Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 039 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
SŠ Ing. Stanislav ŠťávaBez politické příslušnosti |
40 | stavební inženýr | Brtnice okr. Jihlava |
8. ODS | 404 7,3 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Vladimír ŠťávaBez politické příslušnosti |
52 | policista | Ocmanice okr. Třebíč |
1. SNK | 126 16,1 % listiny |
mandát 1. |
BŠ Bohuslav ŠťavíkBez politické příslušnosti |
55 | instalatér | Strachotice okr. Znojmo |
1. SNK | 279 21,7 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Petra ŠťavíkováBez politické příslušnosti |
32 | externí účetní, OSVČ | Nový Šaldorf-Sedlešovice okr. Znojmo |
3. SNK | 271 9,1 % listiny |
mandát 3. |
TŠ MUDr. Tereza ŠtěbetákováBez politické příslušnosti |
34 | lékařka | Hrádek okr. Klatovy |
9. SNK | 251 8,5 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Pavel ŠtéblBez politické příslušnosti |
41 | státní zaměstnanec | Hlubočany okr. Vyškov |
7. SNK | 139 11,5 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Ing. Jan ŠtěbraBez politické příslušnosti |
27 | doktorand a OSVČ – konzultant ve veřejné správě | Kvasice okr. Kroměříž |
8. SNK | 451 6,5 % listiny |
mandát 8. |
JŠ Mgr. Jana ŠtecováBez politické příslušnosti |
38 | majitel pobočky cestovní agentury | Mouřínov okr. Vyškov |
4. SNK | 138 11,0 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Ing. Miriam ŠtědráKDU-ČSL |
53 | ekonom | Praha-Lipence okr. Hlavní město Praha |
3. ODS+NK | 251 7,0 % listiny |
mandát 3. |
AŠ Anna ŠtědronskáBez politické příslušnosti |
44 | pracovník na poště | Krátká Ves okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 34 19,5 % listiny |
mandát 2. |
IŠ Iveta ŠtědronskáBez politické příslušnosti |
54 | účetní | Nevězice okr. Písek |
2. SNK | 57 13,5 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jiří ŠtědronskýBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ - instalatérství | Buzice okr. Strakonice |
4. SNK | 63 13,5 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Ing. Josef ŠtědronskýBez politické příslušnosti |
52 | výkonný ředitel, elektro konstruktér | Louka okr. Hodonín |
3. SNK | 187 11,6 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Michal ŠtědronskýBez politické příslušnosti |
55 | Facility manager | Vráž okr. Písek |
1. SNK | 83 16,4 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Pavel ŠtědronskýBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Kožlí okr. Písek |
3. SNK | 22 13,3 % listiny |
mandát 4. |
OŠ Mgr. A. Ondřej ŠtědrýBez politické příslušnosti |
52 | architekt | Křešice okr. Litoměřice |
7. SNK | 560 11,5 % listiny |
mandát 7. |
FŠ Ing. František ŠtefáčekBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí střediska | Šluknov okr. Děčín |
3. ML | 297 10,7 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jaroslav ŠtefáčekBez politické příslušnosti |
66 | starosta | Příseka okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 123 18,6 % listiny |
mandát 2. |
JŠ MUDr. Jiří ŠtefáčekBez politické příslušnosti |
54 | primář RTG městské nemocnice | Dvůr Králové nad Labem okr. Trutnov |
13. ANO | 1 159 5,3 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Milan ŠtefáčekBez politické příslušnosti |
40 | nástrojař | Havlíčkova Borová okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 155 5,7 % listiny |
mandát 7. |
DŠ Daniela ŠtefáčkováBez politické příslušnosti |
44 | odborný referent | Smrčná okr. Jihlava |
2. SNK | 178 16,6 % listiny |
mandát 2. |
BŠ Mgr. Břetislav ŠtefanVáš starosta a občané |
48 | starosta MČ Brno-Líšeň, zástupce veřejnosti | Brno-Líšeň okr. Brno-město |
1. VSaO+NK | 4 028 4,2 % listiny |
mandát 1. |
FŠ František ŠtefanBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Sedliště okr. Plzeň-jih |
1. NK | 26 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IŠ Ing. Ivan ŠtefanBez politické příslušnosti |
46 | projektant | Horní Věstonice okr. Břeclav |
3. SNK | 173 13,4 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Martin ŠtefanBez politické příslušnosti |
33 | preventista technologie | Siřejovice okr. Litoměřice |
