Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 230 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
BH Bohumil HlinkaBez politické příslušnosti |
37 | lesník | Svatá Maří okr. Prachatice |
1. SNK | 89 20,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Jiří HlinkaBez politické příslušnosti |
48 | učitel odborného výcviku | Rosovice okr. Příbram |
2. SNK | 117 22,0 % listiny |
mandát 2. |
JH Ing. Jiří HlinkaBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Osek okr. Teplice |
7. SNK | 327 5,5 % listiny |
mandát 3. |
JH Ing. Josef Hlinka, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
37 | akademický pracovník | Bartošovice okr. Nový Jičín |
7. SNK | 404 6,6 % listiny |
mandát 7. |
KH Karel HlinkaBez politické příslušnosti |
58 | technik | Životice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 21 14,4 % listiny |
mandát 1. |
KH Kateřina HlinkaBez politické příslušnosti |
39 | personální manažer | Skapce okr. Tachov |
3. SNK | 33 17,4 % listiny |
mandát 4. |
PH Petr HlinkaBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí servisu | Kotenčice okr. Příbram |
4. SNK | 77 13,5 % listiny |
mandát 3. |
TH Tadeáš HlinkaBez politické příslušnosti |
40 | technický pracovník | Horní Maršov okr. Trutnov |
2. SNK | 277 6,8 % listiny |
mandát 3. |
EH Eva HlinkováBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Mírová okr. Karlovy Vary |
9. SNK | 74 9,3 % listiny |
mandát 9. |
MH Ing. Martina HlinkováBez politické příslušnosti |
42 | klientský poradce | Červené Poříčí okr. Klatovy |
3. SNK | 58 14,3 % listiny |
mandát 4. |
FH Filip HlinovskýBez politické příslušnosti |
33 | podnikatel, starosta SDH Křivenice | Horní Počaply okr. Mělník |
8. ODS+NK | 338 7,0 % listiny |
mandát 8. |
MH Martin HlinovskýBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Křinec okr. Nymburk |
3. KDU-ČSL+NK | 343 9,9 % listiny |
mandát 4. |
MH Miloslav HlinovskýBez politické příslušnosti |
46 | zástupce vedoucího výrobního úseku | Ouběnice okr. Příbram |
1. NK | 94 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RH Ing. Roman HlinovskýBez politické příslušnosti |
58 | hasič, styčný důstojník HZS v NATO | Neratovice okr. Mělník |
1. Volt+NK | 935 7,7 % listiny |
mandát 1. |
VH Václav HlinovskýBez politické příslušnosti |
46 | podnikatel | Dolní Hbity okr. Příbram |
8. SNK | 243 7,1 % listiny |
mandát 8. |
AH Antonín HlinskýBez politické příslušnosti |
52 | řezník OSVČ | Načeradec okr. Benešov |
1. SNK | 125 9,6 % listiny |
mandát 2. |
JH Bc. Jan HlisnikovskýBez politické příslušnosti |
46 | městský policista | Slezská Ostrava okr. Ostrava-město |
6. STAN+NK | 898 3,0 % listiny |
mandát 6. |
JH Bc. Jan HlistaBez politické příslušnosti |
29 | státní zaměstnanec | Horní Životice okr. Bruntál |
2. SNK | 49 13,1 % listiny |
mandát 1. |
MH Ing. Markéta HlobilkováBez politické příslušnosti |
40 | plánovačka výroby | Všechovice okr. Přerov |
4. SNK | 182 9,5 % listiny |
mandát 4. |
MH Martin HlochBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Láz okr. Třebíč |
5. SNK | 82 9,6 % listiny |
mandát 5. |
VH Věra HlochováBez politické příslušnosti |
55 | účetní, zastupitelka | Láz okr. Třebíč |
2. SNK | 114 13,4 % listiny |
mandát 2. |
DH Ing. arch. David HlouchBez politické příslušnosti |
46 | starosta obce a autorizovaný architekt | Tehov okr. Praha-východ |
1. SNK | 390 11,6 % listiny |
mandát 2. |
JH Jaromír HlouchBez politické příslušnosti |
48 | operační důstojník | Radkovice u Hrotovic okr. Třebíč |
1. SNK | 77 13,6 % listiny |
mandát 3. |
PH Pavel HlouchBez politické příslušnosti |
39 | obsluha vodovodů a kanalizací | Domašov okr. Brno-venkov |
5. SNK | 154 10,1 % listiny |
mandát 4. |
JH Jana HlouchováBez politické příslušnosti |
44 | odborný referent | Radkovice u Hrotovic okr. Třebíč |
3. SNK | 79 14,0 % listiny |
mandát 2. |
JH Jana HloupáBez politické příslušnosti |
56 | prodavačka | Trusnov okr. Pardubice |
