Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 034 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
OŠ MDDr. Ondřej ŠrámekBez politické příslušnosti |
33 | zubní lékař | Černilov okr. Hradec Králové |
15. KDU-ČSL | 309 7,0 % listiny |
mandát 15. |
PŠ Pavel ŠrámekBez politické příslušnosti |
59 | správce sport. areálu | Havlovice okr. Trutnov |
7. SNK | 333 7,0 % listiny |
mandát 8. |
PŠ Mgr. Pavel ŠrámekČeská pirátská strana |
35 | 1.místostarosta MO Plzeň 3, manažer v IT, právník | Plzeň 3 okr. Plzeň-město |
1. Piráti | 1 019 3,9 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Ing. Petr ŠrámekBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Černilov okr. Hradec Králové |
12. KDU-ČSL | 308 6,9 % listiny |
mandát 12. |
PŠ Petr ŠrámekBez politické příslušnosti |
55 | realitní makléř | Mariánské Hory a Hulváky okr. Ostrava-město |
3. NEZ+NK | 1 099 6,9 % listiny |
mandát 3. |
RŠ Ing. Richard ŠrámekBez politické příslušnosti |
29 | nav. specialista, farmář | Nový Ples okr. Náchod |
2. SNK | 103 20,6 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Roman ŠrámekBez politické příslušnosti |
48 | mistr | Modlíkov okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Rudolf ŠramekBez politické příslušnosti |
69 | stavbyvedoucí | Stará Ves okr. Přerov |
8. SNK | 115 12,2 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Václav ŠrámekBez politické příslušnosti |
52 | směnový mistr | Sušice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 196 11,4 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Václav ŠrámekBez politické příslušnosti |
45 | soukromý zemědělec | Vraný okr. Kladno |
4. SNK | 189 9,1 % listiny |
mandát 4. |
AŠ Ing. Alena ŠrámkováBez politické příslušnosti |
43 | cukrářka a podnikatelka, dříve referentka investiční výstavby a majetkoprávního odboru městského úřadu | Kuřim okr. Brno-venkov |
7. SNK | 1 980 6,3 % listiny |
mandát 7. |
DŠ Dáša ŠrámkováBez politické příslušnosti |
60 | specialistka pojištění a financí | Mikulůvka okr. Vsetín |
2. SNK | 270 9,3 % listiny |
mandát 2. |
HŠ Bc. Helena ŠrámkováBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Úštěk okr. Litoměřice |
4. MÍSTNÍ HNHRM | 287 8,7 % listiny |
mandát 3. |
IŠ Ivana Šrámková, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | radní obce, fyzioterapeutka | Hlubočky okr. Olomouc |
2. NV+NK | 404 8,7 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Mgr. Jana ŠrámkováBez politické příslušnosti |
42 | ředitelka domova sv. Anežky | Blatnice okr. Třebíč |
2. SNK | 93 15,9 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Ing. Jiřina ŠrámkováBez politické příslušnosti |
35 | projektant, dotační činnost | Kluky okr. Kutná Hora |
4. SNK | 146 13,8 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jitka ŠrámkováBez politické příslušnosti |
42 | voják z povolání | Býškovice okr. Přerov |
4. SNK | 97 12,9 % listiny |
mandát 2. |
KŠ Ing. Klára ŠrámkováBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ-fotografka | Lošany okr. Kolín |
6. SNK | 84 10,3 % listiny |
mandát 7. |
LŠ Ing. Libuše ŠrámkováBez politické příslušnosti |
63 | učitelka | Horní Lukavice okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 118 17,7 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Ludmila ŠrámkováBez politické příslušnosti |
57 | finanční poradce | Střítež nad Ludinou okr. Přerov |
5. SNK | 248 10,7 % listiny |
mandát 5. |
MŠ Bc. Markéta ŠrámkováBez politické příslušnosti |
34 | učitelka MŠ, mateřská dovolená | Novosedly okr. Břeclav |
4. SNK | 149 8,1 % listiny |
mandát 3. |
TŠ Ing. Tereza ŠrámkováBez politické příslušnosti |
34 | učitelka | Polerady okr. Most |
1. SNK | 43 16,1 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Vladana ŠrámkováBez politické příslušnosti |
56 | výtvarnice, lektorka, grafička | Kosoř okr. Praha-západ |
1. SNK | 110 10,7 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Vlasta ŠrámkováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka | Kraborovice okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 37 14,5 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Michaela ŠramotováBez politické příslušnosti |
