Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 217 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MC Monika CiencialováBez politické příslušnosti |
45 | koordinátor kvality | Řeka okr. Frýdek-Místek |
4. SNK | 145 13,8 % listiny |
mandát 1. |
AC RNDr. Aleš Cieplý, CSc., DSc.Bez politické příslušnosti |
61 | vědecký pracovník | Praha 21 okr. Hlavní město Praha |
4. KDU+Zel+Souk+NK | 226 6,2 % listiny |
náhradník 4. |
BC Bogdan CieślarBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí pracovník | Bystřice okr. Frýdek-Místek |
5. SNK | 143 6,2 % listiny |
náhradník 6. |
FC Ing. Filip CieslarBez politické příslušnosti |
32 | vývojový inženýr | Bukovec okr. Frýdek-Místek |
3. SNK | 83 11,0 % listiny |
náhradník 2. |
MC Marek CieslarBez politické příslušnosti |
34 | operátor, TŽ | Jablunkov okr. Frýdek-Místek |
15. SNK | 166 4,0 % listiny |
náhradník 13. |
MC Marián CieślarBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí stavebnin | Vendryně okr. Frýdek-Místek |
13. SNK | 212 5,1 % listiny |
náhradník 11. |
MC Martin CieslarBez politické příslušnosti |
38 | rozpočtář/přípravář | Bukovec okr. Frýdek-Místek |
8. SNK | 53 7,7 % listiny |
náhradník 7. |
PC Petr CieslarBez politické příslušnosti |
62 | mistr | Písek okr. Frýdek-Místek |
2. SNK | 576 11,2 % listiny |
mandát 3. |
RC Ing. Robert CieślarBez politické příslušnosti |
48 | ředitel Netis, a.s. | Vendryně okr. Frýdek-Místek |
12. SNK | 704 6,0 % listiny |
náhradník 4. |
RC Ing. Roman CieślarBez politické příslušnosti |
55 | podnikatel v zemědělství | Bystřice okr. Frýdek-Místek |
4. SNK | 730 6,3 % listiny |
mandát 4. |
TC Bc. Tomáš CieslarBez politické příslušnosti |
28 | specialista logistiky | Návsí okr. Frýdek-Místek |
8. SNK | 81 5,1 % listiny |
náhradník 8. |
BC Barbora CieślarováBez politické příslušnosti |
27 | ošetřovatelka | Bukovec okr. Frýdek-Místek |
3. SNK | 63 9,2 % listiny |
náhradník 2. |
JC Ing. Jana CieslarováBez politické příslušnosti |
45 | plánovač výroby | Ropice okr. Frýdek-Místek |
4. COEX+NK | 162 6,2 % listiny |
náhradník 1. |
JC Jiřina CieślarováBez politické příslušnosti |
38 | programátorka | Bystřice okr. Frýdek-Místek |
12. SNK | 119 5,2 % listiny |
náhradník 11. |
KC Mgr. Kamila CieślarováBez politické příslušnosti |
43 | vychovatelka ZŠ | Ropice okr. Frýdek-Místek |
15. COEX+NK | 124 4,7 % listiny |
náhradník 11. |
LC Lucie CieslarováBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí směny Billa | Jablunkov okr. Frýdek-Místek |
11. SNK | 173 4,1 % listiny |
náhradník 10. |
MC Michaela CieslarováBez politické příslušnosti |
44 | kustod | Bystřice okr. Frýdek-Místek |
15. SNK | 103 4,5 % listiny |
náhradník 14. |
PC Petra CieslarováBez politické příslušnosti |
36 | učitelka | Bukovec okr. Frýdek-Místek |
11. SNK | 42 6,1 % listiny |
náhradník 10. |
RC Renata CieslarováBez politické příslušnosti |
44 | referentka | Horní Tošanovice okr. Frýdek-Místek |
4. SNK | 104 10,5 % listiny |
mandát 4. |
MC Mgr. Monika CieślikBez politické příslušnosti |
42 | učitelka | Řitka okr. Praha-západ |
6. SNK | 266 9,5 % listiny |
náhradník 1. |
MC Markéta CieślukováBez politické příslušnosti |
42 | pracovník v sociálních službách | Vejprty okr. Chomutov |
8. SNK | 130 5,2 % listiny |
náhradník 5. |
MC Mojmír CiešlakBez politické příslušnosti |
28 | podnikatel | Jaroměřice nad Rokytnou okr. Třebíč |
19. SNK | 93 3,5 % listiny |
náhradník 18. |
JC Jitka CífkováBez politické příslušnosti |
57 | starostka | Pozdeň okr. Kladno |
1. SNK | 188 14,6 % listiny |
mandát 3. |
BC Ing. Barbora CifrováBez politické příslušnosti |
35 | provozovatelka letní zahrádky | Prosenice okr. Přerov |
14. SNK | 193 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
JC Jaroslav CigáňBez politické příslušnosti |
62 | školník | Valtice okr. Břeclav |
