Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 684 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LP Leoš PryclBez politické příslušnosti |
49 | profesionální hasič | Stonařov okr. Jihlava |
2. SNK | 207 10,1 % listiny |
mandát 3. |
JP Josef PryglBez politické příslušnosti |
60 | těžař | Lovčice okr. Hodonín |
7. MY+NK | 392 11,4 % listiny |
mandát 7. |
VP Vít Prýgl, MBABez politické příslušnosti |
66 | člen předsednictva DPmB | Brno-Bohunice okr. Brno-město |
3. VSaO+NK | 1 090 5,2 % listiny |
mandát 4. |
GP Gabriela PrýmusováBez politické příslušnosti |
45 | starostka | Bačetín okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 129 13,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Bc. Marek PrzepioraBez politické příslušnosti |
33 | směnový mistr, TŽ | Jablunkov okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 331 7,9 % listiny |
mandát 1. |
OP Ondřej PřástkaBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Hořepník okr. Pelhřimov |
1. NK | 154 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DP Ing. Daniel PřecechtělBez politické příslušnosti |
48 | průmyslový inženýr, člen zastupitelstva | Nezamyslice okr. Prostějov |
3. SNK | 253 10,1 % listiny |
mandát 2. |
JP Jaromír PřecechtělBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Bedihošť okr. Prostějov |
3. SNK | 260 11,3 % listiny |
mandát 4. |
JP Jiří PřecechtělBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí výroby | Bělov okr. Zlín |
1. SNK | 86 14,0 % listiny |
mandát 3. |
JP Josef PřecechtělBez politické příslušnosti |
39 | opravář zemědělských strojů | Pavlovice u Kojetína okr. Prostějov |
6. SNK | 67 11,5 % listiny |
mandát 6. |
PP Pavel PřecechtělBez politické příslušnosti |
55 | projektový specialista | Zahořany okr. Praha-západ |
1. SNK | 144 18,8 % listiny |
mandát 2. |
BP MUDr. Bronislava PřecechtělováBez politické příslušnosti |
59 | lékařka | Klenovice na Hané okr. Prostějov |
3. SNK | 290 9,6 % listiny |
mandát 3. |
PP Petr PředotaBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí týmu back office | Chlumany okr. Prachatice |
6. SNK | 139 14,1 % listiny |
mandát 1. |
JP Ing. arch. Jana PřehnalováBez politické příslušnosti |
41 | referentka odboru rozvoje a investic MM PV | Smržice okr. Prostějov |
3. SNK | 436 11,5 % listiny |
mandát 3. |
LP Lenka PřenosilováBez politické příslušnosti |
45 | účetní | Domoušice okr. Louny |
2. ODS+NK | 167 12,0 % listiny |
mandát 2. |
JP Jaroslav PřerostBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Hnačov okr. Klatovy |
3. SNK | 34 11,9 % listiny |
mandát 4. |
PP Pavel PřerostBez politické příslušnosti |
59 | invalidní důchodce | Zavlekov okr. Klatovy |
8. SNK | 88 10,4 % listiny |
mandát 9. |
SP Stanislav PřerostBez politické příslušnosti |
35 | traktorista | Hradešice okr. Klatovy |
6. SNK | 140 12,5 % listiny |
mandát 2. |
VP Veronika PřerostováBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ - bankovní poradce | Plánice okr. Klatovy |
4. SNK | 311 8,1 % listiny |
mandát 2. |
PP Bc. Petr PřerovskýBez politické příslušnosti |
52 | stavební technik | Křižanovice okr. Vyškov |
3. SNK | 231 11,9 % listiny |
mandát 3. |
TP Ing. Tomáš PřesličkaBez politické příslušnosti |
32 | vrchní komisař – Hasičský záchranný sbor ČR | Nedvědice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 406 9,3 % listiny |
mandát 1. |
IP Ing. Iveta PřesličkováBez politické příslušnosti |
60 | finanční referent – státní správa | Nedvědice okr. Brno-venkov |
7. SNK | 330 7,5 % listiny |
mandát 3. |
ZP Zuzana PřeučilováBez politické příslušnosti |
41 | zdravotní sestra | Semtěš okr. Kutná Hora |
7. SNK | 59 13,1 % listiny |
mandát 3. |
FP Bc. František PřevorovskýBez politické příslušnosti |
60 | státní úředník | Máslovice okr. Praha-východ |
2. SNK | 66 15,3 % listiny |
