Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 199)
Strana 46 z 84
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PN Ing. Petr NáhlíkBez politické příslušnosti |
65 | projektový manažer v dopravě, skaut a tramp Vokoun | Plzeň okr. Plzeň-město |
10. STAN | 8 941 2,3 % listiny |
mandát 10. |
PN Petr NáhlýBez politické příslušnosti |
38 | starosta | Čaková okr. Bruntál |
1. SNK | 141 16,8 % listiny |
mandát 1. |
PN doc. Ing. Petr Nachtigall, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | prorektor Univerzity Pardubice pro vzdělávání | Pardubice II okr. Pardubice |
5. SNKEDPaspoMYPP | 889 8,4 % listiny |
mandát 1. |
PN Petr NachtmannObčanská demokratická strana |
42 | místostarosta Valašského Meziříčí | Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
1. ODS | 1 897 7,3 % listiny |
mandát 1. |
PN Ing. Petra Nachtmann GajičováBez politické příslušnosti |
55 | starostka obce, ekonomka | Libavské Údolí okr. Sokolov |
1. SNK | 103 13,7 % listiny |
mandát 1. |
PN Petr NájemníkBez politické příslušnosti |
42 | hasič | Hostomice okr. Beroun |
2. SNK | 193 17,8 % listiny |
mandát 1. |
PN Petr NajmanBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Dlouhá Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 368 6,8 % listiny |
mandát 2. |
PN Ing. Petr NajmanBez politické příslušnosti |
42 | samostatný projektant TZB | Nové Veselí okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 382 7,2 % listiny |
mandát 5. |
PN MUDr. Petr NajmanTOP 09 |
53 | lékař, primář ORL v Nemocnici Most | Teplice okr. Teplice |
3. ODS | 3 590 3,9 % listiny |
mandát 3. |
PN Petr NakládalBez politické příslušnosti |
63 | referent odboru kultury a informací MěÚ | Velká Bystřice okr. Olomouc |
3. KDU-ČSL+NK | 415 11,0 % listiny |
mandát 2. |
PN Petr NakládalBez politické příslušnosti |
31 | elektrotechnik | Střížovice okr. Kroměříž |
7. SNK | 41 10,0 % listiny |
mandát 7. |
PN Petra NakládalováBez politické příslušnosti |
41 | referentka pro zahraniční vztahy | Olšany u Prostějova okr. Prostějov |
9. SNK | 307 6,4 % listiny |
mandát 9. |
PN Petr NálevkaBez politické příslušnosti |
45 | pomocný elektromechanik | Klamoš okr. Hradec Králové |
6. SNK | 96 11,3 % listiny |
mandát 6. |
PN Ing. Petr NáplavaBez politické příslušnosti |
60 | technik, zastupitel | Osvětimany okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 137 10,5 % listiny |
mandát 3. |
PN Petra NáplavováBez politické příslušnosti |
45 | asistentka prodeje | Moravany okr. Hodonín |
2. SNK | 165 14,0 % listiny |
mandát 3. |
PN Petr NárožnýBez politické příslušnosti |
62 | starosta | Bělá u Jevíčka okr. Svitavy |
1. SNK | 123 14,2 % listiny |
mandát 1. |
PN Petr NavaříkBez politické příslušnosti |
63 | důchodce, včelař | Dobrčice okr. Přerov |
2. SNK | 101 16,2 % listiny |
mandát 2. |
PN Petr NavrátilBez politické příslušnosti |
61 | elektromechanik ČD | Osíčko okr. Kroměříž |
2. SNK | 91 12,5 % listiny |
mandát 3. |
PN PaedDr. Petr NavrátilSociální demokracie |
71 | důchodce | Slavičín okr. Zlín |
6. SOCDEM+NK | 552 5,9 % listiny |
mandát 3. |
PN Petr NavrátilBez politické příslušnosti |
59 | starosta | Lutopecny okr. Kroměříž |
1. SNK | 223 20,7 % listiny |
mandát 1. |
PN Bc. Petr NavrátilBez politické příslušnosti |
49 | konzultant | Kostelec okr. Hodonín |
1. NK | 239 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PN Petr NavrátilBez politické příslušnosti |
53 | celník | Lobodice okr. Přerov |
1. ANO | 114 18,9 % listiny |
mandát 1. |
PN Ing. Petr NavrátilBez politické příslušnosti |
51 | projektant elektro | Špičky okr. Přerov |
2. SNK | 82 8,9 % listiny |
mandát 4. |
PN Petr NavrátilBez politické příslušnosti |
56 | elektromechanik | Mělčany okr. Brno-venkov |
3. SNK | 122 13,5 % listiny |
mandát 3. |
PN RNDr. Petr NavrátilBez politické příslušnosti |
64 | geolog | Doubravník okr. Brno-venkov |
