MV Monika VackováBez politické příslušnosti |
47 |
ředitelka školy |
Hradce okr. České Budějovice |
2. SNK |
53 14,6 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavla VackováBez politické příslušnosti |
34 |
prodavačka |
Kunčina okr. Svitavy |
15. MY+NK |
172 6,0 % listiny |
mandát 15. |
VV Veronika VackováBez politické příslušnosti |
49 |
kuchařka |
Jablonná okr. Příbram |
4. SNK |
64 12,9 % listiny |
mandát 4. |
VV Mgr. Veronika VackováBez politické příslušnosti |
34 |
učitelka SŠ |
Ledeč nad Sázavou okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK |
735 7,2 % listiny |
mandát 4. |
VV Vlastimila VackováBez politické příslušnosti |
40 |
zpracovatel dat |
Bednárec okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK |
34 12,9 % listiny |
mandát 6. |
JV Mgr. Jana Vacková HezinováBez politické příslušnosti |
56 |
učitelka gymnázia |
Krahulčí okr. Jihlava |
7. SNK |
172 11,2 % listiny |
mandát 7. |
PV Pavel VáclBez politické příslušnosti |
66 |
technik VOD, skladník |
Hrádek okr. Klatovy |
8. SNK |
312 7,3 % listiny |
mandát 4. |
PV Petr VáclavBez politické příslušnosti |
33 |
OSVČ |
Lochousice okr. Plzeň-sever |
5. SNK |
47 13,1 % listiny |
mandát 5. |
LV Lukáš VáclavčíkBez politické příslušnosti |
46 |
OSVČ |
Markvartovice okr. Opava |
6. SNK |
358 6,5 % listiny |
mandát 6. |
JV Ing. Jaroslav VáclavekBez politické příslušnosti |
37 |
projektant |
Rokytnice nad Rokytnou okr. Třebíč |
1. NK |
300 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Ing. Libor VáclavekBez politické příslušnosti |
55 |
technický manažer |
Děhylov okr. Opava |
4. SNK |
249 11,6 % listiny |
mandát 4. |
LV Bc. Libor VáclavekBez politické příslušnosti |
48 |
personalista |
Ruda nad Moravou okr. Šumperk |
3. SNK |
496 7,2 % listiny |
mandát 4. |
MV Ing. Miroslav VáclavekBez politické příslušnosti |
51 |
podnikatel ve stavebnictví |
Chrustenice okr. Beroun |
3. SNK |
196 9,3 % listiny |
mandát 4. |
OV Ondřej VáclavekBez politické příslušnosti |
40 |
nákupčí |
Jevíčko okr. Svitavy |
1. SNK |
235 9,7 % listiny |
mandát 2. |
TV Tomáš VáclavekBez politické příslušnosti |
64 |
nezaměstnaný |
Dolní Habartice okr. Děčín |
5. SNK |
102 10,2 % listiny |
mandát 6. |
JV MVDr. Jitka VáclavíčkováBez politické příslušnosti |
43 |
zvěrolékařka |
Borkovice okr. Tábor |
9. SNK |
36 9,7 % listiny |
mandát 9. |
MV Michaela VáclavíčkováBez politické příslušnosti |
44 |
OSVČ |
Borkovice okr. Tábor |
6. SNK |
39 10,5 % listiny |
mandát 7. |
JV Jan VáclavíkBez politické příslušnosti |
54 |
jednatel společnosti |
Halenkov okr. Vsetín |
1. SNK |
309 8,5 % listiny |
mandát 2. |
JV Jan VáclavíkBez politické příslušnosti |
51 |
revírník Lesů ČR |
Halenkov okr. Vsetín |
7. SNK |
349 7,5 % listiny |
mandát 4. |
JV Jiří VáclavíkBez politické příslušnosti |
42 |
prodejce |
Hlohová okr. Domažlice |
1. NK |
86 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří Václavík, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 |
OSVČ |
Kralovice okr. Plzeň-sever |
1. SNK |
427 13,8 % listiny |
mandát 1. |
KV Kamil VáclavíkBez politické příslušnosti |
51 |
správce IT |
Dolní Nětčice okr. Přerov |
2. SNK |
87 15,8 % listiny |
mandát 1. |
LV Ladislav VáclavíkBez politické příslušnosti |
50 |
technik |
Drážov okr. Strakonice |
2. SNK |
73 18,4 % listiny |
mandát 2. |
LV Libor VáclavíkBez politické příslušnosti |
53 |
malíř, natěrač |
Jeseník nad Odrou okr. Nový Jičín |
2. VÝZVA+NK |
181 8,5 % listiny |
mandát 2. |
LV Libor VáclavíkBez politické příslušnosti |
71 |
důchodce |
Mrzky okr. Kolín |
2. SNK |
41 16,4 % listiny |
mandát 4. |
