosti |
49 | tajemník městského úřadu | Liboměřice okr. Chrudim |
1. NK | 59 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
44 | truhlář | Smilovice okr. Rakovník |
1. NK | 38 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
46 | truhlář, předseda osadního výboru Louka | Jemnice okr. Třebíč |
9. STO+NK | 336 4,8 % listiny |
náhradník 4. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Bašť okr. Praha-východ |
11. SNK | 57 5,1 % listiny |
náhradník 10. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
54 | senior technik provozu | Kobylí okr. Břeclav |
2. SNK | 308 8,2 % listiny |
mandát 5. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
62 | mistr výroby | Halenkovice okr. Zlín |
14. SNK | 236 5,0 % listiny |
náhradník 9. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
50 | starosta obce | Tučapy okr. Tábor |
1. SNK | 311 13,2 % listiny |
mandát 1. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
41 | příslušník Hasičského záchranného sboru – velitel čety | Červený Kostelec okr. Náchod |
2. SNK | 898 6,1 % listiny |
mandát 3. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
43 | servisní pracovník | Příkrý okr. Semily |
5. SLK+NK | 123 11,6 % listiny |
mandát 5. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
38 | programátor | Hodice okr. Jihlava |
6. SNK | 36 7,6 % listiny |
náhradník 6. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí prodeje | Lutín okr. Olomouc |
8. SNK | 218 5,6 % listiny |
náhradník 5. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
47 | stavební technik | Plánice okr. Klatovy |
9. SNK | 132 6,1 % listiny |
náhradník 7. |
PN Pavel NovákBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Vavřinec okr. Blansko |
13. SNK | 268 6,2 % listiny |
náhradník 2. |
Zobrazeno 74 751–74 800 z 127 803