Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 222 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JC Jan CíralBez politické příslušnosti |
26 | pojišťovací poradce | Nové Hrady okr. České Budějovice |
6. SOCDEM+NK | 446 6,4 % listiny |
mandát 6. |
JC Josef CirhanBez politické příslušnosti |
54 | dělník potravinářské výroby | Růžená okr. Jihlava |
4. SNK | 114 14,1 % listiny |
mandát 4. |
MC Miloš CirhanBez politické příslušnosti |
35 | operátor CNC strojů | Nový Rychnov okr. Pelhřimov |
7. SNK | 147 7,3 % listiny |
náhradník 1. |
KC Kateřina CirhanováBez politické příslušnosti |
21 | studentka VŠ | Malonty okr. Český Krumlov |
10. SNK | 38 8,9 % listiny |
|
RC Bc. Radka CirhanováBez politické příslušnosti |
47 | učitelka | Malonty okr. Český Krumlov |
8. SNK | 102 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
PC Petr CírkvaBez politické příslušnosti |
39 | stavební mistr | Toušice okr. Kolín |
9. SNK | 32 4,7 % listiny |
náhradník 2. |
JC Jana CírkvováBez politické příslušnosti |
50 | ekonomka | Beroun okr. Beroun |
2. SNK | 1 392 5,2 % listiny |
mandát 4. |
PC Bc. Petr CírlBez politické příslušnosti |
48 | restaurátor | Chotíkov okr. Plzeň-sever |
14. SNK | 189 6,3 % listiny |
náhradník 10. |
EC Eva CirmonováBez politické příslušnosti |
63 | invalidní důchodce | Straky okr. Nymburk |
7. SNK | 126 10,3 % listiny |
náhradník 1. |
IC Iveta CírováBez politické příslušnosti |
40 | kuchařka | Václavy okr. Rakovník |
5. SNK | 22 18,6 % listiny |
mandát 3. |
KC Kamil CírusBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Žitenice okr. Litoměřice |
5. SNK | 285 9,0 % listiny |
mandát 5. |
VC PhDr. Vladimír CisárBez politické příslušnosti |
70 | vedoucí muzea | Bystřice nad Pernštejnem okr. Žďár nad Sázavou |
12. SOCDEM+NK | 299 3,9 % listiny |
náhradník 9. |
JC Jitka CisárováBez politické příslušnosti |
63 | vedoucí Městské knihovny | Bystřice nad Pernštejnem okr. Žďár nad Sázavou |
20. SOCDEM+NK | 204 2,6 % listiny |
náhradník 17. |
AC Aleš CísařBez politické příslušnosti |
42 | technik ŘLP | Tuchoměřice okr. Praha-západ |
7. SNK | 351 10,7 % listiny |
náhradník 3. |
BC Bohuslav CísařBez politické příslušnosti |
50 | zootechnik | Pohleď okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 24 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FC František CísařBez politické příslušnosti |
60 | řidič | Ryjice okr. Ústí nad Labem |
4. SNK | 50 9,5 % listiny |
mandát 5. |
FC Ing. František CísařBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Lesní Jakubov okr. Třebíč |
3. SNK | 40 11,6 % listiny |
mandát 4. |
JC Jan CísařBez politické příslušnosti |
26 | strojník, technolog | Dukovany okr. Třebíč |
5. SNK | 45 4,6 % listiny |
náhradník 4. |
JC Jiří CísařBez politické příslušnosti |
45 | geodet | Blížejov okr. Domažlice |
1. SNK | 322 11,3 % listiny |
mandát 2. |
JC Jiří CísařBez politické příslušnosti |
62 | soukromý zemědělec | Křížkový Újezdec okr. Praha-východ |
3. SNK | 51 15,0 % listiny |
náhradník 1. |
JC Jiří CísařBez politické příslušnosti |
43 | soukromý podnikatel | Modrá Hůrka okr. České Budějovice |
5. SNK | 35 18,0 % listiny |
mandát 5. |
KC PhDr. Karel CísařBez politické příslušnosti |
57 | podnikatel, majitel autoservisu | Rakovník okr. Rakovník |
4. ODS+NK | 496 6,0 % listiny |
náhradník 3. |
KC Karel CísařBez politické příslušnosti |
57 | frézař | Broumy okr. Beroun |
3. SNK | 168 9,9 % listiny |
mandát 3. |
LC Ladislav CísařBez politické příslušnosti |
52 | revírník | Dukovany okr. Třebíč |
1. SNK | 145 14,9 % listiny |
mandát 1. |
LC Libor CísařBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Lochovice okr. Beroun |
7. SNK | 227 9,2 % listiny |
mandát 7. |
