Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 082 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MC Marek ChuranBez politické příslušnosti |
33 | dělník | Větřní okr. Český Krumlov |
14. Nestraníci+NK | 169 4,5 % listiny |
náhradník 10. |
MC Mgr. Martin ChuraňLevice |
46 | knihovník | Praha hl.m. okr. Hlavní město Praha |
12. Levice | 1 212 2,0 % listiny |
|
MC Miroslav ChuráňBez politické příslušnosti |
38 | agronom | Drážov okr. Strakonice |
1. SNK | 94 23,7 % listiny |
mandát 1. |
VC Ing. Vilém ChuranBez politické příslušnosti |
57 | bankovní úředník | Holubov okr. Český Krumlov |
6. KDU-ČSL | 85 6,3 % listiny |
náhradník 5. |
ZC Zdeněk ChuranBez politické příslušnosti |
52 | dílenský technik | Křemže okr. Český Krumlov |
12. SNK | 73 4,4 % listiny |
náhradník 11. |
ZC Bc. Zuzana ChuraňováBez politické příslušnosti |
43 | policistka | Potůčky okr. Karlovy Vary |
6. SNK | 61 10,3 % listiny |
mandát 7. |
JC Jana ChuraváBez politické příslušnosti |
64 | skladnice | Sobotín okr. Šumperk |
10. SPD | 17 4,0 % listiny |
náhradník 9. |
JC Jiří ChuravýBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Kopidlo okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 39 14,1 % listiny |
mandát 7. |
MC Michal ChuravýBez politické příslušnosti |
48 | IT technik SLL | Janské Lázně okr. Trutnov |
3. SNK | 100 7,5 % listiny |
mandát 6. |
MC Michal ChuravýBez politické příslušnosti |
40 | pracovník údržby | Mladotice okr. Plzeň-sever |
9. SNK | 31 6,8 % listiny |
náhradník 7. |
MC JUDr. Milan ChuravýBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Dolní Studénky okr. Šumperk |
6. SNK | 199 7,0 % listiny |
mandát 6. |
MC Milan ChuravýBez politické příslušnosti |
51 | mistr střediska kanalizací | Dolní Studénky okr. Šumperk |
12. SNK | 59 5,5 % listiny |
náhradník 10. |
VC Bc. Václav ChuravýBez politické příslušnosti |
37 | zkušební technik | Žihle okr. Plzeň-sever |
11. SNK | 146 5,7 % listiny |
náhradník 6. |
BC Bronislav ChurýBez politické příslušnosti |
58 | procesní manažer | Ludslavice okr. Kroměříž |
9. SNK | 187 10,5 % listiny |
náhradník 1. |
DC Dušan ChurýBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Ivanovice na Hané okr. Vyškov |
1. SNK | 225 8,1 % listiny |
mandát 3. |
KC Kamil ChurýBez politické příslušnosti |
46 | industrial engineering designer | Ivanovice na Hané okr. Vyškov |
14. SNK | 155 5,6 % listiny |
náhradník 11. |
PC Pavel ChurýBez politické příslušnosti |
44 | pracovník údržby | Tupesy okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 139 17,1 % listiny |
mandát 2. |
PC Pavel ChurýBez politické příslušnosti |
40 | zaměstnanec zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje p.o | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
2. NEZ+NK | 175 8,5 % listiny |
mandát 2. |
ŠC Štěpán ChurýKDU-ČSL |
34 | OSVČ | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
10. KDU-ČSL | 70 4,5 % listiny |
náhradník 9. |
TC Tomáš ChurýBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí oddělení | Vrchoslavice okr. Prostějov |
8. SNK | 132 9,6 % listiny |
náhradník 4. |
MC Mgr. Markéta ChvajaBez politické příslušnosti |
33 | Junior QA Engineer | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
18. Piráti | 1 094 2,2 % listiny |
náhradník 16. |
MC Mgr. Markéta ChvajaBez politické příslušnosti |
33 | junior QA engineer | Ostrava okr. Ostrava-město |
37. Piráti | 3 268 1,8 % listiny |
|
RC Mgr. Radim Chvaja, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
33 | vysokoškolský pedagog | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
26. Piráti | 1 092 2,2 % listiny |
náhradník 24. |
RC Mgr. Radim Chvaja, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
33 | vysokoškolský pedagog | Ostrava okr. Ostrava-město |
29. Piráti | 3 310 1,8 % listiny |
|
BC Ing. Bohuslav ChvalBez politické příslušnosti |
28 | projektant | Novosedly okr. Strakonice |
