Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 109 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
AC Andrea CulkováBez politické příslušnosti |
45 | starostka obce | Nová Ves u Chotěboře okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 204 14,8 % listiny |
mandát 1. |
AC Anna CulkováBez politické příslušnosti |
62 | důchodce | Podmoklany okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 45 11,6 % listiny |
mandát 5. |
EC Mgr. Eva CulkováBez politické příslušnosti |
40 | všeobecná zdravotní sestra | Lány okr. Chrudim |
1. NK | 66 100,0 % listiny |
mandát 1. |
EC Bc. Eva CulkováBez politické příslušnosti |
43 | obchodní manažer | Hrdibořice okr. Prostějov |
2. SNK | 70 16,9 % listiny |
mandát 1. |
VC Věra CulkováBez politické příslušnosti |
80 | důchodce | Sloupno okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK | 15 14,3 % listiny |
mandát 4. |
KC Ing. Kamila CupákBez politické příslušnosti |
27 | ekonomická referentka | Bařice-Velké Těšany okr. Kroměříž |
9. SNK | 100 9,8 % listiny |
mandát 9. |
VC Václav CupákBez politické příslušnosti |
34 | vývojář převodovek | Pivín okr. Prostějov |
2. KDU-ČSL | 147 13,8 % listiny |
mandát 2. |
LC Lukáš CupalBez politické příslušnosti |
44 | manažer v Junák, český skaut | Habartov okr. Sokolov |
3. SNK | 305 6,9 % listiny |
mandát 4. |
LC Bc. Lenka Cupalová, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | sociální pracovnice | Bystré okr. Svitavy |
2. ODS+NK | 383 6,9 % listiny |
mandát 5. |
PC Pavla CupalováBez politické příslušnosti |
52 | účetní | Březová nad Svitavou okr. Svitavy |
4. SNK | 359 8,4 % listiny |
mandát 1. |
NC Nikola CupasováBez politické příslušnosti |
28 | asistent pedagoga | Plchovice okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 27 24,1 % listiny |
mandát 1. |
MC Bc. Marcela CurranBez politické příslušnosti |
41 | notářská tajemnice | Popovice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 333 16,7 % listiny |
mandát 2. |
MC Ing. Magda CurtisováBez politické příslušnosti |
57 | v domácnosti | Libovice okr. Kladno |
1. NK | 175 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PC Petr CurychBez politické příslušnosti |
47 | manažer pro klíčové zákazníky | Stará Lysá okr. Nymburk |
2. SNK | 228 14,9 % listiny |
mandát 2. |
VC Viktor CurychBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Lážovice okr. Beroun |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LC Mgr. et Mgr. Lukáš CuryloKDU-ČSL |
52 | ředitel Charity | Ostrava okr. Ostrava-město |
10. KDU+ODS+TOP 09 | 13 713 1,9 % listiny |
mandát 10. |
PC Petr CuryloBez politické příslušnosti |
51 | údržbář | Vlaštovičky okr. Opava |
6. OMČO | 123 10,5 % listiny |
mandát 6. |
KC Ing. Karel Cvačka, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
70 | podnikatel | Krašovice okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 93 14,7 % listiny |
mandát 3. |
DC Drahomír CvachovecBez politické příslušnosti |
47 | obchodní manažer | Bělá nad Radbuzou okr. Domažlice |
5. STAN+NK | 315 7,5 % listiny |
mandát 3. |
KC Karel CvachovecBez politické příslušnosti |
49 | zámečník | Mezihoří okr. Klatovy |
3. SNK | 36 14,3 % listiny |
mandát 3. |
PC Petr CvakBez politické příslušnosti |
44 | dělník | Kojatice okr. Třebíč |
7. SNK | 47 13,6 % listiny |
mandát 7. |
VC Ing. Vítězslav CvanBez politické příslušnosti |
33 | konzultant pro EU vesmírný program | Strašice okr. Rokycany |
5. HDK+NK | 247 9,0 % listiny |
mandát 2. |
MC Martin CvejnBez politické příslušnosti |
55 | strojvedoucí SHV | Těchlovice okr. Děčín |
2. SNK | 142 17,4 % listiny |
mandát 2. |
MC Bc. Michal CvejnBez politické příslušnosti |
50 | starosta | Velké Poříčí okr. Náchod |
1. KDU-ČSL+NK | 480 15,9 % listiny |
mandát 1. |
JC doc. MUDr. Ing. Jakub Cvek, Ph.D., MBANaše Město F-M |
