Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 288 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VI Veronika Illková, Dis.Bez politické příslušnosti |
38 | provozně administrativní referent | Tavíkovice okr. Znojmo |
4. SNK | 107 10,5 % listiny |
mandát 6. |
SI Mgr. Stanislava IllnerováBez politické příslušnosti |
52 | nákupčí | Velké Svatoňovice okr. Trutnov |
1. SNK | 179 13,9 % listiny |
mandát 1. |
ZI Zdeněk ImbrBez politické příslušnosti |
39 | živnostník, místostarosta městyse Zlonice | Zlonice okr. Kladno |
1. SNK | 293 10,4 % listiny |
mandát 1. |
OI Olga ImbrováBez politické příslušnosti |
46 | operátor | Stradonice okr. Kladno |
4. SNK | 35 14,2 % listiny |
mandát 4. |
MI Marek ImlaufBez politické příslušnosti |
50 | technik v automotive, OSVČ | Kouřim okr. Kolín |
5. SNK | 399 6,4 % listiny |
mandát 5. |
OI Ing. Ondřej ImlaufBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel | Praha-Suchdol okr. Hlavní město Praha |
7. SNK | 1 342 6,8 % listiny |
mandát 7. |
TI Bc. Terezie ImlaufováBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí kanceláře a provozu Nadace rodiny Vlčkových | Tuchoměřice okr. Praha-západ |
2. SNK | 241 11,4 % listiny |
mandát 2. |
ZI Zbyšek ImmerBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Chrtníky okr. Pardubice |
6. SNK | 17 6,7 % listiny |
mandát 6. |
HI Hana ImramovskáBez politické příslušnosti |
44 | nákupčí | Miličín okr. Benešov |
2. Piráti+Volt+NK | 137 22,3 % listiny |
mandát 1. |
KI Mgr. Klára ImrichováBez politické příslušnosti |
36 | vedoucí prodejny | Klopina okr. Šumperk |
7. SNK | 157 10,9 % listiny |
mandát 7. |
LI Lucie InderholzováPŘÍSAHA občanské hnutí |
28 | uklízečka | Cep okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 34 8,7 % listiny |
mandát 7. |
AI Aleš IndraBez politické příslušnosti |
36 | kuchař | Neslovice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 242 7,7 % listiny |
mandát 2. |
DI Daniel IndraBez politické příslušnosti |
50 | specialista dodavatelské kvality | Rančířov okr. Jihlava |
3. SNK | 126 11,2 % listiny |
mandát 3. |
JI MUDr. Jan IndraBez politické příslušnosti |
74 | lékař | Horní Planá okr. Český Krumlov |
5. NČ+NK | 218 11,2 % listiny |
mandát 1. |
JI Jaroslav IndraBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Hradčovice okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 409 10,4 % listiny |
mandát 2. |
PI Ing. Petr IndraBez politické příslušnosti |
42 | obchodní manažer | Drnek okr. Kladno |
1. SNK | 56 16,1 % listiny |
mandát 2. |
VI Vladimír IndraBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Starý Petřín okr. Znojmo |
3. SNK | 67 14,8 % listiny |
mandát 3. |
II Ing. Ivan IndráčekBez politické příslušnosti |
63 | konzultant, předseda podnikatelské asociace | Desná okr. Jablonec nad Nisou |
1. MY+NK | 176 7,7 % listiny |
mandát 2. |
MI Milan IndrákBez politické příslušnosti |
48 | soukromý zemědělec | Vrbátky okr. Prostějov |
4. SNK | 359 7,1 % listiny |
mandát 5. |
LI Ing. Lucie Indráková, MBABez politické příslušnosti |
40 | vedoucí oddělení ekonomiky | Suchdol nad Odrou okr. Nový Jičín |
7. SNK | 365 7,9 % listiny |
mandát 1. |
JI Jana IndrováBez politické příslušnosti |
49 | místostarostka obce Sulice, OSVČ | Sulice okr. Praha-východ |
3. SNK | 806 8,5 % listiny |
mandát 2. |
KI Ing. Kristýna IndrováBez politické příslušnosti |
49 | referent MěÚ, stavební projektant | Strážná okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 36 13,4 % listiny |
mandát 3. |
LI Ing. Lenka IndrováBez politické příslušnosti |
46 | referentka | Hořice na Šumavě okr. Český Krumlov |
2. SNK | 169 10,8 % listiny |
mandát 2. |
PI Petra Indrová, DiS.Bez politické příslušnosti |
50 | zdravotní sestra | Vlčnov okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL+NK | 455 10,5 % listiny |
mandát 2. |
VI Ing. Vendula IndrováBez politické příslušnosti |
