Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 667 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JP Jaromír PospíšilBez politické příslušnosti |
50 | hasič | Přísnotice okr. Brno-venkov |
1. SOM+NK | 240 16,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jaroslav PospíšilBez politické příslušnosti |
58 | podnikatel | Krňany okr. Benešov |
3. SNK | 136 14,1 % listiny |
mandát 3. |
JP Jaroslav PospíšilBez politické příslušnosti |
54 | farmář | Kladruby okr. Tachov |
3. SNK | 254 8,1 % listiny |
mandát 1. |
JP Ing. Jaroslav PospíšilBez politické příslušnosti |
50 | technik | Olšany okr. Šumperk |
3. SNK | 289 9,7 % listiny |
mandát 4. |
JP Ing. Jaroslav PospíšilBez politické příslušnosti |
46 | místostarosta, produktový manažer | Troubky okr. Přerov |
1. SNK | 483 7,5 % listiny |
mandát 4. |
JP Jaroslav PospíšilBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel | Kučerov okr. Vyškov |
8. SNK | 157 15,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jiří PospíšilBez politické příslušnosti |
57 | veřejný funkcionář starosta obce | Jedomělice okr. Kladno |
1. SNK | 136 13,5 % listiny |
mandát 2. |
JP Jiří PospíšilBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí údržby | Synalov okr. Brno-venkov |
2. SNK | 50 18,3 % listiny |
mandát 2. |
JP Mgr. Bc. Jiří PospíšilBez politické příslušnosti |
37 | učitel, zastupitel | Ovčáry okr. Kolín |
2. SNK | 210 13,1 % listiny |
mandát 2. |
JP Jiří PospíšilBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Tuřany okr. Kladno |
1. SNK | 110 11,9 % listiny |
mandát 2. |
JP Ing. Jiří Pospíšil, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
45 | místostarosta, vš. pedagog | Velká Bystřice okr. Olomouc |
2. SNK | 844 7,7 % listiny |
mandát 2. |
JP Josef PospíšilBez politické příslušnosti |
57 | invalidní důchodce | Podivice okr. Vyškov |
2. SNK | 56 13,8 % listiny |
mandát 2. |
JP Josef PospíšilBez politické příslušnosti |
61 | elektromechanik | Chřenovice okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 40 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KP Karel PospíšilBez politické příslušnosti |
58 | stavbyvedoucí | Mouřínov okr. Vyškov |
3. SNK | 149 11,9 % listiny |
mandát 3. |
KP Bc. Kryštof PospíšilBez politické příslušnosti |
24 | student | Vrbka okr. Kroměříž |
5. SNK | 55 13,4 % listiny |
mandát 5. |
LP Ladislav PospíšilBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Trubská okr. Beroun |
3. SNK | 66 18,3 % listiny |
mandát 3. |
LP Mgr. Ladislav PospíšilBez politické příslušnosti |
37 | policista | Žichlínek okr. Ústí nad Orlicí |
9. SNK | 137 20,1 % listiny |
mandát 1. |
LP Ladislav PospíšilBez politické příslušnosti |
61 | vychovatel | Radkova Lhota okr. Přerov |
1. SNK | 66 17,1 % listiny |
mandát 1. |
LP Libor PospíšilBez politické příslušnosti |
50 | CAM programátor | Oborná okr. Bruntál |
2. SNK | 134 18,6 % listiny |
mandát 2. |
LP Lukáš PospíšilBez politické příslušnosti |
39 | truhlář | Železnice okr. Jičín |
11. SNK | 222 6,5 % listiny |
mandát 11. |
MP Marián PospíšilBez politické příslušnosti |
42 | zemědělský podnikatel | Žumberk okr. Chrudim |
1. NK | 98 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Mario PospíšilBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Olší okr. Jihlava |
1. SNK | 18 9,5 % listiny |
mandát 2. |
MP Martin PospíšilBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Soběchleby okr. Přerov |
3. SNK | 100 7,2 % listiny |
mandát 4. |
MP Michal PospíšilBez politické příslušnosti |
39 | IT technik | Pamětice okr. Blansko |
1. NK | 106 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Michal PospíšilBez politické příslušnosti |