mandát 2. |
JP Jaroslav PřevrátilBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Hudčice okr. Příbram |
1. SNK | 55 16,0 % listiny |
mandát 2. |
VP Václav PřibBez politické příslušnosti |
47 | truhlář | Krajníčko okr. Strakonice |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FP František PřibáňBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Předenice okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 80 15,3 % listiny |
mandát 2. |
RP Radek PřibáňBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí logistiky | Skašov okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 38 8,9 % listiny |
mandát 5. |
JP Jan PříbekBez politické příslušnosti |
45 | IP technik | Kanice okr. Domažlice |
2. SNK | 64 16,5 % listiny |
mandát 1. |
MP Miroslav PřibíkBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Račetice okr. Chomutov |
3. SNK | 150 10,7 % listiny |
mandát 3. |
JP Jiří PřibilBez politické příslušnosti |
52 | řidič | Mnichov okr. Strakonice |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LP Lukáš PříborskýBez politické příslušnosti |
25 | OSVČ | Ladná okr. Břeclav |
5. SNK | 369 11,9 % listiny |
mandát 5. |
MP MUDr. Marek PříbramskýBez politické příslušnosti |
61 | lékař | Březno okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 317 6,9 % listiny |
mandát 5. |
MP MUDr. Martin PříbramskýBez politické příslušnosti |
61 | lékař | Skalice u České Lípy okr. Česká Lípa |
2. SNK | 299 12,0 % listiny |
mandát 3. |
BP Ing. Bohumír PřibylBez politické příslušnosti |
58 | vedoucí výroby | Kněžice okr. Jihlava |
1. SNK | 208 8,8 % listiny |
mandát 3. |
DP Daniel PřibylBez politické příslušnosti |
36 | provozní elektrikář na Dolech Bílina | Braňany okr. Most |
3. SNK | 146 7,3 % listiny |
mandát 3. |
FP Ing. František PřibylBez politické příslušnosti |
58 | projektant | Slapy okr. Tábor |
1. NK | 124 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Ing. Jan PřibylBez politické příslušnosti |
56 | starosta města Brtnice | Brtnice okr. Jihlava |
1. SNK | 708 7,9 % listiny |
mandát 1. |
JP Mgr. Jaroslav PřibylBez politické příslušnosti |
59 | učitel | Obrataň okr. Pelhřimov |
8. STAN+NK | 128 8,0 % listiny |
mandát 8. |
JP Jaroslav PřibylBez politické příslušnosti |
42 | technik | Újezdec okr. Jindřichův Hradec |
1. NK | 36 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jiří PřibylBez politické příslušnosti |
52 | řidič | Bzová okr. Beroun |
4. SNK | 150 11,1 % listiny |
mandát 4. |
JP Ing. Jiří PřibylBez politické příslušnosti |
49 | státní zaměstnanec | Strmilov okr. Jindřichův Hradec |
4. NČ+NK | 317 7,9 % listiny |
mandát 3. |
JP Ing. Jiří PřibylBez politické příslušnosti |
59 | vedoucí konstrukce | Kokořín okr. Mělník |
1. SNK | 58 11,0 % listiny |
mandát 2. |
JP Jiří PřibylBez politické příslušnosti |
39 | jednatel společnosti | Počátky okr. Pelhřimov |
3. SNK | 430 9,2 % listiny |
mandát 1. |
JP Ing. Josef PřibylBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Nová Cerekev okr. Pelhřimov |
5. STAN+NK | 280 6,6 % listiny |
mandát 5. |
JP Ing. Josef PřibylBez politické příslušnosti |
63 | stavební inženýr | Brtnice okr. Jihlava |
4. SNK | 415 7,1 % listiny |
mandát 3. |
JP Josef PřibylBez politické příslušnosti |
52 | starosta | Soběšice okr. Klatovy |
1. SNK | 138 22,9 % listiny |
mandát 1. |
LP Luboš PřibylBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Zlatá okr. Praha-východ |
1. SNK | 74 13,8 % listiny |
mandát 3. |
MP Ing. Matěj PřibylBez politické příslušnosti |
43 | Facility manažer | Hořátev okr. Nymburk |
2. SNK | 339 11,5 % listiny |
mandát 2. |
MP Michal PřibylBez politické příslušnosti |
39 | elektrikář | Hlince okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 35 21,2 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 34 151–34 200 z 50 084