49 | projektantka | Výprachtice okr. Ústí nad Orlicí |
5. MY+NK | 178 9,7 % listiny |
mandát 5. |
PI Petr IndruchBez politické příslušnosti |
51 | obsluha CNC strojů | Komárno okr. Kroměříž |
3. SNK | 94 14,2 % listiny |
mandát 3. |
MI Milan InemanBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Ostrovec-Lhotka okr. Rokycany |
2. SNK | 45 23,7 % listiny |
mandát 1. |
KI Kamila Ingerlová, DiS.Bez politické příslušnosti |
49 | vedoucí dopravy ZDS | Višňové okr. Znojmo |
5. SNK | 192 11,6 % listiny |
mandát 3. |
AI Aleš IngrBez politické příslušnosti |
39 | ředitel divize průmyslové výstavby | Tečovice okr. Zlín |
2. SNK | 234 7,9 % listiny |
mandát 1. |
FI František IngrBez politické příslušnosti |
42 | správce nemovitostí | Napajedla okr. Zlín |
4. SNK | 1 202 5,0 % listiny |
mandát 4. |
JI Bc. Jonáš František IngrBez politické příslušnosti |
24 | OSVČ | Karle okr. Svitavy |
3. SNK | 87 10,9 % listiny |
mandát 5. |
MI Michal IngrBez politické příslušnosti |
58 | technik | Meziříčko okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 66 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PI Petr IngrBez politické příslušnosti |
39 | servisní technik | Syrovín okr. Hodonín |
3. SNK | 74 11,5 % listiny |
mandát 3. |
TI Tomáš IngrMoravané |
47 | jednatel | Horní Věstonice okr. Břeclav |
7. SNK | 158 12,2 % listiny |
mandát 6. |
VI Veronika Inková, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | podnikatelka v zemědělství | Drásov okr. Brno-venkov |
8. SNK | 565 6,7 % listiny |
mandát 8. |
HI Ing. Hana Inman, MBABez politické příslušnosti |
51 | učitelka | Ruda okr. Rakovník |
1. SNK | 200 21,7 % listiny |
mandát 1. |
DI Daniela IntrovičováBez politické příslušnosti |
38 | vychovatelka v MŠ Klášterec nad Orlicí | České Petrovice okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 52 13,8 % listiny |
mandát 3. |
VI Mgr. Vladimír IraBez politické příslušnosti |
66 | učitel | Dívčice okr. České Budějovice |
5. SNK | 123 13,7 % listiny |
mandát 2. |
JI Mgr. Jiří IrainBez politické příslušnosti |
45 | zástupce ředitele 6. ZŠ, mistr světa a mistr Evropy v raftingu, sportovec Mladoboleslavska 2025 | Mladá Boleslav okr. Mladá Boleslav |
2. VPM+NK | 1 248 4,3 % listiny |
mandát 2. |
PI Petra Iranová, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | vychovatelka ŠD | Čáslavice okr. Třebíč |
12. SNK | 160 12,6 % listiny |
mandát 1. |
YI Yveta IrimičukováBez politické příslušnosti |
58 | referent | Staré Město okr. Šumperk |
2. SNK | 181 7,2 % listiny |
mandát 3. |
JI Jiří IrlbekBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Dešenice okr. Klatovy |
4. SNK | 123 9,0 % listiny |
mandát 3. |
RI Radmila IrrlacherováBez politické příslušnosti |
55 | ekonomka | Zbůch okr. Plzeň-sever |
2. SPD+NK | 92 7,7 % listiny |
mandát 2. |
RI Radek Irsch, DiS.Bez politické příslušnosti |
49 | inženýr laboratoře | Stochov okr. Kladno |
6. STAN+NK | 876 5,1 % listiny |
mandát 7. |
AI Mgr. Andrea IsakidisBez politické příslušnosti |
33 | pedagog, rodičovská dovolená | Nahošovice okr. Přerov |
1. SNK | 53 14,8 % listiny |
mandát 1. |
JI Jannis IsakidisBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ, stavař | Nahošovice okr. Přerov |
4. SNK | 44 12,3 % listiny |
mandát 4. |
LI Lukáš IstenčinBez politické příslušnosti |
49 | učitel ZŠ | Červené Pečky okr. Kolín |
5. SNK | 309 10,9 % listiny |
mandát 1. |
JI Jiří IstomínBez politické příslušnosti |
71 | místostarosta, podnikatel | Pertoltice pod Ralskem okr. Česká Lípa |
2. SNK | 79 14,7 % listiny |
mandát 2. |
PI Ing. Petra IšováBez politické příslušnosti |
57 | realitní makléřka | Podhradí nad Dyjí okr. Znojmo |
1. SNK | 23 17,4 % listiny |
mandát 3. |
PI Ing. Pavlína IštokováBez politické příslušnosti |
56 | starostka | Stvolínky okr. Česká Lípa |
1. SNK | 97 16,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 14 351–14 400 z 50 084