51 | starosta obce | Záříčí okr. Kroměříž |
1. SNK | 301 11,3 % listiny |
mandát 1. |
MP Milan PospíšilBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Jakubovice okr. Šumperk |
4. SNK | 38 9,7 % listiny |
mandát 5. |
MP Mgr. Milan PospíšilBez politické příslušnosti |
34 | učitel | Běleč okr. Kladno |
7. SNK | 123 13,1 % listiny |
mandát 4. |
MP Milan PospíšilBez politické příslušnosti |
65 | náměstek Nemocnice Hodonín | Břeclav okr. Břeclav |
2. ODS+NK | 890 4,6 % listiny |
mandát 2. |
MP Milan PospíšilBez politické příslušnosti |
52 | kovář | Malá Morávka okr. Bruntál |
3. SNK | 112 10,8 % listiny |
mandát 3. |
MP Milan PospíšilBez politické příslušnosti |
43 | starosta | Nový Dům okr. Rakovník |
1. SNK | 51 15,0 % listiny |
mandát 4. |
MP Mgr. Miloš PospíšilBez politické příslušnosti |
38 | právník | Moravany okr. Pardubice |
2. SNK | 579 7,6 % listiny |
mandát 4. |
MP Ing. Miloš PospíšilBez politické příslušnosti |
48 | nákupčí | Pavlov okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Miloš PospíšilBez politické příslušnosti |
37 | instalatér | Podůlší okr. Jičín |
1. NK | 102 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OP Ondřej PospíšilBez politické příslušnosti |
34 | mistr ve strojírenské výrobě | Stražisko okr. Prostějov |
3. SNK | 146 12,4 % listiny |
mandát 3. |
OP MDDr. Otto PospíšilBez politické příslušnosti |
31 | zubní lékař | Radovesnice II okr. Kolín |
3. SNK | 137 17,3 % listiny |
mandát 2. |
PP Pavel PospíšilBez politické příslušnosti |
62 | referent plánování | Medlov okr. Olomouc |
3. SNK | 367 7,7 % listiny |
mandát 2. |
PP Pavel PospíšilBez politické příslušnosti |
53 | starosta obce, velitel JPO Koberovy | Koberovy okr. Jablonec nad Nisou |
1. SNK | 360 12,9 % listiny |
mandát 1. |
PP Ing. Pavel PospíšilBez politické příslušnosti |
53 | technický ředitel | Červené Pečky okr. Kolín |
8. SNK | 302 10,7 % listiny |
mandát 2. |
PP Pavel PospíšilSvobodní |
54 | konstruktér | Záboří nad Labem okr. Kutná Hora |
3. SNK | 149 10,2 % listiny |
mandát 3. |
PP Pavel PospíšilBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Hradčany-Kobeřice okr. Prostějov |
3. SNK | 99 17,5 % listiny |
mandát 1. |
PP Pavel PospíšilBez politické příslušnosti |
62 | důchodce | Břest okr. Kroměříž |
4. SNK | 341 6,4 % listiny |
mandát 4. |
PP Pavel PospíšilBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Hřivínův Újezd okr. Zlín |
8. SNK | 143 11,1 % listiny |
mandát 8. |
PP Pavel PospíšilBez politické příslušnosti |
49 | strojník | Krásné okr. Chrudim |
1. NK | 59 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr PospíšilBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Trubská okr. Beroun |
1. SNK | 72 20,0 % listiny |
mandát 2. |
PP Petr PospíšilBez politické příslušnosti |
50 | seřizovač | Vlčatín okr. Třebíč |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PP RNDr. Petr PospíšilBez politické příslušnosti |
60 | místostarosta obce | Zastávka okr. Brno-venkov |
2. SNK | 466 10,5 % listiny |
mandát 2. |
PP Petr PospíšilBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Pravice okr. Znojmo |
2. SNK | 51 19,1 % listiny |
mandát 1. |
PP Ing. Petr PospíšilBez politické příslušnosti |
55 | product manager | Rohovládova Bělá okr. Pardubice |
3. SNK | 177 15,1 % listiny |
mandát 3. |
PP MUDr. Petr PospíšilBez politické příslušnosti |
47 | lékař | Kobeřice u Brna okr. Vyškov |
4. SNK | 125 16,8 % listiny |
mandát 2. |
RP Radek PospíšilBez politické příslušnosti |
49 | řidič | Drysice okr. Vyškov |
2. SNK | 165 16,6 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 33 301–33 350 z 50 084