7. SNK | 71 14,3 % listiny |
mandát 7. |
PŠ Pavel ŠtefanBez politické příslušnosti |
65 | zemědělec | Višňová okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 38 15,1 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Pavel ŠtefanSociální demokracie |
60 | strojník | Světnov okr. Žďár nad Sázavou |
1. SOCDEM+NK | 161 10,7 % listiny |
mandát 2. |
RŠ Mgr. Radim ŠtefanBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí prodeje | Máslojedy okr. Hradec Králové |
3. SNK | 68 21,7 % listiny |
mandát 1. |
SŠ Ing. Slavomil ŠtefánBez politické příslušnosti |
65 | ředitel DSS Skřivany | Sloupno okr. Hradec Králové |
9. SNK | 109 13,2 % listiny |
mandát 2. |
SŠ Stanislav ŠtefanBez politické příslušnosti |
55 | starosta | Klášterská Lhota okr. Trutnov |
1. SNK | 87 16,3 % listiny |
mandát 1. |
ZŠ Zdeněk ŠtefanKDU-ČSL |
60 | traktorista | Luková okr. Ústí nad Orlicí |
4. KDU-ČSL+NK | 158 10,0 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Jiřina ŠtefaňákováBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Kramolín okr. Třebíč |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AŠ Anna ŠtefancováBez politické příslušnosti |
71 | důchodkyně | Jiříkov okr. Bruntál |
2. SNK | 50 13,4 % listiny |
mandát 2. |
TŠ Ing. Tomáš ŠtefanecBez politické příslušnosti |
36 | technik | Zádveřice-Raková okr. Zlín |
2. SNK | 548 9,6 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Mgr. Josef ŠtefánekBez politické příslušnosti |
58 | místostarosta obce | Hrubá Vrbka okr. Hodonín |
2. SNK | 139 11,9 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Ing. Martin ŠtefánekBez politické příslušnosti |
34 | vedoucí elektrovýroby | Komárno okr. Kroměříž |
6. SNK | 93 14,0 % listiny |
mandát 6. |
PŠ Ing. Petr ŠtefánekObčanská demokratická strana |
76 | OSVČ | Brno-střed okr. Brno-město |
9. ODS+TOP 09 | 3 060 2,2 % listiny |
mandát 9. |
PŠ Petr ŠtefánekBez politické příslušnosti |
38 | programátor CNC | Skuhrov okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 73 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jan ŠtefanidesBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Svídnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. NK | 72 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jaroslava ŠtefánikováBez politické příslušnosti |
51 | asistentka pedagoga, vychovatelka | Benešov nad Černou okr. Český Krumlov |
1. SNK | 183 14,0 % listiny |
mandát 1. |
ŠŠ Šárka ŠtefanikováBez politické příslušnosti |
53 | referent zásobování | Velvary okr. Kladno |
4. STAN+NK | 320 6,6 % listiny |
mandát 5. |
LŠ Luděk ŠtefaniskoBez politické příslušnosti |
57 | obsluha vyvážecího stroje | Bezdružice okr. Tachov |
4. SNK | 166 6,3 % listiny |
mandát 5. |
BŠ Mgr. Art Barbora ŠtefánkováBez politické příslušnosti |
35 | technologická pracovnice na VŠ | Desná okr. Jablonec nad Nisou |
6. SLK+NK | 292 6,0 % listiny |
mandát 6. |
HŠ Helena ŠtefánkováBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí pošty | Velká nad Veličkou okr. Hodonín |
10. Naši+NK | 175 11,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Mgr. Jana ŠtefánkováBez politické příslušnosti |
52 | specialistka komunikace | Rokytnice nad Rokytnou okr. Třebíč |
1. NK | 323 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Petra Štefánková, DiS.Bez politické příslušnosti |
41 | ředitelka RC Kulíček, z.s., mimoškolní pedagožka, trenérka klubové akademie FAČR | Vejprnice okr. Plzeň-sever |
1. MY+NK | 207 7,5 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Ing. Milan ŠtefanovNOVÝ SEVER |
59 | soudní znalec, radní města | Chomutov okr. Chomutov |
3. NS | 1 618 3,0 % listiny |
mandát 5. |
KŠ Kristýna ŠtefanováBez politické příslušnosti |
33 | manažerka ubytovacího zařízení | Slaný okr. Kladno |
5. ANO | 703 3,9 % listiny |
mandát 5. |
LŠ MUDr. Lenka ŠtefanováBez politické příslušnosti |
51 | primářka | Zaječice okr. Chrudim |
2. SNK ED | 233 8,6 % listiny |
mandát 4. |
LŠ Lenka Štefanová, DiS.Bez politické příslušnosti |
37 | administrativní pracovník | Lodín okr. Hradec Králové |
1. NK | 157 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 51 901–51 950 z 61 677