Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 694 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MR Mgr. Bc. Martina RajtmajerováBez politické příslušnosti |
57 | ředitelka ZUŠ V. Talicha Beroun, pedagog | Zdice okr. Beroun |
1. OSVČ+NK | 320 11,7 % listiny |
mandát 1. |
PR Ing. Pavel RajtrBez politické příslušnosti |
60 | oddělení vyšetřování podvodů | Ražice okr. Písek |
2. SNK | 60 9,7 % listiny |
mandát 4. |
RR Roman RajtrBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel | Strážiště okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 66 15,1 % listiny |
mandát 1. |
JR Ing. Jaroslava RajtrováBez politické příslušnosti |
55 | manager | Ražice okr. Písek |
8. SNK | 60 9,7 % listiny |
mandát 8. |
DR Daniel RajtšlégrBez politické příslušnosti |
20 | student informatiky, programátor | Ráječko okr. Blansko |
15. SOCDEM+NK | 197 6,5 % listiny |
mandát 15. |
MR MUDr. Martina RajzrováBez politické příslušnosti |
38 | lékařka | Kyšice okr. Plzeň-město |
5. SNK | 320 14,5 % listiny |
mandát 3. |
LR Ing. Ladislav RakBez politické příslušnosti |
50 | zemědělský podnikatel | Kuklík okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 101 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MR Martin RakBez politické příslušnosti |
54 | kontrolor kvality | Svatý Mikuláš okr. Kutná Hora |
4. SNK | 172 12,9 % listiny |
mandát 2. |
PR Ing. Pavel RakBez politické příslušnosti |
55 | kriminalistický expert | Zlatá okr. Praha-východ |
2. SNK | 77 14,3 % listiny |
mandát 1. |
ŠR Štěpán RakBez politické příslušnosti |
22 | vysokoškolský student, dotační projektový manager | Vlachovice okr. Zlín |
4. STAN+NK | 302 7,5 % listiny |
mandát 2. |
DR Mgr. Dagmar Rákocy, DiS.Bez politické příslušnosti |
65 | zaměstnanec ZŠ | Oleška okr. Praha-východ |
14. SNK | 134 5,4 % listiny |
mandát 14. |
MR Michal RákosBez politické příslušnosti |
51 | zástupce mistra dílen | Dobrčice okr. Přerov |
6. SNK | 71 11,4 % listiny |
mandát 6. |
PR Petr RákosníkBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Křečovice okr. Benešov |
9. SNK | 170 12,8 % listiny |
mandát 2. |
LR Lenka RakosováBez politické příslušnosti |
60 | účetní | Velké Albrechtice okr. Nový Jičín |
6. SNK | 234 6,3 % listiny |
mandát 7. |
BR Ing. Barbora RakouskáBez politické příslušnosti |
36 | hlavní zootechnik | Útěchovice pod Stražištěm okr. Pelhřimov |
3. SNK | 29 17,5 % listiny |
mandát 1. |
JR Jana RakouskáBez politické příslušnosti |
57 | ředitelka MŠ | Útěchovice pod Stražištěm okr. Pelhřimov |
1. SNK | 26 15,7 % listiny |
mandát 2. |
TR Ing. Tomáš RakouskýBez politické příslušnosti |
62 | jednatel projekční společnosti | Mnichovo Hradiště okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 648 5,2 % listiny |
mandát 2. |
MR Ing. Magdalena RakováBez politické příslušnosti |
56 | ředitelka příspěvkové org. | Valašské Příkazy okr. Zlín |
4. SNK | 102 19,2 % listiny |
mandát 1. |
SR Simona RakováBez politické příslušnosti |
47 | designer interiérů | Markvartice okr. Jičín |
1. SNK | 115 11,4 % listiny |
mandát 2. |
VR Vlasta RakovanováBez politické příslušnosti |
49 | zástupce manažera Albert ČR | Radslavice okr. Přerov |
6. SNK | 218 5,2 % listiny |
mandát 6. |
TR Tomáš RakovecBez politické příslušnosti |
38 | obsluha vodní elektrárny | Loučeň okr. Nymburk |
4. SNK | 249 11,3 % listiny |
mandát 4. |
AR Bc. Adam RakovičBez politické příslušnosti |
27 | OSVČ | Buš okr. Praha-západ |
4. SNK | 127 14,4 % listiny |
mandát 3. |
JR Ing. Jiří RakovskýBez politické příslušnosti |
47 | ekonom | Osek nad Bečvou okr. Přerov |
4. SNK | 343 9,5 % listiny |
mandát 4. |
MR Mgr. Michal Rakowski, MBABez politické příslušnosti |
41 | ředitel základní školy | Litovel okr. Olomouc |
1. NČ+NK | 542 7,0 % listiny |
mandát 1. |
PR Patrik RakowskiBez politické příslušnosti |
