Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 803 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
BŠ Bohumír ŠafránekBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Liběchov okr. Mělník |
9. SNK | 174 10,8 % listiny |
mandát 9. |
FŠ Bc. František ŠafránekBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Svrkyně okr. Praha-západ |
1. SNK | 129 11,5 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jan ŠafránekBez politické příslušnosti |
42 | technik | Řídký okr. Svitavy |
1. SNK | 32 15,9 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jiří ŠafránekBez politické příslušnosti |
38 | mistr ve výrobě | Všestary okr. Praha-východ |
3. SNK | 212 12,9 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Ing. Josef ŠafránekBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Slatina okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 31 14,2 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Josef ŠafránekBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Smilovice okr. Rakovník |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Ladislav ŠafránekBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Vinary okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 45 16,6 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Miroslav ŠafránekBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí skladu | Dolní Věstonice okr. Břeclav |
5. SNK | 82 14,3 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Pavel ŠafránekBez politické příslušnosti |
52 | projektový manažer v IT | Všeruby okr. Domažlice |
1. SNK | 175 6,5 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Ing. Petr ŠafránekBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Bavorov okr. Strakonice |
1. SNK | 482 9,6 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Roman ŠafránekBez politické příslušnosti |
51 | systémový správce | Rataje okr. Tábor |
1. NK | 70 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TŠ Tomáš ŠafránekBez politické příslušnosti |
43 | mistr výroby | Vilémov okr. Havlíčkův Brod |
10. SNK | 270 8,6 % listiny |
mandát 10. |
ZŠ Zdeněk ŠafránekBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí strážník - městské policie | Velká Bukovina okr. Děčín |
2. SNK | 90 11,2 % listiny |
mandát 4. |
AŠ Andrea Šafránková, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | vychovatelka školní družiny | Kamenec u Poličky okr. Svitavy |
6. SNK | 126 9,5 % listiny |
mandát 6. |
HŠ Hana ŠafránkováBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Klášterská Lhota okr. Trutnov |
3. SNK | 71 13,3 % listiny |
mandát 4. |
IŠ Ivana ŠafránkováBez politické příslušnosti |
45 | státní zaměstnanec katastrálního úřadu | Písková Lhota okr. Nymburk |
2. SNK | 178 15,0 % listiny |
mandát 2. |
KŠ Mgr. Klára ŠafránkováBez politické příslušnosti |
44 | školní inspektorka | Chlumec okr. Ústí nad Labem |
12. SNK | 1 158 6,5 % listiny |
mandát 12. |
LŠ Mgr. Lucie ŠafránkováBez politické příslušnosti |
50 | učitelka SPŠ Ostrov | Jáchymov okr. Karlovy Vary |
3. SNK 1 - SNK, NK | 345 7,2 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Marcela ŠafránkováBez politické příslušnosti |
54 | pečující | Veselice okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 32 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Martina ŠafránkováBez politické příslušnosti |
59 | ekonomka | Kozojedy okr. Praha-východ |
1. SNK | 215 14,9 % listiny |
mandát 1. |
ZŠ Ing. Zdenka ŠafránkováBez politické příslušnosti |
52 | starostka obce Milenov | Milenov okr. Přerov |
1. SNK | 131 12,7 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Marek ŠafrataBez politické příslušnosti |
52 | soukromý podnikatel | Litohoř okr. Třebíč |
3. SNK | 201 11,5 % listiny |
mandát 3. |
DŠ Dana ŠafratováBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ, účetní | Vilice okr. Tábor |
6. SNK | 45 16,4 % listiny |
mandát 2. |
HŠ Bc. Helena ŠafratováBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí ekonomického oddělení střední školy | Těmice okr. Pelhřimov |
1. NK | 160 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Lenka ŠafrováBez politické příslušnosti |
