Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 802 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JŠ Jakub ŠádaBez politické příslušnosti |
41 | živnostník | Libějice okr. Tábor |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FŠ Filip ŠádekBez politické příslušnosti |
49 | jednatel IT společnosti | Kolín okr. Kolín |
4. STAN+NK | 4 365 3,8 % listiny |
mandát 4. |
OŠ Mgr. Ondřej ŠádekBez politické příslušnosti |
43 | zástupce ředitele na střední škole | Lomnice nad Popelkou okr. Semily |
5. SNK | 1 173 6,4 % listiny |
mandát 5. |
PŠ Mgr. Petr ŠádekBez politické příslušnosti |
40 | speciální pedagog, zástupce ředitele MŠ | Podolí okr. Brno-venkov |
4. SNK | 416 6,6 % listiny |
mandát 4. |
KŠ Mgr. Květoslava ŠádkováBez politické příslušnosti |
64 | starobní důchodce | Podůlší okr. Jičín |
1. NK | 104 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Mgr. Václava ŠádováBez politické příslušnosti |
59 | středoškolská pedagožka | Horní Cerekev okr. Pelhřimov |
7. SNK | 595 6,7 % listiny |
mandát 7. |
MŠ Marek ŠafarčíkBez politické příslušnosti |
57 | technik | Mýto okr. Rokycany |
5. SNK | 249 8,2 % listiny |
mandát 5. |
EŠ Eva ŠafarčíkováBez politické příslušnosti |
50 | úřednice | Dřevčice okr. Praha-východ |
1. SNK | 181 10,7 % listiny |
mandát 1. |
ZŠ Zuzana ŠafarčíkováBez politické příslušnosti |
40 | předsedkyně Spolku pro děti ZŠ a MŠ Branka u Opavy, skladnice | Branka u Opavy okr. Opava |
6. SNK | 218 10,5 % listiny |
mandát 6. |
DŠ Bc. Daniel ŠafářBez politické příslušnosti |
47 | IT analytik | Bořanovice okr. Praha-východ |
2. SNK | 204 11,1 % listiny |
mandát 2. |
DŠ David ŠafářBez politické příslušnosti |
34 | operátor výroby | Sopotnice okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 357 7,8 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Josef ŠafářBez politické příslušnosti |
52 | odborný pracovník | Zvíkov okr. České Budějovice |
1. SNK | 128 20,6 % listiny |
mandát 1. |
KŠ Karel ŠafářBez politické příslušnosti |
40 | premium bankéř | Rtyně v Podkrkonoší okr. Trutnov |
1. SNK | 827 8,6 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Ing. Luděk ŠafářBez politické příslušnosti |
50 | manažer | Praha-Klánovice okr. Hlavní město Praha |
5. SNK | 609 6,7 % listiny |
mandát 5. |
PŠ Pavel ŠafářBez politické příslušnosti |
56 | technik v oboru vytápění, vody a plynu | Řehlovice okr. Ústí nad Labem |
4. SNK | 178 8,3 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Pavel ŠafářBez politické příslušnosti |
52 | příslušník Policie ČR | Supíkovice okr. Jeseník |
4. SNK | 132 10,3 % listiny |
mandát 5. |
PŠ PhDr. Petr ŠafářBez politické příslušnosti |
59 | pracovník DTP | Lomnice nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 428 10,4 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Petr ŠafářBez politické příslušnosti |
48 | hasič | Karlovice okr. Semily |
1. NK | 240 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZŠ Mgr. Zdeněk ŠafářBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Svoboda nad Úpou okr. Trutnov |
4. SNK | 230 9,7 % listiny |
mandát 2. |
DŠ Bc. David ŠafaříkBez politické příslušnosti |
47 | policista | Dašice okr. Pardubice |
1. SNK | 191 11,3 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jiří ŠafaříkBez politické příslušnosti |
39 | šéfkuchař | Křižanovice okr. Vyškov |
5. SNK | 207 10,7 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Jiří ŠafaříkBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Sovínky okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 101 13,7 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Ing. Ladislav ŠafaříkBez politické příslušnosti |
44 | technický ředitel | Velké Němčice okr. Břeclav |
1. SNK | 258 7,5 % listiny |
mandát 3. |
LŠ Mgr. Ladislav ŠafaříkBez politické příslušnosti |
48 | obchodní manažer | Omice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 177 17,6 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Bc. Milan ŠafaříkBez politické příslušnosti |
55 | státní zaměstnanec | Újezd u Brna okr. Brno-venkov |
2. SNK | 194 10,7 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Mgr. Milan ŠafaříkBez politické příslušnosti |
