Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 84 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JB Jolana BenákováBez politické příslušnosti |
33 | zahradnice | Libějovice okr. Strakonice |
7. SNK | 29 4,9 % listiny |
náhradník 5. |
KB Kamila BenákováBez politické příslušnosti |
32 | prodavačka | Býčkovice okr. Litoměřice |
6. SNK | 92 12,8 % listiny |
mandát 4. |
AB Mgr. Antonín BencBez politické příslušnosti |
36 | referent na Zeměměřickém úřadě, vedoucí skautského střediska Smrček Svitavy, člen Rady města Svitavy | Svitavy okr. Svitavy |
4. Nestraníci+NK | 1 779 4,4 % listiny |
mandát 5. |
DB Daniel BencBez politické příslušnosti |
49 | kuchař | Jetřichovice okr. Děčín |
3. SNK | 5 7,0 % listiny |
|
JB Jan BencBez politické příslušnosti |
76 | 2. místostarosta města Domažlice | Domažlice okr. Domažlice |
21. DSZ+NK | 221 3,6 % listiny |
náhradník 19. |
JB Jaroslav BencBez politické příslušnosti |
39 | jednatel firmy | Vatín okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 66 12,3 % listiny |
náhradník 2. |
LB Ladislav BencBez politické příslušnosti |
40 | řidič | Petrov nad Desnou okr. Šumperk |
1. SNK | 65 16,5 % listiny |
náhradník 2. |
MB Ing. Martin BencBez politické příslušnosti |
36 | technik | Havlíčkova Borová okr. Havlíčkův Brod |
7. SNK | 240 9,1 % listiny |
mandát 4. |
OB Ondřej BencBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel | Paseky nad Jizerou okr. Semily |
1. NK | 32 100,0 % listiny |
|
MB Marian BenceBez politické příslušnosti |
50 | řidič MHD | Sovolusky okr. Pardubice |
1. NK | 12 100,0 % listiny |
|
AB Mgr. Anna Bencová, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | zdravotní sestra | Kozárov okr. Blansko |
1. NK | 38 100,0 % listiny |
|
EB Eva BencováBez politické příslušnosti |
46 | účetní | Páleč okr. Kladno |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
mandát 1. |
GB Gabriela BencováBez politické příslušnosti |
35 | administrativní pracovnice | Vatín okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 84 15,7 % listiny |
mandát 2. |
JB Ing. Bc. Jitka Bencová, MBABez politické příslušnosti |
62 | místostarostka města Březová nad Svitavou | Březová nad Svitavou okr. Svitavy |
2. SNK | 259 6,4 % listiny |
mandát 5. |
LB Lenka Bencová, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | zdravotní sestra | Žďár nad Sázavou okr. Žďár nad Sázavou |
15. STAN+NK | 1 812 3,6 % listiny |
náhradník 7. |
ŠB Šárka BencováBez politické příslušnosti |
54 | státní zaměstnanec, zastupitel obce Ratboř | Ratboř okr. Kolín |
3. SNK | 244 14,0 % listiny |
mandát 3. |
JB Jiří BenčBez politické příslušnosti |
66 | jednatel | Velká Štáhle okr. Bruntál |
1. SNK | 88 13,8 % listiny |
mandát 4. |
MB Martin BenčBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Velká Štáhle okr. Bruntál |
2. SNK | 82 15,7 % listiny |
mandát 2. |
TB Tomáš BenčBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Velká Štáhle okr. Bruntál |
8. SNK | 51 8,0 % listiny |
náhradník 3. |
MB Mgr. Ing. Marian BenčatBez politické příslušnosti |
61 | státní zaměstnanec, účetní | Kájov okr. Český Krumlov |
2. SNK | 109 12,4 % listiny |
mandát 1. |
KB Karel BenčekBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Kuks okr. Trutnov |
9. SNK | 50 11,9 % listiny |
náhradník 5. |
JB Jaroslava BenčíkováBez politické příslušnosti |
50 | zdravotní sestra | Hůrky okr. Rokycany |
2. SNK | 101 14,3 % listiny |
mandát 2. |
LB Lucie BenčováBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Velká Štáhle okr. Bruntál |
7. SNK | 41 7,9 % listiny |
náhradník 3. |
AB Aleš BendaBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Borač okr. Brno-venkov |
3. SNK | 61 12,3 % listiny |
mandát 3. |
