Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 2 332 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VV Veronika VaňkováBez politické příslušnosti |
38 | uklízečka | Újezd okr. Zlín |
3. SNK | 26 6,7 % listiny |
|
VV Vladimíra VaňkováBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Varvažov okr. Písek |
6. SNK | 84 13,8 % listiny |
mandát 4. |
ZV Zdeňka VaňkováBez politické příslušnosti |
54 | manažer prodeje | Michálkovice okr. Ostrava-město |
3. NEZ+NK | 97 6,0 % listiny |
náhradník 2. |
ZV Zdeňka VaňkováBez politické příslušnosti |
61 | laborantka | Stěbořice okr. Opava |
13. SNK | 112 4,1 % listiny |
náhradník 9. |
ZV Zuzana VaňkováBez politické příslušnosti |
39 | administrativní pracovnice | Šumperk okr. Šumperk |
19. ODS+NK | 224 3,2 % listiny |
|
TV Ing. Tereza Vaňková ŽemlováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka | Hradištko okr. Nymburk |
2. SNK | 215 11,9 % listiny |
mandát 3. |
JV Jiří VaňkovskýBez politické příslušnosti |
67 | ředitel pobočky | Vilémov okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK | 286 9,1 % listiny |
mandát 4. |
MV Martin VaňoBez politické příslušnosti |
50 | strojník | Lom okr. Most |
10. SNK | 91 4,5 % listiny |
náhradník 9. |
PV Petr VaňoBez politické příslušnosti |
57 | mistr stavební výroby | Lom okr. Most |
9. STAN+NK | 170 4,4 % listiny |
náhradník 7. |
JV Jaroslav VaňoučekBez politické příslušnosti |
47 | místostarosta | Libuň okr. Jičín |
2. SNK | 260 15,5 % listiny |
mandát 1. |
JV Jaroslav VaňoučekBez politické příslušnosti |
42 | řidič | Jičíněves okr. Jičín |
6. SNK | 238 13,3 % listiny |
mandát 5. |
JV Josef VaňoučekBez politické příslušnosti |
35 | hasič | Lochenice okr. Hradec Králové |
1. SNK | 137 19,1 % listiny |
mandát 1. |
VV Václav VaňoučekBez politické příslušnosti |
29 | příslušník HZS ČR | Lochenice okr. Hradec Králové |
3. SNK | 93 13,0 % listiny |
mandát 3. |
JV Jana VaňoučkováBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Vidice okr. Kutná Hora |
5. SNK | 77 13,8 % listiny |
mandát 5. |
JV Jiří VaňourekBez politické příslušnosti |
57 | stavbyvedoucí | Kosov okr. Šumperk |
3. SNK | 116 14,3 % listiny |
mandát 3. |
MV Miloš VaňourekBez politické příslušnosti |
70 | živnostník | Krásný Dvůr okr. Louny |
2. SNK | 62 11,9 % listiny |
náhradník 1. |
PV Pavel VaňourekBez politické příslušnosti |
43 | profesionální hasič | Krásný Dvůr okr. Louny |
1. SNK | 104 19,9 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VaňourekBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Dubicko okr. Šumperk |
3. SNK | 255 7,5 % listiny |
mandát 5. |
RV Roman VaňourekBez politické příslušnosti |
36 | makléř | Litohlavy okr. Rokycany |
6. SNK | 179 11,5 % listiny |
mandát 6. |
JV Jarmila Vaňourková, MBABez politické příslušnosti |
53 | realitní makléř a odhadce nemovitostí | Kamenný Újezd okr. Rokycany |
1. SNK | 112 11,7 % listiny |
náhradník 1. |
MV Martina VaňourkováBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Krásný Dvůr okr. Louny |
4. SNK | 51 9,8 % listiny |
náhradník 2. |
DV David VaňousBez politické příslušnosti |
34 | obráběč kovů | Horky okr. Svitavy |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jan VaňousBez politické příslušnosti |
26 | OSVČ, konzultant v mlékárenství | Bohuňovice okr. Svitavy |
3. SNK | 44 18,6 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef VaňousBez politické příslušnosti |
46 | provozní technik a zástupce vedoucího provozu, VODAKVA | Přimda okr. Tachov |
1. SNK | 154 7,0 % listiny |
mandát 5. |
LV Lukáš VaňousBez politické příslušnosti |
38 | hasič - velitel družstva | Cítov okr. Mělník |
4. SNK | 274 6,9 % listiny |
mandát 6. |
MV Michal VaňousBez politické příslušnosti |
61 | technik | Žampach okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 57 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Milan VaňousBez politické příslušnosti |
