Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 806 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PŠ Pavel ŠarounBez politické příslušnosti |
44 | vedoucí servisu | Jevišovka okr. Břeclav |
3. SNK | 118 13,3 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Milada ŠárováBez politické příslušnosti |
37 | projektový manažer | Prosiměřice okr. Znojmo |
4. SNK | 205 12,9 % listiny |
mandát 4. |
VŠ Vladimíra ŠárováBez politické příslušnosti |
47 | řidička nákl. vozu | Svinařov okr. Kladno |
2. SNK | 48 12,1 % listiny |
mandát 2. |
FŠ František ŠašekKDU-ČSL |
68 | důchodce | Chlumek okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 50 13,0 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Jan ŠašekBez politické příslušnosti |
55 | strojní technik | Vinařice okr. Kladno |
5. SNK | 577 10,8 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Josef ŠašekBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Višňová okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 37 14,7 % listiny |
mandát 3. |
OŠ Oldřich ŠašekBez politické příslušnosti |
64 | mistr ve slévárně | Malhostovice okr. Brno-venkov |
2. STAN+NK | 260 9,4 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Petr ŠašekBez politické příslušnosti |
42 | zámečník | Katov okr. Tábor |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
SŠ Stanislav ŠašekBez politické příslušnosti |
55 | mistr strojní výroby | Stránecká Zhoř okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 176 16,8 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Ing. Vladimír ŠašekBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Rantířov okr. Jihlava |
2. SNK | 175 13,7 % listiny |
mandát 2. |
OŠ Oldřich ŠašinkaBez politické příslušnosti |
58 | montér suchých staveb | Nezdenice okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 195 10,7 % listiny |
mandát 7. |
RŠ Radek ŠašinkaBez politické příslušnosti |
57 | podnikatel automechanik | Horní Město okr. Bruntál |
2. SNK | 269 9,7 % listiny |
mandát 2. |
RŠ Radim ŠašinkaBez politické příslušnosti |
38 | konstruktér | Městečko Trnávka okr. Svitavy |
3. SNK | 228 9,9 % listiny |
mandát 2. |
SŠ Simona ŠašinkaBez politické příslušnosti |
37 | manažerka skupiny Generali | Horní Město okr. Bruntál |
1. SNK | 96 14,8 % listiny |
mandát 1. |
AŠ Ing. Adéla ŠaškováBez politické příslušnosti |
28 | revírník, Lesy ČR, s. p. | Záryby okr. Praha-východ |
6. SNK | 278 13,3 % listiny |
mandát 3. |
AŠ Ing. Andrea ŠaškováBez politické příslušnosti |
47 | úřednice MÚ Krnov | Brumovice okr. Opava |
1. SNK | 230 8,5 % listiny |
mandát 3. |
DŠ Mgr. Dagmar ŠaškováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka ZŠ a SŠ, záchranářka | Pacov okr. Pelhřimov |
3. STAN+NK | 778 6,2 % listiny |
mandát 5. |
LŠ Bc. Lenka ŠaškováBez politické příslušnosti |
37 | hospodářka školy | Nicov okr. Prachatice |
1. NK | 23 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Lucie ŠaškováBez politické příslušnosti |
38 | personalistka | Horní Poříčí okr. Blansko |
1. SNK | 49 27,2 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Mgr. Pavel ŠašmaBez politické příslušnosti |
61 | učitel, zastupitel | Ovčáry okr. Kolín |
1. SNK | 210 13,1 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Petr ŠatalíkBez politické příslušnosti |
54 | technik | Kratonohy okr. Hradec Králové |
2. SNK | 181 14,6 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Ing. Ladislava ŠátkováBez politické příslušnosti |
32 | geodetka | Pečky okr. Kolín |
10. ODS+NK | 794 4,7 % listiny |
mandát 10. |
MŠ Michael ŠatníkBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ zemědělství, obchod a služby | Varnsdorf okr. Děčín |
5. STAN+Piráti+NK | 1 374 5,2 % listiny |
mandát 7. |
TŠ Tereza Šatoplechová BartoňkováBez politické příslušnosti |
37 | podnikatel | Mečeříž okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 101 12,4 % listiny |
mandát 6. |
DŠ Daniel ŠatraBez politické příslušnosti |
56 | zaměstnanec DDM | Rokycany okr. Rokycany |