LV Ing. Luděk VáclavíkBez politické příslušnosti |
59 |
konstruktér |
Benešov u Semil okr. Semily |
4. SNK |
165 6,8 % listiny |
mandát 6. |
MV Ing. Miroslav VáclavíkBez politické příslušnosti |
50 |
ředitel SŠ |
Huslenky okr. Vsetín |
4. KDU-ČSL+NK |
555 6,8 % listiny |
mandát 5. |
PV Pavel VáclavíkBez politické příslušnosti |
46 |
podnikatel |
Mrzky okr. Kolín |
5. SNK |
49 19,6 % listiny |
mandát 3. |
AV Andrea VáclavíkováBez politické příslušnosti |
39 |
firemní právník, RD |
Káraný okr. Praha-východ |
4. SNK |
146 16,0 % listiny |
mandát 2. |
BV Mgr. Bohumila VáclavíkováBez politické příslušnosti |
71 |
učitelka |
Karolinka okr. Vsetín |
4. SNK |
314 8,6 % listiny |
mandát 3. |
MV Mgr. Marie VáclavíkováBez politické příslušnosti |
63 |
učitelka |
Tučapy okr. Tábor |
6. SNK |
171 7,3 % listiny |
mandát 7. |
ŽV Žaneta VáclavíkováBez politické příslušnosti |
56 |
OSVČ |
Lány u Dašic okr. Pardubice |
4. SNK |
24 11,5 % listiny |
mandát 5. |
JV Jakub VáclavínekBez politické příslušnosti |
35 |
restauratér |
Frýdlant nad Ostravicí okr. Frýdek-Místek |
5. DV 2016+NK |
971 5,4 % listiny |
mandát 5. |
HV Helena VáclavkováBez politické příslušnosti |
49 |
vedoucí výroby |
Bavory okr. Břeclav |
4. SNK |
122 22,1 % listiny |
mandát 1. |
JV Bc. Jana Václavková, DiS.Bez politické příslušnosti |
34 |
učitelka MŠ |
Velký Beranov okr. Jihlava |
8. SNK |
373 7,1 % listiny |
mandát 8. |
MV Mgr. Miluše VáclavkováBez politické příslušnosti |
51 |
učitelka Základní školy Kostelec u Holešova |
Kostelec u Holešova okr. Kroměříž |
3. SNK |
216 8,0 % listiny |
mandát 3. |
LV Lukáš VáclavovicBez politické příslušnosti |
38 |
dělník TSMN |
Nýrsko okr. Klatovy |
6. STAN+NK |
892 7,8 % listiny |
mandát 6. |
VV Vlastimil VáclavovicBez politické příslušnosti |
48 |
zámečník |
Pocinovice okr. Domažlice |
1. NK |
218 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Mgr. Martina VáclavovičováBez politické příslušnosti |
47 |
učitelka |
Litohlavy okr. Rokycany |
8. SNK |
167 10,7 % listiny |
mandát 8. |
MV Michal VáclavskýBez politické příslušnosti |
44 |
manažer pobočky |
Neslovice okr. Brno-venkov |
6. SNK |
205 6,1 % listiny |
mandát 6. |
HV Hana VácováBez politické příslušnosti |
42 |
úřednice |
Přeštěnice okr. Písek |
4. SNK |
101 12,0 % listiny |
mandát 5. |
RV Renáta VácováBez politické příslušnosti |
46 |
vychovatelka ŠD |
Otročiněves okr. Beroun |
7. SNK |
91 14,4 % listiny |
mandát 7. |
LV Lenka VacovskáBez politické příslušnosti |
51 |
referentka fakturace a logistiky |
Třebařov okr. Svitavy |
4. SNK |
100 10,2 % listiny |
mandát 4. |
JV Jakub VaculaBez politické příslušnosti |
40 |
grafik reklam, velitel jednotky SDH Korytná, předseda TJ Korytná |
Korytná okr. Uherské Hradiště |
3. SNK |
182 14,5 % listiny |
mandát 1. |
MV Miroslav VaculaBez politické příslušnosti |
50 |
technik |
Černotín okr. Přerov |
2. STAN+NK |
338 15,6 % listiny |
mandát 1. |
FV František VaculčíkBez politické příslušnosti |
63 |
jednatel |
Křekov okr. Zlín |
1. SNK |
53 21,5 % listiny |
mandát 1. |
FV Mgr. Filip VaculíkBez politické příslušnosti |
34 |
obchodní zástupce |
Hostějov okr. Uherské Hradiště |
3. KDU-ČSL+NK |
19 24,4 % listiny |
mandát 1. |
LV Lubomír VaculíkBez politické příslušnosti |
60 |
živnostník |
Liptál okr. Vsetín |
8. SNK |
391 6,2 % listiny |
mandát 9. |
LV Lukáš VaculíkBez politické příslušnosti |
33 |
konstruktér |
Sedlec okr. Břeclav |
7. SNK |
199 11,1 % listiny |
mandát 7. |
MV Martin VaculíkBez politické příslušnosti |
53 |
sportovní koordinátor a trenér |
Šenov okr. Ostrava-město |
2. SNK |
1 048 7,1 % listiny |
mandát 2. |