1. NK | 112 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JC Jaromír ChvalBez politické příslušnosti |
65 | podnikatel | Horská Kvilda okr. Klatovy |
1. SNK | 26 10,8 % listiny |
mandát 5. |
JC Jaroslav ChválBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Svatá Maří okr. Prachatice |
9. SNK | 27 10,0 % listiny |
náhradník 8. |
JC Ing. Jiří ChvalObčanská demokratická strana |
65 | ekonom | Mariánské Lázně okr. Cheb |
10. KDU-ČSL+ODS | 327 5,9 % listiny |
náhradník 2. |
MC Miroslav ChvalBez politické příslušnosti |
50 | elektrikář a revizní technik | Dražice okr. Tábor |
7. SNK | 227 6,6 % listiny |
mandát 7. |
PC Petr ChvalBez politické příslušnosti |
49 | manažer hodnotového portfolia | Lišov okr. České Budějovice |
4. SNK | 65 6,7 % listiny |
|
RC Radek ChvalBez politické příslušnosti |
30 | OSVČ - IT specialista | Štěkeň okr. Strakonice |
2. SNK | 120 10,7 % listiny |
náhradník 2. |
VC Václav ChvalBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Drahotín okr. Domažlice |
2. SNK | 35 16,0 % listiny |
mandát 1. |
VC Vlastimil ChválBez politické příslušnosti |
62 | obchodní a marketingový manažér | Svatá Maří okr. Prachatice |
3. SNK | 80 18,0 % listiny |
náhradník 1. |
ZC doc. Zdeněk Chval, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
46 | vědecký pracovník | Štěnovice okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 100 11,7 % listiny |
náhradník 1. |
JC Jaromír ChválaBez politické příslušnosti |
82 | důchodce | Lánov okr. Trutnov |
5. SNK | 64 5,3 % listiny |
náhradník 5. |
JC Ing. Jiří ChválaBez politické příslušnosti |
50 | projektový manažer | Lidmaň okr. Pelhřimov |
1. NK | 87 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MC Miloš ChválaBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Osečany okr. Příbram |
5. SNK | 30 6,4 % listiny |
náhradník 2. |
PC Petr ChválaBez politické příslušnosti |
51 | pracovník Technických služeb města | Kamenice nad Lipou okr. Pelhřimov |
8. SNK | 186 6,8 % listiny |
náhradník 6. |
LC Ladislav ChvalinaBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Karlštejn okr. Beroun |
6. SNK | 111 9,0 % listiny |
náhradník 3. |
MC Milan ChvalinaBez politické příslušnosti |
51 | soukromý podnikatel | Sobětuchy okr. Chrudim |
8. SNK | 271 6,7 % listiny |
mandát 8. |
MC Milan ChvalinaBez politické příslušnosti |
53 | jednatel | Svojek okr. Semily |
1. SNK | 60 14,0 % listiny |
mandát 3. |
MC Milan ChvalinaBez politické příslušnosti |
67 | ředitel společnosti (CHVALIS s.r.o.) | Hoštka okr. Litoměřice |
4. MÍSTNÍ HNHRM | 286 8,6 % listiny |
mandát 2. |
AC Ing. Anna Chvalina HančováBez politické příslušnosti |
47 | manažer regionálního rozvoje | Jilemnice okr. Semily |
3. KDU-ČSL+SLK | 546 7,0 % listiny |
mandát 3. |
EC Ing. Eva ChválkováObčanská demokratická strana |
39 | senior specialista finančního účetnictví | Ostrava okr. Ostrava-město |
27. KDU+ODS+TOP 09 | 12 945 1,8 % listiny |
náhradník 14. |
AC Aleš ChvalkovskýBez politické příslušnosti |
47 | kuchař | Ježov okr. Pelhřimov |
1. SNK | 38 15,1 % listiny |
mandát 1. |
MC Ing. Miloš ChvalkovskýBez politické příslušnosti |
47 | specialista-energetik | Klášterní Skalice okr. Kolín |
2. SNK | 44 13,3 % listiny |
mandát 4. |
PC Ing. Pavel ChvalkovskýBez politické příslušnosti |
59 | programátor | Tišnov okr. Brno-venkov |
14. KDU-ČSL | 231 4,7 % listiny |
náhradník 13. |
PC Ing. Petr ChvalkovskýBez politické příslušnosti |
53 | lesní inženýr | Horní Rápotice okr. Pelhřimov |
1. NK | 49 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IC Ing. Ivana ChválnáBez politické příslušnosti |
62 | kvestor vysoké školy | Chrustenice okr. Beroun |
2. SNK | 148 9,3 % listiny |
mandát 3. |
JC Jiří ChvalníkBez politické příslušnosti |
60 | provozní, restaurace U Bobra | Praha 20 okr. Hlavní město Praha |
21. Šance pro Počer | 661 3,8 % listiny |
náhradník 17. |
Zobrazeno 54 051–54 100 z 190 148