Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 245 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MH Martin HorákBez politické příslušnosti |
50 | koordinátor výroby | Olešnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
7. SNK | 167 10,5 % listiny |
mandát 7. |
MH Mgr. Martin HorákBez politické příslušnosti |
33 | advokát | Staňkov okr. Domažlice |
4. SNK | 662 8,1 % listiny |
mandát 2. |
MH Mgr. Martin HorákBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Bystřice nad Pernštejnem okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 1 100 7,8 % listiny |
mandát 1. |
MH Michal HorákBez politické příslušnosti |
35 | dělník | Lupenice okr. Rychnov nad Kněžnou |
6. SNK | 66 15,0 % listiny |
mandát 6. |
MH Milan HorákBez politické příslušnosti |
41 | mistr provozu tlakové kanalizace | Rokytno okr. Pardubice |
5. SNK | 220 6,9 % listiny |
mandát 6. |
MH Milan HorákBez politické příslušnosti |
52 | kuchař | Týnec nad Labem okr. Kolín |
6. SNK | 370 8,8 % listiny |
mandát 6. |
MH Milan HorákBez politické příslušnosti |
41 | svářeč | Sedlejov okr. Jihlava |
1. NK | 121 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Miloš HorákBez politické příslušnosti |
49 | umělec | Mukařov okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 75 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Miloš HorákBez politické příslušnosti |
50 | elektrotechnik | Staré Ždánice okr. Pardubice |
2. SNK | 98 15,3 % listiny |
mandát 1. |
MH Ing. Miroslav HorákBez politické příslušnosti |
67 | místostarosta | Choltice okr. Pardubice |
1. SNK | 160 10,9 % listiny |
mandát 3. |
MH Miroslav HorákBez politické příslušnosti |
46 | živnostník - truhlář | Slušovice okr. Zlín |
5. SNK | 250 8,7 % listiny |
mandát 2. |
MH Miroslav HorákBez politické příslušnosti |
59 | mechanik, seřizovač | Mařenice okr. Česká Lípa |
5. SNK | 84 7,6 % listiny |
mandát 5. |
MH Miroslav HorákBez politické příslušnosti |
53 | mechanik | Údrnice okr. Jičín |
1. NK | 94 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PH Mgr. Pavel HorákObčanská demokratická strana |
49 | místostarosta | Starý Kolín okr. Kolín |
2. SNK | 311 9,2 % listiny |
mandát 2. |
PH Pavel HorákBez politické příslušnosti |
58 | strojírenský dělník | Křišťanovice okr. Bruntál |
5. SNK | 45 14,3 % listiny |
mandát 5. |
PH Pavel HorákBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Řepín okr. Mělník |
6. STAN+NK | 142 9,9 % listiny |
mandát 6. |
PH Mgr. Pavel HorákBez politické příslušnosti |
65 | starosta | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
1. ZVUK 12+NK | 576 10,7 % listiny |
mandát 1. |
PH Ing. Pavel HorákBez politické příslušnosti |
66 | zastupitel, důchodce | Těšany okr. Brno-venkov |
2. TOP 09+NK | 211 10,3 % listiny |
mandát 2. |
PH Ing. Pavel HorákBez politické příslušnosti |
64 | ředitel logistiky | Libníkovice okr. Hradec Králové |
3. SNK | 74 13,7 % listiny |
mandát 3. |
PH Ing. Pavel HorákBez politické příslušnosti |
58 | manažer | Březno okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 305 6,7 % listiny |
mandát 3. |
PH Petr HorákBez politické příslušnosti |
51 | řidič | Chleby okr. Nymburk |
5. SNK | 82 12,6 % listiny |
mandát 5. |
PH Petr HorákBez politické příslušnosti |
37 | jednatel společnosti, radní | Dubňany okr. Hodonín |
6. SNK | 1 194 5,0 % listiny |
mandát 6. |
PH Petr HorákBez politické příslušnosti |
43 | regionální vedoucí | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 360 6,7 % listiny |
mandát 5. |
PH Ing. Petr HorákBez politické příslušnosti |
58 | ředitel Charity Beroun | Beroun okr. Beroun |
1. SNK | 1 533 5,7 % listiny |
mandát 2. |
PH Petr HorákBez politické příslušnosti |
51 | starosta obce | Batňovice okr. Trutnov |
1. KDU-ČSL+NK | 243 15,8 % listiny |
