Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 888)
Strana 127 z 238
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PM Petra MukenšnáblováBez politické příslušnosti |
32 | mateřská dovolená | Plzeň okr. Plzeň-město |
42. Stačilo! | 239 2,1 % listiny |
|
PM Petr MulačBez politické příslušnosti |
22 | student právnické fakulty | Chomutov okr. Chomutov |
4. LS+NK | 1 031 3,1 % listiny |
náhradník 1. |
PM Petr MüllerBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Loučná pod Klínovcem okr. Chomutov |
4. ODS | 21 11,0 % listiny |
náhradník 3. |
PM Petr MüllerBez politické příslušnosti |
31 | architekt | Mírová pod Kozákovem okr. Semily |
15. SNK | 294 6,4 % listiny |
mandát 15. |
PM Ing. Petr MüllerBez politické příslušnosti |
40 | jednatel | Třeboň okr. Jindřichův Hradec |
4. Zelení+OMMO | 780 4,4 % listiny |
mandát 5. |
PM Petr MüllerBez politické příslušnosti |
35 | záchranář, voják z povolání | Náměšť na Hané okr. Olomouc |
6. SNK | 209 6,9 % listiny |
náhradník 5. |
PM Petr MüllerBez politické příslušnosti |
60 | marketingový poradce | Hoštka okr. Litoměřice |
14. SNK | 68 4,4 % listiny |
náhradník 12. |
PM Petra MüllerováBez politické příslušnosti |
32 | sekretariát starosty | Pardubice I okr. Pardubice |
14. ANO | 892 6,4 % listiny |
náhradník 11. |
PM PhDr. Petra Müllerová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
46 | ředitelka ZŠ, pedagog | Šumperk okr. Šumperk |
2. KDU-ČSL+NK | 669 4,5 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petra MüllerováBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí výroby | Lišany okr. Louny |
7. SNK | 14 14,0 % listiny |
náhradník 6. |
PM Bc. Petra MüllerováBez politické příslušnosti |
41 | klíčová manažerka pro bankovní pojištění | Václavice okr. Benešov |
9. SNK | 58 7,3 % listiny |
náhradník 7. |
PM Petr MunduchBez politické příslušnosti |
50 | profesionální hasič | Vysoké Studnice okr. Jihlava |
1. NK | 80 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MunzarBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ - finance | Nová Ves okr. Liberec |
2. SLK+NK | 144 14,6 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MunzarBez politické příslušnosti |
41 | energetik | Pecka okr. Jičín |
8. STAN+NK | 336 6,7 % listiny |
mandát 8. |
PM Petr MuráňBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Kaplice okr. Český Krumlov |
6. NČ | 302 4,5 % listiny |
náhradník 5. |
PM Petr MurinBez politické příslušnosti |
23 | profesionální hasič | Březová okr. Opava |
8. SNK | 136 5,0 % listiny |
náhradník 3. |
PM Bc. et Bc. Petr MuroňBez politické příslušnosti |
34 | daňový poradce | Poruba okr. Ostrava-město |
8. KDU-ČSL+NK | 667 2,8 % listiny |
|
PM Ing. Petr MusialBez politické příslušnosti |
43 | příslušník HZS | Velká Polom okr. Ostrava-město |
5. KDU-ČSL+NK | 98 8,3 % listiny |
náhradník 4. |
PM Ing. Petr MusialBez politické příslušnosti |
48 | bankovnictví, člen finančního a stavebního výboru zastupitelstva | Hlásná Třebaň okr. Beroun |
8. SNK | 333 10,9 % listiny |
mandát 8. |
PM Petr MusilBez politické příslušnosti |
77 | včelař | Žitenice okr. Litoměřice |
8. SNK | 270 8,5 % listiny |
náhradník 3. |
PM Petr MusilBez politické příslušnosti |
53 | pecař, Jizerská porcelánka | Albrechtice v Jizerských horách okr. Jablonec nad Nisou |
8. SNK | 1 0,5 % listiny |
náhradník 7. |
PM Petr MusilBez politické příslušnosti |
47 | konstruktér | Žampach okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MusilBez politické příslušnosti |
56 | montér plynového zařízení | Jihlava okr. Jihlava |
33. NČ+NK | 440 2,3 % listiny |
|
PM Petr MusilBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Petrovice okr. Ústí nad Labem |
9. SNK | 146 8,1 % listiny |
náhradník 4. |
PM Ing. Petr MusilBez politické příslušnosti |
61 | ekonom, předseda osadního výboru | Kamenice okr. Praha-východ |
