Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 91 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
DČ Bc. Dana ČadilováBez politické příslušnosti |
56 | specialista importu | Doubek okr. Praha-východ |
1. NK | 91 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KČ PhDr. Kateřina ČadilováBez politické příslušnosti |
62 | manažerka neziskové organizace | Mukařov okr. Praha-východ |
3. SNK | 445 7,0 % listiny |
mandát 5. |
AČ Anna Čadková, DiS.Bez politické příslušnosti |
55 | sociální pracovnice | Nevolice okr. Domažlice |
1. NK | 76 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MČ Martina ČadkováBez politické příslušnosti |
44 | pracovník v sociálních službách | Tchořovice okr. Strakonice |
1. SNK | 98 15,9 % listiny |
mandát 1. |
MČ Michaela ČadkováBez politické příslušnosti |
43 | koordinátorka provozu muzea | Ražice okr. Písek |
6. SNK | 68 11,0 % listiny |
mandát 6. |
MČ Monika ČadkováBez politické příslušnosti |
49 | finanční kontrolorka | Chodouň okr. Beroun |
4. ODS+NK | 169 12,0 % listiny |
mandát 4. |
AČ Adéla ČadováBez politické příslušnosti |
26 | provozní | Ráječko okr. Blansko |
14. SOCDEM+NK | 195 6,5 % listiny |
mandát 14. |
AČ Bc. Andrea ČadováBez politické příslušnosti |
46 | sociální pracovník v pečovatelské službě | Vysoký Újezd okr. Beroun |
4. SNK | 422 11,7 % listiny |
mandát 4. |
EČ Eva ČadováBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí školní jídelny | Jablonné nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 356 7,7 % listiny |
mandát 4. |
JČ Ing. Jana ČadováBez politické příslušnosti |
56 | referentka | Libchavy okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 335 7,6 % listiny |
mandát 3. |
LČ Lenka ČadováBez politické příslušnosti |
41 | operátorka | Krchleby okr. Šumperk |
5. SNK | 50 12,9 % listiny |
mandát 5. |
MČ Martina ČadováBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí prodejny | Neplachov okr. České Budějovice |
1. SNK | 126 40,3 % listiny |
mandát 1. |
MČ Mgr. Michaela Čadová, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | zaměstnanec pro realizaci strategie CLLD | Luková okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 118 15,5 % listiny |
mandát 2. |
NČ Bc. Nela ČadováBez politické příslušnosti |
39 | ekonomka a vedoucí jídelny MŠ Velešín | Velešín okr. Český Krumlov |
11. SNK | 554 7,8 % listiny |
mandát 4. |
PČ Petra ČadováBez politické příslušnosti |
52 | obchodní referent | Liboš okr. Olomouc |
5. SNK | 278 11,2 % listiny |
mandát 5. |
PČ Ing. Petra ČadováBez politické příslušnosti |
42 | místostarostka obce | Křešice okr. Litoměřice |
2. SNK | 573 11,7 % listiny |
mandát 2. |
GČ Grigor ČaflakisBez politické příslušnosti |
70 | senior | Dívčí Hrad okr. Bruntál |
3. SNK | 135 15,1 % listiny |
mandát 2. |
RČ Mgr. Roman ČagalaBez politické příslušnosti |
51 | starosta obce | Vyšní Lhoty okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 330 16,4 % listiny |
mandát 1. |
JČ Jan ČáhaBez politické příslušnosti |
37 | zdravotnický záchranář | Jílové u Prahy okr. Praha-západ |
7. SNK | 322 7,7 % listiny |
mandát 2. |
JČ Jiří ČajanBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Hluboš okr. Příbram |
1. SNK | 190 12,5 % listiny |
mandát 1. |
DČ David ČajánekBez politické příslušnosti |
41 | odborný pracovník Technických služeb obce Kunčice pod Ondřejníkem | Kunčice pod Ondřejníkem okr. Frýdek-Místek |
8. SNK | 389 7,5 % listiny |
mandát 3. |
PČ Petra ČajanováBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Němětice okr. Strakonice |
4. SNK | 23 9,2 % listiny |
mandát 4. |
MČ Mgr. Marek ČajkaBez politické příslušnosti |
28 | učitel v mateřské školce | Mostek okr. Trutnov |
4. SNK | 293 12,4 % listiny |
mandát 1. |
MČ Ing. Martin Čajka, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | finanční ředitel a otec 3 dětí | Jinočany okr. Praha-západ |