21 | student | Střítež okr. Pelhřimov |
7. SNK | 39 11,8 % listiny |
mandát 8. |
MŠ Bc. Monika Šramotová TesařováANO 2011 |
47 | poradce pro oběti trestných činů | Hořovičky okr. Rakovník |
1. ANO+NK | 54 13,1 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Ing. Pavel ŠrankotaBez politické příslušnosti |
40 | manažer v IT | Křižanovice okr. Vyškov |
4. SNK | 225 11,6 % listiny |
mandát 4. |
BŠ Ing. Mgr. Bohumír ŠrautBez politické příslušnosti |
50 | ředitel plavecké školy | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
7. ANO+NK | 553 6,6 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Josef ŠrédlBez politické příslušnosti |
40 | technik | Zbiroh okr. Rokycany |
11. SNK | 415 5,4 % listiny |
mandát 11. |
RŠ Robert ŠrédlKDU-ČSL |
49 | místostarosta obce, OSVČ | Sudoměřice okr. Hodonín |
2. KDU-ČSL | 353 10,1 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Václava ŠrédlováBez politické příslušnosti |
62 | invalidní důchodce | Bujesily okr. Rokycany |
6. SNK | 40 14,8 % listiny |
mandát 6. |
MŠ Miloslav ŠrejberBez politické příslušnosti |
53 | logistik | Batňovice okr. Trutnov |
2. KDU-ČSL+NK | 204 13,3 % listiny |
mandát 2. |
RŠ PharmDr. Ing. Robert ŠrejmaSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
34 | obchodní ředitel lékáren, podnikatel | Olomouc okr. Olomouc |
3. STAN | 6 097 2,4 % listiny |
mandát 5. |
PŠ Pavla Šrek KořínkováBez politické příslušnosti |
56 | účetní | Plchov okr. Kladno |
4. SNK | 73 13,8 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Jana ŠrekováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka MŠ | Velké Heraltice okr. Opava |
3. SNK | 292 10,9 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Ing. Michal ŠrenkBez politické příslušnosti |
40 | revírník | Blatce okr. Česká Lípa |
3. SNK | 63 19,0 % listiny |
mandát 2. |
HŠ Helena ŠretrováBez politické příslušnosti |
47 | referentka | Radějovice okr. Strakonice |
4. SNK | 19 19,6 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Bc. Marie ŠretrováBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Mníšek pod Brdy okr. Praha-západ |
2. STAN | 825 7,0 % listiny |
mandát 5. |
EŠ Eliška ŠrettrováBez politické příslušnosti |
54 | administrativní pracovník | Brandov okr. Most |
4. SNK | 86 13,7 % listiny |
mandát 4. |
RŠ Ing. Roman ŠrittrBez politické příslušnosti |
43 | požární technik | Třebešov okr. Rychnov nad Kněžnou |
5. SNK | 115 13,7 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Jakub ŠrolerBez politické příslušnosti |
23 | OSVČ | Jívoví okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 123 13,8 % listiny |
mandát 2. |
BŠ Mgr. Barbora ŠrolováBez politické příslušnosti |
57 | učitelka ZŠ | Třebařov okr. Svitavy |
2. SNK | 109 11,1 % listiny |
mandát 2. |
AŠ Aleš ŠromBez politické příslušnosti |
61 | živnostník | Skuhrov nad Bělou okr. Rychnov nad Kněžnou |
4. SNK | 197 5,1 % listiny |
mandát 7. |
DŠ David ŠromBez politické příslušnosti |
46 | podnikatel | Stonařov okr. Jihlava |
2. ODS | 129 8,8 % listiny |
mandát 3. |
DŠ Dušan ŠromBez politické příslušnosti |
59 | servisní dělník | Jakartovice okr. Opava |
2. SNK | 247 7,7 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Pavel ŠromBez politické příslušnosti |
50 | zámečník, svářeč | Velká Polom okr. Ostrava-město |
7. SNK | 667 7,0 % listiny |
mandát 7. |
RŠ Radek ŠromBez politické příslušnosti |
26 | výzkumný pracovník | Třebom okr. Opava |
3. ANO | 41 14,7 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Josef ŠromotaBez politické příslušnosti |
54 | agronom | Hlinsko okr. Přerov |
3. SNK | 83 12,2 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Bc. Ladislav ŠromotaBez politické příslušnosti |
49 | zdravotnický záchranář | Staré Těchanovice okr. Opava |
3. SNK | 66 14,3 % listiny |
mandát 2. |
KŠ Bc. Kristýna ŠromováBez politické příslušnosti |
38 | referentka | Věžovatá Pláně okr. Český Krumlov |
2. SNK | 39 21,2 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 51 651–51 700 z 61 677