35 | vedoucí pracovník, starosta SDH Přívrat | Přívrat okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 155 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VaňousBez politické příslušnosti |
55 | správce budov | Chmelík okr. Svitavy |
1. NK | 77 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Radek VaňousBez politické příslušnosti |
58 | technik TV | Droužkovice okr. Chomutov |
3. SNK | 214 13,5 % listiny |
mandát 4. |
RV Robin VaňousBez politické příslušnosti |
37 | příslušník HZS | Jilemnice okr. Semily |
9. SNK | 217 4,6 % listiny |
náhradník 7. |
JV Jiří VaňousekBez politické příslušnosti |
51 | hasič | Kochánky okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 153 11,4 % listiny |
mandát 2. |
RV Roman VaňousekBez politické příslušnosti |
52 | zámečník | Horní Řasnice okr. Liberec |
6. SNK | 30 11,7 % listiny |
náhradník 4. |
VV Ing. Václav VaňousekBez politické příslušnosti |
46 | manažer technického vývoje | Skorkov okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 165 14,3 % listiny |
mandát 2. |
EV Erna VaňouskováBez politické příslušnosti |
59 | asist. pedagoga | Žitenice okr. Litoměřice |
1. SNK | 385 12,1 % listiny |
mandát 1. |
LV Lenka VaňouskováBez politické příslušnosti |
39 | všeobecná sestra | Strašnov okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 99 10,8 % listiny |
mandát 6. |
DV Dana VaňousováBez politické příslušnosti |
55 | zdravotní sestra | Horky okr. Svitavy |
1. NK | 64 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KV Karolína VaňousováBez politické příslušnosti |
22 | studentka | Příbram okr. Příbram |
21. SNK ED+NK | 493 3,5 % listiny |
náhradník 20. |
LV Mgr. Lenka VaňousováBez politické příslušnosti |
40 | referentka státní správy | Libchavy okr. Ústí nad Orlicí |
15. SNK | 311 6,1 % listiny |
náhradník 7. |
VV Mgr. Veronika VaňousováBez politické příslušnosti |
49 | ředitelka školy | Libchavy okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 407 8,0 % listiny |
mandát 3. |
DV Dagmar Vaňousová PeškováBez politické příslušnosti |
61 | ošetřovatelka v sociálních službách | Příbram okr. Příbram |
10. SNK ED+NK | 553 3,9 % listiny |
náhradník 9. |
LV Lukáš VaňoušekBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Knínice okr. Jihlava |
9. SNK | 29 12,6 % listiny |
náhradník 2. |
PV RNDr. Ing. Pavel Vanoušek, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
54 | manažer | Praha-Lipence okr. Hlavní město Praha |
11. SNK | 248 6,3 % listiny |
náhradník 8. |
ZV Zdeněk VaňoušekBez politické příslušnosti |
46 | referent | Cerekvička-Rosice okr. Jihlava |
7. SNK | 64 15,2 % listiny |
mandát 2. |
AV Adéla VáňováBez politické příslušnosti |
28 | interiérová designérka, provozovatelka kavárny | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
25. SNK | 647 3,1 % listiny |
náhradník 20. |
AV Ing. Adéla VáňováBez politické příslušnosti |
33 | manažerka kvality | Loučka okr. Zlín |
6. SNK | 34 7,2 % listiny |
náhradník 4. |
AV Anna VáňováBez politické příslušnosti |
28 | rodičovská dovolená | Veselé okr. Děčín |
2. SNK | 16 14,0 % listiny |
|
BV Barbora VáňováBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ, kronikářka obce | Nebahovy okr. Prachatice |
5. SNK | 152 10,9 % listiny |
mandát 5. |
EV Eva VáňováBez politické příslušnosti |
55 | manažerka logistiky | Nový Jičín okr. Nový Jičín |
27. SOCDEM+NK | 311 2,4 % listiny |
náhradník 25. |
GV Gabriela VáňováBez politické příslušnosti |
48 | recepční EUC klinika | Horní Libchava okr. Česká Lípa |
2. SNK | 96 21,4 % listiny |
náhradník 1. |
HV Mgr. Hana VáňováBez politické příslušnosti |
64 | učitelka ZŠ | Týnec nad Sázavou okr. Benešov |
17. SOCDEM+NK | 484 6,4 % listiny |
náhradník 12. |
Zobrazeno 116 551–116 600 z 127 803