Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 102 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
IC Ilona CejpkováBez politické příslušnosti |
40 | kuchařka | Okřešice okr. Třebíč |
1. NK | 64 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MC Ing. Monika CejpkováBez politické příslušnosti |
38 | rodičovská dovolená | Hanušovice okr. Šumperk |
6. SNK | 415 6,5 % listiny |
mandát 6. |
ŠC Štěpánka Cejpková, DiS.Bez politické příslušnosti |
41 | administrativní pracovnice | Předín okr. Třebíč |
4. SNK | 88 6,5 % listiny |
mandát 7. |
ZC Bc. Zuzana Cejpková, BBABez politické příslušnosti |
38 | koordinátorka MMR-Stř.kraj | Libčice nad Vltavou okr. Praha-západ |
5. SNK | 616 6,6 % listiny |
mandát 5. |
AC Ing. Alena CejpováBez politické příslušnosti |
49 | operační důstojník HZS Pardubického kraje | Kamenec u Poličky okr. Svitavy |
9. SNK | 147 11,1 % listiny |
mandát 9. |
JC Josef CekovskýBez politické příslušnosti |
58 | podnikatel | Miroslavské Knínice okr. Znojmo |
1. SNK | 57 23,8 % listiny |
mandát 1. |
JC Mgr. Jaromíra CeláBez politické příslušnosti |
47 | učitelka - speciální pedagog | Luková okr. Ústí nad Orlicí |
5. KDU-ČSL+NK | 183 11,5 % listiny |
mandát 5. |
TC Tereza CeláBez politické příslušnosti |
28 | učitelka MŠ | Bukovany okr. Hodonín |
7. KDU-ČSL+NK | 271 13,6 % listiny |
mandát 4. |
MC Martina CellarováBez politické příslušnosti |
55 | obsluha čerpací stanice | Zachrašťany okr. Hradec Králové |
6. SNK | 67 18,8 % listiny |
mandát 3. |
JC Jan CellerBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí pracovník | Sedlec okr. Praha-východ |
5. SNK | 76 14,4 % listiny |
mandát 5. |
OC Ondřej CelnarBez politické příslušnosti |
36 | strojní zámečník | Radostice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 202 12,9 % listiny |
mandát 3. |
RC Radek CelnarBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí výroby | Velké Němčice okr. Břeclav |
6. SNK | 267 6,1 % listiny |
mandát 6. |
PC Petra CelnerováBez politické příslušnosti |
44 | prodavačka | Hořany okr. Nymburk |
5. SNK | 42 14,0 % listiny |
mandát 3. |
PC Petr CelýKDU-ČSL |
46 | starosta | Luková okr. Ústí nad Orlicí |
1. KDU-ČSL+NK | 255 16,1 % listiny |
mandát 1. |
PC Mgr. Petr CelýKDU-ČSL |
29 | právník | Kulířov okr. Blansko |
1. SNK | 49 14,8 % listiny |
mandát 2. |
RC Ing. Roman CelýKDU-ČSL |
52 | místostarosta | Vyškov okr. Vyškov |
2. KDU-ČSL+ODS | 1 745 4,5 % listiny |
mandát 1. |
JC Jaroslav CempírekBez politické příslušnosti |
50 | výrobní ředitel | Polnička okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 149 10,5 % listiny |
mandát 1. |
JC Mgr. Jaroslava Cempírková, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | referent sociálních věcí | Vlkaneč okr. Kutná Hora |
3. KDU-ČSL | 218 18,0 % listiny |
mandát 2. |
MC Mgr. Markéta CendelínováBez politické příslušnosti |
46 | ředitelka ZŠ Brno | Zbýšov okr. Brno-venkov |
6. SNK | 489 6,7 % listiny |
mandát 7. |
RC Renata CendelínováBez politické příslušnosti |
47 | zaměstnanec v soukromé firmě | Křešice okr. Litoměřice |
7. SNK | 166 13,2 % listiny |
mandát 2. |
JC Jaroslava CenkováBez politické příslušnosti |
69 | mzdová a personální účetní | Křižanovice okr. Vyškov |
1. SNK | 158 14,7 % listiny |
mandát 1. |
LC Bc. Lucie CenkováBez politické příslušnosti |
50 | fyzioterapeut | Sivice okr. Brno-venkov |
3. KDU-ČSL+NK | 212 10,7 % listiny |
mandát 2. |
DC David CentnerBez politické příslušnosti |
41 | řidič | Vysoké Chvojno okr. Pardubice |
1. SNK | 85 14,8 % listiny |
mandát 3. |
IC Iveta CepkováBez politické příslušnosti |
47 | pracovník expedice | Vysoká Libyně okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 78 12,9 % listiny |
mandát 3. |
OC Ing. Ondřej CeplBez politické příslušnosti |
39 | IT analytik | Hluboká okr. Chrudim |