BB Bohuslav BendaBez politické příslušnosti |
77 | důchodce | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
27. ANO+NK | 2 470 3,3 % listiny |
náhradník 15. |
BB Břetislav BendaBez politické příslušnosti |
49 | provozní ředitel | Nové Sedlo okr. Sokolov |
5. VOK+NK | 166 6,8 % listiny |
náhradník 2. |
DB Daniel BendaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Bžany okr. Teplice |
2. SNK | 115 13,4 % listiny |
mandát 2. |
DB David BendaBez politické příslušnosti |
47 | řidič | Křešín okr. Pelhřimov |
4. STAN+NK | 35 12,6 % listiny |
náhradník 1. |
FB František BendaBez politické příslušnosti |
39 | stavbyvedoucí | Štíty okr. Šumperk |
2. SNK | 118 8,6 % listiny |
náhradník 3. |
FB František BendaBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Štíty okr. Šumperk |
10. SNK | 113 4,7 % listiny |
náhradník 7. |
JB Jakub BendaBez politické příslušnosti |
35 | zámečník | Skřipov okr. Opava |
10. SNK | 44 4,9 % listiny |
náhradník 9. |
JB Jan BendaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Mačkov okr. Strakonice |
2. SNK | 48 12,5 % listiny |
mandát 4. |
JB Ján BendaBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Havířov okr. Karviná |
20. PRO+NK | 807 2,3 % listiny |
náhradník 18. |
JB Jan BendaBez politické příslušnosti |
75 | podnikatel | Moldava okr. Teplice |
8. SNK | 17 9,7 % listiny |
náhradník 6. |
JB Jan BendaBez politické příslušnosti |
44 | technický manažer | Bělá nad Radbuzou okr. Domažlice |
7. KDU-ČSL+NK | 111 7,9 % listiny |
náhradník 3. |
JB Ing. Jan BendaBez politické příslušnosti |
35 | koordinátor SW testování | Řenče okr. Plzeň-jih |
11. SNK | 298 8,1 % listiny |
náhradník 2. |
JB Jaroslav BendaBez politické příslušnosti |
48 | mistr ve výrobě | Nová Olešná okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 24 18,9 % listiny |
mandát 1. |
JB Jiří BendaBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Eš okr. Pelhřimov |
1. NK | 29 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JB Jiří BendaBez politické příslušnosti |
38 | lesní inženýr | Hrejkovice okr. Písek |
3. SNK | 67 9,4 % listiny |
mandát 3. |
JB Jiří Benda, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | OSVČ - odborný poradce | Třebětín okr. Kutná Hora |
6. SNK | 40 12,6 % listiny |
mandát 4. |
JB Ing. Jiří BendaBez politické příslušnosti |
43 | SW developer | Branišov okr. České Budějovice |
7. SNK | 116 14,5 % listiny |
mandát 1. |
JB Jiří BendaBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Staré Těchanovice okr. Opava |
8. SNK | 19 4,1 % listiny |
náhradník 3. |
JB Jiří BendaBez politické příslušnosti |
36 | obchodně technický prodejce | Milostín okr. Rakovník |
6. SNK | 89 14,2 % listiny |
mandát 2. |
JB Jiří Benda, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | podnikatel | Horní Cerekev okr. Pelhřimov |
13. SNK | 593 6,6 % listiny |
náhradník 2. |
JB Josef BendaBez politické příslušnosti |
32 | technik-inspektor | Třebenice okr. Litoměřice |
7. SNK | 199 6,7 % listiny |
náhradník 3. |
JB Josef BendaBez politické příslušnosti |
35 | mechanik | Smržov okr. Jindřichův Hradec |
9. SNK | 23 7,5 % listiny |
náhradník 3. |
KB Karel BendaBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Bílina okr. Teplice |
23. Piráti+TOP09+NK | 245 3,0 % listiny |
náhradník 21. |
KB Karel BendaBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Cheb okr. Cheb |
25. AUTO+NK | 201 2,9 % listiny |
|
KB Karel BendaBez politické příslušnosti |
68 | OSVČ | Chodová Planá okr. Tachov |
13. ANO+NK | 311 8,3 % listiny |
mandát 3. |
LB Leopold BendaBez politické příslušnosti |
78 | jednatel společnosti BENEKOVterm s.r.o. | Horní Benešov okr. Bruntál |
13. SNK | 102 6,8 % listiny |
náhradník 10. |
Zobrazeno 4 151–4 200 z 127 803