Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 199)
Strana 59 z 84
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PP Petr PospíchalBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Malá Morava okr. Šumperk |
6. SNK | 180 10,9 % listiny |
mandát 6. |
PP Petr PospíšilBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Trubská okr. Beroun |
1. SNK | 72 20,0 % listiny |
mandát 2. |
PP Petr PospíšilBez politické příslušnosti |
50 | seřizovač | Vlčatín okr. Třebíč |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PP RNDr. Petr PospíšilBez politické příslušnosti |
60 | místostarosta obce | Zastávka okr. Brno-venkov |
2. SNK | 466 10,5 % listiny |
mandát 2. |
PP Petr PospíšilANO 2011 |
44 | strojní a elektro údržba | Hulín okr. Kroměříž |
2. ANO | 723 7,6 % listiny |
mandát 2. |
PP Petr PospíšilBez politické příslušnosti |
44 | technik integrovaného záchranného systému | Novosedlice okr. Teplice |
4. MÍSTNÍ HNHRM | 179 6,8 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr PospíšilBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Pravice okr. Znojmo |
2. SNK | 51 19,1 % listiny |
mandát 1. |
PP Ing. Petr PospíšilBez politické příslušnosti |
55 | product manager | Rohovládova Bělá okr. Pardubice |
3. SNK | 177 15,1 % listiny |
mandát 3. |
PP MUDr. Petr PospíšilBez politické příslušnosti |
47 | lékař | Kobeřice u Brna okr. Vyškov |
4. SNK | 125 16,8 % listiny |
mandát 2. |
PP Petra PospíšilováBez politické příslušnosti |
50 | učitelka, hospodářka ZŠ | Helvíkovice okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 164 12,3 % listiny |
mandát 4. |
PP Ing. Petr PostřihačBez politické příslušnosti |
60 | výkonný ředitel RECTA s.r.o. | Načeradec okr. Benešov |
1. SNK | 153 8,3 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr PotměšilBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Čím okr. Příbram |
2. SNK | 118 14,6 % listiny |
mandát 2. |
PP Petr PoupaBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Břežany okr. Rakovník |
1. NK | 52 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PP PaedDr. Petr PourBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Opatov okr. Třebíč |
2. SNK | 180 11,7 % listiny |
mandát 2. |
PP Petr PožárekObčanská demokratická strana |
70 | podnikatel | Praha-Běchovice okr. Hlavní město Praha |
3. ODS+TOP 09 | 531 6,6 % listiny |
mandát 3. |
PP Petra PragerováBez politické příslušnosti |
50 | prodavačka | Spořice okr. Chomutov |
8. SNK | 616 9,7 % listiny |
mandát 8. |
PP Petr PrachBez politické příslušnosti |
40 | zámečník, svářeč | Kmetiněves okr. Kladno |
4. SNK | 96 10,1 % listiny |
mandát 4. |
PP Petra PrachařováBez politické příslušnosti |
46 | referentka MÚ | Lichkov okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 119 15,6 % listiny |
mandát 2. |
PP Petr PraislerBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Kámen okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 86 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PP Bc. Petr PrajsBez politické příslušnosti |
28 | vedoucí rostlinné výroby | Vysoké Veselí okr. Jičín |
6. SNK | 180 7,2 % listiny |
mandát 6. |
PP Bc. Petr PravdaBez politické příslušnosti |
53 | Policie ČR | Ludvíkov okr. Bruntál |
2. SNK | 148 15,8 % listiny |
mandát 2. |
PP Petra PravdováBez politické příslušnosti |
51 | bankovní úřednice | Seč okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 107 14,3 % listiny |
mandát 3. |
PP Petr PrázaBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí správy majetku | Dobré okr. Rychnov nad Kněžnou |
8. KDU-ČSL+NK | 212 10,7 % listiny |
mandát 8. |
PP Ing. Petr PražákBez politické příslušnosti |
50 | voják | Újezd u Sezemic okr. Pardubice |
4. SNK | 80 14,3 % listiny |
mandát 1. |
PP Mgr. Petra PražanováBez politické příslušnosti |
47 | ředitelka školy | Otradov okr. Chrudim |
1. SNK | 103 16,2 % listiny |