8. APB+NK | 113 6,2 % listiny |
náhradník 7. |
KC Ing. Kamil CigánekBez politické příslušnosti |
64 | státní zaměstnanec | Pustá Polom okr. Opava |
12. SNK | 216 5,9 % listiny |
náhradník 6. |
LC Libor CigánekBez politické příslušnosti |
24 | administrátor IT | Přepychy okr. Rychnov nad Kněžnou |
7. SNK | 83 6,1 % listiny |
náhradník 2. |
MC Marek CigánekBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Bulhary okr. Břeclav |
8. SNK | 37 5,6 % listiny |
náhradník 6. |
MC Mgr. Martin Cigánek, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | umělecký řezbář – učitel ZUŠ | Valašské Klobouky okr. Zlín |
11. SNK | 176 8,2 % listiny |
náhradník 2. |
MC Ing. Matouš CigánekBez politické příslušnosti |
31 | specialista kalkulací nákladů | Újezd okr. Olomouc |
10. SNK | 268 7,7 % listiny |
náhradník 3. |
RC Roman CigánekBez politické příslušnosti |
48 | předák ve stavebnictví | Počenice-Tetětice okr. Kroměříž |
7. SNK | 49 8,6 % listiny |
náhradník 6. |
VC Viktor CigánekBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel v gastronomii a manažer | Bohušov okr. Bruntál |
1. SNK | 36 19,1 % listiny |
mandát 1. |
VC Bc. Vojtěch CigánekBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí konstrukční skupiny | Podlesí okr. Příbram |
4. SNK | 60 12,2 % listiny |
náhradník 2. |
MC Milan CigánikBez politické příslušnosti |
71 | podnikatel | Sokolov okr. Sokolov |
10. TOP 09+NK | 169 3,4 % listiny |
|
DC Dana CiganíkováBez politické příslušnosti |
46 | terénní pečovatelka | Dubí okr. Teplice |
15. KSČM+SPD+NK | 98 5,1 % listiny |
|
JC Jarmila CigánkováBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Počenice-Tetětice okr. Kroměříž |
6. Stačilo!+NK | 95 10,4 % listiny |
náhradník 3. |
LC Bc. Lucie Cigánková, DiS.Bez politické příslušnosti |
52 | sociální pracovnice | Praskolesy okr. Beroun |
3. SNK | 310 9,0 % listiny |
mandát 3. |
MC Ing. Martina CigánkováBez politické příslušnosti |
44 | rozpočtářka staveb | Střížovice okr. Kroměříž |
4. SNK | 54 13,2 % listiny |
mandát 2. |
NC Nikola CigánkováBez politické příslušnosti |
42 | zdravotní sestra | Rožmitál pod Třemšínem okr. Příbram |
8. SOCDEM+NK | 292 5,8 % listiny |
náhradník 4. |
XC Xenie CigánováBez politické příslušnosti |
50 | provozář | Kozlov okr. Olomouc |
1. SNK | 44 20,2 % listiny |
mandát 1. |
ZC Zuzana CigánováBez politické příslušnosti |
41 | asistentka | Závada okr. Opava |
3. STAN+NK | 132 10,6 % listiny |
mandát 3. |
IC Ivan CíglBez politické příslušnosti |
58 | řidič | Měcholupy okr. Louny |
9. SNK | 67 9,9 % listiny |
náhradník 8. |
JC Ing. Jan CiglerBez politické příslušnosti |
55 | technik | Nepřevázka okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 127 15,2 % listiny |
mandát 2. |
TC Tomáš CíglerBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Trnová okr. Praha-západ |
6. SNK | 112 11,5 % listiny |
náhradník 2. |
ZC Zdeněk CiglerBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Olbramovice okr. Benešov |
11. SNK | 226 5,0 % listiny |
náhradník 3. |
BC Bc. Barbora CiglerováBez politické příslušnosti |
50 | zdravotní sestra na ARu v nemocnici, náčelnice a cvičitelka SOKOL Řevnice | Řevnice okr. Praha-západ |
14. SNK | 171 7,0 % listiny |
náhradník 12. |
JC Jaroslava CíglerováBez politické příslušnosti |
55 | pečovatelka | Stříbro okr. Tachov |
8. SPD+NK | 94 7,8 % listiny |
|
KC Mgr. Klára CíglováBez politické příslušnosti |
57 | ředitelka základní školy | Měcholupy okr. Louny |
7. SNK | 94 13,9 % listiny |
náhradník 1. |
PC Pavlína CíglováBez politické příslušnosti |
56 | matrikářka | Měcholupy okr. Louny |
1. SNK | 96 14,2 % listiny |
mandát 1. |
ZC Zdeněk CígnerBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Králova Lhota okr. Písek |
4. SNK | 60 14,6 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 10 801–10 850 z 127 803