Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 199)
Strana 25 z 84
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PJ Petr JarošBez politické příslušnosti |
44 | technik | Vilantice okr. Trutnov |
3. SNK | 60 11,9 % listiny |
mandát 6. |
PJ Petra JarošováBez politické příslušnosti |
42 | asistent pedagoga | Vojnův Městec okr. Žďár nad Sázavou |
4. KDU-ČSL | 165 5,9 % listiny |
mandát 8. |
PJ Ing. Petr JašekBez politické příslušnosti |
32 | technolog – konstruktér | Dolní Loučky okr. Brno-venkov |
4. SNK | 287 6,1 % listiny |
mandát 5. |
PJ Ing. Petra JašováBez politické příslušnosti |
48 | referentka útvaru správy majetku | Osová Bítýška okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 263 10,4 % listiny |
mandát 3. |
PJ Bc. Petra JavůrkováBez politické příslušnosti |
41 | podnikatelka v zemědělství | Dobrohošť okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 26 15,7 % listiny |
mandát 1. |
PJ Petra JavůrkováBez politické příslušnosti |
50 | referent informačního centra | Jáchymov okr. Karlovy Vary |
4. MÍSTNÍ HNHRM | 219 7,7 % listiny |
mandát 2. |
PJ Petr JebáčekBez politické příslušnosti |
43 | obchodní zástupce | Dyje okr. Znojmo |
5. SNK | 167 13,0 % listiny |
mandát 5. |
PJ Petr JedličkaBez politické příslušnosti |
37 | řidič | Slabčice okr. Písek |
3. SNK | 72 15,1 % listiny |
mandát 2. |
PJ Bc. Petr JedličkaBez politické příslušnosti |
55 | projektant | Sukorady okr. Mladá Boleslav |
7. SNK | 90 9,6 % listiny |
mandát 7. |
PJ Petr JedličkaBez politické příslušnosti |
41 | obchodní ředitel | Mikolajice okr. Opava |
2. SNK | 67 14,3 % listiny |
mandát 3. |
PJ Mgr. Petr JedlinskýBez politické příslušnosti |
38 | učitel ZŠ | Víska u Jevíčka okr. Svitavy |
6. SNK | 60 14,5 % listiny |
mandát 3. |
PJ Petr JehličkaBez politické příslušnosti |
62 | strojvedoucí | Lipec okr. Kolín |
1. NK | 69 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PJ Petr JelenBez politické příslušnosti |
59 | řidič | Sudoměřice u Bechyně okr. Tábor |
4. SNK | 156 6,9 % listiny |
mandát 4. |
PJ Petr JelénekBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Valtrovice okr. Znojmo |
3. SNK | 96 12,5 % listiny |
mandát 3. |
PJ Petr JelínekBez politické příslušnosti |
33 | technik výroby | Dolní Kralovice okr. Benešov |
1. SNK | 154 9,6 % listiny |
mandát 3. |
PJ Petr JelínekBez politické příslušnosti |
44 | provozní elektrikář | Heřmanice okr. Náchod |
4. SNK | 116 13,5 % listiny |
mandát 2. |
PJ Petr JelínekBez politické příslušnosti |
32 | hasič | Stanoviště okr. Brno-venkov |
1. NK | 111 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PJ Petr JelínekBez politické příslušnosti |
54 | pojišťovací makléř | Přestanov okr. Ústí nad Labem |
6. STAN+NK | 126 11,1 % listiny |
mandát 6. |
PJ Ing. Petr JelínekBez politické příslušnosti |
41 | manažer nákupu a logistiky | Starý Plzenec okr. Plzeň-město |
3. SNK | 797 6,4 % listiny |
mandát 3. |
PJ Bc. Petr JelínekBez politické příslušnosti |
45 | profesionální hasič | Brno-Žebětín okr. Brno-město |
4. KDU-ČSL+NK | 1 423 9,3 % listiny |
mandát 4. |
PJ Petr JelínekBez politické příslušnosti |
52 | ředitel Kamarád Rožnov, radní města Rožnov pod Radhoštěm | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
3. STAN+NK | 2 835 5,7 % listiny |
mandát 2. |
PJ Petr JelínekBez politické příslušnosti |
62 | řidič autobusu | Krakovec okr. Rakovník |
3. SNK | 19 18,8 % listiny |
mandát 2. |
PJ Petr JelínekBez politické příslušnosti |
52 | manažer | Bezděkov okr. Klatovy |
5. SNK | 141 5,9 % listiny |
mandát 5. |
PJ Mgr. Petr JelínekNEPLAŠ-Nezávislá PLatforma AŠ |
45 | ředitel Gymnázia Aš | Aš okr. Cheb |
7. NEPLAŠ | 1 335 5,7 % listiny |
mandát 1. |
PJ Petra JelínkováBez politické příslušnosti |