mandát 1. |
PP Petra PreslováBez politické příslušnosti |
57 | referentka výroby | Strážov okr. Klatovy |
8. SNK | 219 6,2 % listiny |
mandát 9. |
PP Petra PrchalováBez politické příslušnosti |
51 | konstruktér | Babice nad Svitavou okr. Brno-venkov |
4. SNK | 541 11,3 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
56 | starosta obce | Okoř okr. Praha-západ |
1. SNK | 47 26,6 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
56 | strážník Městská policie Jihlava | Luka nad Jihlavou okr. Jihlava |
2. STAN+NK | 229 12,7 % listiny |
mandát 1. |
PP Ing. Petr Procházka, LL.M.Bez politické příslušnosti |
40 | dotační poradce | Kostelní Hlavno okr. Praha-východ |
3. SNK | 121 13,5 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr ProcházkaSEN 21 |
45 | vedoucí dispečer na železnici | Nymburk okr. Nymburk |
3. SEN 21+NK | 858 5,5 % listiny |
mandát 3. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
55 | restaurátor, OSVČ | Svinaře okr. Beroun |
1. SNK | 133 16,1 % listiny |
mandát 2. |
PP Ing. Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
67 | starosta města | Březnice okr. Příbram |
1. STAN+NK | 527 7,2 % listiny |
mandát 4. |
PP Ing. Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
31 | konstruktér automatizace | Jezeřany-Maršovice okr. Znojmo |
1. SNK | 92 20,9 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
43 | řidič | Ostašov okr. Třebíč |
1. SNK | 66 14,2 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
54 | novinář | Nebovidy okr. Kolín |
3. SNK | 235 13,9 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
63 | opravář zemědělských strojů | Vlkava okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 88 13,1 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ, obsluha sběrného místa | Chýně okr. Praha-západ |
14. SNK | 476 6,7 % listiny |
mandát 14. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Podhořany u Ronova okr. Chrudim |
4. SNK | 45 21,1 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
56 | podnikatel | Loučovice okr. Český Krumlov |
6. SNK | 118 10,8 % listiny |
mandát 2. |
PP Petra ProcházkaBez politické příslušnosti |
38 | administrativní pracovník, účetní | Ráby okr. Pardubice |
4. SNK | 156 11,7 % listiny |
mandát 4. |
PP Petra ProcházkováBez politické příslušnosti |
53 | radní města, vedoucí městské knihovny Sezemice, členka kulturní komise, předsedkyně redakční rady | Sezemice okr. Pardubice |
3. STAN+NK | 735 6,8 % listiny |
mandát 4. |
PP Bc. Petra ProcházkováBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ - realitní makléř, finanční poradce | Dolní Lukavice okr. Plzeň-jih |
7. STAN+NK | 125 10,1 % listiny |
mandát 7. |
PP Bc. Petr ProkešBez politické příslušnosti |
32 | manažer kvality | Žernovice okr. Prachatice |
3. SNK | 93 13,1 % listiny |
mandát 5. |
PP MgA. Petr ProkopSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
48 | divadelní producent a herec, statutární místostarosta MČ Praha 6 | Praha 6 okr. Hlavní město Praha |
1. STAN | 10 936 2,7 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr ProkopBez politické příslušnosti |
39 | ošetřovatel hospod. zvířat | Krchleby okr. Šumperk |
1. SNK | 63 16,3 % listiny |
mandát 1. |
PP MgA. Petr ProkopSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
48 | producent, herec, statutární místostarosta Prahy 6 | Praha hl.m. okr. Hlavní město Praha |
6. STAN | 91 531 1,6 % listiny |
mandát 6. |
PP Petr ProkopBez politické příslušnosti |
61 | mistr | Lažany okr. Strakonice |
1. SNK | 19 12,7 % listiny |
mandát 3. |
PP Mgr. Petr ProschekBez politické příslušnosti |
57 | učitel | Borovnice okr. Benešov |
5. SNK | 41 13,0 % listiny |
mandát 5. |
PP Petr Prosser, DiS.Bez politické příslušnosti |
52 | ředitel ZUŠ Boskovice | Velké Opatovice okr. Blansko |
3. STAN+NK | 436 8,0 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 2 901–2 950 z 4 199