Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 777 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MS Miroslav StloukalBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Bukovany okr. Olomouc |
2. SNK | 76 19,2 % listiny |
mandát 1. |
PS Ing. Petr StloukalBez politické příslušnosti |
59 | státní zaměstnanec, lesník | Sedlčany okr. Příbram |
7. SNK | 1 089 4,7 % listiny |
mandát 8. |
PS Mgr. Petra StloukalováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka | Sulkovec okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 67 13,6 % listiny |
mandát 3. |
JS Josef StočekBez politické příslušnosti |
39 | technolog | Otín okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 127 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KS Karel StočesBez politické příslušnosti |
58 | manažer marketingu a obchodu | Trhové Dušníky okr. Příbram |
2. SNK | 142 14,5 % listiny |
mandát 1. |
PS Mgr. Petr StočesBez politické příslušnosti |
40 | učitel, člen rady obce | Ludgeřovice okr. Opava |
3. SNK | 870 6,5 % listiny |
mandát 2. |
AS MUDr. Anna StočkováBez politické příslušnosti |
41 | lékařka | Vysoké Chvojno okr. Pardubice |
4. SNK | 143 15,3 % listiny |
mandát 2. |
RS Radomír StodolaBez politické příslušnosti |
50 | automechanik | Pustina okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 16 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Jan StodolovskýBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Ločenice okr. České Budějovice |
3. SNK | 182 10,7 % listiny |
mandát 3. |
JS Jiří StodůlkaBez politické příslušnosti |
60 | místostarosta města Frýdlant, člen výboru HC Frýdlant | Frýdlant okr. Liberec |
1. SNK | 985 6,1 % listiny |
mandát 1. |
LS Ing. Libor StodůlkaBez politické příslušnosti |
50 | programátor | Šimonovice okr. Liberec |
4. SLK+NK | 405 11,1 % listiny |
mandát 4. |
MS Marek StodůlkaBez politické příslušnosti |
35 | technik kvality | Bolehošť okr. Rychnov nad Kněžnou |
5. SNK | 206 12,1 % listiny |
mandát 5. |
MS Ing. Martin StodůlkaBez politické příslušnosti |
35 | IT specialista | Černíkovice okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 226 12,6 % listiny |
mandát 2. |
MS Martin StodůlkaBez politické příslušnosti |
40 | živnostník, podnikatel | Prostřední Bečva okr. Vsetín |
8. SNK | 494 9,0 % listiny |
mandát 8. |
SS Ing. Stanislav StodůlkaBez politické příslušnosti |
28 | specialista rozvoje studentů a partnerství se školami | Šumice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 55 22,8 % listiny |
mandát 1. |
KS Kateřina Stodůlková, DiS.Bez politické příslušnosti |
38 | učitelka, knihovnice | Lhota okr. Zlín |
1. SNK | 194 28,8 % listiny |
mandát 1. |
SS Ing. Soňa Stodůlková, MABez politické příslušnosti |
34 | bankovní úřednice | Ořechov okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 172 12,0 % listiny |
mandát 3. |
RS Roman StőhrBez politické příslušnosti |
42 | projektant | Vranová okr. Blansko |
4. SNK | 112 14,2 % listiny |
mandát 4. |
MS Marek StojanBez politické příslušnosti |
42 | živnostník | Břevnice okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 45 13,4 % listiny |
mandát 2. |
PS Petr StojanBez politické příslušnosti |
55 | elektrikář | Říčany okr. Brno-venkov |
11. SNK | 162 9,7 % listiny |
mandát 1. |
RS Radek StojanBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Smržovka okr. Jablonec nad Nisou |
2. SNK | 336 7,4 % listiny |
mandát 2. |
OS Ondřej StojaníkBez politické příslušnosti |
47 | fotograf | Rataje okr. Kroměříž |
4. SNK | 269 12,0 % listiny |
mandát 4. |
LS Lenka StojanováBez politické příslušnosti |
36 | programátorka | Šarovy okr. Zlín |
3. SNK | 86 22,5 % listiny |
mandát 2. |
SS Mgr. Svatava StojanováBez politické příslušnosti |
56 | učitelka | Radvanice okr. Přerov |
4. SNK | 107 13,0 % listiny |
mandát 4. |
KS Ing. Kamil StojaspalBez politické příslušnosti |
48 | obchodní manažer | Vlkoš okr. Hodonín |