1. NK | 97 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MC Mgr. Martina CeplováBez politické příslušnosti |
44 | ředitelka regionální kanceláře CzechInvest | Smiřice okr. Hradec Králové |
2. HDK+NK | 295 6,6 % listiny |
mandát 2. |
JC Ing. Jaroslav CeralBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Nabočany okr. Chrudim |
5. SNK | 30 16,1 % listiny |
mandát 5. |
JC doc. MUDr. Jiří Ceral, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
58 | přednosta 1. interní kliniky FNHK | Hvozdnice okr. Hradec Králové |
7. SNK | 140 13,5 % listiny |
mandát 4. |
PC Mgr. Petra CeralováBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Nabočany okr. Chrudim |
2. SNK | 36 19,4 % listiny |
mandát 2. |
VC Václav CerhánBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Nová Cerekev okr. Pelhřimov |
13. STAN+NK | 272 6,5 % listiny |
mandát 13. |
RC Radka CerhováBez politické příslušnosti |
47 | personalistka | Zápy okr. Praha-východ |
5. SNK | 178 9,6 % listiny |
mandát 5. |
VC Ing. Veronika CerhováObčanská demokratická strana |
42 | OSVČ | Kochánky okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 152 11,4 % listiny |
mandát 4. |
FC František CermanBez politické příslušnosti |
35 | seřizovač CNC strojů | Bobrůvka okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 66 57,9 % listiny |
mandát 1. |
JC Bc. Jan CermanBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí domova pro seniory | Hostouň okr. Domažlice |
7. SNK | 112 9,7 % listiny |
mandát 3. |
JC Jiří CermanBez politické příslušnosti |
45 | hasič | Kosořice okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 80 14,6 % listiny |
mandát 3. |
KC Ing. Karel CermanBez politické příslušnosti |
54 | učitel | Dolní Kalná okr. Trutnov |
1. SNK | 101 16,7 % listiny |
mandát 1. |
PC Petr CermanBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Jičíněves okr. Jičín |
7. SNK | 217 12,1 % listiny |
mandát 7. |
TC Tomáš CermanBez politické příslušnosti |
33 | policista, lektor PC pro seniory, dobrovolný hasič | Nové Město pod Smrkem okr. Liberec |
5. ANO | 769 6,1 % listiny |
mandát 5. |
LC Lenka CermanováBez politické příslušnosti |
43 | učitelka | Hostouň okr. Domažlice |
3. KDU-ČSL | 139 15,7 % listiny |
mandát 2. |
HC Mgr. Hana CermonováBez politické příslušnosti |
63 | pedagožka, ředitelka Masarykovy základní školy 2019-2021 | Praha 21 okr. Hlavní město Praha |
3. STAN+NK | 1 532 6,3 % listiny |
mandát 3. |
ZC Zuzana CerovskáBez politické příslušnosti |
49 | účetní | Chodov okr. Sokolov |
6. MÍSTNÍ HNHRM | 1 963 4,8 % listiny |
mandát 6. |
LC Libor CesarBez politické příslušnosti |
57 | dělník | Doloplazy okr. Prostějov |
1. SNK | 86 25,8 % listiny |
mandát 1. |
PC Petr CesarBez politické příslušnosti |
45 | technolog | Šanov okr. Zlín |
2. SNK | 72 9,8 % listiny |
mandát 2. |
AC Bc. Aleš CestrBez politické příslušnosti |
35 | samostatný referent KÚ | Františkov nad Ploučnicí okr. Děčín |
4. SNK | 107 10,8 % listiny |
mandát 4. |
OC Mgr. Olga CetkovskáBez politické příslušnosti |
44 | učitelka | Dolní Moravice okr. Bruntál |
2. SNK | 111 13,2 % listiny |
mandát 2. |
JC Jan CetkovskýSvobodní |
49 | zemědělec | Odrava okr. Cheb |
2. SNK | 80 12,6 % listiny |
mandát 5. |
JC Ing. Josef CetkovskýBez politické příslušnosti |
61 | předseda družstva | Vranovice-Kelčice okr. Prostějov |
4. SNK | 131 16,9 % listiny |
mandát 2. |
PC Petr CetkovskýBez politické příslušnosti |
55 | starosta obce | Ivaň okr. Prostějov |
1. SNK | 114 14,6 % listiny |
mandát 1. |
SC Stanislav CetkovskýBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce | Klenovice na Hané okr. Prostějov |
1. SNK | 304 10,1 % listiny |
mandát 1. |
PC Petr CibaBez politické příslušnosti |
63 | ředitel ZUŠ Šternberk | Šternberk okr. Olomouc |
6. ODS | 1 101 5,3 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 5 051–5 100 z 61 677