Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 46 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
AB Mgr. Andrzej BizońBez politické příslušnosti |
58 | náměstek primátora | Karviná okr. Karviná |
3. SOCDEM+NK | 8 039 2,7 % listiny |
mandát 3. |
AB Andrea Bizoňová, DiS.Bez politické příslušnosti |
30 | farmaceutický asistent | Bělá okr. Opava |
2. SNK | 128 10,3 % listiny |
mandát 2. |
OB Oldřich BížaBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí provozu v síti čerpacích stanic | Městec Králové okr. Nymburk |
1. SNK | 387 10,9 % listiny |
mandát 1. |
OB Oto BížaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Bílé Podolí okr. Kutná Hora |
2. SNK | 169 10,6 % listiny |
mandát 2. |
TB Tomáš BížaBez politické příslušnosti |
42 | hasič | Rohozec okr. Kutná Hora |
1. NK | 103 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VB Vladimír BížaBez politické příslušnosti |
56 | stavební technik | Vrdy okr. Kutná Hora |
8. SNK | 524 6,2 % listiny |
mandát 8. |
TB Mgr. Tomáš BjačekBez politické příslušnosti |
42 | zástupce ředitele ZŠ | Vřesina okr. Ostrava-město |
5. SNK | 827 6,8 % listiny |
mandát 6. |
KB Ing. Karolína BjelkováBez politické příslušnosti |
32 | vysokoškolský pedagog | Puchlovice okr. Hradec Králové |
1. NK | 31 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MB Miroslav BlablaBez politické příslušnosti |
42 | profesionální hasič | Pacetluky okr. Kroměříž |
3. SNK | 88 12,3 % listiny |
mandát 4. |
PB Pavel BlablaBez politické příslušnosti |
59 | zámečník, starosta obce | Dolní Tošanovice okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 125 13,1 % listiny |
mandát 1. |
JB Mgr. Jiří BlabolilBez politické příslušnosti |
43 | učitel | Golčův Jeníkov okr. Havlíčkův Brod |
12. SNK | 215 8,1 % listiny |
mandát 3. |
MB Milan BlabolilBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí posklizňové linky | Skryje okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 51 12,5 % listiny |
mandát 2. |
AB Antonín BlahaBez politické příslušnosti |
57 | osoba samostatně výdělečně činná | Ořechov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 88 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DB Dan BláhaBez politické příslušnosti |
25 | obchodní zástupce | Zákolany okr. Kladno |
1. SNK | 152 12,4 % listiny |
mandát 1. |
DB David BláhaBez politické příslušnosti |
46 | operátor kontejnerového nakladače | Želízy okr. Mělník |
7. SNK | 90 9,5 % listiny |
mandát 7. |
JB Jan BlahaBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí lakovny | Hroubovice okr. Chrudim |
1. VČ+NK | 99 13,7 % listiny |
mandát 1. |
JB Jan BláhaBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Merklín okr. Plzeň-jih |
10. SNK | 174 7,2 % listiny |
mandát 10. |
JB Jan BláhaBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Chlum okr. Strakonice |
8. SNK | 82 13,1 % listiny |
mandát 3. |
JB Ing. Jan BláhaBez politické příslušnosti |
45 | manažer | Kbelnice okr. Jičín |
2. SNK | 56 14,9 % listiny |
mandát 2. |
JB Jan BláhaBez politické příslušnosti |
40 | svářeč | Hradiště okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 73 17,4 % listiny |
mandát 2. |
JB Jaroslav BláhaBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Radošovice okr. Strakonice |
4. SNK | 138 9,0 % listiny |
mandát 2. |
JB Jiří BláhaBez politické příslušnosti |
39 | technik MSPSN města MB | Katusice okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 135 18,1 % listiny |
mandát 2. |
JB Jiří BláhaBez politické příslušnosti |
53 | starosta | Bezdědovice okr. Strakonice |
1. SNK | 112 14,7 % listiny |
mandát 2. |
JB Jiří BláhaBez politické příslušnosti |
53 | starosta obce | Drhovle okr. Písek |
1. SNK | 138 21,4 % listiny |