4. SNK | 241 6,9 % listiny |
mandát 5. |
PN Petr NavrátilBez politické příslušnosti |
41 | technický pracovník obce a údržba zeleně, zastupitel obce | Biskupice okr. Svitavy |
5. SNK | 143 13,6 % listiny |
mandát 3. |
PN Petr NavrátilBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Uhřičice okr. Přerov |
3. SNK | 148 11,1 % listiny |
mandát 3. |
PN Petr NecidBez politické příslušnosti |
44 | řidič | Osové okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 36 13,1 % listiny |
mandát 5. |
PN Petr NečasBez politické příslušnosti |
44 | starosta | Vavřinec okr. Blansko |
1. SNK | 356 8,2 % listiny |
mandát 1. |
PN Petr NedbalýBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ - hostinská činnost | Choťánky okr. Nymburk |
4. SNK | 154 13,1 % listiny |
mandát 4. |
PN Petr NedělaBez politické příslušnosti |
37 | automechanik | Daňkovice okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 61 12,1 % listiny |
mandát 2. |
PN Petr NedomaBez politické příslušnosti |
52 | servisní technik | Bohdalec okr. Žďár nad Sázavou |
7. SNK | 77 9,9 % listiny |
mandát 7. |
PN Petr NedomaBez politické příslušnosti |
34 | státní zaměstnanec | Kratochvilka okr. Brno-venkov |
4. SNK | 123 15,0 % listiny |
mandát 4. |
PN PhDr. Ing. Petr NedvědickýANO 2011 |
71 | primátor | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
3. ANO | 3 527 2,8 % listiny |
mandát 3. |
PN Bc. Petr Nedvídek, DiS.Bez politické příslušnosti |
39 | profesionální hasič | Hlubočec okr. Opava |
5. SNK | 251 11,6 % listiny |
mandát 5. |
PN Petra NejedláBez politické příslušnosti |
41 | zaměstnanec České pošty | Podmoky okr. Nymburk |
6. SNK | 47 14,9 % listiny |
mandát 2. |
PN Ing. Petr NejedlíkBez politické příslušnosti |
58 | IT nadšenec, zachránce strmilovských chalup, výrobce čipové časomíry, zastánce zdravého rozumu | Strmilov okr. Jindřichův Hradec |
2. Svobodní+NK | 92 14,5 % listiny |
mandát 1. |
PN Petr NekulaBez politické příslušnosti |
40 | hasič-HZS Kraje Vysočina | Budkov okr. Třebíč |
4. SNK | 90 16,3 % listiny |
mandát 2. |
PN MVDr. Petr NekutBez politické příslušnosti |
75 | veterinář | Kardašova Řečice okr. Jindřichův Hradec |
13. SNK | 529 6,1 % listiny |
mandát 13. |
PN Petr NekvindaBez politické příslušnosti |
55 | operátor | Jezbořice okr. Pardubice |
5. SNK | 147 13,1 % listiny |
mandát 5. |
PN Petr NemastaBez politické příslušnosti |
60 | osoba samostatně výdělečně činná | Vidim okr. Mělník |
3. SNK | 36 16,6 % listiny |
mandát 3. |
PN Petr NěmecBez politické příslušnosti |
25 | řidič | Zahrádka okr. Třebíč |
1. NK | 42 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PN Petr NěmecBez politické příslušnosti |
48 | topenář | Svéradice okr. Klatovy |
1. NK | 118 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PN Bc. Petr NěmecBez politické příslušnosti |
49 | finanční ředitel | Praha-Koloděje okr. Hlavní město Praha |
3. SNK | 394 13,9 % listiny |
mandát 4. |
PN Bc. Petr NěmecBez politické příslušnosti |
41 | specialista kontroly kvality, zastupitel | Kouřim okr. Kolín |
2. SNK | 460 7,3 % listiny |
mandát 3. |
PN Petr NěmecBez politické příslušnosti |
39 | statik a konstruktér | Příbram na Moravě okr. Brno-venkov |
5. SNK | 163 16,1 % listiny |
mandát 1. |
PN Petr NěmecBez politické příslušnosti |
33 | zaměstnanec stavební společnosti | Měňany okr. Beroun |
6. SNK | 69 11,6 % listiny |
mandát 6. |
PN Petr NěmecBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Kralice nad Oslavou okr. Třebíč |
2. SNK | 187 8,2 % listiny |
mandát 3. |
PN PhDr. Mgr. Petr Němeček, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
51 | středoškolský učitel, místostarosta | Miskovice okr. Kutná Hora |
2. SNK | 202 6,8 % listiny |
mandát 3. |
PN Petr NěmečekBez politické příslušnosti |
36 | živnostník | Střeň okr. Olomouc |
5. SNK | 180 14,5 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 2 251–2 300 z 4 199