7. SNK | 57 10,2 % listiny |
mandát 7. |
JH Jan HloušekBez politické příslušnosti |
39 | řidič | Třebešov okr. Rychnov nad Kněžnou |
7. SNK | 95 11,3 % listiny |
mandát 7. |
JH Jaroslav HloušekBez politické příslušnosti |
45 | Drobné služby města | Rokytnice nad Jizerou okr. Semily |
4. SNK | 331 9,1 % listiny |
mandát 2. |
JH Jiří HloušekBez politické příslušnosti |
46 | traktorista | Roprachtice okr. Semily |
1. NK | 142 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Martin HloušekBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Lipůvka okr. Blansko |
1. SNK | 231 19,8 % listiny |
mandát 1. |
MH Matěj HloušekBez politické příslušnosti |
28 | příslušník bezpečnostních sborů | Neplachovice okr. Opava |
1. NK | 278 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Michal HloušekBez politické příslušnosti |
44 | příslušník VS ČR | Paseka okr. Olomouc |
1. SNK | 57 11,9 % listiny |
mandát 1. |
MH Ing. Milan HloušekBez politické příslušnosti |
66 | starosta obce | Plavy okr. Jablonec nad Nisou |
1. SNK | 301 10,1 % listiny |
mandát 2. |
OH Ondřej HloušekBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Habrůvka okr. Blansko |
7. SNK | 101 12,4 % listiny |
mandát 4. |
PH Petr HloušekBez politické příslušnosti |
43 | produktový technik | Choustníkovo Hradiště okr. Trutnov |
3. SNK | 187 7,5 % listiny |
mandát 2. |
RH Roman HloušekBez politické příslušnosti |
52 | obchodní manažer | Habry okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK | 331 6,1 % listiny |
mandát 6. |
RH Rudolf HloušekBez politické příslušnosti |
43 | řidič - opravář | Březsko okr. Prostějov |
2. SNK | 101 14,3 % listiny |
mandát 1. |
TH Tomáš HloušekBez politické příslušnosti |
39 | policista | Maršov u Úpice okr. Trutnov |
1. NK | 81 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TH Ing. Tomáš HloušekBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí oddělení technologie | Vojkovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 209 7,1 % listiny |
mandát 5. |
TH Tomáš HloušekBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí výroby | Bukovinka okr. Blansko |
3. KDU-ČSL+NK | 159 22,2 % listiny |
mandát 2. |
AH Anděla HlouškováBez politické příslušnosti |
42 | logistik odpadového hospodářství | Kotvrdovice okr. Blansko |
10. SNK | 343 7,4 % listiny |
mandát 10. |
DH Dana HlouškováBez politické příslušnosti |
54 | prodavačka | Horní Štěpánov okr. Prostějov |
10. SNK | 344 6,6 % listiny |
mandát 10. |
EH Mgr. Eva HlouškováBez politické příslušnosti |
55 | ředitelka školy | Horní Maršov okr. Trutnov |
6. SNK | 271 6,6 % listiny |
mandát 7. |
IH Bc. Iva HlouškováBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí týmu zákaznického servisu S-G Adfors, členka výkonného výboru fotbalového oddílu TJ Jiskra a trenérka fotbalové školičky | Litomyšl okr. Svitavy |
10. SNK | 1 244 4,3 % listiny |
mandát 10. |
JH Jarmila HlouškováBez politické příslušnosti |
60 | starostka | Bušín okr. Šumperk |
1. SNK | 188 17,0 % listiny |
mandát 1. |
LH Mgr. Lucie HlouškováBez politické příslušnosti |
43 | ředitelka MŠ Jílové, místostarostka města Jílové | Jílové okr. Děčín |
2. SNK | 887 5,2 % listiny |
mandát 3. |
MH Ing. Miroslava HlouškováBez politické příslušnosti |
46 | odborný rada | Brno-Chrlice okr. Brno-město |
2. STAN+NK | 315 8,2 % listiny |
mandát 3. |
ZH Zuzana HlouškováBez politické příslušnosti |
46 | státní zaměstnanec | Lípa nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
5. SNK | 95 10,8 % listiny |
mandát 6. |
AH Alena HloušováBez politické příslušnosti |
54 | účetní v samosprávě, členka Finančního výboru obce | Hradec nad Svitavou okr. Svitavy |
2. MY+NK | 248 7,4 % listiny |
mandát 3. |
RH René HloužekBez politické příslušnosti |
46 | manažer technických projektů a inovací | Lomnice nad Popelkou okr. Semily |
7. SNK | 1 114 6,1 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 11 451–11 500 z 50 084