34 | projektant | Osvračín okr. Domažlice |
1. SNK | 129 16,9 % listiny |
mandát 1. |
HR Mgr. Hana Rakšány DvořákováBez politické příslušnosti |
51 | IT manažerka, starostka obce | Kanice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 246 19,2 % listiny |
mandát 1. |
TR Tomáš RakúsBez politické příslušnosti |
40 | IT specialista | Vstiš okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 138 16,3 % listiny |
mandát 3. |
FR František RakušanBez politické příslušnosti |
52 | technik | Řehlovice okr. Ústí nad Labem |
8. SNK | 116 8,1 % listiny |
mandát 3. |
LR Luděk RakušanBez politické příslušnosti |
51 | zaměstnanec Škoda auto | Hrdlořezy okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 108 11,3 % listiny |
mandát 3. |
MR Bc. Matyáš RakušanBez politické příslušnosti |
25 | pedagog | Jarošov nad Nežárkou okr. Jindřichův Hradec |
9. SNK | 183 9,1 % listiny |
mandát 1. |
MR Monika RakušanováBez politické příslušnosti |
56 | pomocná kuchařka | Sloupno okr. Havlíčkův Brod |
7. SNK | 14 13,3 % listiny |
mandát 7. |
MR Miroslav RambaBez politické příslušnosti |
60 | meteorologický pozorovatel | Lidice okr. Kladno |
4. SNK | 177 13,7 % listiny |
mandát 6. |
RR Richard RambaBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Želnava okr. Prachatice |
1. SNK | 40 24,4 % listiny |
mandát 1. |
JR Jiří RambousekBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí správy nemovitostí | Borek okr. Praha-východ |
3. SNK | 119 12,6 % listiny |
mandát 2. |
KR Mgr. Karel RambousekBez politické příslušnosti |
47 | pedagog, trenér | Sokolov okr. Sokolov |
4. STAN+NK | 1 301 4,5 % listiny |
mandát 3. |
LR Mgr. Lukáš RambousekBez politické příslušnosti |
45 | zástupce ředitele GIO Semily | Semily okr. Semily |
3. PSS+NK | 923 5,5 % listiny |
mandát 4. |
MR Michal RambousekBez politické příslušnosti |
55 | starosta | Podhradí okr. Jičín |
1. SNK | 123 11,4 % listiny |
mandát 1. |
OR Oldřich RambousekBez politické příslušnosti |
57 | obsluha NC stroje | Vlkov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 77 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VR Vít RambousekBez politické příslušnosti |
52 | hospodář | Tři Dvory okr. Kolín |
6. SNK | 289 10,9 % listiny |
mandát 6. |
LR Lada RambouskováBez politické příslušnosti |
54 | starostka | Benešovice okr. Tachov |
1. SNK | 93 15,7 % listiny |
mandát 1. |
MR Miloslava RambouskováBez politické příslušnosti |
52 | realitní makléřka | Tuhaň okr. Mělník |
3. SNK | 144 10,2 % listiny |
mandát 3. |
PR Ing. Petra RambouskováBez politické příslušnosti |
53 | místostarostka | Řepov okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 207 11,2 % listiny |
mandát 1. |
LR Lukáš RamikBez politické příslušnosti |
36 | skladník | Třemešné okr. Tachov |
3. SNK | 44 12,2 % listiny |
mandát 3. |
TR Tomáš RamíkBez politické příslušnosti |
38 | servisní technik, BV-technika a.s. | Malenovice okr. Frýdek-Místek |
2. SNK | 164 13,8 % listiny |
mandát 3. |
JR Mgr. Jana RamíkováBez politické příslušnosti |
63 | učitelka | Malenovice okr. Frýdek-Místek |
5. SNK | 202 12,8 % listiny |
mandát 4. |
JR Jan RamischBez politické příslušnosti |
51 | strojník | Polevsko okr. Česká Lípa |
9. SNK | 78 10,6 % listiny |
mandát 9. |
ER Eva RámováBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Šestajovice okr. Náchod |
9. SNK | 64 11,9 % listiny |
mandát 9. |
IR Mgr. Ivana Rampáčková, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | knihovnice | Kostice okr. Břeclav |
3. SNK | 420 7,2 % listiny |
mandát 3. |
JR Jiří RampasBez politické příslušnosti |
43 | živnostník | Zdounky okr. Kroměříž |
9. SNK | 393 6,3 % listiny |
mandát 9. |
PR Petr RampasBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Karlštejn okr. Beroun |
2. SNK | 105 18,9 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 34 651–34 700 z 50 084