Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 346 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LK Lenka KašparováBez politické příslušnosti |
32 | dělnice | Stálky okr. Znojmo |
5. SNK | 25 14,5 % listiny |
mandát 3. |
LK Mgr. Lenka KašparováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka na 1. stupni ZŠ a ZUŠ ve Rtyni v Podkrkonoší, hlavní vedoucí taneční skupiny TS Ballare | Rtyně v Podkrkonoší okr. Trutnov |
7. SNK | 351 8,3 % listiny |
mandát 3. |
RK Ing. Romana KašparováBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ - projektantka | Huslenky okr. Vsetín |
5. KDU-ČSL+NK | 552 6,8 % listiny |
mandát 6. |
VK Veronika KašparováBez politické příslušnosti |
37 | vychovatelka | Netunice okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 37 12,8 % listiny |
mandát 7. |
ZK Zuzana Kašparová, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | starostka obce | Rozhraní okr. Svitavy |
1. SNK | 96 13,1 % listiny |
mandát 1. |
JK Jiří KašparovskýBez politické příslušnosti |
56 | technik | Trboušany okr. Brno-venkov |
8. SNK | 102 11,1 % listiny |
mandát 8. |
KK Mgr. Kamil KašparovskýBez politické příslušnosti |
49 | sociální pracovník v krajské sociální pobytové službě, předseda kontrolního výboru, OSVČ, zastupitel města | Hořice okr. Jičín |
2. ZNM+NK | 1 027 7,7 % listiny |
mandát 1. |
PK Petr KašparovskýBez politické příslušnosti |
46 | obchodní zástupce | Bohuslavice okr. Prostějov |
4. SNK | 74 15,6 % listiny |
mandát 2. |
JK Jan KašperBez politické příslušnosti |
32 | tesař - pokrývač | Lipovice okr. Prachatice |
7. SNK | 45 11,5 % listiny |
mandát 7. |
PK Pavel KašpírekBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Kladruby okr. Strakonice |
4. SNK | 44 15,4 % listiny |
mandát 1. |
PK Pavla KaššováBez politické příslušnosti |
33 | dokumentační sestra | Libhošť okr. Nový Jičín |
6. SNK | 603 6,7 % listiny |
mandát 6. |
PK Petr KaštálekBez politické příslušnosti |
43 | zaměstnanec | Šetějovice okr. Benešov |
4. SNK | 30 13,6 % listiny |
mandát 5. |
VK Vít KaštálekBez politické příslušnosti |
37 | zaměstnanec | Šetějovice okr. Benešov |
5. SNK | 36 16,4 % listiny |
mandát 3. |
AK Alena KaštálkováBez politické příslušnosti |
41 | učitelka | Šetějovice okr. Benešov |
2. SNK | 37 16,8 % listiny |
mandát 2. |
FK Filip KaštánekBez politické příslušnosti |
56 | projektový manažer | Liteň okr. Beroun |
2. SNK | 188 8,9 % listiny |
mandát 3. |
PK Ing. Petr KaštánekBez politické příslušnosti |
47 | finanční a ekonomický poradce | Dub okr. Prachatice |
7. SNK | 62 10,1 % listiny |
mandát 7. |
VK Vojtěch KaštánekBez politické příslušnosti |
32 | hasič | Hatín okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 55 14,8 % listiny |
mandát 2. |
JK Jana KaštánkováBez politické příslušnosti |
51 | starostka | Svratouch okr. Chrudim |
1. SNK | 297 13,6 % listiny |
mandát 2. |
RK Radka KaštánkováBez politické příslušnosti |
51 | účetní | Rozstání okr. Svitavy |
1. SNK | 70 14,4 % listiny |
mandát 2. |
MK Mgr. Matěj KaštovskýBez politické příslušnosti |
31 | učitel | Nové Sedlice okr. Opava |
5. SNK | 175 13,5 % listiny |
mandát 1. |
MK Michal KaštovskýBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Kružberk okr. Opava |
7. SNK | 51 13,8 % listiny |
mandát 3. |
TK Tomáš KaštylBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí výroby | Pěnčín okr. Prostějov |
5. SNK | 158 11,7 % listiny |
mandát 5. |
MK Markéta KaštylováBez politické příslušnosti |
48 | středoškolská učitelka | Věžná okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 62 12,5 % listiny |
mandát 3. |
DK David KatolickýBez politické příslušnosti |
26 | obsluha CNC strojů | Nová Ves okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 64 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JK Doc. Ing. Jaroslav Katolický, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
