Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 193 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VG Vladimír GutBez politické příslušnosti |
47 | zemědělec | Radošovice okr. Benešov |
3. SNK | 147 13,0 % listiny |
mandát 3. |
JG Jarmila GutmanováBez politické příslušnosti |
54 | jednatelka | Strachotín okr. Břeclav |
1. SNK | 148 23,7 % listiny |
mandát 1. |
LG Mgr. Lenka Gutová, MBABez politické příslušnosti |
64 | odborná asistentka, 3. lékařská fakulta - Univerzita Karlova, konzultantka ve zdravotnictví | Středokluky okr. Praha-západ |
3. SNK | 185 12,7 % listiny |
mandát 1. |
JG Jiří GuttenbergBez politické příslušnosti |
53 | starosta obce | Mšeno okr. Mělník |
1. SNK | 446 8,3 % listiny |
mandát 1. |
DG David GűttlBez politické příslušnosti |
49 | hasič | Bítouchov okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 100 16,3 % listiny |
mandát 3. |
KG Karel GutwirtBez politické příslušnosti |
43 | manažer kvality betonářské laboratoře | Jenčice okr. Litoměřice |
1. SNK | 165 15,9 % listiny |
mandát 1. |
TG Tomáš GutwirthBez politické příslušnosti |
50 | technik | Nákří okr. České Budějovice |
6. SNK | 70 14,3 % listiny |
mandát 3. |
FG Filip GuzejBez politické příslušnosti |
36 | podnikatel | Písečná okr. Jeseník |
7. SNK | 231 6,5 % listiny |
mandát 7. |
LG Lukáš GuzejBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Česká Ves okr. Jeseník |
7. SNK | 515 7,8 % listiny |
mandát 4. |
RG Radek GuznarBez politické příslušnosti |
35 | obchodní manažer | Třanovice okr. Frýdek-Místek |
10. SNK | 248 6,4 % listiny |
mandát 10. |
JG Ing. Bc. Jan GybasBez politické příslušnosti |
39 | IT technik | Domaželice okr. Přerov |
2. SNK | 102 14,7 % listiny |
mandát 2. |
JG Josef GygalBez politické příslušnosti |
75 | důchodce | Grunta okr. Kolín |
2. SNK | 29 14,3 % listiny |
mandát 3. |
JG Ing. Jana GyldenBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Brandýsek okr. Kladno |
1. SNK | 272 6,9 % listiny |
mandát 1. |
PG Peter GyőriBez politické příslušnosti |
54 | strojník | Bartošovice okr. Nový Jičín |
9. SNK | 373 6,1 % listiny |
mandát 9. |
MG Marie GyürüsiováBez politické příslušnosti |
51 | soukromý zemědělec | Stachy okr. Prachatice |
2. SNK | 118 11,2 % listiny |
mandát 3. |
JH Josef HaalaBez politické příslušnosti |
52 | servisní technik | Manětín okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 241 8,3 % listiny |
mandát 4. |
JH Jakub HaasBez politické příslušnosti |
30 | procesní technolog | Úboč okr. Domažlice |
1. NK | 40 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Ing. Jan HaasBez politické příslušnosti |
37 | stavební dozor | Machová okr. Zlín |
2. SNK | 134 13,4 % listiny |
mandát 1. |
MH Milan HaasBez politické příslušnosti |
61 | soukromý zemědělec | Úboč okr. Domažlice |
1. NK | 40 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PH Ing. Pavel Haas, MBABez politické příslušnosti |
44 | velitel hasičské stanice | Petrovice u Karviné okr. Karviná |
1. SNK | 460 6,7 % listiny |
mandát 1. |
PH Petr HaasBez politické příslušnosti |
62 | bývalý příslušník Ochranné služby Policie ČR | Všeruby okr. Domažlice |
12. SNK | 198 7,3 % listiny |
mandát 3. |
RH Radek HaasBez politické příslušnosti |
37 | technolog | Tmaň okr. Beroun |
10. SNK | 163 6,1 % listiny |
mandát 10. |
RH Ing. Radek HaasBez politické příslušnosti |
50 | ředitel školního podniku | Březová okr. Opava |
10. SNK | 198 8,7 % listiny |
mandát 4. |
VH Vladimír HaasBez politické příslušnosti |
65 | podnikatel - důchodce | Štítov okr. Rokycany |
3. SNK | 16 13,9 % listiny |
mandát 4. |
DH Dana HaasováBez politické příslušnosti |
57 | starostka obce | Babice okr. Olomouc |
1. SNK | 174 13,9 % listiny |
mandát 2. |
GH Ing. Gabriela HaasováBez politické příslušnosti |