43 | ředitel základní školy | Nezabylice okr. Chomutov |
2. SNK | 114 12,2 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Miloslav ŠafaříkBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí nákupu | Kladruby okr. Teplice |
2. SNK | 195 15,1 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Miroslav ŠafaříkBez politické příslušnosti |
43 | starosta | Vidice okr. Kutná Hora |
1. SNK | 88 15,8 % listiny |
mandát 1. |
TŠ Ing. Tomáš ŠafaříkBez politické příslušnosti |
61 | učitel ZŠ | Dešenice okr. Klatovy |
4. SNK | 134 9,7 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Vlastislav ŠafaříkBez politické příslušnosti |
58 | montér telekomunikací | Újezd okr. Zlín |
1. SNK | 168 16,6 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Vojtěch ŠafaříkBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Běchary okr. Jičín |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
mandát 1. |
EŠ Mgr. Eva ŠafaříkováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka tělocviku a trenérka | Zlatníky-Hodkovice okr. Praha-západ |
3. SNK | 163 10,6 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Mgr. Martina ŠafaříkováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka | Hovorany okr. Hodonín |
3. SNK | 488 9,2 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Monika ŠafaříkováBez politické příslušnosti |
53 | administrativní pracovnice, starosta T. J. Sokol, aktivní cvičitelka a trenérka | Doudleby nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
4. SNK | 353 7,5 % listiny |
mandát 4. |
AŠ Ing. Anna ŠafářováBez politické příslušnosti |
41 | obchodní manažer | Hrabová okr. Šumperk |
6. SNK | 106 12,7 % listiny |
mandát 2. |
BŠ Barbora Šafářová, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | farmaceutický asistent | Rohenice okr. Rychnov nad Kněžnou |
2. SNK | 66 17,1 % listiny |
mandát 1. |
HŠ Ing. Hana ŠafářováBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Řetová okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 169 13,7 % listiny |
mandát 4. |
IŠ Iveta ŠafářováBez politické příslušnosti |
54 | administrativní pracovník | Tuchoraz okr. Kolín |
6. SNK | 129 11,1 % listiny |
mandát 6. |
LŠ Lenka ŠafářováBez politické příslušnosti |
49 | účetní | Dlouhomilov okr. Šumperk |
2. SNK | 136 12,5 % listiny |
mandát 3. |
RŠ RNDr. Radomíra ŠafářováBez politické příslušnosti |
60 | IT architekt | Polnička okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 133 9,4 % listiny |
mandát 2. |
RŠ Roman ŠafkaBez politické příslušnosti |
56 | referent odbytu LČR s.p. | Přerubenice okr. Rakovník |
2. SNK | 26 14,5 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Vladimír ŠafkaBez politické příslušnosti |
41 | finanční poradce | Jaroměř okr. Náchod |
3. SNK | 605 6,6 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Pavel ŠaflerBez politické příslušnosti |
50 | zámečník | Bělá okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 112 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KŠ Květoslava ŠafnerováBez politické příslušnosti |
68 | jednatelka společnosti | Březová okr. Sokolov |
2. SNK | 602 7,4 % listiny |
mandát 2. |
DŠ Daniel ŠafrBez politické příslušnosti |
47 | zakladatel a vydavatel Náchodského SWINGU, organizátor a kavárník | Náchod okr. Náchod |
1. KDUZelPirTOPNK | 1 835 4,4 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Jaromír ŠafrBez politické příslušnosti |
64 | OSVČ | Dolní Bělá okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 105 12,3 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Ing. Jaroslav ŠáfrBez politické příslušnosti |
34 | provozní technik | Bílá Třemešná okr. Trutnov |
10. SNK | 398 8,2 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Jan ŠafraBez politické příslušnosti |
69 | OSVČ | Ondřejov okr. Praha-východ |
11. SNK | 276 6,3 % listiny |
mandát 11. |
MŠ Martin ŠafraBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Chabeřice okr. Kutná Hora |
5. STAN+NK | 67 14,4 % listiny |
mandát 3. |
AŠ Antonín ŠafránekBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Obytce okr. Klatovy |
5. SNK | 78 10,9 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 40 051–40 100 z 50 084