Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 285 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MC Martin ChudýBez politické příslušnosti |
46 | číšník | Votice okr. Benešov |
8. SNK | 776 5,8 % listiny |
mandát 4. |
VC Vladimír ChudýBez politické příslušnosti |
49 | hotelový manažer, trenér mládeže | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
4. MY+NK | 995 4,3 % listiny |
mandát 4. |
VC MUDr. Vojtěch ChudýBez politické příslušnosti |
25 | lékař | Ždánice okr. Hodonín |
4. SNK | 399 7,2 % listiny |
mandát 4. |
TC Tomáš ChuchlíkBez politické příslušnosti |
52 | skladník | Bohuňov okr. Svitavy |
1. NK | 52 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OC Ondřej ChumelaBez politické příslušnosti |
44 | řidič, vzorkař | Nosislav okr. Brno-venkov |
1. SNK | 258 10,8 % listiny |
mandát 2. |
LC Ing. Lucie ChumováBez politické příslušnosti |
46 | lesní správce | Pernarec okr. Plzeň-sever |
9. SNK | 100 15,4 % listiny |
mandát 1. |
JC Jakub ChupíkBez politické příslušnosti |
32 | IT manažer | Kratochvilka okr. Brno-venkov |
5. SNK | 116 14,1 % listiny |
mandát 5. |
JC Jana ChupíkováBez politické příslušnosti |
51 | administrativní pracovník | Polerady okr. Praha-východ |
7. SNK | 119 13,4 % listiny |
mandát 7. |
MC Mgr. Miroslava ChupíkováBez politické příslušnosti |
53 | učitelka | Rudice okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 123 12,1 % listiny |
mandát 5. |
MC Miroslav ChuráňBez politické příslušnosti |
38 | agronom | Drážov okr. Strakonice |
1. SNK | 94 23,7 % listiny |
mandát 1. |
ZC Bc. Zuzana ChuraňováBez politické příslušnosti |
43 | policistka | Potůčky okr. Karlovy Vary |
6. SNK | 61 10,3 % listiny |
mandát 7. |
JC Jiří ChuravýBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Kopidlo okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 39 14,1 % listiny |
mandát 7. |
MC Michal ChuravýBez politické příslušnosti |
48 | IT technik SLL | Janské Lázně okr. Trutnov |
3. SNK | 100 7,5 % listiny |
mandát 6. |
MC JUDr. Milan ChuravýBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Dolní Studénky okr. Šumperk |
6. SNK | 199 7,0 % listiny |
mandát 6. |
DC Dušan ChurýBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Ivanovice na Hané okr. Vyškov |
1. SNK | 225 8,1 % listiny |
mandát 3. |
PC Pavel ChurýBez politické příslušnosti |
44 | pracovník údržby | Tupesy okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 139 17,1 % listiny |
mandát 2. |
PC Pavel ChurýBez politické příslušnosti |
40 | zaměstnanec zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje p.o | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
2. NEZ+NK | 175 8,5 % listiny |
mandát 2. |
BC Ing. Bohuslav ChvalBez politické příslušnosti |
28 | projektant | Novosedly okr. Strakonice |
1. NK | 112 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JC Jaromír ChvalBez politické příslušnosti |
65 | podnikatel | Horská Kvilda okr. Klatovy |
1. SNK | 26 10,8 % listiny |
mandát 5. |
MC Miroslav ChvalBez politické příslušnosti |
50 | elektrikář a revizní technik | Dražice okr. Tábor |
7. SNK | 227 6,6 % listiny |
mandát 7. |
VC Václav ChvalBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Drahotín okr. Domažlice |
2. SNK | 35 16,0 % listiny |
mandát 1. |
JC Ing. Jiří ChválaBez politické příslušnosti |
50 | projektový manažer | Lidmaň okr. Pelhřimov |
1. NK | 87 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MC Milan ChvalinaBez politické příslušnosti |
51 | soukromý podnikatel | Sobětuchy okr. Chrudim |
8. SNK | 271 6,7 % listiny |
mandát 8. |
MC Milan ChvalinaBez politické příslušnosti |
53 | jednatel | Svojek okr. Semily |
1. SNK | 60 14,0 % listiny |
mandát 3. |
AC Aleš ChvalkovskýBez politické příslušnosti |
47 | kuchař | Ježov okr. Pelhřimov |
1. SNK | 38 15,1 % listiny |
mandát 1. |
