Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 775 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MS Michal SteinerBez politické příslušnosti |
42 | řidič | Horní Loučky okr. Brno-venkov |
8. SNK | 117 11,4 % listiny |
mandát 8. |
ZS Ing. Zdeněk SteinerBez politické příslušnosti |
37 | starosta obce Chyňava | Chyňava okr. Beroun |
1. SNK | 492 8,2 % listiny |
mandát 1. |
ES Eva SteinerováBez politické příslušnosti |
69 | administrativa | Újezd pod Troskami okr. Jičín |
4. SNK | 75 11,1 % listiny |
mandát 6. |
IS Ing. Ilona SteinerováBez politické příslušnosti |
64 | ekonom – důchodce | Hostěnice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 111 16,2 % listiny |
mandát 2. |
JS Ing. Jitka SteinerováBez politické příslušnosti |
58 | ekonomka | Rudná pod Pradědem okr. Bruntál |
1. SNK | 82 15,0 % listiny |
mandát 1. |
RS Ing. Romana SteinerováBez politické příslušnosti |
43 | příslušník HZS ČR | Újezd pod Troskami okr. Jičín |
3. SNK | 78 11,6 % listiny |
mandát 5. |
VS Veronika SteinerováBez politické příslušnosti |
39 | mateřská dovolená | Rusava okr. Kroměříž |
6. SNK | 123 6,4 % listiny |
mandát 7. |
MS Marek SteinfestBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí dopravy SAP Mimoň | Mimoň okr. Česká Lípa |
2. SNK | 529 8,2 % listiny |
mandát 3. |
JS Jindřiška SteinhauserováBez politické příslušnosti |
44 | administrativní pracovnice | Boreč okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 58 19,4 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří SteinvirtBez politické příslušnosti |
34 | podnikatel | Rosička okr. Jindřichův Hradec |
3. SNK | 28 23,0 % listiny |
mandát 1. |
MS Martina SteinwachsBez politické příslušnosti |
60 | žena v domácnosti | Hradiště okr. Rokycany |
3. SNK | 20 17,4 % listiny |
mandát 2. |
MS Ing. Miroslav SteinzBez politické příslušnosti |
38 | starosta obce | Želízy okr. Mělník |
1. SNK | 156 16,5 % listiny |
mandát 1. |
ČS Čeněk StejnýBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Malečov okr. Ústí nad Labem |
4. SNK | 130 7,1 % listiny |
mandát 5. |
AS Albín StejskalBez politické příslušnosti |
63 | logistik dopravy | Hnátnice okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 152 11,6 % listiny |
mandát 3. |
DS Mgr. Bc. Daniel StejskalBez politické příslušnosti |
35 | pedagog | Chýně okr. Praha-západ |
11. SNK | 459 6,5 % listiny |
mandát 11. |
DS David StejskalBez politické příslušnosti |
28 | technolog | Rouchovany okr. Třebíč |
5. SNK | 255 7,6 % listiny |
mandát 3. |
DS Dušan StejskalBez politické příslušnosti |
44 | strojník | Lhota u Lysic okr. Blansko |
1. NK | 59 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FS Filip StejskalBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Božetice okr. Písek |
1. SNK | 77 13,0 % listiny |
mandát 3. |
FS František StejskalBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Rodná okr. Tábor |
1. SNK | 31 12,5 % listiny |
mandát 4. |
FS František StejskalBez politické příslušnosti |
38 | mechanik | Chrášťany okr. České Budějovice |
2. SNK | 223 7,8 % listiny |
mandát 2. |
IS Ing. Ivo StejskalBez politické příslušnosti |
59 | místostarosta města Blanska | Blansko okr. Blansko |
1. SOL+NK | 875 7,6 % listiny |
mandát 1. |
IS Ivo StejskalBez politické příslušnosti |
55 | technicko-hospodářský pracovník | Velký Týnec okr. Olomouc |
4. KDU-ČSL+NK | 425 14,3 % listiny |
mandát 1. |
JS Jakub StejskalBez politické příslušnosti |
31 | projektant | Branná okr. Šumperk |
4. SNK | 82 13,8 % listiny |
mandát 2. |
JS Jakub StejskalBez politické příslušnosti |
36 | příslušník VS ČR | Hrdlív okr. Kladno |
5. SNK | 138 14,1 % listiny |
mandát 5. |
JS Jan StejskalBez politické příslušnosti |
36 | programátor | Sádek okr. Příbram |
2. SNK | 109 14,2 % listiny |
mandát 2. |
JS Jaroslav StejskalBez politické příslušnosti |
