Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (50 084)
Strana 918 z 1 002
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
OV Oto VarvarovskýBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Slověnice okr. Benešov |
3. SNK | 20 19,6 % listiny |
mandát 2. |
PV Ing. Petr VaryšBez politické příslušnosti |
59 | místostarosta obce Vitice | Vitice okr. Kolín |
2. STAN+NK | 237 11,2 % listiny |
mandát 1. |
AV Ing. arch. Alžběta Varyš MajnušováBez politické příslušnosti |
32 | architektka | Raduň okr. Opava |
2. SNK | 151 15,3 % listiny |
mandát 2. |
BV Bronislav VařákBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Uherčice okr. Znojmo |
4. SNK | 63 15,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Richard VařákBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Lukov okr. Zlín |
8. ODS+NK | 315 5,6 % listiny |
mandát 8. |
PV Pavel VařbuchtaBez politické příslušnosti |
43 | starosta obce | Čáslavice okr. Třebíč |
1. SNK | 246 11,2 % listiny |
mandát 1. |
JV Jaroslav Vařečka, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | dispečer dopravy | Heřmanův Městec okr. Chrudim |
2. SNK | 694 5,1 % listiny |
mandát 4. |
JV Jiří VařečkaBez politické příslušnosti |
52 | zedník | Hamry okr. Chrudim |
6. SNK | 71 14,5 % listiny |
mandát 3. |
PV Petr VařečkaBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Rohozec okr. Kutná Hora |
1. NK | 95 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Miroslav VařechaBez politické příslušnosti |
46 | elektrotechnik | Kněždub okr. Hodonín |
10. SNK | 184 8,8 % listiny |
mandát 10. |
ĽV Ing. Ľubomíra VařechováBez politické příslušnosti |
58 | středoškolská učitelka | Žeraviny okr. Hodonín |
1. SNK | 59 16,2 % listiny |
mandát 1. |
RV Mgr. Radka VařechováBez politické příslušnosti |
43 | učitelka | Hroznová Lhota okr. Hodonín |
5. SNK | 164 8,4 % listiny |
mandát 3. |
RV Mgr. Roman VařejčkaBez politické příslušnosti |
39 | učitel | Polná okr. Jihlava |
4. SNK | 699 6,8 % listiny |
mandát 1. |
TV Ing. Tomáš VařejčkoBez politické příslušnosti |
56 | exbankovní poradce, důchodce | Skuteč okr. Chrudim |
2. SNK | 546 5,7 % listiny |
mandát 5. |
EV Eva VařejčkováBez politické příslušnosti |
64 | dispečerka | Polná okr. Jihlava |
6. SNK | 591 5,7 % listiny |
mandát 4. |
JV Jindřich VařejkaBez politické příslušnosti |
36 | architekt | Dolní Libochová okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VV Vít VařejkaBez politické příslušnosti |
40 | konzultant prodeje | Hradec nad Svitavou okr. Svitavy |
3. SNK | 228 8,4 % listiny |
mandát 3. |
LV Lukáš VařekaBez politické příslušnosti |
29 | elektrikář | Horní Libochová okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 56 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Marek VařekaBez politické příslušnosti |
53 | fyzioterapeut | Kateřinice okr. Nový Jičín |
7. SNK | 272 10,7 % listiny |
mandát 7. |
MV Ing. Michael VařekaBez politické příslušnosti |
34 | materiálový inženýr | Čelechovice na Hané okr. Prostějov |
4. STAN+NK | 266 12,1 % listiny |
mandát 4. |
OV Ondřej VařekaBez politické příslušnosti |
44 | automechanik | Horní Libochová okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 64 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IV MUDr. Irena VařekováBez politické příslušnosti |
38 | lékařka | Vyšehoří okr. Šumperk |
1. NK | 56 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jana VařekováBez politické příslušnosti |
50 | přechodná pěstounka, organizátorka swapů | Praha 15 okr. Hlavní město Praha |
13. SNK | 4 639 3,3 % listiny |
mandát 13. |
VV Václav VařilBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí výroby | Dubičné okr. České Budějovice |
4. SNK | 165 13,5 % listiny |
mandát 4. |
MV Michal VasilečkoBez politické příslušnosti |
60 | mechanik | Chodová Planá okr. Tachov |
3. ANO+NK | 332 8,8 % listiny |
mandát 2. |