MC Ing. Miloš ChvalkovskýBez politické příslušnosti |
47 | specialista-energetik | Klášterní Skalice okr. Kolín |
2. SNK | 44 13,3 % listiny |
mandát 4. |
PC Ing. Petr ChvalkovskýBez politické příslušnosti |
53 | lesní inženýr | Horní Rápotice okr. Pelhřimov |
1. NK | 49 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IC Ing. Ivana ChválnáBez politické příslušnosti |
62 | kvestor vysoké školy | Chrustenice okr. Beroun |
2. SNK | 148 9,3 % listiny |
mandát 3. |
HC Ing. Hana ChvalováBez politické příslušnosti |
67 | zahradnice | Čimelice okr. Písek |
5. SNK | 227 10,4 % listiny |
mandát 4. |
JC Jana ChválováBez politické příslušnosti |
48 | zubní technik | Lidmaň okr. Pelhřimov |
1. NK | 85 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZC Ing. Zuzana ChválováBez politické příslušnosti |
34 | stavební projektant | Lukavice okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 323 8,9 % listiny |
mandát 8. |
DC Mgr. David ChvátalBez politické příslušnosti |
31 | státní zaměstnanec, radní města | Jemnice okr. Třebíč |
2. STO+NK | 430 6,2 % listiny |
mandát 3. |
MC Ing. Martin ChvátalBez politické příslušnosti |
69 | asistent ředitele | Brno-Tuřany okr. Brno-město |
5. STAN+NK | 760 5,9 % listiny |
mandát 5. |
MC Bc. Miroslav ChvátalBez politické příslušnosti |
36 | servisní technik IT | Rešice okr. Znojmo |
5. SNK | 81 12,6 % listiny |
mandát 3. |
PC Petr ChvátalBez politické příslušnosti |
47 | traktorista | Litohoř okr. Třebíč |
2. SNK | 192 11,0 % listiny |
mandát 2. |
SC Stanislav ChvátalBez politické příslušnosti |
40 | zemědělský podnikatel | Dolní Dubňany okr. Znojmo |
3. SNK | 139 11,3 % listiny |
mandát 5. |
OC Ing. Olga ChvátalováBez politické příslušnosti |
47 | státní zaměstnanec, starosta SDH Bor | Bor okr. Tachov |
1. ANO+NK | 364 13,9 % listiny |
mandát 1. |
MC Martin ChvatíkBez politické příslušnosti |
47 | technický ředitel | Podhradní Lhota okr. Kroměříž |
3. SNK | 104 13,6 % listiny |
mandát 3. |
JC Ing. Jiří ChvátilBez politické příslušnosti |
54 | policista | Čistěves okr. Hradec Králové |
2. SNK | 60 19,3 % listiny |
mandát 2. |
JC Josef ChvátilBez politické příslušnosti |
67 | OSVČ | Močovice okr. Kutná Hora |
4. SNK | 117 15,1 % listiny |
mandát 3. |
HC PhDr. Hana ChvátilováBez politické příslušnosti |
73 | učitelka | Žamberk okr. Ústí nad Orlicí |
3. Nestraníci+NK | 1 157 4,8 % listiny |
mandát 7. |
EC Bc. Emanuel ChvílaBez politické příslušnosti |
44 | analytik SKPV Policie ČR | Drslavice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 160 15,7 % listiny |
mandát 2. |
LC Bc. Ladislav ChvílaBez politické příslušnosti |
54 | státní zaměstnanec | Šatov okr. Znojmo |
4. SNK | 338 11,8 % listiny |
mandát 4. |
RC Rostislav ChvílaBez politické příslušnosti |
43 | stolař | Drslavice okr. Uherské Hradiště |
3. KDU-ČSL+NK | 94 13,5 % listiny |
mandát 3. |
RC Rudolf ChvojanBez politické příslušnosti |
36 | provozovatel pohřební služby | Červená Voda okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 448 6,7 % listiny |
mandát 4. |
DC Dominik ChvojkaBez politické příslušnosti |
46 | voják z povolání | Židovice okr. Litoměřice |
3. SNK | 52 11,2 % listiny |
mandát 3. |
JC Jan ChvojkaBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Podolanka okr. Praha-východ |
1. SNK | 100 13,9 % listiny |
mandát 2. |
JC JUDr. Jan ChvojkaBez politické příslušnosti |
45 | právník, ochránce zvířat, člen Zastupitelstva Pardubického kraje | Srnojedy okr. Pardubice |
2. MY+NK | 157 12,6 % listiny |
mandát 2. |
MC Martin ChvojkaBez politické příslušnosti |
47 | živnostník | Choteč okr. Pardubice |
1. SNK | 135 15,7 % listiny |
mandát 1. |
MC Mgr. Milan ChvojkaBez politické příslušnosti |
60 | starosta | Nasavrky okr. Chrudim |
1. SNK | 346 9,6 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 14 201–14 250 z 50 084