Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 227 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ŠH Šárka Hlasová, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | obsluha ČS | Klenovice okr. Tábor |
6. SNK | 235 17,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Ing. Jakub Hlava, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
42 | vědecký pracovník | Jedomělice okr. Kladno |
7. SNK | 127 12,6 % listiny |
mandát 4. |
JH Jakub HlavaBez politické příslušnosti |
41 | voják z povolání | Bozkov okr. Semily |
14. SNK | 126 6,6 % listiny |
mandát 14. |
LH Ing. Ladislav HlavaBez politické příslušnosti |
47 | manažer | Příšovice okr. Liberec |
3. SNK | 294 8,0 % listiny |
mandát 1. |
LH Luděk HlavaBez politické příslušnosti |
59 | technik | Libotov okr. Trutnov |
6. SNK | 60 14,9 % listiny |
mandát 6. |
OH Ondřej HlavaBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Valdice okr. Jičín |
2. SNK | 191 10,3 % listiny |
mandát 3. |
ZH Ing. Zbyněk HlavaBez politické příslušnosti |
38 | živnostník | Háje nad Jizerou okr. Semily |
2. SNK | 112 19,3 % listiny |
mandát 2. |
BH Bronislav HlaváčBez politické příslušnosti |
49 | jednatel | Sudice okr. Opava |
1. SNK | 208 13,7 % listiny |
mandát 2. |
DH Bc. Daniel HlaváčBez politické příslušnosti |
51 | voják z povolání | Dětřichov okr. Svitavy |
4. SNK | 96 15,0 % listiny |
mandát 1. |
DH David HlaváčBez politické příslušnosti |
25 | učitel | Růžďka okr. Vsetín |
6. SNK | 184 8,0 % listiny |
mandát 6. |
DH Dušan HlaváčBez politické příslušnosti |
64 | vedoucí skladu | Rohatec okr. Hodonín |
5. NEZ+NK | 1 086 5,0 % listiny |
mandát 5. |
FH František HlaváčBez politické příslušnosti |
47 | strojník | Nehodiv okr. Klatovy |
1. NK | 20 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Jan HlaváčBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Nehodiv okr. Klatovy |
1. NK | 23 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Jan HlaváčBez politické příslušnosti |
32 | jednatel | Bašť okr. Praha-východ |
1. SNK | 174 8,3 % listiny |
mandát 1. |
JH Jiří HlaváčBez politické příslušnosti |
46 | projektový manažer, specialista v oblasti datové bezpečnosti, procesního řízení a automatizace, jinočanský zastupitel a otec 2 dětí | Jinočany okr. Praha-západ |
1. SNK | 200 11,9 % listiny |
mandát 2. |
JH Jiří HlaváčBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Veliká Ves okr. Chomutov |
2. SNK | 69 10,6 % listiny |
mandát 2. |
LH Lukáš HlaváčBez politické příslušnosti |
41 | obchodní ředitel | Podmokly okr. Klatovy |
1. NK | 77 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Ing. Marek HlaváčBez politické příslušnosti |
45 | projektový manažer | Mokré Lazce okr. Opava |
1. SNK | 118 17,8 % listiny |
mandát 1. |
MH Bc. Marian HlaváčBez politické příslušnosti |
49 | obchodní manažer | Prusy-Boškůvky okr. Vyškov |
2. SNK | 191 11,4 % listiny |
mandát 2. |
MH Martin HlaváčBez politické příslušnosti |
40 | řidič, elektrikář | Bělčice okr. Strakonice |
11. SNK | 119 11,5 % listiny |
mandát 1. |
MH Michal HlaváčBez politické příslušnosti |
35 | provozní elektrikář | Řehlovice okr. Ústí nad Labem |
1. SNK | 97 14,3 % listiny |
mandát 1. |
MH Mgr. Miroslav HlaváčTOP 09 |
35 | manažer, člen výboru pro regionální rozvoj Plzeňského kraje | Blovice okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 484 7,8 % listiny |
mandát 1. |
PH Ing. Pavel HlaváčBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Bradlec okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 250 10,2 % listiny |
mandát 3. |
PH Ing. Pavel HlaváčBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Chanovice okr. Klatovy |
1. SNK | 186 16,1 % listiny |
mandát 2. |
PH Petr HlaváčBez politické příslušnosti |
41 | prodejce nových vozů | Břežany okr. Klatovy |