3. SNK | 215 12,8 % listiny |
mandát 1. |
SČ Ing. Stanislav ČajkaBez politické příslušnosti |
37 | servisní manažer | Velká nad Veličkou okr. Hodonín |
2. ANO+NK | 646 7,6 % listiny |
mandát 2. |
MČ Martin ČákaBez politické příslušnosti |
45 | manažer výroby | Tis u Blatna okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 45 13,6 % listiny |
mandát 5. |
MČ Marta ČákorováBez politické příslušnosti |
57 | administrativní pracovnice | Týnec nad Labem okr. Kolín |
9. SNK | 356 8,5 % listiny |
mandát 9. |
MČ Milan ČakovskýBez politické příslušnosti |
55 | obchodní manažer | Bílé Podolí okr. Kutná Hora |
1. SNK | 57 15,6 % listiny |
mandát 1. |
JČ Jakub ČalaBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí střediska | Všemina okr. Zlín |
1. SNK | 152 17,4 % listiny |
mandát 1. |
ŠČ Mgr. Štěpán ČalaBez politické příslušnosti |
25 | právník | Pozlovice okr. Zlín |
4. SNK | 186 7,8 % listiny |
mandát 3. |
RČ Roman ČálekBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Chrtníč okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 57 21,1 % listiny |
mandát 1. |
PČ Mgr. Pavlína ČalounováBez politické příslušnosti |
47 | fundraiserka domácího hospice | Hluboká nad Vltavou okr. České Budějovice |
4. SNK | 421 4,6 % listiny |
mandát 5. |
LČ Lucie ČamkováBez politické příslušnosti |
45 | asistentka | Černýšovice okr. Tábor |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VČ Ing. Vlasta ČamkováBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Kostelní Hlavno okr. Praha-východ |
1. SNK | 93 17,3 % listiny |
mandát 1. |
JČ MUDr. Jaroslav ČampišBez politické příslušnosti |
59 | lékař | Bouzov okr. Olomouc |
2. SNK | 210 10,3 % listiny |
mandát 1. |
AČ Andrea ČámskáBez politické příslušnosti |
40 | speciální pedagog | Bratřínov okr. Praha-západ |
5. SNK | 69 12,8 % listiny |
mandát 5. |
FČ František ČáňBez politické příslušnosti |
69 | OSVČ | Krhová okr. Vsetín |
5. SNK | 338 8,6 % listiny |
mandát 3. |
LČ Lumír ČáňBez politické příslušnosti |
44 | revírník | Velké Hydčice okr. Klatovy |
2. SNK | 53 23,7 % listiny |
mandát 1. |
PČ Ing. Pavel ČáňBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí odboru controllingu | Krhová okr. Vsetín |
1. SNK | 382 9,7 % listiny |
mandát 1. |
MČ Miluše ČančíkováBez politické příslušnosti |
60 | starostka | Jinočany okr. Praha-západ |
1. SNK | 609 12,0 % listiny |
mandát 1. |
PČ Ing. Pavel Čanda, DiS.Bez politické příslušnosti |
36 | BOZP | Dublovice okr. Příbram |
3. SNK | 118 16,0 % listiny |
mandát 1. |
DČ Ing. Dana Čandová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | jednatelka zemědělské společnosti | Mirovice okr. Písek |
7. JIH 12+NK | 305 6,7 % listiny |
mandát 7. |
KČ Ing. Kristýna ČandováBez politické příslušnosti |
35 | rodičovská dovolená | Krásná Hora nad Vltavou okr. Příbram |
3. SNK | 164 9,9 % listiny |
mandát 3. |
PČ Petr ČandrlaKDU-ČSL |
43 | místostarosta obce | Podolí okr. Brno-venkov |
2. SNK | 462 7,3 % listiny |
mandát 2. |
JČ Josef ČaněkBez politické příslušnosti |
49 | hasič | Želeč okr. Tábor |
2. SNK | 348 10,0 % listiny |
mandát 2. |
LČ Ing. Lubomír ČaněkBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Miroslav okr. Znojmo |
3. SNK | 691 6,8 % listiny |
mandát 4. |
ŠČ Šárka ČaňkováBez politické příslušnosti |
43 | kuchařka | Medlov okr. Brno-venkov |
9. SNK | 144 11,2 % listiny |
mandát 9. |
ŠČ Šárka ČáňováBez politické příslušnosti |
41 | ředitelka Charity Horažďovice | Velké Hydčice okr. Klatovy |
3. SNK | 46 20,5 % listiny |
mandát 3. |
JČ Jan ČápBez politické příslušnosti |
46 | automechanik | Žďár okr. Písek |
1. NK | 89 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JČ Jaromír ČápBez politické příslušnosti |
34 | technický pracovník | Ohnišov okr. Rychnov nad Kněžnou |
9. SNK | 160 11,4 % listiny |
mandát 9. |
Zobrazeno 4 501–4 550 z 50 084