mandát 1. |
JB Jiří BláhaBez politické příslušnosti |
51 | řidič | Křimov okr. Chomutov |
2. SNK | 91 13,4 % listiny |
mandát 2. |
JB Jiří BláhaBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Žihle okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 356 7,7 % listiny |
mandát 3. |
JB Bc. Jiří BláhaBez politické příslušnosti |
34 | příslušník PČR | Toužim okr. Karlovy Vary |
3. SNK | 234 8,2 % listiny |
mandát 3. |
KB Karel BláhaBez politické příslušnosti |
50 | řidič | Hojkov okr. Jihlava |
2. SNK | 87 19,6 % listiny |
mandát 2. |
LB Lukáš BláhaBez politické příslušnosti |
37 | technik | Lukavice okr. Šumperk |
5. SNK | 152 8,7 % listiny |
mandát 3. |
LB Lukáš BlahaBez politické příslušnosti |
44 | manažer | Náměšť na Hané okr. Olomouc |
1. SNK | 257 8,5 % listiny |
mandát 3. |
LB Lukáš BláhaBez politické příslušnosti |
38 | konstruktér, jednatel společnosti, zastupitel obce Bílá | Bílá okr. Liberec |
2. SNK | 187 12,9 % listiny |
mandát 2. |
LB Lukáš BláhaBez politické příslušnosti |
45 | specialista prodeje strojů | Osek okr. Strakonice |
1. SNK | 60 24,5 % listiny |
mandát 1. |
MB Martin BláhaBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Volenice okr. Strakonice |
5. SNK | 125 8,3 % listiny |
mandát 6. |
MB Bc. Max BláhaBez politické příslušnosti |
28 | marketingový specialista | Zákolany okr. Kladno |
3. SNK | 142 11,6 % listiny |
mandát 3. |
MB Michal BláhaBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Horní Police okr. Česká Lípa |
5. SNK | 73 14,7 % listiny |
mandát 2. |
MB Michal BláhaBez politické příslušnosti |
43 | řidič | Předotice okr. Písek |
2. SNK | 151 16,1 % listiny |
mandát 2. |
MB Milan BláhaBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí obchodního oddělení | Nezdice okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 78 15,0 % listiny |
mandát 2. |
MB Milan BlahaBez politické příslušnosti |
35 | podnikatel, zahradník | Slapy okr. Praha-západ |
3. SNK | 168 10,8 % listiny |
mandát 2. |
MB Milan BláhaBez politické příslušnosti |
59 | invalidní důchodce | Strenice okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 68 22,7 % listiny |
mandát 1. |
MB Milan BlahaBez politické příslušnosti |
48 | řidič - montér | Vyšehoří okr. Šumperk |
1. NK | 53 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MB Miloš BláhaBez politické příslušnosti |
57 | elektrikář | Markvartice okr. Jičín |
3. SNK | 153 11,2 % listiny |
mandát 3. |
MB Miroslav BláhaBez politické příslušnosti |
46 | Manager | Hajany okr. Strakonice |
1. SNK | 68 14,8 % listiny |
mandát 1. |
OB Bc. Ondřej BláhaBez politické příslušnosti |
32 | podnikatel v zemědělství | Ořech okr. Praha-západ |
8. SNK | 187 11,0 % listiny |
mandát 8. |
PB Pavel BláhaBez politické příslušnosti |
44 | mistr | Němčice okr. Strakonice |
3. SNK | 40 19,5 % listiny |
mandát 2. |
PB Petr BláhaBez politické příslušnosti |
53 | revírník | Kostomlaty pod Milešovkou okr. Teplice |
3. SNK | 273 11,3 % listiny |
mandát 2. |
PB Petr BláhaBez politické příslušnosti |
45 | státní zaměstnanec | Brňany okr. Litoměřice |
5. SNK | 100 12,5 % listiny |
mandát 3. |
PB Petr Blaha, DiS.Bez politické příslušnosti |
50 | jednatel | Mutěnice okr. Hodonín |
2. SNK | 435 8,1 % listiny |
mandát 2. |
PB Petr BlahaBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Sněžné okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 123 9,3 % listiny |
mandát 4. |
PB Petr BláhaBez politické příslušnosti |
59 | strážník | Rosice okr. Chrudim |
9. SNK | 259 5,3 % listiny |
mandát 9. |
PB Petr BláhaBez politické příslušnosti |
51 | obsluha harvestoru | Chudenín okr. Klatovy |
1. SNK | 75 20,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 2 251–2 300 z 50 084