Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 707 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ŠR Štefan RothBez politické příslušnosti |
38 | montér | Skalná okr. Cheb |
6. SNK | 306 6,7 % listiny |
mandát 7. |
ZR Zuzana RothanzlováBez politické příslušnosti |
46 | účetní | Praskačka okr. Hradec Králové |
8. SNK | 426 9,6 % listiny |
mandát 8. |
PR Pavel RothbauerBez politické příslušnosti |
71 | starosta | Dolní Hořice okr. Tábor |
1. SNK | 216 7,8 % listiny |
mandát 3. |
JR Mgr. Jitka RothováBez politické příslušnosti |
57 | zástupkyně ředitele ZŠ | Praha 22 okr. Hlavní město Praha |
1. KDUČSL+TOP09+NK | 493 6,3 % listiny |
mandát 1. |
RR Renata RothováBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Nové Hutě okr. Prachatice |
5. SNK | 31 23,3 % listiny |
mandát 1. |
KR Klára RothscheinováBez politické příslušnosti |
52 | administrativní pracovník | Lednice okr. Břeclav |
1. SNK | 256 13,4 % listiny |
mandát 1. |
HR Helena RotováBez politické příslušnosti |
70 | účetní | Klášter okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 69 12,8 % listiny |
mandát 3. |
LR Lubomír RottBez politické příslušnosti |
35 | směnový mistr | Libomyšl okr. Beroun |
4. SNK | 124 9,6 % listiny |
mandát 4. |
DR Daniel RottenbornBez politické příslušnosti |
52 | truhlář | Pasečnice okr. Domažlice |
4. SNK | 47 13,7 % listiny |
mandát 3. |
MR Bc. Martin RotterBez politické příslušnosti |
36 | programátor | Svésedlice okr. Olomouc |
3. SNK | 53 11,0 % listiny |
mandát 6. |
VR Václav RotterStrana zelených |
43 | programátor | Žalhostice okr. Litoměřice |
3. SNK | 105 11,5 % listiny |
mandát 6. |
LR Linda RottováBez politické příslušnosti |
47 | administrativní pracovník | Bílence okr. Chomutov |
8. SNK | 72 11,1 % listiny |
mandát 8. |
JR Jan RoubalBez politické příslušnosti |
36 | zkušební a servisní technik | Libovice okr. Kladno |
1. NK | 103 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MR Milan RoubalBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Chýstovice okr. Pelhřimov |
1. NK | 19 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PR Pavel RoubalBez politické příslušnosti |
52 | dělník | Únějovice okr. Domažlice |
4. SNK | 42 12,4 % listiny |
mandát 3. |
PR Petr RoubalíkBez politické příslušnosti |
22 | OSVČ | Třebětice okr. Kroměříž |
6. SNK | 66 11,7 % listiny |
mandát 6. |
ŠR Ing. Štěpán RoubalíkBez politické příslušnosti |
29 | disponent logistiky | Lesnice okr. Šumperk |
3. SNK | 118 11,0 % listiny |
mandát 4. |
ZR Zdeněk Roubalík, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | podnikatel | Lipová-lázně okr. Jeseník |
4. SNK | 280 6,9 % listiny |
mandát 6. |
MR MUDr. Michaela RoubalíkováBez politické příslušnosti |
54 | lékař - alergolog | Dřevohostice okr. Přerov |
7. SNK | 318 7,4 % listiny |
mandát 4. |
MR Mgr. Marie RoubalováBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Osvračín okr. Domažlice |
9. SNK | 104 18,0 % listiny |
mandát 2. |
PR Petra RoubalováBez politické příslušnosti |
37 | asistent pedagoga | Vlčice okr. Jeseník |
2. SNK | 69 15,0 % listiny |
mandát 2. |
JR Josef RoubecBez politické příslušnosti |
34 | automechanik | Medlice okr. Znojmo |
2. SNK | 50 15,2 % listiny |
mandát 3. |
JR Jan RoubíčekBez politické příslušnosti |
36 | profesionální hasič, neuvolněný starosta obce | Vranov okr. Benešov |
1. NK | 204 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JR Jaroslav RoubíčekBez politické příslušnosti |
72 | soudní znalec | Pila okr. Karlovy Vary |
4. SNK | 170 13,2 % listiny |
mandát 4. |
JR Jiří RoubíčekBez politické příslušnosti |
48 | technik televizní techniky | Petříkov okr. Praha-východ |
4. SNK | 176 13,9 % listiny |
mandát 2. |
LR Bc. Lukáš RoubíčekBez politické příslušnosti |
24 | student | Sudějov okr. Kutná Hora |