43 | laborantka | Kunratice u Cvikova okr. Česká Lípa |
7. SNK | 231 8,7 % listiny |
mandát 7. |
HŠ Ing. Hynek ŠagátBez politické příslušnosti |
35 | podnikatel, stavební inženýr | Mikulčice okr. Hodonín |
9. STAN+NK | 322 9,7 % listiny |
mandát 1. |
BŠ Bohuslav ŠachBez politické příslušnosti |
53 | projektový manažer | Kamenický Šenov okr. Česká Lípa |
5. SNK | 792 6,8 % listiny |
mandát 6. |
JŠ Josef ŠachBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ - stavebnictví | Huntířov okr. Děčín |
3. SNK | 191 10,9 % listiny |
mandát 4. |
RŠ Robert ŠachBez politické příslušnosti |
58 | manažer | Kunice okr. Praha-východ |
9. SNK | 279 8,9 % listiny |
mandát 9. |
KŠ Karel ŠáchaBez politické příslušnosti |
52 | zástupce ředitele školy | Králova Lhota okr. Písek |
2. SNK | 58 14,1 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Pavel ŠáchaBez politické příslušnosti |
45 | osoba samostatně výdělečně činná | Popovice okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 268 14,2 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Bc. Václav ŠáchaBez politické příslušnosti |
22 | student | Klínec okr. Praha-západ |
7. SNK | 183 10,9 % listiny |
mandát 7. |
KŠ Karel ŠachlBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ - stavebnictví | Lužnice okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 166 15,0 % listiny |
mandát 3. |
HŠ Ing. Hana ŠachlováBez politické příslušnosti |
61 | personální a mzdová účetní | Pivkovice okr. Strakonice |
6. SNK | 31 16,5 % listiny |
mandát 2. |
KŠ Mgr. Kateřina ŠáchováBez politické příslušnosti |
47 | učitelka ZŠ | Vroutek okr. Louny |
3. SNK | 307 11,2 % listiny |
mandát 3. |
KŠ Bc. Klára ŠáchováBez politické příslušnosti |
43 | pedagogický pracovník | Bukovany okr. Benešov |
2. STAN+NK | 150 11,4 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Marcela ŠachováBez politické příslušnosti |
45 | sanitárka | Radíč okr. Příbram |
1. NK | 47 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Václav ŠachtaBez politické příslušnosti |
46 | truhlář | Ločenice okr. České Budějovice |
4. SNK | 195 11,5 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Ing. et Ing. Miroslav ŠajdlerBez politické příslušnosti |
35 | analytik v energetice | Boršice u Blatnice okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 170 10,8 % listiny |
mandát 4. |
FŠ Ing. Filip ŠajtarBez politické příslušnosti |
32 | projektant | Albrechtičky okr. Nový Jičín |
2. SNK | 210 11,3 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jaroslav ŠalandaBez politické příslušnosti |
33 | stavební dělník, řidič | Borovná okr. Jihlava |
1. NK | 48 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jaroslav ŠalandaBez politické příslušnosti |
63 | řidič | Borovná okr. Jihlava |
1. NK | 42 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Petr ŠalandaBez politické příslušnosti |
39 | řidič, opravář | Borovná okr. Jihlava |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KŠ Klára ŠalandováBez politické příslušnosti |
38 | kuchařka | Vystrčenovice okr. Jihlava |
2. SNK | 63 18,4 % listiny |
mandát 1. |
ZŠ Mgr. Zuzana ŠalandováBez politické příslušnosti |
41 | referentka hygienické stanice | Čakov okr. České Budějovice |
5. SNK | 74 11,8 % listiny |
mandát 5. |
LŠ Mgr. Libor ŠalášekBez politické příslušnosti |
54 | učitel | Horní Bojanovice okr. Břeclav |
1. SNK | 174 22,3 % listiny |
mandát 2. |
ZŠ Ing.arch. Zuzana ŠaláškováBez politické příslušnosti |
33 | architektka, podnikatelka | Halenkovice okr. Zlín |
1. SNK | 317 10,2 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Ing. Josef ŠalátBez politické příslušnosti |
41 | technický dozor investora v energetice | Nová Ves u Chýnova okr. Tábor |
1. NK | 120 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jiří ŠalataBez politické příslušnosti |
55 | technický pracovník | Skřipov okr. Opava |
5. SNK | 311 8,0 % listiny |
mandát 5. |
DŠ David ŠaldaBez politické příslušnosti |
40 | geodet | Brázdim okr. Praha-východ |
6. SNK | 141 11,0 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 40 101–40 150 z 50 084