3. SNK | 187 13,7 % listiny |
mandát 2. |
AS Antonín StojkaBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Kardašova Řečice okr. Jindřichův Hradec |
9. SNK | 557 6,4 % listiny |
mandát 9. |
JS Jakub StojkovBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí směny | Rokytnice okr. Přerov |
4. SNK | 167 15,3 % listiny |
mandát 1. |
ES Eva StojkováBez politické příslušnosti |
50 | mzdová účetní | Olešnice v Orlických horách okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 160 25,3 % listiny |
mandát 1. |
JS Jana StojnevováBez politické příslušnosti |
42 | logistický disponent | Ctiboř okr. Tachov |
3. SNK | 95 15,8 % listiny |
mandát 2. |
MS Michael StojnovBez politické příslušnosti |
49 | osoba pečující o osobu blízkou | Dolní Beřkovice okr. Mělník |
4. SNK | 366 7,4 % listiny |
mandát 2. |
DS Daniel StoklasaBez politické příslušnosti |
27 | projektový manažer, BOTUNICNENI (předseda) | Kravaře okr. Opava |
1. SNK | 877 6,2 % listiny |
mandát 1. |
JS Ing. arch. Jan StoklasaBez politické příslušnosti |
45 | architekt | Tatce okr. Kolín |
3. SNK | 178 28,8 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří StoklasaBez politické příslušnosti |
41 | IT analytik | Roštění okr. Kroměříž |
3. SNK | 204 14,5 % listiny |
mandát 2. |
JS Jiří StoklasaBez politické příslušnosti |
64 | automechanik | Slapsko okr. Tábor |
1. NK | 49 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MS Ing. Miroslav StoklasaBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce | Zvole okr. Praha-západ |
1. SNK | 581 6,8 % listiny |
mandát 1. |
PS Petr StoklasaBez politické příslušnosti |
47 | skladník | Bezděkov pod Třemšínem okr. Příbram |
1. NK | 74 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ŠS Štěpán StoklasaBez politické příslušnosti |
60 | automechanik | Zhoř okr. Tachov |
4. SNK | 16 8,1 % listiny |
mandát 5. |
JS Jiří StoklásekBez politické příslušnosti |
45 | automechanik | Čechy okr. Přerov |
7. SNK | 72 12,2 % listiny |
mandát 7. |
LS Libor StoklásekBez politické příslušnosti |
53 | jednatel společnosti | Bezuchov okr. Přerov |
2. SNK | 51 13,1 % listiny |
mandát 3. |
PS Petr StoklásekBez politické příslušnosti |
36 | kontrolor kvality | Lazníky okr. Přerov |
2. SNK | 68 13,3 % listiny |
mandát 2. |
RS Roman StoklásekBez politické příslušnosti |
44 | dělník | Šubířov okr. Prostějov |
6. SNK | 73 14,5 % listiny |
mandát 3. |
VS Mgr. Bc. Václav Stoklásek, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | zdravotnický záchranář | Brno-Slatina okr. Brno-město |
8. JSME+NK | 1 892 4,9 % listiny |
mandát 8. |
ZS Zdeněk StoklásekBez politické příslušnosti |
70 | instruktor fitnesscentra | Pomezí okr. Svitavy |
2. SNK | 240 9,4 % listiny |
mandát 1. |
MS Bc. Marek Stokláska, MBABez politické příslušnosti |
38 | podnikatel, odhadce a technický kontrolor | Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
5. SNK | 1 103 4,7 % listiny |
mandát 5. |
IS Bc. Ilona StokláskováBez politické příslušnosti |
47 | hlavní účetní | Machová okr. Zlín |
5. SNK | 235 9,7 % listiny |
mandát 5. |
PS Bc. Pavlína StokláskováBez politické příslušnosti |
26 | bankéř | Jankovice okr. Kroměříž |
4. SNK | 151 11,9 % listiny |
mandát 4. |
HS Mgr. Hana Stoklasová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
50 | vysokoškolský pedagog | Čankovice okr. Chrudim |
6. SNK | 75 13,9 % listiny |
mandát 6. |
IS Ivana StoklasováBez politické příslušnosti |
52 | obchodně provozní pracovník | Čechočovice okr. Třebíč |
1. NK | 93 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Jana StoklasováBez politické příslušnosti |
62 | účetní | Sudkov okr. Šumperk |
9. SNK | 91 11,1 % listiny |
mandát 2. |
MS Monika StoklasováBez politické příslušnosti |
51 | pracovník v sociálních službách | Syrov okr. Pelhřimov |
7. SNK | 23 12,4 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 38 801–38 850 z 50 084