Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 325 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MJ Marie JunkováBez politické příslušnosti |
52 | místostarostka obce | Hřiměždice okr. Příbram |
1. SNK | 143 16,5 % listiny |
mandát 1. |
SJ Ing. Soňa JunkováBez politické příslušnosti |
55 | účetní | Kojice okr. Pardubice |
3. SNK | 105 13,6 % listiny |
mandát 3. |
ŠJ Šárka JunkováBez politické příslušnosti |
37 | mateřská dovolená | Kunvald okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 223 7,0 % listiny |
mandát 6. |
VJ Mgr. Věra JunkováBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí lékárny | Česká Skalice okr. Náchod |
12. SNK | 1 170 5,0 % listiny |
mandát 12. |
IJ Iveta JunováBez politické příslušnosti |
59 | mzdová účetní | Janův Důl okr. Liberec |
4. SNK | 64 12,1 % listiny |
mandát 6. |
RJ Mgr. Romana JůnováBez politické příslušnosti |
58 | školní inspektorka | Velké Hamry okr. Jablonec nad Nisou |
4. SNK | 298 7,6 % listiny |
mandát 3. |
LJ Bc. Ladislav JupaBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Dřísy okr. Praha-východ |
3. SNK | 298 10,8 % listiny |
mandát 4. |
PJ Patrik JupaBez politické příslušnosti |
35 | podnikatel | Lhota okr. Kladno |
3. SNK | 179 10,7 % listiny |
mandát 3. |
RJ Ing. Radovan JupaBez politické příslušnosti |
48 | programátor | Kamenné Zboží okr. Nymburk |
2. SNK | 153 13,6 % listiny |
mandát 3. |
DJ Bc. Dominik JuraBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Bochovice okr. Třebíč |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DJ Drahomír JuraBez politické příslušnosti |
61 | starosta | Zahnašovice okr. Kroměříž |
1. SNK | 100 14,9 % listiny |
mandát 4. |
JJ Jaromír JuraBez politické příslušnosti |
54 | automechanik | Nový Telečkov okr. Třebíč |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JJ Jiří JuraBez politické příslušnosti |
57 | jednatel v zemědělské společnosti | Nová Bystřice okr. Jindřichův Hradec |
3. Patrioti ČR+NK | 193 9,1 % listiny |
mandát 2. |
MJ Miloš JuraBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Prosetín okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 88 5,9 % listiny |
mandát 7. |
IJ Ivo JuráčekBez politické příslušnosti |
36 | místostarosta | Študlov okr. Zlín |
1. SNK | 180 18,8 % listiny |
mandát 1. |
AJ Alois JuračkaBez politické příslušnosti |
57 | zámečník | Rozsochy okr. Žďár nad Sázavou |
7. SNK | 160 7,0 % listiny |
mandát 8. |
JJ Jan JuračkaBez politické příslušnosti |
39 | obchodní manažer | Lipoltice okr. Pardubice |
7. SNK | 116 11,7 % listiny |
mandát 7. |
JJ Jaroslav JuračkaBez politické příslušnosti |
66 | živnostník | Kadov okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 41 11,2 % listiny |
mandát 5. |
LJ Libor JuračkaBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Stranný okr. Benešov |
1. NK | 49 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VJ Vlastimil JuračkaBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Hvožďany okr. Příbram |
6. SNK | 177 11,0 % listiny |
mandát 1. |
DJ Ing. Denisa JuráčkováBez politické příslušnosti |
51 | předseda spolku Farma Gremy z.s. | Krasová okr. Blansko |
1. SNK | 57 16,9 % listiny |
mandát 1. |
DJ Ing. arch. Diana JuračkováBez politické příslušnosti |
52 | architekt | Žalany okr. Teplice |
1. SNK | 66 16,3 % listiny |
mandát 1. |
AJ Aleš JurajdaBez politické příslušnosti |
39 | ředitel firmy | Prostřední Bečva okr. Vsetín |
7. SNK | 493 9,0 % listiny |
mandát 7. |
TJ Tomáš JurajdaBez politické příslušnosti |
49 | technik | Vigantice okr. Vsetín |
4. SNK | 371 11,0 % listiny |
mandát 4. |
KJ Kamila JurajdováBez politické příslušnosti |
44 | administrativní pracovník | Bohutín okr. Šumperk |
7. SNK | 150 10,7 % listiny |
mandát 7. |
MJ Martin JurákBez politické příslušnosti |
