Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 199)
Strana 43 z 84
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PM Mgr. Petra MavričováBez politické příslušnosti |
37 | reklamní textař, pedagog volného času | Kostelany nad Moravou okr. Uherské Hradiště |
4. KDU-ČSL+NK | 144 10,8 % listiny |
mandát 5. |
PM Petr MayerBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí provozu | Polerady okr. Most |
1. SNK | 125 17,2 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MazalBez politické příslušnosti |
56 | starosta | Kožušany-Tážaly okr. Olomouc |
1. SNK | 244 14,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MazánekBez politické příslušnosti |
23 | student právnické fakulty | Brno-Útěchov okr. Brno-město |
2. SNK | 174 14,6 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MázdraBez politické příslušnosti |
52 | zedník | Trstěnice okr. Cheb |
2. SNK | 89 11,2 % listiny |
mandát 2. |
PM Ing. Petr MazelBez politické příslušnosti |
27 | technik rostlinné výroby | Mirošov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MedlínBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ - taxi | Buzice okr. Strakonice |
5. SNK | 64 13,8 % listiny |
mandát 5. |
PM Petr MedříkObčanská demokratická strana |
52 | manažer v oblasti zábavy, producent, promotér | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
6. KDU-ČSL+ODS | 2 958 2,2 % listiny |
mandát 6. |
PM Petr MeierBez politické příslušnosti |
58 | elektrikář | Všeruby okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 446 7,2 % listiny |
mandát 7. |
PM Ing. Petr MeixnerBez politické příslušnosti |
38 | svářečský inženýr, vedoucí prodeje svářečského vybavení | Jesenný okr. Semily |
1. SNK | 98 16,9 % listiny |
mandát 2. |
PM Ing. Petr MěkýšBez politické příslušnosti |
55 | úředník | Brušperk okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 619 9,5 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MelichBez politické příslušnosti |
43 | elektrikář | Borovy okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 40 22,1 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MelicharBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí střediska Chyšná, Agropodnik Košetice, a.s., místostarosta | Vyklantice okr. Pelhřimov |
3. SNK | 43 16,2 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MelicharBez politické příslušnosti |
46 | výrobní ředitel | Pravonín okr. Benešov |
5. SNK | 185 10,5 % listiny |
mandát 3. |
PM Ing. Petra MellerováBez politické příslušnosti |
49 | specialista přípravy a realizace staveb | Mirošovice okr. Praha-východ |
6. STAN | 507 11,2 % listiny |
mandát 6. |
PM Ing. Petr MelničukBez politické příslušnosti |
30 | strojní inženýr | Velká Bystřice okr. Olomouc |
8. SNK | 675 6,2 % listiny |
mandát 9. |
PM Petra MenclováBez politické příslušnosti |
39 | administrativní pracovnice | Vlčtejn okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 27 15,2 % listiny |
mandát 4. |
PM Petr MenšíkBez politické příslušnosti |
52 | místostarosta | Vítkovice okr. Ostrava-město |
2. Ostravak | 892 7,2 % listiny |
mandát 2. |
PM Mgr. Petra MenšíkováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka SŠ | Polešovice okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL | 233 10,0 % listiny |
mandát 2. |
PM Ing. Petr MenzlBez politické příslušnosti |
34 | manažer Programu rozvoje venkova | Očihov okr. Louny |
4. STAN+NK | 116 12,8 % listiny |
mandát 3. |
PM Petr MerglBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Habřina okr. Hradec Králové |
2. SNK | 114 14,3 % listiny |
mandát 3. |
PM Petr MěrkaBez politické příslušnosti |
57 | starosta | Kostelec u Holešova okr. Kroměříž |
1. KDU-ČSL | 260 11,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MertaBez politické příslušnosti |
55 | místostarosta | Moravský Písek okr. Hodonín |
1. NEZ | 250 15,7 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MěrtlBez politické příslušnosti |
37 | IT správce sítě | Stonařov okr. Jihlava |
1. SNK | 244 11,9 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MerzBez politické příslušnosti |
48 | mistr v nástrojárně | Tuněchody okr. Chrudim |