EV Eva VasserbauerováBez politické příslušnosti |
41 | účetní | Řečany nad Labem okr. Pardubice |
3. SNK | 210 9,6 % listiny |
mandát 3. |
PV Bc. Petr VášaBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí provozu | Bohuňov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 83 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Radek VášaBez politické příslušnosti |
58 | energetický manažer | Lísek okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 133 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FV Ing. František VašákBez politické příslušnosti |
55 | agronom | Komorovice okr. Pelhřimov |
3. SNK | 58 18,4 % listiny |
mandát 1. |
FV František VašákBez politické příslušnosti |
43 | mistr stavby | Osičky okr. Hradec Králové |
3. SNK | 53 20,3 % listiny |
mandát 2. |
JV Jiří VašákBez politické příslušnosti |
46 | technický manager pro údržbu | Račiněves okr. Litoměřice |
2. SNK | 78 13,0 % listiny |
mandát 3. |
JV Josef VašákBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí výroby | Vranov okr. Benešov |
1. NK | 148 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KV Karel VašákBez politické příslušnosti |
56 | dělník | Kožušice okr. Vyškov |
3. SNK | 53 14,2 % listiny |
mandát 3. |
OV Ing. Otakar VašákBez politické příslušnosti |
49 | projektant | Vyžice okr. Chrudim |
1. NK | 74 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZV Ing. Zdeněk VašákBez politické příslušnosti |
48 | ředitel SÚS Pardubického kraje | Tuněchody okr. Chrudim |
2. SNK | 237 19,0 % listiny |
mandát 1. |
AV Andrea VašákováBez politické příslušnosti |
39 | administrativní pracovnice | Pětihosty okr. Praha-východ |
6. SNK | 83 11,7 % listiny |
mandát 7. |
EV Ing. Eva VašákováBez politické příslušnosti |
52 | koordinátorka | Radostov okr. Hradec Králové |
1. SNK | 55 14,2 % listiny |
mandát 1. |
LV Lucie VašákováBez politické příslušnosti |
48 | asistentka velitele | Linhartice okr. Svitavy |
2. SNK | 102 11,4 % listiny |
mandát 3. |
SV Sabina VašákováBez politické příslušnosti |
44 | brusička skla | Ovesná Lhota okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 48 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jan VašataBez politické příslušnosti |
53 | projektant technologických zařízení a inženýrská činnost ve výstavbě | Opatovice nad Labem okr. Pardubice |
4. SNK | 680 7,2 % listiny |
mandát 4. |
MV Martin VašataBez politické příslušnosti |
57 | řidič | Podmoky okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 56 17,7 % listiny |
mandát 1. |
TV Tomáš VašataBez politické příslušnosti |
46 | policista | Libňatov okr. Trutnov |
1. NK | 90 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OV Oldřich VašátkoBez politické příslušnosti |
42 | technik | Solnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
12. SNK | 348 6,6 % listiny |
mandát 12. |
LV Lenka VašátkováBez politické příslušnosti |
61 | knihovnice | Poběžovice u Holic okr. Pardubice |
1. NK | 73 100,0 % listiny |
mandát 1. |
SV Stanislava VašatováBez politické příslušnosti |
66 | důchodkyně, zastupitelka | Svatava okr. Sokolov |
5. SNK | 318 9,2 % listiny |
mandát 5. |
DV David VašekBez politické příslušnosti |
35 | směnový mistr radiační kontroly | Kramolín okr. Třebíč |
1. NK | 26 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef VašekBez politické příslušnosti |
54 | traktorista | Opatov okr. Svitavy |
3. SNK | 172 6,6 % listiny |
mandát 4. |
JV Josef VašekBez politické příslušnosti |
58 | obchodní zástupce | Sněžné okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 153 11,5 % listiny |
mandát 2. |
LV Ladislav VašekBez politické příslušnosti |
61 | technik | Libomyšl okr. Beroun |
4. SNK | 156 10,5 % listiny |
mandát 4. |
LV Libor VašekBez politické příslušnosti |
54 | státní zaměstnanec | Město Libavá okr. Olomouc |
2. SNK | 89 14,5 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 45 851–45 900 z 50 084