43 | osoba samostatně výdělečně činná | Pikárec okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 101 15,3 % listiny |
mandát 3. |
RJ Radek JurákBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Malínky okr. Vyškov |
2. KDU-ČSL+NK | 40 12,0 % listiny |
mandát 4. |
TJ Tomáš JurákBez politické příslušnosti |
44 | aplikační technik | Částkov okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 110 12,8 % listiny |
mandát 4. |
ZJ Zdeněk JurákBez politické příslušnosti |
46 | nákupce | Hřivínův Újezd okr. Zlín |
6. SNK | 147 11,4 % listiny |
mandát 6. |
ĽJ Ľudmila JurákováBez politické příslušnosti |
58 | bankéř pro živnostníky a firmy | Pašovice okr. Uherské Hradiště |
5. STAN+NK | 101 11,0 % listiny |
mandát 5. |
JJ Ing. Jakub JuráňBez politické příslušnosti |
43 | provozní programátor | Dolní Nětčice okr. Přerov |
2. SNK | 65 17,2 % listiny |
mandát 2. |
MJ Bc. Marek JuráňBez politické příslušnosti |
48 | učitel | Valašská Senice okr. Vsetín |
3. SNK | 179 12,6 % listiny |
mandát 2. |
MJ Ing. Michal JuráňBez politické příslušnosti |
43 | kontrolní pracovník, KÚZK | Lužná okr. Vsetín |
3. SNK | 88 11,8 % listiny |
mandát 3. |
MJ Michal JuráňBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Lomnička okr. Brno-venkov |
5. SNK | 111 10,5 % listiny |
mandát 5. |
MJ Milan JuráňBez politické příslušnosti |
57 | soukromý podnikatel | Leskovec okr. Vsetín |
3. SNK | 124 10,1 % listiny |
mandát 3. |
PJ Petr JuránBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Pohledy okr. Svitavy |
7. SNK | 65 12,5 % listiny |
mandát 3. |
AJ Arnošt JuránekBez politické příslušnosti |
63 | výpravčí | Králíky okr. Ústí nad Orlicí |
3. MY+NK | 412 7,9 % listiny |
mandát 4. |
MJ Michal JuránekBez politické příslušnosti |
35 | policista | Písečná okr. Jeseník |
3. SNK | 203 7,1 % listiny |
mandát 4. |
MJ Miroslav JuránekBez politické příslušnosti |
46 | administrativní pracovník | Dřevohostice okr. Přerov |
2. SNK | 288 6,7 % listiny |
mandát 5. |
TJ Tomáš JuránekBez politické příslušnosti |
49 | místostarosta obce | Zubří okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 224 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MJ Milan Juras ml.Bez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Bzenec okr. Hodonín |
6. STAN+NK | 793 6,7 % listiny |
mandát 6. |
JJ Ing. Jan JurásekBez politické příslušnosti |
46 | koordinátor logistiky | Pohoří okr. Rychnov nad Kněžnou |
6. SNK | 214 6,9 % listiny |
mandát 6. |
KJ Kamil JurásekBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Krokočín okr. Třebíč |
6. SNK | 40 6,6 % listiny |
mandát 7. |
MJ Marek JurásekBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ, finanční poradce, místostarosta | Ostrožská Nová Ves okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 883 6,4 % listiny |
mandát 4. |
MJ Ing. Miroslav JurásekBez politické příslušnosti |
65 | policista ve výslužbě | Zborov okr. Šumperk |
1. SNK | 72 19,6 % listiny |
mandát 1. |
RJ Richard JurásekBez politické příslušnosti |
35 | provozář, údržbář budov a majetku | Březová okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 218 16,8 % listiny |
mandát 1. |
ZJ Zdeněk JurásekBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Hnojice okr. Olomouc |
1. SNK | 128 20,0 % listiny |
mandát 1. |
HJ Helena JuráskováBez politické příslušnosti |
52 | sociální pracovnice | Šarovy okr. Zlín |
4. SNK | 80 18,1 % listiny |
mandát 4. |
VJ Veronika JuráskováBez politické příslušnosti |
47 | kuchařka | Liptál okr. Vsetín |
11. SNK | 397 6,3 % listiny |
mandát 11. |
EJ Ing. Emil JurášekBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Sopotnice okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 264 5,8 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 16 201–16 250 z 50 084