51 | zdravotní sestra | Velichovky okr. Náchod |
7. SNK | 211 9,2 % listiny |
mandát 7. |
PJ Mgr. Petra JelínkováBez politické příslušnosti |
35 | kurátorka | Trojovice okr. Chrudim |
2. KDU-ČSL | 64 15,2 % listiny |
mandát 1. |
PJ Petr JeníčekBez politické příslušnosti |
62 | správa majetku a MTZ | Věšín okr. Příbram |
1. SNK | 99 13,5 % listiny |
mandát 2. |
PJ Petr JeništaČeská pirátská strana |
49 | přípravář železničních staveb | Velká Jesenice okr. Náchod |
9. SNK | 155 15,1 % listiny |
mandát 1. |
PJ Ing. Petra JeništováBez politické příslušnosti |
53 | projektový manažer | Chocerady okr. Benešov |
5. SNK | 340 9,8 % listiny |
mandát 5. |
PJ Ing. Petr JenšíkBez politické příslušnosti |
58 | konstruktér | Miřetice okr. Benešov |
4. SNK | 52 23,1 % listiny |
mandát 1. |
PJ Petr JerglíkBez politické příslušnosti |
55 | servisní technik | Pražmo okr. Frýdek-Místek |
3. SNK | 157 14,8 % listiny |
mandát 3. |
PJ Petr JeřábekBez politické příslušnosti |
56 | starosta obce | Krasíkov okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 92 16,9 % listiny |
mandát 1. |
PJ Mgr. Petr JeřábekBez politické příslušnosti |
49 | pedagog na ZŠ | Slavkov u Brna okr. Vyškov |
1. Piráti+NK | 638 12,1 % listiny |
mandát 1. |
PJ Petr JeřábekBez politické příslušnosti |
52 | obchodní zástupce | Plesná okr. Ostrava-město |
2. SOCDEM+NK | 361 7,6 % listiny |
mandát 3. |
PJ Ing. Petr JeřábekBez politické příslušnosti |
39 | projektant | Nížkovice okr. Vyškov |
1. HR+NK | 158 20,5 % listiny |
mandát 1. |
PJ Petra JeřábkováBez politické příslušnosti |
42 | ředitelka ve firmě Euroservis budov s.r.o. | Psáry okr. Praha-západ |
5. ODS+NK | 533 6,6 % listiny |
mandát 5. |
PJ Petr JezdinskýBez politické příslušnosti |
46 | šéfkuchař | Trstěnice okr. Cheb |
8. SNK | 82 10,3 % listiny |
mandát 8. |
PJ Petr JežekBez politické příslušnosti |
27 | pedagog | Dolní Bousov okr. Mladá Boleslav |
11. SNK | 370 6,5 % listiny |
mandát 11. |
PJ Petr JežekBez politické příslušnosti |
50 | obchodní manažer | Vítězná okr. Trutnov |
2. LES+NK | 366 12,9 % listiny |
mandát 2. |
PJ Ing. Petr JilemnickýBez politické příslušnosti |
59 | vedoucí střediska | Tučapy okr. Tábor |
1. SNK | 125 9,8 % listiny |
mandát 2. |
PJ Petra Jílková, DiS.Bez politické příslušnosti |
50 | starostka obce | Rešice okr. Znojmo |
1. SNK | 75 11,6 % listiny |
mandát 5. |
PJ Bc. Petr Jindra, DiS.Bez politické příslušnosti |
51 | sociální pracovník | Trnová okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 283 11,0 % listiny |
mandát 3. |
PJ MUDr. Petr JindraBez politické příslušnosti |
48 | lékař | Vrchlabí okr. Trutnov |
9. VPM | 1 291 6,2 % listiny |
mandát 3. |
PJ Petr JindraBez politické příslušnosti |
40 | vrchní číšník | Mazelov okr. České Budějovice |
2. SNK | 57 13,8 % listiny |
mandát 3. |
PJ Petr JindraBez politické příslušnosti |
49 | asistent ředitele, Český rozhlas | Zvánovice okr. Praha-východ |
1. SNK | 166 10,8 % listiny |
mandát 1. |
PJ Petr JindrákBez politické příslušnosti |
57 | ředitel | Dětenice okr. Jičín |
5. SNK | 95 8,4 % listiny |
mandát 5. |
PJ Petr JindřichBez politické příslušnosti |
55 | obchodní zástupce | Zahrádky okr. Česká Lípa |
6. SNK | 132 8,4 % listiny |
mandát 6. |
PJ Ing. Petr JiráčekBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí oddělení tesařských konstrukcí a oken | Pístina okr. Jindřichův Hradec |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PJ Petr JirákBez politické příslušnosti |
41 | seřizovač CNC fréz | Hořice na Šumavě okr. Český Krumlov |
5. SNK | 166 10,4 % listiny |
mandát 5. |
PJ Petr JirákBez politické příslušnosti |
48 | trader | Třebětín okr. Kutná Hora |
2. SNK | 46 14,5 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 1 201–1 250 z 4 199