50 | technolog IT | Březová okr. Opava |
1. SNK | 379 14,0 % listiny |
mandát 1. |
HH Mgr. Helena HaasováBez politické příslušnosti |
55 | učitelka, zastupitelka | Huslenky okr. Vsetín |
3. SNK | 231 12,8 % listiny |
mandát 1. |
IH Ing. Iveta HaasováBez politické příslušnosti |
55 | zdravotní sestra | Hrabětice okr. Znojmo |
3. SNK | 258 9,2 % listiny |
mandát 3. |
RH Renáta HaasováBez politické příslušnosti |
64 | kadeřnice | Petrovice u Karviné okr. Karviná |
13. NEZ+NK | 1 243 4,9 % listiny |
mandát 13. |
JH Jaroslav HábaBez politické příslušnosti |
44 | voják z povolání | Lhotsko okr. Zlín |
1. SNK | 49 19,0 % listiny |
mandát 1. |
DH David HabadaBez politické příslušnosti |
50 | dispečer servisu | Předměřice nad Jizerou okr. Mladá Boleslav |
9. SNK | 102 13,0 % listiny |
mandát 2. |
FH František HabadaBez politické příslušnosti |
62 | uvolněný starosta | Studeněves okr. Kladno |
1. SNK | 129 17,3 % listiny |
mandát 1. |
MH Miroslav HabadaBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Chlum okr. Strakonice |
3. SNK | 76 12,1 % listiny |
mandát 4. |
JH Jiří HabánBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí výroby | Heřmanov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 80 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Josef HabánBez politické příslušnosti |
37 | soukromý zemědělec | Radkov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 51 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Miloš HabánBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Vratislávka okr. Brno-venkov |
1. NK | 41 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PH Petr HabánBez politické příslušnosti |
41 | technik | Radňoves okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 51 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RH Dr. Ing. Radomír HabáňBez politické příslušnosti |
55 | ředitel ZOO | Brodek u Přerova okr. Přerov |
13. SNK | 291 7,7 % listiny |
mandát 3. |
TH Tomáš HabánBez politické příslušnosti |
40 | strojník | Strážek okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 223 7,8 % listiny |
mandát 3. |
VH Vít HabánBez politické příslušnosti |
27 | IT admin | Radňoves okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VH Ing. Bc. Vít HabáňBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí montážního provozu | Grygov okr. Olomouc |
5. SNK | 448 11,0 % listiny |
mandát 5. |
PH Ing. Petr Habanec, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
35 | ekonom, podnikatel | Olešnice okr. Blansko |
3. SNK | 165 7,5 % listiny |
mandát 2. |
JH Ing. Jana Habáňová, MBABez politické příslušnosti |
48 | starosta | Kokory okr. Přerov |
1. SNK | 358 7,3 % listiny |
mandát 3. |
MH Bc. Miluše HabánováBez politické příslušnosti |
64 | ředitelka MŠ | Vidonín okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 47 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Marcel HabartBez politické příslušnosti |
54 | hasič | Nabočany okr. Chrudim |
1. SNK | 35 18,8 % listiny |
mandát 3. |
MH Milan HabartBez politické příslušnosti |
50 | výpravčí SŽ | Třebívlice okr. Litoměřice |
5. SNK | 104 5,9 % listiny |
mandát 6. |
VH Vladan HabartaBez politické příslušnosti |
58 | technik | Vinaře okr. Kutná Hora |
3. SNK | 62 15,3 % listiny |
mandát 3. |
HH Hana HabartováBez politické příslušnosti |
66 | starostka obce | Moravský Písek okr. Hodonín |
1. MY+NK | 363 9,7 % listiny |
mandát 1. |
MH Ing. Monika HabartováBez politické příslušnosti |
64 | středoškolská učitelka, důchodce | Stružnice okr. Česká Lípa |
3. SNK | 149 12,1 % listiny |
mandát 3. |
RH PhDr. Romana HabartováBez politické příslušnosti |
62 | etnoložka | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
5. STAN+NK | 418 8,8 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 9 601–9 650 z 50 084