1. NK | 32 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MR Michal RoubíčekBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Sudějov okr. Kutná Hora |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AR Adéla RoubíčkováBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Borotín okr. Tábor |
1. NK | 106 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DR Dita RoubíčkováBez politické příslušnosti |
48 | knihovník | Rybník okr. Domažlice |
2. SNK | 20 10,3 % listiny |
mandát 5. |
TR Tereza RoubíčkováBez politické příslušnosti |
27 | učitelka ZŠ | Nové Dvory okr. Kutná Hora |
9. SNK | 201 10,9 % listiny |
mandát 9. |
LR Lukáš RoubíkBez politické příslušnosti |
36 | osoba samostatně výdělečně činná | Mutějovice okr. Rakovník |
4. SNK | 129 15,4 % listiny |
mandát 2. |
MR Miroslav RoubíkBez politické příslušnosti |
52 | mechanik seřizovač | Libkova Voda okr. Pelhřimov |
6. SNK | 99 16,1 % listiny |
mandát 2. |
TR Tomáš RoubíkBez politické příslušnosti |
34 | obchodní zástupce | Mutějovice okr. Rakovník |
1. SNK | 161 19,2 % listiny |
mandát 1. |
ER Bc. Eva RoubíkováBez politické příslušnosti |
48 | ředitelka MŠ | Nesuchyně okr. Rakovník |
6. SNK | 142 13,6 % listiny |
mandát 6. |
TR Tomáš RoubínekBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ, živnostník | Hvězdoňovice okr. Třebíč |
1. NK | 29 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VR Veronika RoubínkováBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ, organizátorka kulturních akcí | Chomutov okr. Chomutov |
7. KDUZPiTOPJPRONK | 1 677 3,0 % listiny |
mandát 7. |
TR Ing. Tereza RoubováBez politické příslušnosti |
32 | koordinátorka komunikace a rozvojových projektů v nadnárodní společnosti, t. č. na mateřské dovolené | Starý Plzenec okr. Plzeň-město |
7. SNK | 755 6,0 % listiny |
mandát 7. |
JR Josef RoučaBez politické příslušnosti |
58 | vedoucí provozu | Cerekvička-Rosice okr. Jihlava |
1. SNK | 110 20,9 % listiny |
mandát 1. |
LR Luboš RoučaBez politické příslušnosti |
43 | elektrikář | Vlčkov okr. Svitavy |
6. SNK | 46 12,3 % listiny |
mandát 3. |
FR Ing. František RoučkaBez politické příslušnosti |
32 | agronom | Vacov okr. Prachatice |
9. SNK | 240 9,2 % listiny |
mandát 2. |
MR MVDr. Michal RoučkaBez politické příslušnosti |
47 | zvěrolékař | Vacov okr. Prachatice |
5. SNK | 316 13,2 % listiny |
mandát 2. |
TR Tomáš Roučka, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | manažer dopravy | Lužec nad Vltavou okr. Mělník |
7. SNK | 182 6,3 % listiny |
mandát 7. |
DR Mgr. Daniela RoučkováBez politické příslušnosti |
37 | manažerka strategického rozvoje | Starý Plzenec okr. Plzeň-město |
2. TOP 09+STAN+NK | 364 7,4 % listiny |
mandát 2. |
RR Bc. Romana RoučkováBez politické příslušnosti |
51 | místostarostka obce | Hradec okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 141 11,8 % listiny |
mandát 3. |
LR Lucie RoučováBez politické příslušnosti |
50 | NLP terapeut | Blatno okr. Chomutov |
9. SNK | 163 11,1 % listiny |
mandát 9. |
JR Mgr Jiří RoudBez politické příslušnosti |
65 | starosta | Soběkury okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 171 12,3 % listiny |
mandát 1. |
MR Miloš RoudnickýBez politické příslušnosti |
56 | technik | Bezno okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 282 11,0 % listiny |
mandát 4. |
MR Miroslav RoudnickýBez politické příslušnosti |
38 | projektový specialista | Chrást okr. Nymburk |
3. SNK | 89 17,3 % listiny |
mandát 1. |
TR Tomáš RouhaBez politické příslušnosti |
40 | servisní technik | Libecina okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 51 22,2 % listiny |
mandát 2. |
VR Václav RouhaBez politické příslušnosti |
28 | OSVČ | Vrbice okr. Prachatice |
7. SNK | 31 14,7 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 35 301–35 350 z 50 084