6. SNK | 106 8,5 % listiny |
mandát 6. |
PM Ing. Petr MěřínskýANO 2011 |
56 | stylista komunální šedi | Přerov okr. Přerov |
6. ANO | 4 505 3,0 % listiny |
mandát 6. |
PM Mgr. Petra MesiarováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka ZŠ | Nalžovské Hory okr. Klatovy |
11. SNK | 140 6,4 % listiny |
mandát 11. |
PM Ing. Petr MěsteckýBez politické příslušnosti |
53 | stavební inženýr, projektový manažer a zakladatel spolku Snesitelné bydlení v centru Prahy | Praha 1 okr. Hlavní město Praha |
4. Piráti+NK | 835 4,3 % listiny |
mandát 1. |
PM Mgr. Petr MěšťanObčanská demokratická strana |
47 | učitel, starosta Prahy 20 | Praha 20 okr. Hlavní město Praha |
1. ODS+TOP 09 | 1 671 4,9 % listiny |
mandát 1. |
PM Mgr. Petra MěšťanováBez politické příslušnosti |
40 | fyzioterapeut | Davle okr. Praha-západ |
4. SNK | 438 9,7 % listiny |
mandát 4. |
PM Petr MetelaBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Prosetín okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 89 6,0 % listiny |
mandát 8. |
PM Petr MeuerBez politické příslušnosti |
44 | konstruktér | Jívka okr. Trutnov |
4. SNK | 131 10,8 % listiny |
mandát 5. |
PM Petr MezeraBez politické příslušnosti |
28 | OSVČ | Ždírec okr. Jihlava |
8. SNK | 101 10,7 % listiny |
mandát 8. |
PM Petr MezeraBez politické příslušnosti |
46 | podnikatel | Dřínov okr. Kladno |
2. SNK | 111 13,9 % listiny |
mandát 2. |
PM Petra MezlíkováBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Studenec okr. Třebíč |
1. NK | 268 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MičkaBez politické příslušnosti |
48 | servisní technik | Hrubá Vrbka okr. Hodonín |
7. SNK | 127 10,9 % listiny |
mandát 7. |
PM Petr MičkaBez politické příslušnosti |
52 | autolakýrník | Suchohrdly u Miroslavi okr. Znojmo |
3. SNK | 117 11,2 % listiny |
mandát 3. |
PM RNDr. Ing. Petra Míčová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
42 | vedoucí odboru registrace | Chvaletice okr. Pardubice |
1. SNK | 184 14,4 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MifekBez politické příslušnosti |
58 | podnikatel v pivovarnictví | Sokolnice okr. Brno-venkov |
7. SNK | 473 6,9 % listiny |
mandát 8. |
PM Ing. Mgr. Petra MifkováBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí finančního odboru MČ | Brno-Maloměřice a Obřany okr. Brno-město |
5. SEN 21+NK | 629 7,5 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MichailidisBez politické příslušnosti |
65 | profesionální hasič | Moravský Beroun okr. Olomouc |
6. STAN+NK | 553 7,8 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MichalBez politické příslušnosti |
62 | vedoucí servisu | Kladno okr. Kladno |
11. VPK | 5 134 3,0 % listiny |
mandát 11. |
PM Mgr. Bc. Petr MichalBez politické příslušnosti |
55 | vrchní komisař PČR | Třeboň okr. Jindřichův Hradec |
3. SOCDEM | 333 6,4 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MichalčíkBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ - elektrotechnik, poskytovatel internetu | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
3. KDU-ČSL | 214 7,8 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MichaleBez politické příslušnosti |
55 | živnostník - instalatér, hasič | Nové Hrady okr. České Budějovice |
8. SNK | 556 6,5 % listiny |
mandát 8. |
PM Petr MichalecBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Vysoké Chvojno okr. Pardubice |
5. SNK | 88 15,3 % listiny |
mandát 2. |
PM Bc. Petr MichalecBez politické příslušnosti |
58 | soukromý podnikatel | Březová okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 226 18,5 % listiny |
mandát 1. |
PM Ing. Petr Michálek, MBABez politické příslušnosti |
51 | soudní znalec | Paskov okr. Frýdek-Místek |
2. SNK | 408 8,4 % listiny |
mandát 2. |
PM Ing. Petr MichálekBez politické příslušnosti |
52 | projektant | Radostín nad Oslavou okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 170 13,4 % listiny |
mandát 3. |
PM Petr MichálekBez politické příslušnosti |
42 | stavbyvedoucí | Horní Tošanovice okr. Frýdek-Místek |
5. SNK | 105 10,6 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 2 101–2 150 z 4 199