48 | přednosta Kliniky onkologické a náměstek ředitele FN Ostrava | Frýdek-Místek okr. Frýdek-Místek |
7. NMFM | 6 723 2,5 % listiny |
mandát 7. |
MC Mgr. Michal CvikANO 2011 |
50 | prac. ve vězení, zastupitel | Žatec okr. Louny |
6. ANO | 1 975 5,0 % listiny |
mandát 6. |
PC Petr CvikýřBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Božanov okr. Náchod |
3. SNK | 63 10,4 % listiny |
mandát 4. |
RC Ing. Radek CvingráfBez politické příslušnosti |
47 | koordinátor údržby jaderné elektrárny | Běhařovice okr. Znojmo |
5. SNK | 87 13,3 % listiny |
mandát 1. |
PC Petr CvrčekBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Rtyně nad Bílinou okr. Teplice |
6. SNK | 401 13,6 % listiny |
mandát 5. |
EC Ing. Emilie CvrčkováBez politické příslušnosti |
43 | místostarostka, hajná | Záblatí okr. Prachatice |
2. SNK | 121 15,3 % listiny |
mandát 2. |
RC Ing. Romana CvrčkováBez politické příslušnosti |
46 | zootechnik | Hrubá Skála okr. Semily |
3. SNK | 167 11,3 % listiny |
mandát 3. |
JC Jan CvrkBez politické příslušnosti |
62 | správce IT | Skořenice okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 130 14,4 % listiny |
mandát 3. |
TC Tomáš CvrkBez politické příslušnosti |
52 | kuchař | Orlík nad Vltavou okr. Písek |
6. SNK | 71 13,5 % listiny |
mandát 7. |
OC Ondřej CymbálBez politické příslušnosti |
21 | Policie ČR | Janovice v Podještědí okr. Liberec |
6. SNK | 41 13,6 % listiny |
mandát 4. |
RC Mgr. Róbert CyprianBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí pracovník ve zdravotnictví | Nezamyslice okr. Prostějov |
8. SNK | 315 7,4 % listiny |
mandát 4. |
IC Bc. Iveta CyprichováBez politické příslušnosti |
53 | pedagog | Těrlicko okr. Karviná |
6. SNK | 825 6,6 % listiny |
mandát 6. |
KC Kamil CyprisBez politické příslušnosti |
56 | invalidní důchodce | Záblatí okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 29 12,9 % listiny |
mandát 7. |
MC Milan CyrmonBez politické příslušnosti |
45 | dělník | Velká Chmelištná okr. Rakovník |
1. SNK | 27 12,9 % listiny |
mandát 4. |
JC Josef CyrusBez politické příslušnosti |
60 | řidič | Zbečno okr. Rakovník |
6. SNK | 132 11,5 % listiny |
mandát 7. |
PC Pavel CyrusBez politické příslušnosti |
38 | dělník | Hlučín okr. Opava |
3. Piráti+NK | 694 5,8 % listiny |
mandát 3. |
PC Pavel CyrusBez politické příslušnosti |
44 | plánovač | Radvanec okr. Česká Lípa |
5. SNK | 53 10,2 % listiny |
mandát 5. |
TC Tomáš CýrusBez politické příslušnosti |
49 | zaměstnanec státní správy | Višňová okr. Liberec |
1. SNK | 141 10,8 % listiny |
mandát 1. |
MC Bc. Martin CyžBez politické příslušnosti |
50 | technik | Havířov okr. Karviná |
3. NEZ+NK | 4 645 2,5 % listiny |
mandát 3. |
LC Leo CzabeTOP 09 |
57 | místostarosta města Šternberka, včelař | Šternberk okr. Olomouc |
1. KDU-ČSL+TOP 09 | 1 172 7,1 % listiny |
mandát 1. |
OC Ondřej CzafíkBez politické příslušnosti |
28 | zemědělský servis | Postupice okr. Benešov |
6. STAN+NK | 334 11,4 % listiny |
mandát 6. |
PC Pavel CzapekBez politické příslušnosti |
52 | seřizovač CNC strojů | Jarov okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 109 13,9 % listiny |
mandát 3. |
EC Mgr. Emílie CzaschováBez politické příslušnosti |
39 | učitelka | Karlovice okr. Bruntál |
3. SNK | 145 16,1 % listiny |
mandát 2. |
MC Mgr. Martin CzehowskýBez politické příslušnosti |
30 | pedagog na ZŠ a MŠ Sokolovská, fotbalista TJ Svitavy | Svitavy okr. Svitavy |
7. Nestraníci+NK | 1 652 4,1 % listiny |
mandát 9. |
BC Ing. Mgr. Bohdan CzepczorBez politické příslušnosti |
45 | manažer | Bukovec okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 96 12,8 % listiny |
mandát 1. |
MC Monika CzepczorováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
51 | starostka | Bukovec okr. Frýdek-Místek |
1. STAN+NK | 376 15,6 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 5 401–5 450 z 61 677