LC Luboš CísařBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Bystřice nad Pernštejnem okr. Žďár nad Sázavou |
13. SNK ED+NK | 501 4,2 % listiny |
náhradník 8. |
MC Marian CísařBez politické příslušnosti |
55 | servisní technik | Lázně Bohdaneč okr. Pardubice |
13. ODS+NK | 484 5,6 % listiny |
náhradník 5. |
MC Martin Císař, DiS.Bez politické příslušnosti |
39 | zdravotnický záchranář | Rohoznice okr. Jičín |
1. NK | 96 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MC Martin CísařBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí týmu | Sedliště okr. Jičín |
1. SNK | 39 12,7 % listiny |
mandát 5. |
MC Michal CísařBez politické příslušnosti |
39 | logistika výroby | Svoboda nad Úpou okr. Trutnov |
11. SNK | 118 5,0 % listiny |
náhradník 7. |
MC Milan CísařBez politické příslušnosti |
61 | řidič | Rapšach okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 155 12,3 % listiny |
mandát 5. |
MC Milan CísařBez politické příslušnosti |
52 | živnostník | Ústí nad Labem-Neštěmice okr. Ústí nad Labem |
4. HR+NK | 172 7,3 % listiny |
|
MC Ing. Milan CísařBez politické příslušnosti |
33 | projektant | Jinošov okr. Třebíč |
1. NK | 102 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MC Milan CísařBez politické příslušnosti |
35 | strojní zámečník | Velká Bíteš okr. Žďár nad Sázavou |
15. SOCDEM+NK | 124 4,3 % listiny |
náhradník 14. |
MC Miloslav CísařBez politické příslušnosti |
61 | hasič | Slavošov okr. Kutná Hora |
3. SNK | 31 13,0 % listiny |
mandát 4. |
MC Miroslav CísařBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí TS Janské Lázně | Janské Lázně okr. Trutnov |
4. SNK | 102 7,6 % listiny |
mandát 4. |
PC Pavel CísařBez politické příslušnosti |
46 | mistr tratí | Suchdol nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 583 6,3 % listiny |
mandát 7. |
PC Pavel CísařBez politické příslušnosti |
27 | OSVČ | Ostrov nad Oslavou okr. Žďár nad Sázavou |
11. SNK | 45 5,0 % listiny |
náhradník 9. |
PC Pavel CísařBez politické příslušnosti |
45 | IT specialista | Malčín okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 103 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PC Mgr. Petr CísařBez politické příslušnosti |
55 | učitel SPŠ | Ostrov nad Oslavou okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 162 18,0 % listiny |
mandát 1. |
PC Petr CísařBez politické příslušnosti |
58 | opravář zemědělských strojů | Hostomice okr. Beroun |
3. SNK | 119 13,0 % listiny |
náhradník 2. |
PC Petr CísařBez politické příslušnosti |
33 | hasič | Hostomice okr. Beroun |
6. SNK | 107 11,7 % listiny |
náhradník 5. |
PC Petr CísařBez politické příslušnosti |
40 | výkonný ředitel | Luka nad Jihlavou okr. Jihlava |
6. SNK | 31 4,7 % listiny |
|
PC Petr CísařBez politické příslušnosti |
52 | technik | Kyselka okr. Karlovy Vary |
2. SNK | 25 17,7 % listiny |
|
PC Petr CísařBez politické příslušnosti |
58 | zámečník | Pohleď okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 27 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RC Roman CísařBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí skladu | Petřvald okr. Nový Jičín |
2. SNK | 506 6,9 % listiny |
mandát 2. |
RC Mgr. Rudolf CísařBez politické příslušnosti |
64 | dispečer dopravy | Tachov okr. Tachov |
10. ANO+NK | 611 5,0 % listiny |
náhradník 6. |
SC Stanislav CísařBez politické příslušnosti |
54 | úředník | Jiřetín pod Jedlovou okr. Děčín |
4. SNK | 172 14,9 % listiny |
náhradník 1. |
VC Vlastimil CísařBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Zahrádky okr. Česká Lípa |
11. SNK | 34 8,1 % listiny |
náhradník 10. |
ZC MVDr. Zdeněk CísařBez politické příslušnosti |
69 | úřední veterinární lékař | Vlašim okr. Benešov |
17. STAN+NK | 1 173 4,3 % listiny |
náhradník 8. |
Zobrazeno 11 051–11 100 z 127 803