mandát 1. |
PH Petr HorákBez politické příslušnosti |
29 | specialista IT podpory | Chlum u Třeboně okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 416 7,6 % listiny |
mandát 4. |
PH Petr HorákBez politické příslušnosti |
64 | technický pracovník | Horní Moštěnice okr. Přerov |
14. SNK | 168 8,9 % listiny |
mandát 1. |
RH Radek HorákBez politické příslušnosti |
49 | voják z povolání - štábní pracovník Oddělení logistiky Velitelství výcviku a Vojenské akademie Vyškov | Voděrady okr. Blansko |
1. SNK | 125 15,2 % listiny |
mandát 2. |
RH Radomír HorákBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Nelešovice okr. Přerov |
4. SNK | 56 12,3 % listiny |
mandát 4. |
RH Rudolf HorákBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Slušovice okr. Zlín |
1. SNK | 127 11,8 % listiny |
mandát 1. |
TH Tomáš HorákBez politické příslušnosti |
40 | voják z povolání | Suchonice okr. Olomouc |
4. SNK | 81 14,2 % listiny |
mandát 3. |
VH Václav HorákBez politické příslušnosti |
52 | hasič strojník | Březno okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 320 7,0 % listiny |
mandát 6. |
VH Vít HorákBez politické příslušnosti |
54 | technický pracovník | Trhová Kamenice okr. Chrudim |
3. SNK | 269 12,2 % listiny |
mandát 4. |
VH Ing. Vítězslav HorákBez politické příslušnosti |
30 | strojní konstruktér | Komárov okr. Zlín |
2. SNK | 84 13,7 % listiny |
mandát 2. |
VH Vladimír HorákBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Strašnov okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 115 12,5 % listiny |
mandát 2. |
VH Vladislav HorákBez politické příslušnosti |
57 | starosta | Mouřínov okr. Vyškov |
1. SNK | 157 12,5 % listiny |
mandát 1. |
VH Ing. Vladislav HorákBez politické příslušnosti |
52 | ekonom, starosta obce | Čtyřkoly okr. Benešov |
1. SNK | 187 15,1 % listiny |
mandát 1. |
VH Ing. Vojtěch HorákBez politické příslušnosti |
33 | lesník | Dražíč okr. České Budějovice |
2. SNK | 66 27,5 % listiny |
mandát 1. |
VH Vojtěch HorákBez politické příslušnosti |
33 | podnikatel | Libníč okr. České Budějovice |
1. SNK | 80 18,6 % listiny |
mandát 1. |
VH Vojtěch HorákBez politické příslušnosti |
48 | truhlář | Kladruby okr. Tachov |
4. Zelení+NK | 344 6,7 % listiny |
mandát 4. |
ZH Zdeněk HorákBez politické příslušnosti |
37 | operátor CNC strojů | Bochoř okr. Přerov |
6. SNK | 178 7,9 % listiny |
mandát 6. |
ZH Zdeněk HorákBez politické příslušnosti |
60 | živnostník | Sobíšky okr. Přerov |
6. SNK | 44 11,2 % listiny |
mandát 7. |
ZH Zdeněk HorákBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Hodonín okr. Blansko |
2. SNK | 41 13,4 % listiny |
mandát 2. |
ZH Zdeněk HorákBez politické příslušnosti |
62 | dělník | Hradec okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 126 10,5 % listiny |
mandát 6. |
ZH Bc. Zdeněk HorákBez politické příslušnosti |
36 | obchodně-technický manažer | Milotice nad Bečvou okr. Přerov |
1. NK | 133 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AH Alena Horáková, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | státní zaměstnanec | Miskovice okr. Kutná Hora |
10. SNK | 201 6,8 % listiny |
mandát 10. |
BH Mgr. Barbora HorákováBez politické příslušnosti |
27 | učitelka | Jiříkovice okr. Brno-venkov |
7. SNK | 291 6,7 % listiny |
mandát 8. |
EH Eva HorákováBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Hora Svaté Kateřiny okr. Most |
4. SNK | 84 10,2 % listiny |
mandát 5. |
EH Eva HorákováBez politické příslušnosti |
85 | důchodce | Sloupno okr. Havlíčkův Brod |
6. SNK | 15 14,3 % listiny |
mandát 6. |
JH Jana HorákováBez politické příslušnosti |
43 | cukrářka, soukromá podnikatelka | Dlouhá Loučka okr. Svitavy |
5. SNK | 219 11,6 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 12 201–12 250 z 50 084