62 | důchodce | Bílé Poličany okr. Trutnov |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Jaroslav StejskalBez politické příslušnosti |
34 | hasič | Bílé Poličany okr. Trutnov |
1. NK | 37 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří StejskalBez politické příslušnosti |
64 | zámečník | Malšice okr. Tábor |
3. SNK | 122 14,1 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří StejskalBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Dolní Vilímeč okr. Jihlava |
5. SNK | 49 13,8 % listiny |
mandát 4. |
JS Jiří StejskalBez politické příslušnosti |
59 | obchodní zástupce | Krásná Hora okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK | 62 16,4 % listiny |
mandát 2. |
JS Josef StejskalBez politické příslušnosti |
54 | dělník | Květov okr. Písek |
1. NK | 51 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KS Bc. Karel Stejskal24/7 |
47 | manager obchodu | Dubčany okr. Olomouc |
1. SNK | 93 16,8 % listiny |
mandát 1. |
LS Ladislav StejskalBez politické příslušnosti |
61 | starosta obce | Želeč okr. Tábor |
1. SNK | 366 10,5 % listiny |
mandát 1. |
LS Lukáš StejskalBez politické příslušnosti |
47 | elektrotechnik | Jenišovice okr. Jablonec nad Nisou |
1. NK | 312 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MS Marek StejskalBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Třebestovice okr. Nymburk |
1. SNK | 160 25,2 % listiny |
mandát 1. |
MS Michal StejskalBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Čečelovice okr. Strakonice |
1. NK | 72 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MS Ing. Milan StejskalBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí dispečinku | Popůvky okr. Brno-venkov |
6. SNK | 346 6,5 % listiny |
mandát 6. |
MS Miloš StejskalBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ, lesní dělník | Nosálov okr. Mělník |
4. SNK | 60 12,2 % listiny |
mandát 4. |
MS Miloš StejskalBez politické příslušnosti |
53 | zaměstnanec obecního úřadu | Svinčany okr. Pardubice |
6. SNK | 126 11,2 % listiny |
mandát 6. |
MS JUDr. Miroslav StejskalBez politické příslušnosti |
71 | místostarosta obce Výprachtice | Výprachtice okr. Ústí nad Orlicí |
6. MY+NK | 162 8,8 % listiny |
mandát 6. |
MS Miroslav StejskalBez politické příslušnosti |
45 | technik | Zárubice okr. Třebíč |
1. NK | 69 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PS Pavel StejskalBez politické příslušnosti |
43 | strojník vodohospodářského zařízení | Jahodov okr. Rychnov nad Kněžnou |
2. SNK | 33 14,8 % listiny |
mandát 1. |
PS Pavel StejskalObčanská demokratická strana |
56 | starosta | Hradec-Nová Ves okr. Jeseník |
2. SNK | 74 19,2 % listiny |
mandát 1. |
PS Ing. Pavel StejskalBez politické příslušnosti |
48 | příslušník Generální inspekce bezpečnostních sborů | Osek nad Bečvou okr. Přerov |
2. KDU-ČSL+NK | 346 11,4 % listiny |
mandát 2. |
PS Petr StejskalBez politické příslušnosti |
43 | jednatel společnosti, starosta obce Hrdějovice | Hrdějovice okr. České Budějovice |
1. SNK | 521 10,2 % listiny |
mandát 1. |
PS Petr StejskalBez politické příslušnosti |
44 | manažer | Trubská okr. Beroun |
4. SNK | 51 14,2 % listiny |
mandát 5. |
PS Petr StejskalBez politické příslušnosti |
59 | starosta obce | Hamry okr. Chrudim |
1. SNK | 71 14,5 % listiny |
mandát 2. |
RS Radek StejskalBez politické příslušnosti |
56 | zaměstnanec městyse | Černá Hora okr. Blansko |
3. SNK | 512 7,4 % listiny |
mandát 5. |
RS Radek StejskalBez politické příslušnosti |
35 | živnostník | Lhota Rapotina okr. Blansko |
3. SNK | 120 13,8 % listiny |
mandát 3. |
RS Robert StejskalBez politické příslušnosti |
48 | jednatel společnosti v automobilovém průmyslu | Horka nad Moravou okr. Olomouc |
1. SNK | 358 22,1 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 38 701–38 750 z 50 084