5. Piráti+NK | 574 6,8 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jakub ŠatraBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ - projektant | Hejná okr. Klatovy |
7. SNK | 42 11,8 % listiny |
mandát 7. |
VŠ Vlastimil ŠatraBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ - projektant | Hejná okr. Klatovy |
1. SNK | 52 14,6 % listiny |
mandát 2. |
AŠ Anna ŠatrováBez politické příslušnosti |
62 | důchodce | Žihobce okr. Klatovy |
7. SNK | 119 10,1 % listiny |
mandát 3. |
FŠ MUDr. Filip ŠauerBez politické příslušnosti |
48 | praktický lékař | Žumberk okr. Chrudim |
1. NK | 113 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Milan ŠauerBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Střemy okr. Mělník |
5. SNK | 166 10,9 % listiny |
mandát 5. |
EŠ Eva ŠauerováBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí montážního a logistického oddělení | Adamov okr. České Budějovice |
7. SNK | 351 11,2 % listiny |
mandát 7. |
LŠ Luboš ŠaurBez politické příslušnosti |
48 | truhlář | Strachujov okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 44 15,2 % listiny |
mandát 4. |
VŠ Ing. Václav Šavel, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
50 | technický náměstek | Poleň okr. Klatovy |
3. SNK | 53 14,2 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Ing. Václav ŠavlíkBez politické příslušnosti |
41 | lesník | Mezholezy okr. Domažlice |
6. SNK | 21 8,0 % listiny |
mandát 7. |
DŠ Dušan ŠčamburaBez politické příslušnosti |
59 | masér, parasportovec | Šumperk okr. Šumperk |
5. ANO+NK | 2 057 4,2 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Lukáš ŠčerbaBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Radvanice a Bartovice okr. Ostrava-město |
16. SNK | 1 554 4,7 % listiny |
mandát 16. |
MŠ Michal ŠčerbaničBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Chlístovice okr. Kutná Hora |
7. SNK | 214 7,7 % listiny |
mandát 7. |
HŠ Ing. Hana ŠčevíkováBez politické příslušnosti |
64 | podnikatel | Horní Planá okr. Český Krumlov |
2. SNK | 553 8,2 % listiny |
mandát 2. |
KŠ Karína ŠčibraváBez politické příslušnosti |
58 | laborantka | Rusín okr. Bruntál |
2. SNK | 47 18,3 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Mgr. Pavel ŠčučinskýBez politické příslušnosti |
39 | advokát | Lhota okr. Přerov |
7. SNK | 95 12,6 % listiny |
mandát 7. |
FŠ František ŠčučkaBez politické příslušnosti |
42 | strojní mechanik | Krasíkov okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 80 14,7 % listiny |
mandát 3. |
RŠ Roman Ščučka, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | správce budov | Vikýřovice okr. Šumperk |
2. SNK | 228 9,7 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Ing. Pavel ŠčudlaBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Úsobrno okr. Blansko |
4. SNK ED+NK | 105 13,5 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jaroslav ŠebaBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Běleč nad Orlicí okr. Hradec Králové |
4. SNK | 113 15,3 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Mgr. Martin ŠebaBez politické příslušnosti |
31 | středoškolský učitel | Synkov-Slemeno okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 75 15,2 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Martin ŠebaBez politické příslušnosti |
38 | technik rostlinné výroby | Jihlávka okr. Jihlava |
1. SNK | 65 14,2 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Miroslav ŠebaBez politické příslušnosti |
58 | technik pojišťovny | Hořín okr. Mělník |
5. JAB+NK | 93 13,4 % listiny |
mandát 2. |
RŠ Richard ŠebaBez politické příslušnosti |
50 | jednatel společnosti | Újezd okr. Domažlice |
7. SNK | 123 10,8 % listiny |
mandát 7. |
VŠ Václav ŠebaBez politické příslušnosti |
44 | zootechnik | Stranný okr. Benešov |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Josef ŠebákBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Bohuslavice nad Vláří okr. Zlín |
2. SNK | 120 10,9 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 40 251–40 300 z 50 084