13. SNK | 744 6,2 % listiny |
náhradník 7. |
PM Ing. Petr MusilBez politické příslušnosti |
61 | bezpečnostní technik | Chotěboř okr. Havlíčkův Brod |
13. KDU-ČSL | 224 3,7 % listiny |
náhradník 14. |
PM Petr MusilBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Dobřív okr. Rokycany |
3. SNK | 145 13,4 % listiny |
náhradník 1. |
PM Petr MusilObčanská demokratická strana |
58 | manažer | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
15. ODS+NK | 668 4,3 % listiny |
náhradník 10. |
PM Ing. Petr MusilBez politické příslušnosti |
44 | státní zaměstnanec | Lazinov okr. Blansko |
3. SNK | 74 13,4 % listiny |
mandát 1. |
PM JUDr. Petr MusilObčanská demokratická strana |
49 | právník | Praha 15 okr. Hlavní město Praha |
3. ODS+TOP 09 | 1 669 3,4 % listiny |
mandát 3. |
PM Petr MusilBez politické příslušnosti |
46 | zásobovač - nákupčí | Pyšel okr. Třebíč |
1. NK | 69 100,0 % listiny |
|
PM Ing. Petr MusilBez politické příslušnosti |
59 | technický ředitel výrobní společnosti | Horní Cerekev okr. Pelhřimov |
11. SNK | 240 6,7 % listiny |
náhradník 7. |
PM Petr MusilBez politické příslušnosti |
59 | spolumajitel sádrokartonářské firmy | Kněžpole okr. Uherské Hradiště |
14. SNK | 68 6,0 % listiny |
náhradník 12. |
PM Ing. Bc. Petra Musilová, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | příslušník bezpečnostního sboru | Dobronín okr. Jihlava |
1. SNK | 223 11,9 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MušákBez politické příslušnosti |
21 | skladník Tereos TTD | Rohenice okr. Rychnov nad Kněžnou |
9. SNK | 30 4,2 % listiny |
náhradník 4. |
PM Petr MuškaBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Střítež okr. Třebíč |
6. SNK | 127 13,0 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petr MutinaBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Ostrava okr. Ostrava-město |
39. SvoŠvýdemTriPRO | 504 1,7 % listiny |
|
PM Petr MutinaBez politické příslušnosti |
48 | projektový manažer | Žabeň okr. Frýdek-Místek |
5. SNK | 80 7,7 % listiny |
náhradník 1. |
PM Petr MuzikantBez politické příslušnosti |
55 | investiční referent | Jeseník okr. Jeseník |
19. SNK | 785 4,0 % listiny |
náhradník 12. |
PM Petr MuzikantBez politické příslušnosti |
52 | instalatér | Rakůvka okr. Prostějov |
1. NK | 66 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MuzslaiBez politické příslušnosti |
52 | dělník | Svatava okr. Sokolov |
6. SNK | 305 8,8 % listiny |
mandát 6. |
PM Petr MužátkoBez politické příslušnosti |
68 | stavbyvedoucí | Vlačice okr. Kutná Hora |
1. SNK | 74 16,3 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MužíčekBez politické příslušnosti |
54 | fyzioterapeut | Luže okr. Chrudim |
7. KSČM | 55 5,8 % listiny |
náhradník 6. |
PM Petr MužíkBez politické příslušnosti |
43 | kuchař | Stárkov okr. Náchod |
8. SNK | 55 3,4 % listiny |
náhradník 1. |
PM Petr MužíkBez politické příslušnosti |
54 | živnostník | Karlovy Vary okr. Karlovy Vary |
22. SPD | 768 2,9 % listiny |
náhradník 20. |
PM Petr MykytynBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Kobylá nad Vidnavkou okr. Jeseník |
5. SNK | 56 9,5 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petr MynářBez politické příslušnosti |
44 | IT specialista, vedoucí servisního oddělení, předseda Včelařů ZO Paskov | Žabeň okr. Frýdek-Místek |
3. SNK | 270 6,9 % listiny |
mandát 3. |
PM Ing. Petr MynaříkBez politické příslušnosti |
47 | konstruktér | Holštejn okr. Blansko |
1. SNK | 58 20,6 % listiny |
mandát 1. |
PM Petra MyslíkováBez politické příslušnosti |
32 | provozní penzionu | Lednice okr. Břeclav |
13. SNK | 23 4,0 % listiny |
|
PM Ing. Petr MyslivecBez politické příslušnosti |
57 | obchodní ředitel | Bor okr. Tachov |
1. STAN+NK | 490 11,2 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 6 301–6 350 z 11 888