56 | vysokoškolský pedagog | Osová Bítýška okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 222 8,7 % listiny |
mandát 5. |
KK Kryštof KatolickýBez politické příslušnosti |
26 | zaměstnanec Sellier&Bellot | Košetice okr. Pelhřimov |
1. NK | 172 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LK Ing. Lubomír KatolickýBez politické příslušnosti |
69 | starosta obce | Lažánky okr. Brno-venkov |
1. SNK | 145 11,8 % listiny |
mandát 1. |
LK Lukáš KatolickýBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí skladu | Skřinářov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 37 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MK Martin KatolickýBez politické příslušnosti |
48 | živnostník | Uhřice okr. Vyškov |
7. SNK | 64 14,2 % listiny |
mandát 2. |
MK Milan KatolickýBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Jasenice okr. Třebíč |
2. SNK | 56 14,0 % listiny |
mandát 3. |
PK Ing. Pavel KatolickýBez politické příslušnosti |
47 | zaměstnanec, projektový manažer | Vonoklasy okr. Praha-západ |
4. SNK | 216 11,9 % listiny |
mandát 4. |
TK Tomáš KatolickýBez politické příslušnosti |
23 | hasič | Nová Ves okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 59 100,0 % listiny |
mandát 1. |
NK Natálie KatonováBez politické příslušnosti |
24 | obsluha čerpací stanice | Švihov okr. Rakovník |
5. SNK | 12 11,5 % listiny |
mandát 5. |
JK Jiří KatrnoškaBez politické příslušnosti |
68 | čestný občan města, předseda basket. odd. TJ Sokol Pečky, organizátor Pečecké desítky, zastupitel města | Pečky okr. Kolín |
8. STAN+NK | 547 5,3 % listiny |
mandát 3. |
YK Yveta KatrováBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Kladruby okr. Benešov |
1. NK | 80 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ŠK Štěpán KatzerBez politické příslušnosti |
47 | sladovník | Kopřivná okr. Šumperk |
3. SNK | 100 14,5 % listiny |
mandát 2. |
TK Tomáš KatzerBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí obchodu | Černčice okr. Náchod |
4. KDU-ČSL+NK | 78 11,8 % listiny |
mandát 4. |
HK Mgr. Hana KatzerováBez politické příslušnosti |
62 | učitelka ZŠ | Výprachtice okr. Ústí nad Orlicí |
10. MY+NK | 153 8,3 % listiny |
mandát 10. |
JK Mgr. Jana KauckáBez politické příslušnosti |
58 | starostka | Ostrá okr. Nymburk |
1. SNK | 234 18,9 % listiny |
mandát 1. |
JK Jiří Kaucký, MBABez politické příslušnosti |
43 | obchodní ředitel CZ + SK | Šimonovice okr. Liberec |
3. SNK | 211 11,1 % listiny |
mandát 3. |
JK Jiří KauckýBez politické příslušnosti |
50 | provozní restaurace | Jáchymov okr. Karlovy Vary |
1. VOK+NK | 80 10,1 % listiny |
mandát 1. |
MK Martin KaudlBez politické příslušnosti |
38 | projektový koordinátor | Luštěnice okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 226 6,5 % listiny |
mandát 6. |
LK Lukáš KauerBez politické příslušnosti |
34 | zemědělec | Nemile okr. Šumperk |
2. SNK | 115 25,3 % listiny |
mandát 1. |
BK Barbora KauerováBez politické příslušnosti |
32 | asistentka jednatele skiareálu | Mladé Buky okr. Trutnov |
7. SNK | 315 6,1 % listiny |
mandát 7. |
JK Jan KaufSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
47 | starosta obce | Hrušky okr. Vyškov |
1. SNK | 302 16,4 % listiny |
mandát 1. |
JK Jaroslav KaufmanBez politické příslušnosti |
51 | technický pracovník | Žďár nad Metují okr. Náchod |
1. SNK | 193 14,2 % listiny |
mandát 2. |
JK Jiří KaufmanBez politické příslušnosti |
46 | řidič | Ráby okr. Pardubice |
2. SNK | 127 11,1 % listiny |
mandát 3. |
RK Mgr. Róbert KaufmanBez politické příslušnosti |
62 | podnikatel | Málkov okr. Beroun |
1. SNK | 24 14,4 % listiny |
mandát 2. |
JK Josef KaufnerBez politické příslušnosti |
61 | mistr autodílny | Meclov okr. Domažlice |
8. STAN+NK | 250 6,4 % listiny |
mandát 8. |
FK Bc. Filip KaulBez politické příslušnosti |
35 | policista ČR | Libiš okr. Mělník |
4. SNK | 328 7,1 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 17 251–17 300 z 50 084