5. SNK | 25 12,6 % listiny |
mandát 5. |
RH Ing. René HlaváčBez politické příslušnosti |
59 | krizový manažer | Světec okr. Teplice |
2. SNK | 110 10,4 % listiny |
mandát 3. |
VH Václav HlaváčBez politické příslušnosti |
49 | svářeč | Pačejov okr. Klatovy |
14. STAN+NK | 154 6,9 % listiny |
mandát 14. |
VH Václav HlaváčBez politické příslušnosti |
49 | živnostník | Bělčice okr. Strakonice |
5. STAN+NK | 275 8,3 % listiny |
mandát 5. |
VH Vladimír HlaváčBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Chudíř okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 105 17,5 % listiny |
mandát 5. |
ZH Ing. Zdeněk HlaváčANO 2011 |
57 | ekonom, starosta | Nalžovské Hory okr. Klatovy |
1. SNK | 161 7,4 % listiny |
mandát 1. |
AH Adam HlaváčekBez politické příslušnosti |
30 | autoelektrikář | Hracholusky okr. Rakovník |
1. SNK | 34 20,0 % listiny |
mandát 1. |
AH Aleš HlaváčekBez politické příslušnosti |
53 | místostarosta městyse Jince | Jince okr. Příbram |
2. SNK | 486 8,2 % listiny |
mandát 3. |
FH Ing. Filip HlaváčekBez politické příslušnosti |
32 | agronom | Doudleby nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
8. SNK | 404 8,6 % listiny |
mandát 1. |
FH Ing. František HlaváčekBez politické příslušnosti |
60 | technický pracovník Centra zabezpečení munice | Lukavice okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 150 15,0 % listiny |
mandát 3. |
IH Ivo HlaváčekBez politické příslušnosti |
55 | strojník | Unkovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 223 13,7 % listiny |
mandát 3. |
JH Jan HlaváčekBez politické příslušnosti |
41 | jednatel společnosti, autorizovaný stavitel | Velké Popovice okr. Praha-východ |
4. SNK | 484 6,7 % listiny |
mandát 4. |
JH Jan HlaváčekBez politické příslušnosti |
46 | technolog | Prosetín okr. Žďár nad Sázavou |
7. SNK | 111 7,5 % listiny |
mandát 6. |
JH Jan HlaváčekBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel v oboru zemědělství | Boleboř okr. Chomutov |
2. SNK | 66 12,2 % listiny |
mandát 2. |
JH Ing. Jiří HlaváčekBez politické příslušnosti |
46 | programátor | Letovice okr. Blansko |
7. TOP 09+NK | 1 135 5,0 % listiny |
mandát 7. |
JH Josef HlaváčekBez politické příslušnosti |
56 | operátor v elektrárně Orlík | Solenice okr. Příbram |
4. SNK | 104 14,1 % listiny |
mandát 1. |
JH Josef HlaváčekBez politické příslušnosti |
62 | elektrikář | Hřibiny-Ledská okr. Rychnov nad Kněžnou |
4. SNK | 134 11,3 % listiny |
mandát 4. |
LH Ing. Libor HlaváčekBez politické příslušnosti |
56 | soukromý podnikatel | Mirošov okr. Jihlava |
1. NK | 72 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LH Luboš HlaváčekBez politické příslušnosti |
59 | chladírenský mechanik | Vysoký Chlumec okr. Příbram |
9. SNK | 246 12,3 % listiny |
mandát 3. |
MH Martin HlaváčekBez politické příslušnosti |
57 | dispečer technologie ŘSD | Nižbor okr. Beroun |
6. SNK | 226 8,3 % listiny |
mandát 3. |
MH Martin Hlaváček, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | fotograf | Miletín okr. Jičín |
3. SNK | 233 10,9 % listiny |
mandát 2. |
MH Martin HlaváčekBez politické příslušnosti |
62 | technik | Zbýšov okr. Vyškov |
9. SNK | 167 10,3 % listiny |
mandát 9. |
MH Michal HlaváčekBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Vřesník okr. Jičín |
4. SNK | 40 15,7 % listiny |
mandát 1. |
NH Norbert HlaváčekBez politické příslušnosti |
48 | starosta, jednatel | Jenštejn okr. Praha-východ |
1. SNK | 227 11,0 % listiny |
mandát 1. |
PH Ing. Pavel HlaváčekBez politické příslušnosti |
39 | manažer oddělení servisu | Hodějice okr. Vyškov |
4. ODS+NK | 232 11,1 % listiny |
mandát 4. |
RH Radek HlaváčekBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Hracholusky okr. Rakovník |
3. SNK | 33 19,4 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 11 301–11 350 z 50 084